>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wzór na stawkowanie

M 0

marcinos8282

Użytkownik
Witam.
Gram zazwyczaj single z podpórką (1x) progresją .
I teraz tak : chcę na czysto ugrać 10 zł .Kurs na 1x to 1,17 . Zgodnie ze wzorem :eek:czekiwany zysk minus kurs -1 postawić muszę 58,82 zł żeby po wejściu kuponu być 10 zł na czysto .
Zacząłem się jednak zastanawiać , czy jakbym postawił zamiast 1x, dwa osobne kupony na 1 i x , czy nie musiałbym wydać mniej pieniędzy w sumie na oba wydarzenia żeby przy wejściu jednego z nich być +10 zł.
kurs na "1" - 1,68
kurs na "x" - 3,75
Czy któryś z forumowiczów wie lub zna wzór, jak stawkować , gdzie byłbym na czysto 10zł przy wejściu kuponu 1 lub x ? (Jednak też trzeba mieć na uwadze, że jak wejdzie 1, to trzeba będzie policzyć stratę kwoty postawionej na X )
z góry dzięki za odpowiedź :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 15:12 przez marcinos8282...Zacząłem się jednak zastanawiać , czy jakbym postawił zamiast 1x, dwa osobne kupony na 1 i x , czy nie musiałbym wydać mniej pieniędzy w sumie na oba wydarzenia żeby przy wejściu jednego z nich być +10 zł.
kurs na "1" - 1,68
kurs na "x" - 3,75
Czy któryś z forumowiczów wie lub zna wzór, jak stawkować , gdzie byłbym na czysto 10zł przy wejściu kuponu 1 lub x ? (Jednak też trzeba mieć na uwadze, że jak wejdzie 1, to trzeba będzie policzyć stratę kwoty postawionej na X )
z góry dzięki za odpowiedź :)
Różnice niewielkie (zakładając, że grasz bez podatku) ale lepiej grać 1x.
Weź sobie policz kalkulatorem do dutchingu.
Aby przy którymkolwiek wyniku (1 lub x) wygrać te wspomniane dziesięć złotych na czysto musisz odpowiednio rozdzielić stawki:
1 @1,68 stawka 43,16
x @3,75 stawka 19,34

W obu przypadkach na czysto wygrasz 10zł ale stawka łączna wyniesie więcej (62,50) - aniżeli podczas gry na 1x (58,82).
 
 
Do góry Bottom