>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat XII rundy PGE Ekstraligi.

15.07
Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów - , godz. 18:00
GKM Grudziądz - Motor Lublin, godz. 20:30

17.06
Apator Toruń - Stal Gorzów , godz. 16:30
Unia Leszno - Sparta Wrocław, godz. 19:15
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Miśkowiak over 6,5 - sts 1.84

Junior Włókniarza jest w bardzo dobrej formie, bieg juniorski oraz bieg 12 ma łatwe. Ponadto w miarę powiększania przewagi myślę, że dostanie dodatkowe biegi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Woryna over 10.5 kurs 1.84 Sts
Jeśli nie odda biegu i pojedzie 5 razy to poza 1 biegiem trudnym potem ma spacerek więc jeśli zacznie od dwójki to musi to wejść...forma jest a rywal slaby
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Z góry uprzedzam, że z realiów ekstraligowych wypadłem i nie koniecznie na bieżąco jestem, ale nie mogę pojąć kursów na te wyższe handicapy w kierunku Grudziądza. Zespół u siebie, a na wyjeździe to dwie różne drużyny. Krakowiak startujący w ramach rezerw zwykłych lub Z/Z u siebie to wartość dodana. GKM startuje z zastępstwami większość sezonu i nie jest to dla nich szok, przyzwyczaili się do tego. Wiadomo, że przyjeżdża faworyt do mistrzostwa - Motor, ale nikt się przed nim nie położy. Przyjezdnym porażka czy zwycięstwo małym nadmiarem sił to jeden grzyb. W poprzednich sezonach wyniki - 52-38, 46-44, 45-45. Wszystkie te spotkania łączy jedno - jednym z liderów przyjezdnych był Grisza (Pedersen pewnie też, zapomniałem spojrzeć), reszta na różnym poziomie. Wydaje mi się, że drużyna gospodarzy nie jest skazana na druzgocącą porażkę. 40 oczek jak najbardziej w zasięgu - chyba, że ostatnimi czasy coś w składzie grudziądzan mnie jeszcze ominęło...

GKM Grudziądz +10.5 / Motor Lublin -10.5@ 1,80 forBet

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Jeppesen powyżej 4,5 pkt @1,7

Sadze ze dają mu dzis więcej pojeździć, szansa na punkty z outsiderem ligi też większą więc stawiałby że może nawet pojechać w biegu nominowanym. Ogólnie często Jeppesena krytykują i bryluje to on w rozgrywkach U24. Dziś ma okazję dobrze się pokazac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +425
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja dzisiaj zaatakuje sobie Woryne, za długo jeździ dobrze. Aż niemożliwe jak na niego. Ciekawy bet jest na ewinner czy w każdym biegu będzie pierwszy lub drugi- odpowiedz brzmi nie po kursie 1.80. Myśle, ze już w pierwszym biegu może polec :) ja wiem, ze Ostrovia to bolki, ale buki stawiają, ze prawdopodobnie będzie 70:20 bez przesady ;) w takich meczach zawsze coś się dzieje
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj dubel
Grudziądz +12,5 | 1,60
H2H Woryna - Smektała | 1 | 1,56

Grudziądz na swoim torze jest w stanie powalczyć i zapewne to zrobi, co do drugiego typu to Woryna w niesamowitym gazie, co do Smyka to formą zdecydowanie odstaje od Woryny
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
L. Madsen powyżej 12.5 pkt. 1.84 STS ✅ 14 pkt.

Ekstraliga czyli najtrudniejsze rozgrywki do typowania. Dziś Leon nie ma moim zdaniem z kim przegrać i tylko nieoczekiwany defekt lub taśma mogą spowodować, że Leon nie przekroczy tej linii.

Plus popieram typ kolegów wyżej:

GKM - Motor (-12.5 pkt.) - GKM 1.47 STS ❌ 35:55

Plus

Kto lepszy B. Smektała - O. Berntzon O. Berntzon 2.00 forbet forbet ❌ dodatkowe typy na czuja bez analizy niestety nie wchodzą... Jednak domowy tor to duży handicap.

Oliver na ten moment lepiej jedzie niż Bartosz i tor domowy nie powinien być mega handicapem dla Bartka.

Kto lepszy N. Krakowiak - M. Drabik N. Krakowiak 1.75 forbet forbet ✅ 9:8

Maksym ostatnie dwa mecze wyjazdowe słabo po 6 punktów. Liczę na super dyspozycję Norberta na własnym torze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ostrów +24.5 pkt. @2.30 Forbet
Miśkowiak poniżej 7.5 pkt. @2.70 Forbet
Woryna - Smektała 2 @2.50 Betfan


Ekstraliga do typowania bardzo trudna, więc szukam wysokich kursów. Najlepiej wygląda handi Ostrowa, który pojedzie bez kompleksów. Beniaminek nie ma nic do stracenia. Spada z ligi, pewnie z zerowym dorobkiem. Dobry Chris, plus Walasek, który lubi ten tor, Gapa u siebie z Czewą pojechał świetnie, ale tu akurat nie ma co porównywać tych meczów. Myślę, że wynik jako tako będą trzymać, plus jakieś manewry zmianowe gospodarzy, a handi wysokie. Włókniarz ostatnio jedzie, ale myślę, że nadal będą mieli wahania formy.
W underze Miśka liczę na ambicjonale podejście "starych" wyjadaczy z Ostrowa, którzy ewidentnie nie lubią być objeżdżani przez młokosów (o ile Miśkowiaka można jeszcze tak nazywać) i w tym sezonie to już pokazywali spychając młodych pod bandę. Czy to wystarczy, aby z Kubą wygrywać? Nie wiem, ale typuję, że jeżeli junior nie ucieknie spod taśmy to na dojeździe do pierwszego łuku nie będzie taryfy ulgowej.
W h2h Kacpra i Smyka stawiam na Bartka, bo on lubi takie mecze. Odnoszę wrażenie, że czym mniejsza presja u Smektały tym on lepiej jedzie, stąd brak jego sukcesów indywidualnych w seniorskim wieku. Lubi jednak walnąć dobry wynik w łatwym meczu, Kacper natomiast w gorącej wodzie kąpany, co jest też zaletą. Tu będzie miał z kim powalczyć i liczę, że go czasami poniesie. Nie ma takich startów, jak Bartek i spod taśmy nie ucieknie, zapewne będzie szybszy na trasie od przyjezdnych, ale tam za wiele miejsca nikt mu nie zostawi, więc stawiam w tym pojedynku na underdoga, który jest moim zdaniem stabilniejszy, a to powinno dziś wystarczyś na outsidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ciężko coś znaleźć z dzisiejszej oferty sensownego bo kursy są wystawione bardzo dobrze przez sts, a fortuna tylko po nich bezmyślnie kopiuje.
Ale jak bym miał coś zagrać to under 9.5 Pawlickiego, po kontuzji jeździ mało, bardzo trudny bieg 13 i podobnie będzie z nominowanym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Pawlicki under 9.5 kurs 1.7 Sts
Mecz z Ostrowem nie może być żadnym wyznacznikiem...Wrocław w ciężkim położeniu zawsze tu dobrze się prezentowal,podejrzewam że mobilizacja ostra poszła i liczę tutaj na under...po kontuzji Piotr może nie być tej pewności
Woffinden over 7.5 kurs 1.57 Sts
Forma słaba to fakt...ale gdzie jak nie w Lesznie...przeczucie że tor może mu pasować i liczę że dokula te 8 może 9 oczek..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ciężko coś znaleźć z dzisiejszej oferty sensownego bo kursy są wystawione bardzo dobrze przez sts, a fortuna tylko po nich bezmyślnie kopiuje.
Ale jak bym miał coś zagrać to under 9.5 Pawlickiego, po kontuzji jeździ mało, bardzo trudny bieg 13 i podobnie będzie z nominowanym.
W sts jest over 2,5 Palucha z kursem 1,45,wczoraj świetnie pojechał w Mistrzostwach Par Juniorów, a u gospodarzy Lewandowski jedzie na pożyczonych motorach
Do tego w 1 lidze coś jest z meczem w Gdańsku (pewnie jakieś absencje), jedni wycofali ofertę a u innych rozbieżne kursy(w betcliku 1,45 na Budzię, a w etoto 1,9)
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
J. Kołodziej powyżej 11.5 pkt 1.57 STS ❌ 9 pkt.
P. Przedpełski poniżej 7.5 pkt. 1.57 STS ❌ 8 pkt.

Janusz Kołodziej leszczyńskiego smoka czarodziej... Janusz będzie dziś liderem Unii. Mecz zapewne będzie na styku i uważam, że Wrocław dziś wygra w Lesznie a jedyną ostoją leszczynian będzie Janusz. Przed meczem.mozna śmiało powiedzieć, że tylko on jest pewnym punktem drużyny, a dyspozycja reszty drużyny to wielka niewiadoma. Jeśli stawiać domy to tylko na Janusza w Lesznie. No i napewno dziś pojedzie 5 razy i nie będzie oddawać biegu.

Paweł jedzie dramatycznie słabo niestety, a dziś przyjeżdża Stal z czwórką mocnych seniorów. Punkt na juniorze z Gorzowa ma pewny, a potem trudne biegi... + ZZ gdzieś przed nominowanymi. Z GKM w pierwszych 5 startach 6 punktów, a tutaj mamy zawodników SGP po stronie gości, którzy są poziom wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom