>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
a ja konsekwentnie na przełamanie GKM dzisiaj wygra mecz a kurs 2.4 biorę z przyjemnością - chociaż polecam live złapać dobry handi po 5;1 młodzieżówki
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zagar ponizej 9.5 1.83 iforbet

Nie moze byc inaczej moim zdaniem. Wplyw na to ma kilka rzeczy:
1) Forma Slowenca poszla lekko w dol. Wiem wiem, w ostatnim meczu domowym zrobil 13 w 6 startach, ale nie od dzisiaj wiadomo, ze u Zagara im trudniej, tym lepiej. W tym ostatnim spotkaniu padalo przez caly mecz + domowy tor, po prostu wszystko zagarlo. Natomiast juz w Rybniku zrobil 4 punkty w 5 na twardym torze. Tak samo twardo najprawdopodobniej bedzie tradycyjnie w Grudziadzu.
2) Zagar w Grudziadzu. Przygoda Slowenca z Hallera 4 rozpoczela sie w 2015 po awansie GKM-u. Od tego czasu Sloweniec startowal w barwach Stali i Wlokniarza w parze z jeszcze slabszym Gapinskim, albo juniorami i maksymalnie zdobyl 8 punktow w 6 startach. Szukalem na sile pozytywow, ale ich po prostu nie ma. Pojedyncze punkty na slaszych seniorach, albo juniorach w zasadzie zamykaja temat wystepow Slowenca w Grudziadzu.
3) Numer startowy: 3 na wyjazdach to najbardziej parszywy numer. Zaczynasz z zewnetrznego z liderami gosci, konczysz z zewnetrznego z liderami gosci. Po drodze jedzie przeciwko Bjerre, Pawlickiemu, Lagucie i raz jeden Lobodzinskiemu, a w parze ma Hampela. Poza juniorem GKM-u szanse na punkty ma z Pawlickim i Buczkowskim w 13. Czarno go dzisiaj widze.

Nie lubie uzywac okreslenia "spokojny typ", bo zle sie najczesciej konczy, ale dzisiaj 10 punktow Zagara byloby niespodzianka.
Ogólnie z tego co sprawdziłem zawodnicy Motoru w ostatnich latach z Grudziądzem mają kiepskie wspomnienia. Jedyna dwucyfrówka w ostatnich 3 sezonach to 11 punktów Hampela w 2016. Będą dziś mieli ciężko, a muszą wygrać.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Wiem Gucci, ten mecz to XII kolejka, ale nie chce rozdzielac dzisiejszych spotkan na dwa tematy, wiec:

Janowski zdobedzie najwiecej punktow w meczu @3,00 :poop: kazda seria sie kiedys konczy

Dzisiaj wiele wskazuje na to, ze w pojedynku Grudziadza z Wroclawiem bedziemy mieli rywalizacje dwoch armat, Janowskiego i Laguty. Artem jest oczywiscie bardzo mocny na swoim domowym torze, ale to wlasnie Janowski go w ubieglym sezonie pokonal przed feralnym wypadkiem. Na teraz forma obu zawodnikow jest bardzo wysoka, ale wydaje mi sie, ze jednak motywacja Janowskiego wieksza za wzgledu na sytuacje w tabeli. Wbrew teoriom spiskowym ja tam nie watpie, ze Rosjanin pojedzie dzisiaj elegancko, ale mysle ze moze sie okazac slabszy od liderow gosci. Woffinden ostatnio jakos w lekkim dolku, byc moze glowa dobrze nie pracuje (wielu sportowcow narzeka na depresje w obecnej sytuacji, wiadomo - dlugi czas spedzony poza domem powoduje rozdraznienie), pozostaje jeszcze Nicki, ktory jest bardzo solidny, ale jednak najczesciej jakas wpadke w meczu zalicza.

Druga sprawa, nie jestem taki 100% przekonany, ze Wroclaw ten mecz juz wygral. Jak jezdzi Sparta na wyjezdzie w tym sezonie kazdy wie, wynik z ubieglego roku, to 50:40 dla Grudziadza. Czugunow jezdzi bardzo przecietnie w Grudziadzu, Woffinden jak juz wspominalem forme ma taka se, Fricke totalnie pogubiony, Drabik tez ma swoje problemy. Nie zdziwi mnie tutaj start Janowskiego z taktycznej.

EDIT: Dla fanow dziwniejszych zakladow dorzucam:
Buczkowski - Fricke 1 @2.6 bet365 to dalem... :poop:
Typ bardziej intuicyjny, bo nie ma w zasadzie czym go po wczorajszym meczu poprzec. Fricke slabiutki w tym roku, spotykaja sie w 4 wyscigu i w zasadzie moze sie wydarzyc wszystko. Potem pewnie juz sobie za duzo nie popunktuja, obaj pierwsi do zmiany w przypadku taktycznej. Mam przeczucie, ze po wczorajszym meczu Buczek dostanie sporo wsparcia od druzyny i moze jakis silnik, ktory zaskoczy. Atut toru i chec pokazania po stronie gospodarza, wiec zaatakuje ten typ.
 
Ostatnia edycja:
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
A.Łaguta-Janowski 2 handi + 0,5 @2 FORBET
A.Łaguta under 11.5 @2,5 BETFAN

Dzisiaj już wiadomo że Artiom żegna się dzisiaj z GKM i od nowego sezonu będzie jeżdził w Sparcie Wrocław czyli dzisiejszym przeciwniku i teraz z jednej strony pasowało by pożegnać się godnie ze swoimi kibicami i klubem a z drugiej strony nie pasuje punktować na nowym pracodawcy gdzie dzisiaj jest im potrzebne zwycięstwo i liczę że Łaguta dzisiaj trochę odpuści a jak będzie to się przekonamy!!!!
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Cudow nie wymysle i troche po najnizszej linii oporu sprobuje
Wroclaw 2 kurs1.62
Wlokniarz 2 kurs 1.1
Stal Ostrow kosz jutro 1.18 Ako 2.1
Wszystko z sts....uwazam ze idealne na podwojenie...
Wroclaw musi...nie wierze ze gkm powtorzy taki wystep...wroclaw po porazce lublina dostal prezent ktory musi wykorzystac i to zamieszanie lekkie z Laguta w tle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Sorry za off-topic, ale tak z ciekawosci jakby ktos mi mogl powiedzieckto awansuje do play-off przy takich scenariuszach:
Wroclaw wygrywa w Grudziadzu i Rybniku (wiadomo ze zgarnia tez bonusy)
Lublin wygrywa z bonusem z Zielona Gora

Podejrzewam, że jesli Lublin wygralby bez bonusa z Zielona to awans bedzie Wroclawia. A jak wygra z bonusem to zmienia to uklad i Lublin jest przed Wrocławiem ?

Z gory dzieki za potencjalna odpowiedz, jesli ktos jest to stanie przeliczyc, bo nawet nie wiem czy tutaj licza sie male punkty czy bezposredni mecz.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
1. Zakładając scenariusz, że Betard Sparta Wrocław wygra w Grudziądzu i Rybniku, Motor nadal musi wygrać za 3 punkty z RM Solar Falubazem, bo inaczej wypada z gry o play-offy. W przypadku, gdy trzy drużyny skończą sezon zasadniczy z dorobkiem 20 punktów (Motor, Sparta i Falubaz), wtedy do play-off wejdą lublinianie i wrocławianie.

2. Jest jeszcze scenariusz zupełnie nie po myśli Motoru, który nawet w przypadku wygranej za 3 punkty z Falubazem, nie wszedłby do play-off, gdyby Włókniarz wygrał w Rybniku i Lesznie. Brzmi to może trochę science-fiction, aczkolwiek w tym szalonym sezonie wszystko jest możliwe. Wtedy przy małej tabelce pomiędzy zespołami z Lublina, Wrocławia i Zielonej Góry, do play-off wejdzie tylko jeden z tej trójki i będzie to Sparta.

Czyli zeby wyrzucic Sparte z playoffow bez wzgledu na wynik Unia Leszno musi sie dogadac z Lublinem. Albo Motor po prostu sie podlamac

Unia przegra z Wlokniarzem a Lublin widzac ze nie ma szansy za 3 albo nic im to i tak nie da przestanie jechac i przegra z Zielona Gora

Do zrobienia moim zdaniem scenariusz, jesli Unia przegra u siebie, to Motor moze zrobic duze kuku Wroclawiowi bedac wyeliminowanym

Przegrana Leszna eliminuje Motor, ktory moze sie zemscic wyrzucajac wroclawian z PO.

Byloby piekne

No chyba ze Zielona bedzie jakos chciala wpuscic przyjaciol z Wroclawia ale moze to uczynic tylko wlasnym kosztem
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
1. Zakładając scenariusz, że Betard Sparta Wrocław wygra w Grudziądzu i Rybniku, Motor nadal musi wygrać za 3 punkty z RM Solar Falubazem, bo inaczej wypada z gry o play-offy. W przypadku, gdy trzy drużyny skończą sezon zasadniczy z dorobkiem 20 punktów (Motor, Sparta i Falubaz), wtedy do play-off wejdą lublinianie i wrocławianie.

2. Jest jeszcze scenariusz zupełnie nie po myśli Motoru, który nawet w przypadku wygranej za 3 punkty z Falubazem, nie wszedłby do play-off, gdyby Włókniarz wygrał w Rybniku i Lesznie. Brzmi to może trochę science-fiction, aczkolwiek w tym szalonym sezonie wszystko jest możliwe. Wtedy przy małej tabelce pomiędzy zespołami z Lublina, Wrocławia i Zielonej Góry, do play-off wejdzie tylko jeden z tej trójki i będzie to Sparta.

Czyli zeby wyrzucic Sparte z playoffow bez wzgledu na wynik Unia Leszno musi sie dogadac z Lublinem. Albo Motor po prostu sie podlamac

Unia przegra z Wlokniarzem a Lublin widzac ze nie ma szansy za 3 albo nic im to i tak nie da przestanie jechac i przegra z Zielona Gora

Do zrobienia moim zdaniem scenariusz, jesli Unia przegra u siebie, to Motor moze zrobic duze kuku Wroclawiowi bedac wyeliminowanym

Przegrana Leszna eliminuje Motor, ktory moze sie zemscic wyrzucajac wroclawian z PO.

Byloby piekne

Całe szczęście Częstochowa ma wyjazd w Lesznie a nie u siebie :p widać ze forma złapana przez wiekszosc.. paweł wrocil, fredka zmienny ale ogarnie, Leon to Leon, Doyle bardzo cieszy i juniorka.. jedynie Rune.. ale mysle ze włokniarz bedzie bardzo zmotywowany i czuje ze unia tez na 100% bedzie jechała bo Włokniarz byc moze stał sie dla nich najtrudniejszym rywalem odkąd Cieślak odszedł.. ciekawe czy jest jakies drugie dno czy po prostu złapali formę
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No chyba ze Zielona Gora bedzie chciala wpuscic przyjaciol z Wroclawia do PO ale moze to uczynic tylko wlasnym kosztem przegrywajac za 3, ogladajac mecz nie mozna wylaczyc takiej ewentualnosci, ale o ile mecz im oddali watpie zeby tak latwo poszly negocjacje co do walki o medale

Leszno z moich obliczen nie moze wybrac sobie rywala do play off, nie ma tak prosto ze przegrywajac maja Czestochowe a wygrywajac Wroclaw, Czestochowas przeskoczylaby gorzow wygrywajac

Najslabsza druzyna jest jednak Zielona Gora, jakim cudem druzyna z Antonio Lindbackiem ma walczyc o zloty medal to ja nie wiem. To bylby pierwszy wybor jesli od nich cos by mialo zalezec, mimo h2h Zielona jest w czworce na kredyt, ale nic od Leszna nie zalezy.

podsumowujac tylko wygrana Leszna z Czestchowa daje Lublinowi jakiekolwiek szanse na play off, jesli Czestochowa wygra to Lublin ma pozamaitane, no chyba ze Sparta przegra z rybnikiem

Jesli Leszno wygra to Lublin musi wygrac za 3 inaczej po zabawie,

Lublin morze wyrzucic Wroclaw z PO w ramach zemsty jesli nie beda mieli szans
 
Ostatnia edycja:
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Leszno owszem może sobie wybrać rywal. Wygra z Częstochową - pojadą z Wrocławiem , Remis - pojedzie z Częstochową , wygrana - pojedzie z Wrocławiem lub Zieloną.

Częstochowa musi tam pojechać o wszystko i za wszelką cene. Remis dla pewne play offy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Całe szczęście Częstochowa ma wyjazd w Lesznie a nie u siebie :p widać ze forma złapana przez wiekszosc.. paweł wrocil, fredka zmienny ale ogarnie, Leon to Leon, Doyle bardzo cieszy i juniorka.. jedynie Rune.. ale mysle ze włokniarz bedzie bardzo zmotywowany i czuje ze unia tez na 100% bedzie jechała bo Włokniarz byc moze stał sie dla nich najtrudniejszym rywalem odkąd Cieślak odszedł.. ciekawe czy jest jakies drugie dno czy po prostu złapali formę
Z tą formą Pawła to bym uważał, bo bodaj od meczu w Lublinie ścigał się na "zakazanych" obecnie anlasach :) Zobaczymy jak w GP poradzi sobie m.in. Thomsen, który bodaj od początku sezonu korzystał z tych opon.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Kto pojedzie w play off? Mamy dziś 3 spotkania, które dadzą nam odpowiedź na to pytanie. Ja pod lupę biorę mecz Unii Leszno z Włókniarzem Częstochowa.
Aktualni mistrzowie kraju i za razem gospodarze dzisiejszej potyczki są od dłuższego czasu pewni nie tylko jazdy w play off ale też pierwszego miejsca. Przyjezdni z kolei do awansu potrzebują minimum remisu, choć ciężko w żużlu celować przed meczem w remis ;) W związku z tym nie mam wątpliwości, że drużyna spod Jasnej Góry walczyć tu będzie o zwycięstwo. W przypadku porażki zapewne sezon się dla nich skończy.
Częstochowian czeka strasznie ciężkie zadanie bowiem jak większość z Was zapewne wie, Unia to aktualny mistrz Polski. Ba, oni zdominowali rozgrywki Ekstraligi w ostatniej dekadzie zdobywając tytuł aż pięciokrotnie z czego aż trzy razy z rzędu w latach 2017, 2018 i 2019. Bardzo mocny zespół, ale przez to że już jakiś czas temu zapewnili sobie play off i 1 miejsce na koniec sezonu zasadniczego to jeżdżą słabiej. Tydzień temu przegrali wyraźnie mecz z Falubazem (wiele osób mówi, że oni im ten mecz po prostu puścili, może tak było).Wcześniej zgromili u siebie najsłabszy w ludzie ROW i prawie najsłabszy GKM - było to po dwóch wyjazdowych porażkach Unii (we Wrocławiu i w Lublinie). Jak jest z aktualną formą żużlowców Unii i motywacją na dzisiejszy mecz - trudno wyczuć. Nie mają noża na gardle, za tydzień play off, czy będą walczyć o każdy skrawek toru ryzykując jakiś upadek itp? nie wiem, może tak, a może nie.
Z drugiej strony mamy Włókniarza, który po rozstaniu się z betonem Cieślakiem jakby złapał drugi oddech. W ostatnim czasie formą błyszczą Doyle, Lindgren i Madsen, co było doskonale widać podczas GP w Gorzowie, jak i wcześniej w trakcie meczu wyjazdowego w Lublinie, gdzie pokonali Motor wysoko, bo aż 12 pkt. Forbet daje dziś na Włókniarza walczącego o play off aż 6.5 pkt handi i to wg mnie powinno wystarczyć do spokojnego oglądania transmisji ;)
Podsumowując, przy obecnej sytuacji uważam, że typ jest wart zagrania, aczkolwiek żużel to jeden z bardziej nieprzewidywalnych sportów ;)

Unia - Włókniarz
typ: Włókniarz +6.5 pkt
kurs: 1.6

Forbet

p.s. dziękuję za wszelkie dotyczas otrzymane pkt reputacji - motywują mnie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
power30 18K

power30

Forum VIP
Jakoś nie podzielam tego hurraoptymizmu odnośnie Włókniarza. Fakt tercet pojechał kapitalnie w GP. Warto jednak dodać, iż na tych silnikach nie pojadą - będą kontrolowane. Druga sprawa, czy nie odezwie się tzw. "syndrom po GP". Przypomniał mi się mecz Częstochowy bodaj po GP we Warszawie, gdzie po dublecie Madsena i Lindgrena zespół dostał solidnie od...Leszna. Druga sprawa, iż Przedpełski nie pojedzie na anlasach (w ostatnich meczach na nich jechał). Swoją drogą, tak jak zostało wspomniane wcześniej, Leszno nie będzie chciało wpuścić Częstochowy do PO (patrząc na formę Lwów). Ponadto Leszczynianie będą się chcieli zrehabilitować za ostatnie porażki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Sezon dziwny, spalona rozdzielnia, walkower, zaskakujące wygrane wyjazdowe, tabela co tydzień przewraca się do góry nogami i tak dochodzimy do ostatniej kolejki sezonu zasadniczego Ekstraligi :p Mamy walkę o play off chyba dawno nie było tak ciasno w tabeli. Scenariuszy jest kilka albo i kilkanaście Ja dzisiaj próbuje coś takiego.

Leszno Częstochowa : Typ Włókniarz + 8.5 pkt
Lublin Zielona Góra : Typ Falubaz + 14.5 pkt
Ako 2.20
Bukmacher Fortuna

Na wstępie przyznam mam kilka długoterminówek gdzie kończy Awans Włókniarza do Play Off oczywiście grane dawno temu kiedy nikt jeszcze nie wpadł by na to co będzie działo się na Linii Częstochowa Gorzów :) Szanse na Awans Włókniarza do Play Off są na ten moment niewielkie, trzeba to uczciwie przyznać, ale po tym co wczoraj zobaczyłem na GP jest promyk optymizmu. Częstochowa nawet jak nie awansuje będzie dziś gryzła tor do ostatniego biegu. Takie mam przeczucie że o tym jak to się skończy zadecyduje dyspozycja Rune Holty. Co do juniorki, no wiadomo Kubera raczej będzie poza zasięgiem ale naprawdę niezłą formę prezentuje ostatnio Kuba Miśkowiak który jedzie jak równy z równym z seniorami. Meczu do jednej bramki zdecydowanie się nie spodziewam.

Mecz o życie dla Motoru Lublin, muszą wygrać za 3 pkt z Zieloną Górą aby dostać się do Play Off. Będzie to jednak bardzo trudne bo trzeba wygrać różnicą większą niż 14 pkt. Kiedyś Motor tego już dokonał awansując kosztem Row Rybnik, ale teraz? Nie raczej tego nie widzę Juniorka obu drużyn minimalna przewaga gospodarzy ale Krakowiak może zaskoczyć to raz. Do tego Vacul wczoraj nieźle i myślę że on będzie trzymał Bonus dla Zielonki. Dudek poobijany po GP ale kilka punktów też przywiezie. Motor u siebie to wygra w granicach 10 pkt ale z tak słabą formą jaką prezentuje Michelsena to o bonusie można raczej zapomnieć

Takie typy oczywiście racjonalnie podchodząc do sprawy, ale chciałbym żeby stało się coś takiego
Motor za 3 pkt
Leszno Czewa X
Do tego Sparta w pon za 3 pkt

4 drużyny 20 pkt i mała tabela:p:p:p
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Z moich dlugoterminowek Rybnik under 3.5 falubaz over 10.5 i leszno under 6.5 bonusa weszlo wszystko ladnie😊😊😊
Ale ja nie o tym dzis troche ryzykowniej zagram:
Lidsey under 6.5 kurs 1.8 fortuna
Hmmm kurs mnie skusil....czewa pojdzie na noze wogole to moze byc dziwny mecz....niewiadomo jak zmeczeni liderzy beda z czewy ale stawka jest duza....czy lidsey to wytrzyma hmmm...w jednej serii jedzie bieg po biegu i licze na to ze sobie nie poradzi...kusi tez under Pawlickiego ale to moze tylko do jakiejs tasmy wrzuce jeszcze zobacze....narazie go nie gram....mysle😉

Drugi typ to Protasiewicz under 7.5 kurs 1.8 fortuna
Typ na czuja ze wzgledu na tor....linia dosyc wysoka...i jakos nie widze Protasa na tym torze na tej geometri...tak przewiduje...
Do protasa dokladam siatke zawiercie-jastrzebie over 179.5 fortuna
Daje to ładny dubel wiec sproboje to za w miare wysoka stawke😉Polecam!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom