>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat XIII rundy PGE Ekstraligi.

22.07
Arged Malesa Ostrów - Apator Toruń, godz. 18:00
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz, godz. 20:30

24.07
Stal Gorzów - Unia Leszno, godz. 16:30
Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin, godz. 19:15
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Ostrów +14.5 (sts) 2.14 43:47
Ostrów +16.5 (sts) 1.84 43:47

Dzisiaj idę w stronę Ostrowa. Będzie to ich pożegnalny mecz z E-ligą. Do Ostrowa przyjeżdża ekipa z nienajmocniejsza juniorką (Lewandowski i Zieliński). Juniorzy nie powinni wyprzedzać seniorów miejscowych. Na wyjazdach bardzo przeciętnie jeździ duet Przedpełski+Holder.
Liczę na to, że miejscowi zawodnicy głównie: Holder, Berntzon dzisiaj powalczą i postarają się o utrzymanie tego bardzo wysokiego handicapu.

Do tego dorzucam tym o niższym kursie:

Krakowiak over 4.5 (sts) 1.57 9 pkt

Krakowiak ma trudny pierwszy bieg. Tam "1" będzie sukcesem. Później jednak w parze ma poobijanego KAsprzaka, który wczoraj po upadku z Motorem wsiadł na motor i trenował. Dodatkowo Norbi jedzie 2x na Kowalskiego i 1x w parze z Rafalskim. 5 oczek powinno spokojnie wpaść na jego konto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1248
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Kacper Grzelak over 0.5 2 2.01 (sts) (było blisko w juniorskim, ale ostatecznie Grzelak skończył z 0)

Kogoś powariowało z tym kursem/typem? Grzelak (junior Ostrowa) jest bez problemu w stanie zrobić 1 pkt na swoim torze. W biegu juniorskim będzie miał ku temu olbrzymią okazję - jadąc przeciwko Denisowi Zielińskiemu. Kurs zdecydowanie przeszacowany i powinien wynieśc ok 1.30-1.35 a nie aż 2.01!

Kasprzak under 6.5 (sts) 1.84 2 pkt

Pisałem wyżej - że po upadku w Grudziądzu Kasprzak pojechał na badania. Nie trenował cały tydzień. Do tego w ostatnich sezonach fatalnie czuł się na Olimpijskim i dzisiaj jadąc w parze z solidnym Krakowiakiem będzie miał problem z punktami. 7 punktów jest mało realne, że Krzychu tam zrobi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dwa ciekawe zakłady na dzisiaj:

Holder+Berntzon (OST) - Holder+Przedpełski (TOR) - 1 2,20 STS 20-18

Pierwszy typ na ostatni w sezonie mecz w Ostrowie. Holder i Bertzon u siebie notują całkiem niezłe wyniki i powinni te 15-17 punktów razem uciułać. Młodszy z braci Holder w parze z Przedpelskim jadą dość nierówno, szczególnie na wyjazdach. Może być, że jeden z nich pojedzie słabo i przywiezie tylko kilka punktów. Jadą dwa razy ze sobą więc jakieś punkty odpadają. W biegu 8 prawdopodobnie jeden z nich pojedzie na Dudka i Ch. Holdera więc ciężko będzie. Kurs jest zachęcający i wierzę też że zawodnicy Ostrowa będą chcieli się godnie pożegnać ze swoimi kibicami a Torunianie mogą już spokojnie przygotowywać się do play-offów.

Czugunov+Kowalski (WRO) - Pawlicki+Krakowiak+Pludra (GRU) 2 1,70 STS ZWROT 16-16

Trzech zawodników Grudziądza przeciwko jednemu z drugiej linii i juniorowi więc pobieram bardziej prawdopodobną opcję. Czugunow średnio u siebie robi 7-10 punktów w pięciu biegach. Zakładając, że Kowalski dorzuci koło 5 pónktów to wychodzi coś koło 13-15 punktów. Pludra posiada podobny poziom co Kowalski i razem z Rafalskim są w stanie odebrać mu parę punktów (w Grudziądzu łatwe 5-1 dla GKMu). Pawlicki raczej spodziewa się, że będzie musiał szukać nowego klubu od nowego sezonu więc będzie się chciał pokazać z dobrej strony (ostatnie mecze to 8, 9 i 10 punktów) więc spodziewam się, że będzie miał podobną ilość co Czugunow. Różnice zrobi Krakowiak, który raz, że ma kilka łatwiejszych biegów (6 przeciwko Kowalskiemu i Kasprzakowi, 12 przeciw juniorom i prawdopodobnie 7 lub 10 jako ZZ gdzie będą juniorzy) więc spokojnie jest w stanie przywieźć +5 punktów. Tak czy inaczej fajny typ do dubelka.

Z fartem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Wrocław win w juniorskim kurs 1.7 Fortuna
Myślę tutaj nad 4;2 dla Wrocławia a kurs fajny
Juniorski Ostrów(-0.5)-Torun 2 kurs 1.57
Niewierze w Grzelaka kompletnie dlatego max 3;3 tu widzę....
Zieliński over 1.5 kurs 2.22 Sts
Delikatnie solo sobie spróbuję....często jeździł tu w juniorskich więc tor zna bez problemu....nie ukrywam że w juniorskim w zasadzie tylko szansa....ale widzę w tym typie i kursie jakieś światełko w tunelu😜😜

Pary
Zielinski-Grzelak 1 kurs 1.7 sts
Przedpelski-Bertnzon 1 kurs 1.57 Sts

Oraz dodatkowo Przedpelski over 8.5 kurs 1.94 Fortuna bet dnia dla mnie po takim kursie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Kto lepszy Ch. Holder (+1.5) - J. Holder Ch. Holder 1.70 forbet forbet ✅ 15.5 pkt. : 13 pkt.

Jack ostatnio jedzie naprawdę źle. Nawet w Anglii nie radzi sobie w teorii, że słabszymi zawodnikami od siebie. Ostatnie występy w Polsce poza meczem w Lesznie również mizeria. Co prawda pojedzie dziś jeden start więcej z ZZ ale Chris może też pojechać taktyczna, a tu mamy jeszcze +1.5 punkta. Typ bardziej przeciwko Jackowi niż typa na Chrisa.

G. Czogunow powyżej 9.5 pkt. 1.85 forbet forbet ✅ 15 pkt.

Gleb ma dziś dość łatwe biegi. Niejednokrotnie przekraczał tą linię we Wrocławiu. Zdarzały się mecze, że punktował lepiej niż Tai. Dziś drużyna Grudziądza nie ma kim straszyć. Oby tylko nie było odpuszczania przy wysokim zwycięstwie i Gleb pojechał 6 razy. Z Ostrowem i Toruniem przy wysokich zwycięstwach wszyscy jechali po 6 razy. Oby dziś było identycznie to typ ma bardzo duże powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +759
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Kto rano wstaje temu Sts dobry kurs daje...trzeba odrobić Milik
Lidsey over 5.5 kurs 1.8 Sts bet dnia
Bardzo łatwy układ biegów moim zdaniem w zasadzie po 3 startach powinien mieć 5 lub 6 oczek....
Leszno +10.5 kurs 1.6 Sts
Nie skazywałbym Unii na łatwą porażkę..wydaje mi się że coś tam drgnelo i przy dobrych taktykach mogą utrzymać dystans...
Paluch under 4.5 kurs 1.7 Sts
Tak myślę że tu powinno być max 3,0,1 przy czym nie jest powiedziane że Ratajczak nie ugryzie...typ ryzykowny ale uważam że do dubla śmiało
Win Czewy kurs 1.77 Fortuna
Tu w zasadzie bez analizy obie ekipy w formie,bardzo ciekawy mecz na szczycie...będzie się działo...minimalnie więcej szans daje gospodarza i sam jestem ciekaw jak to wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
J 0

JonkeJ21

Użytkownik
Kołodziej under 10.5 pkt. kurs 2.01 STS ✅
Dziś Unia jedzie na wyjeździe, Kołodziej w swoich wyścigach jedzie 2x przeciwko Zmarzlikowi, gdzie jak wiadomo Bartek na swoim torze jest mega szybki i raz z Vaculikiem, który w tym sezonie prezentuje wysoką formę. Dzisiaj Janusz raczej dużo nie zapunktuje, w parze jedzie z Doylem i Pawlickim, którzy na pewno tez będą chcieli punkty zdobywać.

K.Buczkowski powyżej 9.5 pkt kurs 1.84 STS ❌
Jeśli Gniezno odpuści mecz to raczej gładko powinien Buczek 10 oczek nazbierać, Falubaz ma o co jechać. Dzisiaj buczek 2 biegi z Kvechem i 1 z Protasem gdzie raczej powinien być prowadzącym parę oraz pierwszy bieg z Tungatem, który w Gnieźnie co ciekawe słabo jeździ. Poza tym Buczek to jeden z lepszych zawodników w 1 lidze, ostatnio wozi same dwucyfrówki dla Falubazu
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
K. Woryna powyżej 8.5 pkt. 1.70 STS ✅ 11 pkt.

Kacper obok Leona na torze w Częstochowie lideruje drużynie Lwów. Dziś przyjeżdża piekielnie silna drużyna Motoru. Łatwiejsze dziś biegi 10 i 12. W pozostałych mocna obsada, lecz nie jest skazany na pożarcie.

J. Hampel powyżej 8.5 pkt. 2.13 STS ❌ 6 pkt. Jarek niestety nie podołał...

Bardzo wysoki kurs na Jarka i dlatego próbuje. 1 bieg trudny. Potem zakładam, że pojedzie w biegu 3 jako ZZ i widzę szanse na 3 punkty. Pozostałe biegi w doborowej obsadzie, więc liczę dziś na jego dobre starty bez ostrzeżeń. 🙂
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kołodziej under 10.5 pkt. kurs 2.01 STS
Dziś Unia jedzie na wyjeździe, Kołodziej w swoich wyścigach jedzie 2x przeciwko Zmarzlikowi, gdzie jak wiadomo Bartek na swoim torze jest mega szybki i raz z Vaculikiem, który w tym sezonie prezentuje wysoką formę. Dzisiaj Janusz raczej dużo nie zapunktuje, w parze jedzie z Doylem i Pawlickim, którzy na pewno tez będą chcieli punkty zdobywać.

K.Buczkowski powyżej 9.5 pkt kurs 1.84 STS
Jeśli Gniezno odpuści mecz to raczej gładko powinien Buczek 10 oczek nazbierać, Falubaz ma o co jechać. Dzisiaj buczek 2 biegi z Kvechem i 1 z Protasem gdzie raczej powinien być prowadzącym parę oraz pierwszy bieg z Tungatem, który w Gnieźnie co ciekawe słabo jeździ. Poza tym Buczek to jeden z lepszych zawodników w 1 lidze, ostatnio wozi same dwucyfrówki dla Falubazu
Co to znaczy że Falubaz ma o co jechać? Wprowadzasz błąd bo Bydgoszcz wygrała rundę zasadniczą. Oprócz pieniędzy dla siebie to myszy nie jada o nic

I co to znaczy że Gniezno ma odpuścić mecz? Po co? Bo spadli? Żużel to nie piłka
Gdzie czy spadniesz czy nie na miesiąc dostaniesz tyle samo. Tu masz kasę na torze, więc Gniezno nic nie odpuści co najwyżej nie może podjąć równej walki ale to z uwagi na mocnego rywala a nie odpuszczenie meczu


Argument o Janku że inni chcą punktów pisząc o zaowdniku który jest w mega gazie to kpina. Bo ok jedzie z liderami ale przegrywając z nimi 3 razy ale nawet przegrywając ma 5-6 pkt licz jeszcze taktyka i to już nie wygląda tak dobrze.

Jednak stanę też w obronie o której nie wspomniałeś Janek toru w Gorzowie nie lubi
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Argument o Janku że inni chcą punktów pisząc o zaowdniku który jest w mega gazie to kpina. Bo ok jedzie z liderami ale przegrywając z nimi 3 razy ale nawet przegrywając ma 5-6 pkt licz jeszcze taktyka i to już nie wygląda tak dobrze.
Sugerował bym sprawdzić buka :) W tym przypaku liczy się 5 startów.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Sugerował bym sprawdzić buka :) W tym przypaku liczy się 5 startów.
Power no dzięki za sugestie ja wiem że liczy się 5 startów jednak z tym taktykiem chodziło mi że będzie miał być może łatwiejszy bieg wcześniej i np udział w 15 biegu nie zostanie liczony.

Super za czujność polecam takie wzmożone sugestie do innych użytkowników forum przez zespół moderatorów :)
 
J 0

JonkeJ21

Użytkownik
[/QUOTE]
Co to znaczy że Falubaz ma o co jechać? Wprowadzasz błąd bo Bydgoszcz wygrała rundę zasadniczą. Oprócz pieniędzy dla siebie to myszy nie jada o nic

I co to znaczy że Gniezno ma odpuścić mecz? Po co? Bo spadli? Żużel to nie piłka
Gdzie czy spadniesz czy nie na miesiąc dostaniesz tyle samo. Tu masz kasę na torze, więc Gniezno nic nie odpuści co najwyżej nie może podjąć równej walki ale to z uwagi na mocnego rywala a nie odpuszczenie meczu


Argument o Janku że inni chcą punktów pisząc o zaowdniku który jest w mega gazie to kpina. Bo ok jedzie z liderami ale przegrywając z nimi 3 razy ale nawet przegrywając ma 5-6 pkt licz jeszcze taktyka i to już nie wygląda tak dobrze.

Jednak stanę też w obronie o której nie wspomniałeś Janek toru w Gorzowie nie lubi
Z Falubazem chodziło mi o to, że przed PO mają idealny mecz na podbudowanie morałów i na sprawdzenie siebie. Jestem z Gniezna i osobiście interesuje się tym klubem, atmosfera nie jest w nim zbyt dobra głownie przez zarząd który spuszcza Start z ligi. Poza tym nie odmawiam Startowi ambicji, ale od początku sezonu walczą ze swoim torem i jeżdżą lepiej na wyjazdach niż u siebie

Co do Leszna i Kołodzieja, to tak jak wyżej ktos napisał, zalicza się 5 biegów. Nie uważam Janka za słabego zawodnika, napisałem że moim zdaniem raczej dziś dużo nie zapunktuje, bo jak słusznie zauważyłeś nie lubi tego toru. Przegrywając z liderami musiałby jeszcze wygrać ze swoimi kolegami a jedzie z Doylem i Pawlickim i ok może przyjechać przed nimi, ale jak nie wejdzie dobrze w mecz to nie widze tego.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Rok temu Janek w Gorzowie zrobił 11+1, wygrał np ze Zmarzlikiem, przegrał też z nim (i Thomsenem na dzień dobry 1-5 oraz w 4 serii z Vaculikiem). Bardziej skupiałbym się na tym, że Janek ma problemy z barkiem, o czym sam wspominał ostatnio, a nie z tym, że nie lubi toru w Gorzowie, bo jak się jest w formie to akurat taki zawodnik jak Janek jedzie wszędzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
J. Miśkowiak poniżej 7.5 punktów (liczą się wszystkie starty) forbet 2.20 ✅✅✅ Wchodzi ale i tak niezła dyspozycja Miśka

Kurs przesadzony. Miśkowiak 8 punktów trochę sporo, średnia u siebie wywindowana teraz już tak łatwo nie będzie bo juniorka Lublina mocniejsza, z Jeppesenem nie wiadomo co, ale po Panu Leszku można się spodziewać że rudego puśći dwa razy bo przecież się odbudował na Ostrovii (xD). No dobra, to niech dostanie zmianę w biegu 10 albo gorzej 11 gdzie sama śmietanka. Mecz zapowiadany jako ten "na styku" i pewnie tak zostanie jeśli Włókniarz nie zdefekuje przed toitoiem jak to mają w zwyczaju robić u siebie, rekord frekwencji zapowiedziany mam nadzieję że bełkotu Tomka Lorka na spikerce chociaż posłucham. Jak dla mnie ma kto urwać punkty w juniorskim i różne rzeczy widziałem ale o 8 punktów w czterech startach to może być ciężko.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Z Falubazem chodziło mi o to, że przed PO mają idealny mecz na podbudowanie morałów i na sprawdzenie siebie. Jestem z Gniezna i osobiście interesuje się tym klubem, atmosfera nie jest w nim zbyt dobra głownie przez zarząd który spuszcza Start z ligi. Poza tym nie odmawiam Startowi ambicji, ale od początku sezonu walczą ze swoim torem i jeżdżą lepiej na wyjazdach niż u siebie

Co do Leszna i Kołodzieja, to tak jak wyżej ktos napisał, zalicza się 5 biegów. Nie uważam Janka za słabego zawodnika, napisałem że moim zdaniem raczej dziś dużo nie zapunktuje, bo jak słusznie zauważyłeś nie lubi tego toru. Przegrywając z liderami musiałby jeszcze wygrać ze swoimi kolegami a jedzie z Doylem i Pawlickim i ok może przyjechać przed nimi, ale jak nie wejdzie dobrze w mecz to nie widze tego.
[/QUOTE]

Tu zakończę dyskusje:)

Bo Dla Antonio czy MJJ to oni mają w dupie czy zarząd spuszcza czy nie spuszcza dla nich kasa jest na torze. Falubaz no dobrze niech będzie że jedzie o swoje morale:)

Co do Janka dlaej nie bierzesz pod uwagę mojego argumentu tylko powielasz błędne odczytanie moich słów. Wiem że liczy się 5 startów ale śmiem twierdzić że Janek jest pierwszy do Rezerwy taktycznej zatem odpada mu 15bieg liczony przez buka i jako trudny wyścig gdzie punkty mógłby stracić a taktyczna może zyskać łatwiejsze punkty wcześniej

Z całym szacunkiem ale nie widzę Jasona czy Pitera odbierajacemu punkty bo to raczej Janek będzie atakującym lub prowadzącym pare. Pomijam już bieg z Vackiem na dwóch juniorów.

Powodzenia życzę:) i nie dowalam się ale stawianie undera na najlepszego w tym sezonie żużlowca byków to duże ryzyko.

Mimo wszystko zawsze możesz mieć rację jednak nijak mi ten under na lidera zespołu nie pasuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom