>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XI kolejka PGE Ekstraligi (26-28.07)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
11. kolejka
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czy Grudziądz napędzony pierwszą wyjazdową wygraną od ponad 20 lat postawi się Sparcie? Czy mecz w Lesznie będzie jednostronny i handicapy na Unię wejdą lekką ręką? Czy Toruń znów zrobi błazenadę w Częstochowie? Czy Stal w obecnej formie jest w stanie zrobić dobry wynik u sąsiadów? Zapraszam do podawania typów, ale także zwykłego analizowania i dyskusji. 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
A.Miedzinski - R.Holta 2 @ 2,85 forbet  

Ch,Holder 6,5 pkt? OVER @ 2,0  forbet  

M.Zagar 10 pkt? OVER @ 3,25 bet 365  


Jeszcze do wczoraj myslalem nad ogromna sensacja , ze goscie to spotkanie wygraja, lub tez dostana w prezencie punkty pod Jasna Gora.Otoz myslalem tak dlugi czas chyba od meczu Torun - Gorzow, ze zadziala spoldzielnia i pomoga Toruniowi obronic sie przed spadkiem, bowiem mozna ich nie  trawic ale tez bez nich nie ma tych meczy o podwyzszonej adrenalinie ale tez przyciagaly te spotkania wieksza liczbe widzow, no bylo wieksze zainteresowanie wokol meczy z ich udzialem.Pewnie i sami zawodnicy woleli by scigac sie na Motoarenie niz w Lublinie, no ale to moze ja zle mysle.Moze jeszcze 2-3 tyg. temu takie myslenie mialoby sens gdyz czewa zle jechala tj,Przedpelski, Miedziak, Zagar cieniowali.Natomiast teraz ten pierwszy b.dobrze w szwecji, Zagar dobrze jechal w ost.GP. niby jest szansa gosci na dobry wynik, gdyz wspomniani zawodnicy nie sa gwarantem stabilnej dyspozycji.Ktos powie ale musza wygrac bo nie wejda do P.OFF i tak ktoras druzyna majaca aspiracje nie wejdzie , a i tez nie takie rzeczy sie dzialy.Niemniej chyba jednak wygra Czewa ale to co najlepsze  zostawi na mocniejsze ekipy , a dzisiaj mysle bezpieczna wygrana ale najmniejszym nakladem sil, bowiem zaliczka a pierwszego meczu to chyba 12 pkt.

Wiec jak widac jestem sam zagubiony w tym meczu , wybralam wiec typy po wysokich kursach, ale mysle z szansami na powodzenie - oby!!! Holta slabiutki po kontuzji ale...to czynny zawodowiec i czas zaczas punktowac. Licze tez ze Miedziak dopomoze i nie pojedzie na maxa.Zagara szacuje na 50/50 albo zlapal forme po wspomnianym GP i walnie np.12-14 pkt albo beda to mizerne 6-8 oczek tak wiec po pieknym kursie licze na niego u innych buko np jest linia 9,5 a tylko np @ 1,9.Najwieksze opory mam do Holdera ale moze sie uda zrobic 7 pkt, to takie minimum na przyzwoitosc bylego MS..Pzdr i GL
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Iversen 7,5+ @1.88   
Prowadzacy pare emeryt Holta nie ma prawa nawet zabrac 1 pkt duńczykowi. Poprostu nie wyobrazam sobie tego. Pozostaje kwestia robienia punktów na rywalach. W związku z tym ze Toruń nie ma kim jechać, raczej 5 startów pewne. Linia nie wysoka, myśle ze w pięciu startach do zrobienia. 

Saifutdinov 11,5+ @1.88   (tak jak myślałem, 11 pkt w 4 biegach) 
Emil w formie, doparowy słabszy. Pierwszy bieg na Jonssona i Miesiąca, wiec licze na dobre otwarcie i trojke. Później powinno byc już tylko lepiej. Pytanie czy w przypadku pogromu nie pojedzie tylko 4 razy bedac zastepowanym przez juniorów w biegach nominowanych. Jesli tak sie nie stanie, myśle ze linia spokojnie do przeskoczenia. 

Za drobne Hampel 7,5- @2.33  (10pkt w 5 biegach) oraz Miedziński 7,5- @2.33   (9pkt w 5 biegach) 
Jarek slabo wczoraj w szwecji, mozliwe ze właśnie on pojedzie tylko 4x w tym spotkaniu. Adrian za to lubi zaliczyć jakas taśmę, wykluczenie, upadek, defekt albo poprostu zerko. Kursy kuszące wiec probujemy. 

Wszystko z sts.pl

Pozdrawiam i z fartem! 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Ferdek, ten emeryt Holta w ub.roku jechal tez w parze z Iversenem i wynik byl 12 pkt Holta  Iversen 3 pkt.Pewnie ze Holta moze pomarzyc o takim wyniku, caly sezon stracil przez kontuzje, ale to jego ulubiony tor I mysle ze cos pkt skubnie.Niemniej zycze by i Iversen zdobyl min 8 pkt ale moze byc ciezko, forma jego coraz to slabsza, tak czy inaczej GL
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
J.Holder - R,Holta 2 @ 2,46 STS  

Ch.Holder+1 - N.K.Iversen-1  1 @ 1,85 Fortuna  

Dzisiaj duzo ryzykuje stawiajac na Holte, ale mam jakies przeczucie ze pojedzie przyzwoicie.Troche juz czasu minelo jak wsiadl na motor po kontuzji, wiec mysle forma bedzie wracac, moze juz nie taka jak byla kiedys ale mysle ze 6-8 pkt to calkiem realny wynik(oby juz dzisiaj)a jesli tak to kosztem Iversena ktorego forma ostatnio pikuje w dol, tyle ze on jak ...kameleon , nigdy nie wiadomo jaka forme zaprezentuje w danym dniu.

ps. typy b.ryzykowne i na czuja , ale kto nie ryzykuje.....Rysiu Holtanski dasz rade, wierze w ciebie!
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Spróbujmy na dziś coś takiego.


Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz, godzina 16.45, transmisja w nsport +
Co do wyniku meczu ciężko tu cokolwiek przewidzieć, Sparta powinna to wygrać, ale kursy zbyt małe, granie handi w stronę gospodarzy również ryzykowne, dlatego końcowy rezultat odpuszczam.

Maksym Drabik vs Przemysław Pawlicki - Maksym Drabik (wszystkie biegi, 2-drogowo) @1.43 Totolotek  
Dla mnie pewniak, tym bardziej biorąc pod uwagę, że Maksiu może dziś pojechać więcej niż 5 razy.

Maksym Drabik (+1.0) vs Artiom Łaguta (pierwsze 5 biegów, 1X2) - Artiom Łaguta  
Tutaj idę w stronę Rosjanina, lidera GKM-u, jednak podpieram się pierwszymi 5 biegami. Po pierwsze świetna, równa forma Artioma, po drugie jako jedyny trzymał fason w zeszłorocznym pogromie, który miał miejsce na tym stadionie, dziś liczę również na dobry wynik z jego strony.

Jakub Jamróg vs Krzysztof Buczkowski (wszystkie biegi, 2-drogowo) - Krzysztof Buczkowski @2.10 Etoto  
W tym typie kieruję się bardziej "czujką", Kuba nie czuje się zbyt dobrze w "trudnych" meczach, myślę, że Buczkowski stanie dziś na wysokości zadania i potwierdzi swoją niezłą formę, Jamroga moim zdaniem pokona punktowo.

Jakub Jamróg poniżej 6.5 punktów (pierwsze 5 startów) @1.90 Lvbet  
Tak, jak wyżej. Myślę, że będzie to ciężki mecz dla Kuby i myślę, że będzie miał walczyć z jeźdźcami MRGARDEN-u. Nie powinien zdobyć więcej niż 6 oczek w 5 biegach.

Przemysław Pawlicki 0-8 pkt. (pierwsze 5 biegów) @1.80 Totolotek  
Bet spokojnie do pokrycia, Przemek dobrze się czuje w Grudziądzu, na wyjazdach nie jest już tak dobrze, choć również punktuje przyzwoicie, myślę że 8 punktów to maksimum na co go stać.

Maksym Drabik powyżej 8.5 punktów we wszystkich startach @1.50 Forbet  
Tylko forbet wystawił tak niską linię na Maksyma, do tego we wszystkich biegach. Biorę w ciemno.

Maciej Janowski poniżej 11.5 punktów we wszystkich startach @2.00 Forbet  
Maciek po słabym występie w SON i kraksie w tych zawodach musi odczuwać jej skutki, biorąc pod uwagę, że pod taśmą będzie miał takich rywali, jak Łaguta, czy Bjerre może być ciężko o same "trójki", tu już trochę ryzykownie.

Artiom Łaguta przynajmniej 11 punktów w pierwszych 5 startach @1.85 Totolotek  
Linia spokojnie do pokrycia przez Rosjanina, jeśli Grudziądz liczy dziś na dobry wynik to w dużej mierze ciężar leży na plecach Artioma, a że potrafi go udźwignąć pokazywał już niejednokrotnie.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Niby ma się ogolić i pojechać w 2 biegu ;). A tak serio to myślałem o Liszce ,a pisałem o Jamrogu. Dzięki za czujność :)


 
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli się mylę. To nie jest tak że Magic pojedzie zz za Tajskiego co da mu w konsekwencji 7 startów? 
 
D 14

daniel-kam

Użytkownik
cytat z dnia 28 lipca 2019 15:10 przez pawelexPoprawcie mnie jeśli się mylę. To nie jest tak że Magic pojedzie zz za Tajskiego co da mu w konsekwencji 7 startów? 
Jeśli Sparta będzie przegrywać co najmniej sześcioma punktami i Magic pojedzie w taktycznej to tak.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P.Pawlicki 8 pkt? over@1,92 Forbet  
K.Buczkowski 5pkt? under @2,7 bet365  

Musze ptzyznac ze do dzisiaj mam kaca po moim piatkowym typowaniu, no ale tak czasami bywa.Inna sprawa ciezko jest wyczuc jak zawodnicy potraktowali przerwe w lidze, a przed nia duzo lepiej wypadal Przemek stad taki typ.Under Buczka b.ryzykowny ale probuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom