>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
11. kolejka oraz zaległy mecz VI kolejki - 21 i 23 sierpnia
  • Fogo Unia Leszno - MrGarden GKM Grudziądz 21.08, godz. 18.00
  • Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów 21.08, godz. 20.30
  • PGG ROW Rybnik - Motor Lublin 23.08, godz. 16.30
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 23.08, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dzisiaj w jednym jak i drugim przypadku idę w kierunku gości.
GKM +18,5 1,70 dno
Stal +8,5 1,60
Oba typy z Fortuny dają fajna opcję na pomnozenie kasy.

Leszno mocne, Leszno u siebie. Wszystko się zgadza ale GKM ma w swojej drużynie zawodników którzy lubią i znają ten tor.
A.Laguta super wyniki tu notował, dzisiaj pewnie 6x pojedzie więc wynik 14pkt do ogarnięcia. Pedersen też tu jeździł i tor zna. Bjerre w dobrej dyspozycji swoje pkt dowiezie. Liczę na kolejny fajny mecz Krystiana Pieszczka i urwanie kilku pkt. Do tego pewnie pojedzie Przemek Pawlicki który przecież tor Leszczynki zna świetnie. Formy dobrej może i nie ma ale ostatni występ w Szwecji może pomoże Przemasowi zaskoczyć i zdobyć kilka pkt.
W Lesznie Kołodziej z problemami, Pawlicki też nie jest gościem który wozi pewne pkt. Ostatnimi czasy częściej zalicza wpadki. Lidsey też spory znak zapytania.
Dlatego 36pkt przez GKM uważam spokojnie w zasięgu.

Drugi mecz w Częstochowie zapowiada się również ciekawie. Coś już zaczynają płakać że tor im zalalo i mają problem z doprowadzeniem do kultury. Co mnie cieszy bo to na plus dla przyjezdnych.
Świetna forma Zmarzlika, Thomsena i Jacka Holdera pozwala mi patrzeć optymistycznie na wynik dzisiejszego meczu.
U gosp z problemami Lindgren, Holta, Przedpelski. Ciekawe jak wypadnie Doyle który u siebie na torze zdecydowanie bardziej się meczy niż na wyjazdach.
3 mocne ogniwa po stronie gości myślę że są w stanie utrzymać wynik w okolicach remisu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
^Jakie problemy ma Lindgren? Bo według mnie żadne.

Dwie perełki z Unibetu, jeśli ktoś może tam grać:
Artiom > Piter @1,6 odpalił PIter
Zmarzlik > Madsen @1,72

Obaj w lepszej formie niż ich rywale (szczególnie Łaguta), obaj dobrze czują się na tych torach, obaj prawdopodobnie będą mieli więcej startów (Artiom 6, Bartek 7). Kursy duużo za wysokie.

Też jak sobie liczę to chyba bardziej przekonuje mnie handicap na GKM, szczególnie przy problemach Pitera, Kołodzieja i takiej nierównej formy Smektały. Ostatnio Lidsey jechał w 15 biegu, co dobrze świadczy o problemach w Unii, nie on miał być liderem. Oczywiście skończy się pewnie jakimś 52:38, ale ja tu widzę 13-14 punktów Artioma, z 20 pary Nicki-Kenio i wystarczy dorzucić 2 Przemkowi i Pieszczkowi. Do zrobienia, ale to tak na luźno na razie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
W Czestochowie naprawdę ostro zalało tor - robią co mogą żeby ogarnąć , patrząc na formę Gorzowa i chyba jeszcze lekki jej brak w Częstochowie aż dziw, że naprawdę to robią - ten mecz będzie zupełnie bez podtekstów. Obie drużyny walczą o play-off i zrobią wszystko żeby ten mecz wygrać. Może mi się nie podobać wykorzystywanie przepisów na maxa i naginanie ich na swoją korzyść - ale prawda jest taka , ze tak jak Gorzów miał mega pecha na początku sezonu (mecze na wyjeżdzie, brak formy Bartka - wybitny pech PUKa) - tak teraz mają dużo szczęścia z z/z w odpowiednim dla klubu momencie i to za zawodnika , który nie gwarantowałby takiej liczby punktów jak zawodnicy jeżdzący za niego, plus trafienie idealnie obu "gości" i chyba idealne ich wykorzystanie.

Jeśli Paweł się nie obudzi (min 7 pkt) , a Ryszard .........- no i tu sie właśnie zaczyna . Wszyscy wiedzą, że Holtański nie lubi mega jeżdzić na ciężkich torach. Wynika to z kontuzji nadgarstków , której nabawił sie już dawno. Podobnie nie lubi chyba jeszcze kilku zawodników Włókniarza ponieważ pan Marek zawsze jak mają jeżdzić na typowo angielskim torze optował za jego przełozeniem (vide mecz w Z.G).

Wynik meczu w Czestochowie może prawie w całości zależeć od tego na ile uda sie wysuszyc częstochowski tor. Mój typ na to spotkanie to 50-40 jeśli tor będzie suchy :)
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Dzisiaj w jednym jak i drugim przypadku idę w kierunku gości.
GKM +18,5 1,70
Stal +8,5 1,60
Oba typy z Fortuny dają fajna opcję na pomnozenie kasy.
pieniazek tak Ci dam jedną radę. Przed postawieniem żużla sprawdź oferty wszystkich bukmacherów i wybierz tą dla siebie najlepszą.Po co stawiasz te zakłady w fortunie jak w STSie na te same zakłady masz Stal+8,5 kurs 1,75 i na GKM +18,5 też kurs 1,75. Na STS na tą kombinację masz łączny kurs 3,06, a w Fortunie 2,72. Grając za 100 zł różnice masz 34 zł w możliwej wygranej. Kursy się zmieniają i pewnie w STSie pójdą w dół jak każdy zacznie to grać (post zacząłem pisać o 13:50 w załączniku podaje kursy). Co do Twoich typów to się zgadzam, ale ja pójdę bardziej w stronę Gorzowa.
Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów +4,5 typ 2 kurs 2,52 STS
Z tego co przeglądałem ofertę dzisiaj na żużel to STS najbardziej nie docenia Stali Gorzów. Moim zdaniem ich błąd i za dnia te kursy trochę spadną. Nie wiadomo jak się przełoży dobra forma Stali u siebie na wyjazd , ale wszystko wskazuje na to, że ten typ ma dużą szansę na powodzenie. Włókniarz u siebie już w tym sezonie przegrał 3 mecze, ostatnio są mocno zagubieni, a na dodatek przez Częstochowę przeszła ulewa bodaj 2 dni temu i tor może się dzisiaj trochę różnić. Przede wszystkim w ostatnim czasie Holta i Przedpełski jadą piach, junior Świdnicki też coraz gorzej, Miśkowiak jest sporo lepszy na wyjazdach niż u siebie, Doyle i Lindgren dosyć nierówni w ostatnim czasie, a Madsen też już nie jest takim dominatorem jakim był. W Stali natomiast w wysokiej formie jest aż trzech zawodników Zmarzlik, Holder i Thomsen, choć do Thomsena nie mam pewności czy na wyjeździe jest w stanie być liderem, dużo pomaga Z/Z, która sprawia , że nawet jak Stal źle wejdzie w mecz to będzie mogła skorzystać z liderów aż 7 razy co sprawia , że szybko mogą połapać się z ustawieniami na tor. Woźniak za pewne wiele nie dołoży , Jasiński prawdopodobnie ma tylko szanse ze Świdnickim, a Karczmarz na wyjazdach nie zachwyca, dlatego ja spodziewam się wyniku na styk. Ważne jest, żeby Chomski też dobrze rozkładał Z/Z. Zmarzlika powinien zostawić na bieg 13 , a tych teoretycznie słabszych seniorów jak Woźniak dać na pole 1 lub na juniora gospodarzy. kursy.jpg
 
B 0

bogdaniec

Użytkownik
^Jakie problemy ma Lindgren? Bo według mnie żadne.

Dwie perełki z Unibetu, jeśli ktoś może tam grać:
Artiom > Piter @1,6
Zmarzlik > Madsen @1,72

Obaj w lepszej formie niż ich rywale (szczególnie Łaguta), obaj dobrze czują się na tych torach, obaj prawdopodobnie będą mieli więcej startów (Artiom 6, Bartek 7). Kursy duużo za wysokie.

Też jak sobie liczę to chyba bardziej przekonuje mnie handicap na GKM, szczególnie przy problemach Pitera, Kołodzieja i takiej nierównej formy Smektały. Ostatnio Lidsey jechał w 15 biegu, co dobrze świadczy o problemach w Unii, nie on miał być liderem. Oczywiście skończy się pewnie jakimś 52:38, ale ja tu widzę 13-14 punktów Artioma, z 20 pary Nicki-Kenio i wystarczy dorzucić 2 Przemkowi i Pieszczkowi. Do zrobienia, ale to tak na luźno na razie.
Dlaczego Bartek 7 startów? Pamiętaj, że dziś za Iversena nie może być Z/Z.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dlaczego Bartek 7 startów? Pamiętaj, że dziś za Iversena nie może być Z/Z.


ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW

Piątek, godz. 20.30; transmisja Eleven Sports 1

[ELTROX WŁÓKNIARZ:] 9. Rune Holta, 10. Jason Doyle, 11. Fredrik Lindgren, 12. Paweł Przedpełski, 13. Leon Madsen, 14. Mateusz Świdnicki, 15. Jakub Miśkowiak, 16. Bartłomiej Kowalski. [Trener:] Marek Cieślak.

[MOJE BERMUDY STAL:] 1. Szymon Woźniak, 2. Jack Holder, 3. Anders Thomsen, 4. Bartosz Zmarzlik, 5. Niels-Kristian Iversen (zz), 6. Rafał Karczmarz, 7. Wiktor Jasiński. [Trener:] Stanisław Chomski.

[Sędziuje:] Michał Sasień (Gdańsk).

Patrz Bogdaniec , znów nas oszukują wszędzie i 10 postów wcześniej jak omawialismy ten temat ciągle pojawiaja sie osoby , którym sie nie chce nawet wpisać w google "Częstochowa-Gorzów składy" i dać magiczny przycisk : narzedzia - ostatnie 24h :))))


PoZdro :)
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Troche mnie dziwi ten huraoptymizm w kierunku Gorzowa. Jechali duzo u siebie ostatnio , mogli sie dopasowac i zdobywac dobre punkty. Jaka to druzyna na wyjazdach mozna zobaczyc w poprzednich meczach. Jedynie Zmarzlik jest pewniakiem do dobrych punktow , a Thomsen i Holder moga zaskoczyc w obie strony. Dzisiaj nie jada u siebie , tor niewiadoma wiec nie spodziewalbym sie wybitnej jazdy. Z reszta mozna przypomniec sobie mecz Gorzowa z Rybnikiem , gdzie tor musial byc zrobiony wedlug nowych wytycznych i lekko mowiac Stal srednio wygladala na tle takiego slabego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
problemy ma Lindgren? Bo według mnie żadne.

02.08 w Grudziądzu 8+1
07.08 u siebie 13+2 w 6 startach
10.08 mecz w Gorzowie 6+1
12.08 mecz u siebie z Lesznem (0,1,0)
16.08 we Wrocławiu 11+1 w 6 startach w tym dwa zera

A więc mecz z Gorzowem i u siebie z Lesznem słabiutko więc jakieś problemy ma bo wcześniej notował wyższe zdobycze punktowe. Ostatnio z Wrockiem niby już lepiej ale 2 wpadki się zdarzyły.
Post automatycznie złączony:

pieniazek tak Ci dam jedną radę. Przed postawieniem żużla sprawdź oferty wszystkich bukmacherów i wybierz tą dla siebie najlepszą.Po co stawiasz te zakłady w fortunie jak w STSie na te same zakłady masz Stal+8,5 kurs 1,75 i na GKM +18,5 też kurs 1,75. Na STS na tą kombinację masz łączny kurs 3,06, a w Fortunie 2,72. Grając za 100 zł różnice masz 34 zł w możliwej wygranej. Kursy się zmieniają i pewnie w STSie pójdą w dół jak każdy zacznie to grać (post zacząłem pisać o 13:50 w załączniku podaje kursy). Co do Twoich typów to się zgadzam, ale ja pójdę bardziej w stronę Gorzowa.
Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów +4,5 typ 2 kurs 2,52 STS
Dzięki za radę ale u tego buka nie gram już pewnie z 10lat bo mam blokady na żużel i śmieszne pieniądze mi przyjmowalo więc nawet nie wchodzę tam i nie przeglądam oferty.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Z reszta mozna przypomniec sobie mecz Gorzowa z Rybnikiem , gdzie tor musial byc zrobiony wedlug nowych wytycznych i lekko mowiac Stal srednio wygladala na tle takiego slabego rywala.
Akurat średnie to porównanie, bo Zmarzlik, Holder i Thomsen wyglądali świetnie na tle tego rywala,natomiast nie było Z/Z które by dało około 8-10 punktów, a był Kasprzak , który zrobił 2 punkty w 4 biegach. Masz rację, że Stal wyglądała słabo na wyjazdach, ale oni nigdy nie jechali w maksymalnym zestawieniu jakie mają teraz czyli Z/Z za Iversena i Jack Holder.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Jack dupy nie urwał tu rok temu 5+1 pkt , ale juz Thomsen 13 w 6 a Szymek 6 zrobił - gdyby tylko to powtórzyli a Bartek dołozył 15 - mielibysmy 40 , juniorka ma 1 punkt z urzedu.
Jesli będzie sucho i tor będzie ogarnięty uważam, że Doyle (15 pkt kilka dni temu ale w Szwecji plus wyraźnie lepsza forma), Fredka (mega przebłyski we Wro) oraz Leonsio - 35 to chyba obowiązek dzisiaj jesli chcą wygrać , juniorzy dorzucą zapewne z 6/7 a jesli Misiek będzie miał wejście smoka to sam jest w stanie na gościach te 7 uzbierać spokojnie .

To spotkanie może naprawde róznie sie ułozyć - zobaczcie co dzieje sie własnie w 2 lidze w Rzeszowie (kurs 1,01 na Rzeszów a wynik 23-31 i teraz Wolbert jechał na 3-3 ). Tak naprawde o wyniku tego spotkania na 90% zadecydują punkty drugich linii czyli Holder/Woźniak vs Holta/Pawełek a tu może być spokojnie 15-5 lub 5-15 ....Gorzów jeśli dzisiaj super będzie jechało tylko dwóch zawodników tj Bartek i Thomsen mogą wtapiać -6 przed nominowanymi - ustawić podwójna taktyczną i dwa razy po 5-1 zrobić jeśli dobrze z polami trafią

ps: (merytoryczny) - Brawo Rodzyn , oba Twoje rodzynki (grałem bo dzisiaj nie będę live miał okazji) już po 1,4
startowo dubel dał : Kurs 2.75
teraz zaledwie 1,96
 
B 0

bogdaniec

Użytkownik
ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW

Piątek, godz. 20.30; transmisja Eleven Sports 1

[ELTROX WŁÓKNIARZ:] 9. Rune Holta, 10. Jason Doyle, 11. Fredrik Lindgren, 12. Paweł Przedpełski, 13. Leon Madsen, 14. Mateusz Świdnicki, 15. Jakub Miśkowiak, 16. Bartłomiej Kowalski. [Trener:] Marek Cieślak.

[MOJE BERMUDY STAL:] 1. Szymon Woźniak, 2. Jack Holder, 3. Anders Thomsen, 4. Bartosz Zmarzlik, 5. Niels-Kristian Iversen (zz), 6. Rafał Karczmarz, 7. Wiktor Jasiński. [Trener:] Stanisław Chomski.

[Sędziuje:] Michał Sasień (Gdańsk).

Patrz Bogdaniec , znów nas oszukują wszędzie i 10 postów wcześniej jak omawialismy ten temat ciągle pojawiaja sie osoby , którym sie nie chce nawet wpisać w google "Częstochowa-Gorzów składy" i dać magiczny przycisk : narzedzia - ostatnie 24h :))))


PoZdro :)
Przepraszam, cały czas myślałem, że zawodnik z poza 1-3 w swojej drużynie nie może być zastępowany w fazie rewanżowej.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jesli będzie sucho i tor będzie ogarnięty uważam
Faktem jest, że na obiekcie nie ma obecnie trenera Eltrox Włókniarza Marka Cieślaka. Nie spodobał mu się sposób przygotowania nawierzchni przez toromistrzów. Rzucił więc papierami i grożąc dymisją opuścił stadion. Władze częstochowskiego klubu nie przejęły się tym zbyt mocno i wykreśliły go z oficjalnych dokumentów zgłoszeniowych na to spotkanie. Menedżerem zespołu będzie więc prawdopodobnie Michał Finfa, ale pełna odpowiedzialność za stan toru i wynik drużyny spoczywa obecnie na prezesie Michale Świąciku.

 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Faktem jest, że na obiekcie nie ma obecnie trenera Eltrox Włókniarza Marka Cieślaka. Nie spodobał mu się sposób przygotowania nawierzchni przez toromistrzów. Rzucił więc papierami i grożąc dymisją opuścił stadion. Władze częstochowskiego klubu nie przejęły się tym zbyt mocno i wykreśliły go z oficjalnych dokumentów zgłoszeniowych na to spotkanie. Menedżerem zespołu będzie więc prawdopodobnie Michał Finfa, ale pełna odpowiedzialność za stan toru i wynik drużyny spoczywa obecnie na prezesie Michale Świąciku.

Buhahahhaah Grac45 (dzieki za info !!!) nie wiedziałem o tym , ale beka (ja dziś imprezuje i jutro więc tylko poczatek Leszna gram i "rodzynki" mi sie spodobały) !! - więc nie przykładam sie do sprawdzania Częstochowy nawet

Co mam napisac , że jestem wróżką :) Pan Marek zawsze miał problem jesli był przygotowywany taki tor - ale to co tam dalej pisze o celowym zalaniu toru ze wzgledu na ......to w sumie co napisałem wczesniej, że się dziwię że Częstochowa chce jechac w takim momencie ..........

Merytoryka teraz !!
Grudziądz dziś na juniorce .....duet Zieliński i Łobodziński !!!

Wczoraj jechali lepiej od Lotarskiego i Turowskiego i wreszcie Kempińskiemu do środka głowy (specjalnie nie piszę mózgu bo po jego decyzjach mam wątpliwości co on tam posiada) dotarło, że chyba czas na zmiany - tyle, że chłopaki w Lesznie wątpliwe czy cos pojadą (takie zmiany robi sie u siebie na swoim torze a nie na wyjeżdzie).

Bogdaniec nie ma problemu - tym bardziej, że dobrze myślałeś !!! tylko zawodnicy z 1-3 a PUK jest ...numerem 3

tu masz tabelkę
Post automatycznie złączony:




Marek , Ty pij bylebyś zdążył tor przygotować - na ta chwilę wszystko wskazuje, że może być problem ze spotaniem dziś :)
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Smektala under 8.5 kurs 2.16 sts
2 liga dala zarobic wiec szukam czegos w kursie powyzej 2 i zaryzykuje takiego rodzynka...licze po cichu ze formacja seniorska Gkm pokaze dzis naprawde dobry i skuteczny zuzel i taktycznymi beda trzymac wynik...do tego Bartek 2 pierwsze biegi trudne po takim kursie probuje😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jakim cudem nie jest zabroniony dwukrotny start zawodnika w ciagu dnia w dwoch roznych druzynach? Juz to ze zawodnicy jezdza w kilku ligach to patologia, po czym tutaj zezwala sie na przylot helikopterem Holdera na kolejne zawody i start po trzech godzinach po zakonczeniu poprzednich?
Najlepsza liga swiata a tu takie kwiatki odstawiaja panowie prezesi mentalnosc jak u Kargula i PAwlaka

I co jak pan Holder ciezko sie jutro pokiereszuje sie nikt tego nie powiaze ze zmeczeniem i dekoncentracja spowodowana przeciazeniem? Zapewne to czysty przypadek bedzie? Bedzie szarzowal nie pamietajac o najlepszym koledze, ktory poscigac sie moze co najwyzej z Robertem Kubica (raczej wygra, jak wszyscy) albo sie oszczedzal w pierwszym meczu?

Oj Wroclaw, dramat i parodia co wyprawiaja i na co im pozwalaja
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom