>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat XI rundy PGE Ekstraligi.

1.07
Stal Gorzów - GKM Grudziądz, godz. 18:00
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa, godz. 20:30

3.07
Motor Lublin - Apator Toruń, godz. 16:30
Arged Malesa Ostrów - Unia Leszno, godz. 19:15
 
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Leon Madsen over 10.5 @1.70 STS (5 wyścigów)
11pkt, po 5 startach.
Leon w zeszłym roku fenomenalny występ we Wrocławiu 14 pkt.
Dziś pierwszy bieg Czugunow i Woffinden. Brytyjczyk miewa wpadki, Rosjanin różnie zaczyna spotkania.
Kolejny bieg to Janowski ale jest słaby Jeppesen i Kowalski junior. W 9 znów jest Jeppesen, w kolejnym z mizernym Smykiem. Gdzieś te biegi mogą się pomieszać przez zastosowanie ZZ, ale generalnie uważam, że Leon ma idealny rozkład żeby dobrze wejść w ten mecz.
11 oczek w pięciu startach spokojnie powinien pyknąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Oskar Paluch powyżej 4,5 fortuna 1.75

Paluch ostatnio w zawodach młodzieżowców same 3, dziś ma naprawdę dobry układ biegów, i nawet jeśli w juniorskim przegra z Pludrą to 5 punktów bardzo prawdopodobne.
Do tego warto się zastanowić nad underemi Vaculika 12,5 i Bartka 13,5. Może się tak zdarzyć że chłopaki oddadzą po jednym starcie (podobnie jak to było w pierwszym spotkaniu tych zespołów), zresztą dla Gorzowa ten mecz trzeba odjechać i tyle.

No i nie mogę przejść obojętnie nad typem W. Rafalski over 0,5 po kursie 2.61
W biegu juniorskim zawszę, się może trafić jakaś literka, poza tym wczoraj Rafalski pokonał Hurysza, który umówmy się żadną rewelacją nie jest.
 
Ostatnia edycja:
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Szybki przegląd kursów

H2H Smektała - Miśkowiak | 2 | 1.70 forbet
Curzytek poniżej 1.5pkt | 1.47 | sts

Gorzów (-14.5) | 1.50 | etoto
Zakłady specjalne #3: K. Kasprzak zakończy minimum jeden bieg na trzecim miejscu przed zawodnikiem ze swojej drużyny | TAK | 1.45 etoto


2/2, drugi mecz przełożony
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Miskowiak under 11 @1.66 bet365

Linia na Miskowiaka po kapitalnym meczu poprzedniej kolejki poszla w gore ostro.
W meczu w Czestochowie od samego poczatku byl mega dopasowany do toru. Jesli sprzet ciagnie to ze swoimi bardzo dobrymi startami Kuba potrafi zrobic wynik, jednak jak nie wyjdzie pierwszy w luk ,to juz ciezko szukac u niego mijanek.
Dzis mecz wyjazdowy i nie sadze zeby znow tak blyszczal. Juz w biegu juniorskim moze mu przytrafic sie klapa gdzie ma obok siebie Kowalskiego. Nie jest to jakis ogorek i przy dobrym wyjsciu ze startu moze spokojnie go pokonac. Kolejne biegi z seniorami na pewno do latwych tez nie beda nalezec.
Pewnie pojedzie takze z ZZ lub za Jepesena i te 5 biegow powinien objechac ogolnie ale linia 11 jak dla mnie za wysoka i trzeba grac ten typ


Bewley +1 vs. Miskowiak -1 typ: Bewley +1 @1.61

Jeszcze jeden przeciwko Kubie. Bewley jest lepszym zawodnikiem , jezdzi u siebie, 6 biegow ma raczej bankowo. Dodatkowy handicap dla niego gdyby troche spadlo wody na tor , a wiadomo ze Bewley w trudnych warunkach odnajduje sie jak ryba w wodzie.


Edit: beznadzieja ... widzac sklad 14 biegu i 1 pole Miskowiaka juz minusowalem. Jepesen tylko dopelnil formalnosci
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Wrocław 6.0 live na win - STS
Wiem że to trochę wbrew sobie ale żal nie skorzystać . Biorąc pod uwagę że Janowski pojedzie jeszcze 4 razy to widzę szansę wrocławian.
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
#1 Lublin - Toruń | Toruń +16.5 | 1.48 | betclic
#2 W. Lampart powyżej 4.0 punktów (wszystkie starty się liczą) | 1,75 | etoto
#3 J. Kołodziej powyżej 12.0 punktów (wszystkie starty się liczą) | 1,75 | etoto

Zawiódł Toruń, Kołodzej 8 punktów, ale tylko 3 starty:mad:
 
Ostatnia edycja:
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Unia Leszno -10.5
1,8 Fortuna

lub bezpieczniej

Unia Leszno -8,5
1,6 Fortuna

Kolejny raz hype że Ostrovia wyjdzie z 40 punktów. Poprzednio było ze Spartą i skończyło się prawie tak jak zawsze.
Ostrovia po prostu nie ma potencjału na więcej niż 35-36 punktów, powiedzmy że te 38 przy dozie szczęścia ale do 40 nie dobiją moim zdaniem. Doyle i Kołodziej to zupełnie inna liga żużla niż każdy zawodnik gospodarzy z Holderem włącznie, niedoceniany Lidsey też może ładnie zapunktować, Bellego zna ten tor a Pawlicki na wkurwie (kibice planują go ostro wybuczeć za ostatnie akcje z Olim) też powinien swoje przywieźć. Ja wiem - Kołodziej z pewnością odda jeden bieg Ratajczakowi, ale myślę że to niewiele zmieni w kontekście zaoferowanej przez buka linii. Typuję klasyczny wynik 35-55.

#3 J. Kołodziej powyżej 12.0 punktów (wszystkie starty się liczą) | 1,75 | etoto
Ja bym się w to nie bawił, wraca Pawlicki więc odpada ZZ czyli 5 biegów a Kołodziej może oddać bieg juniorowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +588
K 137

Karion22

Użytkownik
"Bellego zna tor"

No fajnie, rok temu w barwach Polonii też znał i jak przyjechali to nie wiedzieli co się dzieje.

Oczywiście lepszy sprzęt to może coś będzie punktować, ale jeżeli Jaimon albo właśnie Bellego będą wozić Holdera, Berntzona czy Gapę szybkiego u siebie to będzie pogrom.

Ja osobiście zastanawiam się bardzo mocno nad juniorskim dla Leszna
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
"Bellego zna tor"

No fajnie, rok temu w barwach Polonii też znał i jak przyjechali to nie wiedzieli co się dzieje.

Oczywiście lepszy sprzęt to może coś będzie punktować, ale jeżeli Jaimon albo właśnie Bellego będą wozić Holdera, Berntzona czy Gapę szybkiego u siebie to będzie pogrom.

Ja osobiście zastanawiam się bardzo mocno nad juniorskim dla Leszna
Ostrów przetrzebiony kontuzjami, ale Krawczyk może wygrać juniorski, do tego nie przekonuje mnie młody Jabłoński, a tym bardziej na wyjeździe, może i tu przegrać z Grzelakiem
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Lidsey over 7.5 po kursie 1.9 wygląda smakowicie sts
Unia -8.5 kurs 1.6 sts
Wątpię czy ovia ujedzie 40
Krawczyk under 3.5 kurs 1.57 Sts
Ratajczak over 3.5 kurs 1.75 Sts
Bertnzon under 8.5 kurs 1.7 Sts
Bardzo ciężkie biegi ma...choć typ ryzykowny bo ma formę....

Michelsen under 12.5 kurs 1.62 Sts
Gruba przesada...ma z kim przegrywąc moim zdaniem
Toruń +14.5 kurs 1.5 Sts
Ja.Holder over 5.5 kurs 1.8 Sts
Lambert over 1.5 wygranych biegów kurs 1.8 Fortuna typ najbardziej ryzykowny ale gdzie jak nie w Lublinie😉
Tak to dziś widzę....kierunek na juniorski też w miarę dobry w stronę leszna
Ciężki dzień dziś niestety...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Dzisiaj czas na zaległy mecz XI kolejki pomiędzy Stalą Gorzów a GKM-em Grudziądz (początek 20:30)

Na dzisiaj widzę parę dobrych zdarzeń:

Thomsen under 10.5 pkt 1.75 (sts) (Niestety Thomsen to wariat. Pół sprawny zacisnął zęby i pierw sam chciał jechać w 14 biegu, a potem po upadku mimo bóu i tak trzasnął "3". Szkoda:( )

Duńczyk w ostatnim meczu ligowym po udanym dla siebie Grand Prix wycofał się po jednym wyścigu. Kontuzja mu się odnowiła. Z tego co dziś ustaliłem w kierownictwie gorzowskim - to Duńczyk nic nie trenowal a ze zdrowiem nie jest najlepiej (ma problemy z barkiem i jego ruchomością). Ma wyjechać na próbę toru, na pierwszy bieg...a dalej się zobaczy...Jednak nawet jak pojedzie to na 95 % nie pojedzie w nominowanych - bo taka idzie narracja od ludzi z gorzowskiego klubu. Raz, że zdrowie Duńczyka to wielka niewiadoma, dwa będzie jak co oszczędzany.

Duńczyk jedzie 2x w parze z Woźniakiem, 1x ze Zmarzlikiem i punkty ma gdzie zgubić. Łatwy ma tylko pierwszy swój start (4 bieg). Jednak przy zakładanych 4 startach wystarczy jak dwa razy z kim przegra - nawet ze swoimi kolegami z drużyny (Zmarzlik i Woźniak) i typ wejdzie. Także przy tych okolicznościach szansa na wejście tego typu jest ogromna.

Nie mam zaufania do gorzowskiego u24 - Hansena...ale dla grających coś - to mam informacje własnie ze stadionu, że Duńczyk dziś odstawił silniki od Krzysztofa Jabłońskiego a jedzie dziś na pożyczonym sprzęcie...od Martina Vaculika. Zobaczymy na ile mu ten sprzet pożyczony od lidera pomoże by te kilka punktów uciułać...

A jeszcze mam propozycje z fortuny...

Tu w dublu warto zagrać dwa warianty....

1) W juniorskim biegu:
Remis - po 2.35

2) Wygrana GKM-u 3.12


Wczoraj byłem na eliminacjach MMPPK w Gnieźnie i tam to co jechał Hurysz na torze gdzie sie wychował wołało o pomste do nieba. Przegrywał z zawodnikami typu Teska, do tego jeździecko wyglądał źle. Po udanym wejsciu w ligę - miesiąc temu trochę ta dyspozycja poszła w dół (DMPJ-tki tydzien temu też słabo). Nie widzę jego szans z Pludrą i ma niewielkie szanse na wygraną z Łobodzińskim, jeśli nie będzie jakichś wykluczeń, defektów.
Pludra jest w formie i przy tak słabych startach Palucha (zostaje po puszczeniu taśmu paru metrów) może spokojnie wygrac bieg młodzieżowy. Szansa, ze któas z tych opcji nie wejdzie jest według mnie dość niska. Warto z tej okazji skorzystać i zagrać dwudrogowo

Osobiście dorzucam do tego typ z innego działu z 1 ligi polskiej --> Krosno +8.5 handicapu w Niemczech z Devils Ladshut (1.65 fortuna)

Tam kolega dobrze to opisał. Przy ZZ-tce Krosna jest 3 solidnych liderow: Lebiediew, Musielak, Szczepaniak i w miare sensowni juniorzy i jest kim trzymać wynik. Do tego w razie w. mogą dojsc taktyki, a Niemcy nie mają na tyle mocnego skłądu, są dziury jak Haertel, Bachhuber i za bardzo nie widzę możliwości ich wygranej z 5 z przodu.

Podsumowując:

W 1 opcji z remisem + 8.5 handi Krosna jest AKO 4 (Kto zagrał te AKO dwudrogowo to tak samo jak ja jest do przodu)
W 2 opcji z wygrana GKM juniorskiego + 8.5 wygrana Krosna jest AKO 5.14

Thomsen under 10.5 pkt + Krosno +8.5 handicapu po 1.50 daje w sts AKO 2,625


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Ja jeszcze na koniec singlem zagrałem typ:

Grudziądz + 18.5 2,46 (sts) (54-36)

Pisałem o problemach Thomsena, który nie wiadomo ile biegów pojedzie: 1 czy 4. Tor od 2 dni przykryty plandeka i brak treningów. Hansen problemy z formą, drugi junior zrobi 3x0. Skład Stali jest tak złożony, że poza kilkoma biegami gdzie jedzie dwóch mocnych seniorów ( bieg 1,5,10,13 i nominowane) to pary są dość zachowawcze. To oznacza, że od prawie 2 lat Stal u siebie za wysoko nie wygrywa. Rok temu niemal z tak samo wystawionym składem (Hansen za Karczmarzem) było na styku.

Po stronie GKMu są zawodnicy co tor w Gorzowie znają hak własną kieszen. Do tego junior -Pludra jest w życiowej formie.

Również 1 mecz Stal wygrała i niewykluczone, że w nominowanych ktoś z rezerwowych dostanie szanse.

Tak wysoki handicap wygląda rewelscyjne i są ogromne szanse jego wejścia. Ja osobiście wystawiłbym kurs nie 2 46 a max 1,20-1,30.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Radzę z dużą dozą ostrożności podchodzić do rewelacji które zamieszcza tutaj mitoman mazinho. Było już tyle niesprawdzonych informacji z jego strony, że trzeba zachować zimna głowę.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Radzę z dużą dozą ostrożności podchodzić do rewelacji które zamieszcza tutaj mitoman mazinho. Było już tyle niesprawdzonych informacji z jego strony, że trzeba zachować zimna głowę.
Życzę Mazinho aby potwierdziło się w 100% co zasłyszał... ale z drugiej strony przed niemal każdym meczem słychać, że tego boli to, a tamtego coś innego. Który z działaczy deklarował kiedyś, że "zawodnik X walnie komplet"? Zawsze w drugą stronę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
I po drobnym upadku ryzykował zgłaszając zdolność do upadku? To te całe bóle pic na wodę. Zresztą, co znowu za krytyka, skoro info ze sztabu to nacięli na wała.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom