>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat IX rundy PGE Ekstraligi.

24.06
Arged Malesa Ostrów - Sparta Wrocław, godz. 18:00
Apator Toruń - GKM Grudziądz, godz. 20:30

26.06
Unia Leszno - Motor Lublin, godz. 16:30
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów, godz. 19:15
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kompletnie nie trafiają do mnie argumenty za Ostrovią dlatego wszelkie -4,5 po 1,6 czy -6,5 po 1,8 (oczywiście na gości) biorę z pocałowaniem ręki. Nie rozumiem dlaczego Ostrovia miałaby tu zrobić ponad 40 punktów. Gleb wraca do ścigania, juniorsko Curzytek i Kowalski są na wyższym poziomie i niejednokrotnie na ostrowskim torze jeździli a seniorsko to przewaga Sparty o co najmniej dwie klasy.
Pewnie klasycznie skończy się 35:55.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A ja właśnie jednak myślę podobnie do bukmacherów, Sparta bez rewelki. Mogą w końcu przygotować tor pod siebie , zdrowy Walasek , Oli czy Gapa. Możliwe że Krawczyk pocisnie Kowalskiego, na pewno stać go na to :) choć meczu nie tykam, chyba że ze jakieś linie, ale do tego nie przysiadłem. :)
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Z lini atakuje dziś Oliviera Bertzona ,który wyjątkowo jedzie dziś z numerem 10 ,czyli dający mu pierwszy bieg z juniorami.
Uważam,że jak Ovia ma dzis powalczyć to Oli będzie tym motorem napędowym swojej drużyny. W tym roku na torze w Ostrowie 2,3 i ostatni mecz z liderem tabeli 8. Myślę że od kolegi z pary może być lepszy, lecz może pojedzie też z taktycznej? Okaze sie :)

Bertzon over 8,5 kurs 1,85 forbet [/ICONMINUS] szkoda tego punktu na Curzytktu przez defekt , jego zabrakło

drugi mecz przykuł moją uwagę typ Krakowiak vs Jakobsen.Jakobsen jest lepszym zawodnikiem od Norberta, który pokazuję póki co swoje atuty wyłącznie na H4. Norbi dziś za pewno z numerem 2, gdyż Breum zajmie 8. Wyjazdy Norberta w tym roku 5,4,4,5 , zaś jego H2H 3,5,7,11. Obaj są ostatnio bohaterami GKMu ,lecz w Lesznie na wyjeździe lepiej pokazał się starszy Duńczyk i dziś myślę może pokusi się o dwucyfrówkę.

Krakowiak vs Jakobsen typ Jakobsen kurs 1,9 forbet idealnie Krakowiak kozak w Grudziądzu


Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Bet dnia dziś
Soerensen under 3.5 kurs 1.7 Sts
Uważam że warto,nie ma sprzętu na nasz tor,ostatnio na IM Danii ostatnie miejsce,ambitny ale więcej szumu niż punktów dziś będzie podobnie...

Wrocław -4.5 kurs 1.45 Sts
Wrocław -6.5 kurs 1.7 Sts
Cudu nie będzie,może i Ovia powalczy może nawet dobije do 40 pkt...ale to jest max co wycisną,do tego genialny taktyk na ławce trenerskiej więc myślę że 37-38 ovii się zakręci jak dla mnie nic ponadto
Czugunow over 5.5 kurs 1.5 Sts
Kurs marny,do dubla idealny ,Gleb pojedzie z bólem ale ma fajny 1 bieg,5 startów raczej pewne i liczę że wyciśnie te 6 oczek...
I typ totalnie na luzie Walasek under 8.5 kurs 1.75 Sts
1 bieg piekielnie trudny potem jedzie bieg po biegu 10 i 11 więc uważam że zakręci się koło 7+2 ale tej ósemki nie przekroczy😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1111
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
#1
TORGRU : para Grudziądza wygra przynajmniej dwa wyścigu (musi zostać rozegranych 15 wyścigów) | TAK | 1,75 | sts
Myślę, że 2 biegi są w stanie wygrać, jeśli udało się im z Częstochową na wyjeździe gdzie przegrali do 25, to dzisiaj uda się również.

#2
Kacper Pludra - Powyzej 3.5 | betclic | 1,57 (pierwsze 5 biegów)
Nie widzę innej opcji, świetna forma Kacpra, wygrana w Srebrnym kasku, 7, 8 ,4 w ostatnich meczach ligowych, punkty przywiezie.

#3
H2H Lewandowski - Pludra 2 | 1,57 | sts
Wyżej cenie sobie ostatnią dyspozycję Pludry plus powinien mieć więcej biegów.

#4 Kasprzak przyjedzie w minimum jednym biegu na trzeciej pozycji tylko przed zawodnikiem ze swojej drużyny | etoto | 1.65 (wszystkie biegi)
Będą cieżkie biegi, na Holdera czy Lamberta, myślę że ten bet wleci na spokojnie, nawet w meczu kiedy Grudziądz był gospodarzem to zdarzył się bieg 1 z bonusem.

#5 #Ekstrazakład 1: P. Przedpełski zdobędzie co najmniej 1 punkt w każdym swoim starcie(wszystkie starty) - NIE | forbet | 2,02
W tym sezonie ta sztuka mu się nie udała, nawet z Ostrowem, dzisiaj myślę, że przynajmniej jedno 0 zanotuje na swoim koncie.
edit: Już w pierwszym biegu zawodów

#6 C. Holder powyżej 10.5 punktów (liczą się wszystkie starty) | ewinner | 1.70
11 punktów do zrobienia, może mieć 7 startów. Na wyjeździe w Lublinie czy Gorzowie udało mu się przywieźć 11 oraz 13 oczek
Średnia punktów na mecz to 11,22, więc myślę że dzisiaj 11 również wleci.

edit: sorki tam miało być 6 o_O
Niestety 10+1 brakło 1 punktu, aczkolwiek Chris dzisiaj niesamowicie wolny
 
Ostatnia edycja:
D 5,6K

domino7

Użytkownik
#1
TORGRU : para Grudziądza wygra przynajmniej dwa wyścigu (musi zostać rozegranych 15 wyścigów) | TAK | 1,75 | sts
Myślę, że 2 biegi są w stanie wygrać, jeśli udało się im z Częstochową na wyjeździe gdzie przegrali do 25, to dzisiaj uda się również.

#2
Kacper Pludra - Powyzej 3.5 | betclic | 1,57 (pierwsze 5 biegów)
Nie widzę innej opcji, świetna forma Kacpra, wygrana w Srebrnym kasku, 7, 8 ,4 w ostatnich meczach ligowych, punkty przywiezie.

#3
H2H Lewandowski - Pludra 2 | 1,57 | sts
Wyżej cenie sobie ostatnią dyspozycję Pludry plus powinien mieć więcej biegów.

#4 Kasprzak przyjedzie w minimum jednym biegu na trzeciej pozycji tylko przed zawodnikiem ze swojej drużyny | etoto | 1.65 (wszystkie biegi)
Będą cieżkie biegi, na Holdera czy Lamberta, myślę że ten bet wleci na spokojnie, nawet w meczu kiedy Grudziądz był gospodarzem to zdarzył się bieg 1 z bonusem.

#5 #Ekstrazakład 1: P. Przedpełski zdobędzie co najmniej 1 punkt w każdym swoim starcie(wszystkie starty) - NIE | forbet | 2,02
W tym sezonie ta sztuka mu się nie udała, nawet z Ostrowem, dzisiaj myślę, że przynajmniej jedno 0 zanotuje na swoim koncie.

#6 C. Holder powyżej 10.5 punktów (liczą się wszystkie starty) | ewinner | 1.70
11 punktów do zrobienia, może mieć 7 startów. Na wyjeździe w Lublinie czy Gorzowie udało mu się przywieźć 11 oraz 13 oczek
Średnia punktów na mecz to 11,22, więc myślę że dzisiaj 11 również wleci.
Jakim cudem holder 7 razy ???5
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Idę dziś w ciekawy temat;
Ostrów - Wrocław gospodarze wygrają bieg juniorski 2,75

Rozjeździli się wychowankowie klubu z Wielkopolski. Fajna dyspozycja i w lidze jak i w turniejach indywidualnych. Wierze że dziś zaskoczą Curzytka i Kowalskiego, których dyspozycja nie zachwyca.

Tu jeszcze dwie myśli,
Greg Walasek powyżej 7,5 z fortuny 1,70
Po kontuzji nie widać jakiś większych problemów, powalczył w Lublinie; dziś też może urywać punkty teoretycznie lepszym rywalom.

Dan Bewley powyżej 9,5 1,55 fortuna
Po Maćku Janowskim myślę że najlepiej jeżdżący zawodnik Wrocławian. Fajne punkty w ostatnich meczach, dziś nie widze powodów żeby nie kontynuować dobrej passy.

W Toruniu derby pomorza, wiadomo że mamy tu faworyta, pech nie opuszcza ekipy GKM która mocno walczy o play-off i poobijani Krakowiak i Pawlicki brak Nickiego może być ciężki mecz dla gości.

Pludra powyżej 4,5 punktu 1,65 fortuna
Dobra dyspozycja juniora z Leszna, widać że praca z Januszem Ślączką mu pomaga, choć pewnie i tak najwiecej do powiedzenia ma Robert Kościecha trener młodziezy ekipy z Hallera. Młody zbudował fajny team z min. zawieszonym Tarasienko, więc ma obok doświadczonych ludzi. Jezeli dobrze zacznie pojedzie 5 razy.
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Pludra powyżej 3,5 pkt @1,57 betclic


Coż dla mnie pewniak. Pludra ostatnio w kosmicznej dyspozycji. 8 przeciwko Lesznie, 7 przeciwko Częstochowie. Dziś spokojnie może wygrać juniorski, a potem w 4. biegu ma słabego Zielinskiego. Na zadnym innym buku nie ma tak niskiej linii.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Standardowo Smektała 6.5 under 1.7 forbet.
Smyk nr 10 , jak zwykle w parze z Madsenem , lecz rywale to mocarna ekipa , całe podium wczorajszego GP. Jeżeli nie nastąpi syndrom wczorajszego GP to nie widzę 7 punktów ze strony Smyka.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
K KubaGKM1 w STS i Fortunie jest 1.84 i w dodatku liczy się 5 biegów a w forbecie liczą się wszystkie. Mało okradają te buki żeby jeszcze grać to o 0.14 mniejszym kursie? Tzn. zrobisz co chcesz Twoja kasa, ale do tematu mógłbyś już wrzucić chociaż atrakcyjniejszy kurs.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś celuje wstępnie w Madsena panowie under 11.5 kurs 1.8 sts
Wczoraj Gp ciężkie,dziś upał do tego upadek ostatnio...to musi kiedyś wyjść a przecież ma z kim przegrywąc dzisiaj.... Nie wierzę w kolejna jazdę bezbledna Madsena
Ratajczak under 2.5 kurs 1.75 sts
Generalnie bez formy ostatnio wczoraj na 2 lidze też słabiutko....zakręci koło 2 może 3 ale jak nie dostanie prezentu na defekcie to ja zaryzykuję....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Zagrałem Kubere powyżej 9,5 punktu sts 1,8 jedzie... u siebie w Lesznie, już pomijam emocje jakie mu będą towarzyszyć, bo lata spędzone w klubie z Leszna, kibice, znajomi. Wierze w dobry speedway tego chłopaka a 10 punktów powinien zrobić.
Lindgern powyżej 7,5 1,52 sts strasznie kiepsko wyglada Fredka jeśli chodzi o punkty bo jeśli chodzi o jazde walke i sprzęt wydaje się że to wszystko jest. Ktoś musi kąsac gorzowian, licze że w ekipie z lubuskiego wczoraj zabawa była przednia, i dziś może zabraknąć energi.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Wszystko bet365:

Dubel Motor + Stal kurs 2.92

Nie widze dzisiaj zwyciestwa Unii. Wraca Janek ale co oprocz niego? Doyle moze zrobic ladny wynik ale nie musi. Oprocz niego mocno sredni Bellego + Lidsey i jadacy ponizej oczekiwan juniorzy.
Motor niepokonany w lidze , wraca Michelsen , Kubera w gazie wraca na stare smieci , Hampel w formie , juniorzy lepsi. Jedynie Drabik cos ostatnio srednio.
W Unii musialby kazdy pojechac na 100% a w to jakos nie wierze.

Drugi mecz Wlokniarz - Stal. Typ bardziej przeciw Wlokniarzowi niz na Stal. Wydaje mi sie ze ze strony Czestochowy najlepsza strzelba moze byc dzisiaj Woryna. Madsen w tygodniu mial upadek gdzie podobno mocno sie poobijal. Dodatkowo startowal wczoraj w GP wiec dzisiaj spodziewam sie ,ze moze byc jakies tlumaczenie o zlym stanie zdrowia i wycienczeniu.
Lindgren zawodzi juz od dawna , choc ma dobre przeblyski. Smektala mizerny , nie potrafi poradzic sobie na domowym torze. Mamy dodatkowo Jepesena , ktory jest beznadziejny no i juniorow , ktorzy moga zamieszac ale juz nie sa takim postrachem ligi jak rok temu.

Jesli chodzi o Gorzow. Najwiekszym ich problemem moze byc to , ze 4 zawodnikow jechalo wczoraj w GP i az 3 w finale. Thomsen wygral swoje piwrwsze zawody w karierze wiec mam nadzieje , ze nie przyjedzie skacowany na tor , gdzie zaliczyl swoj super debiut na torach ekstraligi.
Na pozycji u24 mamy dziure , bo Hansen jedzie slabiutko i nie jest wsparciem dla druzyny wiec jest to porownywalne z pozycja u24 Wlokniarza. Na juniorce Paluch z mega potencjalem , choc jest to jeszcze mega zoltodziob , to moze powalczyc z juniorami przeciwnika.
Zbierajac ten mecz do kupy wydaje mi sie ze bedzie wszystko na styku ale ostatecznie minimalnie stal wygra.

Madsen +1 vs. Zmarzlik -1 typ : Zmarzlik -1 @1.66

Na podstawie tego co pisalem wyzej licze, ze Madsen dzisiaj nie bedzie krolem toru i Zmarzlik ma jak najbardziej mozliwosc wykrecic wynik o 2 pkt lepszy od Leona.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Miskowiak over 4.5 kurs 1.57 Sts
4 biegi raczej pewne a może i 5,coś ostatnio drgnelo u niego
Paluch under 2.5 kurs 2.01sts
Mimo sporego talentu to za bardzo nie ma na kim zrobić może jeden na huryszu może jeppesen w zasięgu ale kurs wysoki więc warty gry

Czewa (-3.5) juniorski 1 kurs 1.52 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom