>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata ze Skrill, pytanie!

buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Witam! Mam pytanie odnośnie wypłaty środków ze Skrill. Udało mi się ugrać u buka sporo kasy. Wypłata bezpośrednio na konto z buka nie wchodzi w grę. Zweryfikowałem na koncie Skrill swoją kartę Visa, dodałem też nr konta bankowego, jednak nie wiem jak to drugie zweryfikować. Wie ktoś, czym różni się wypłata pieniędzy ze Skrill na kartę, a na konto bankowe? Chyba w jednym i drugim przypadku pieniądze księgowane są na koncie bankowym? Czy może jednak oddzielnie na karcie albo w banku? Mam konto w mBanku i karta jest raczej powiązana z rachunkiem.
I jeszcze drugie pytanie. Szybciej Skrill wypłaca pieniądze na kartę czy na konto?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi,
Buzz
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam! Mam pytanie odnośnie wypłaty środków ze Skrill. Udało mi się ugrać u buka sporo kasy. Wypłata bezpośrednio na konto z buka nie wchodzi w grę. Zweryfikowałem na koncie Skrill swoją kartę Visa, dodałem też nr konta bankowego, jednak nie wiem jak to drugie zweryfikować. Wie ktoś, czym różni się wypłata pieniędzy ze Skrill na kartę, a na konto bankowe? Chyba w jednym i drugim przypadku pieniądze księgowane są na koncie bankowym? Czy może jednak oddzielnie na karcie albo w banku? Mam konto w mBanku i karta jest raczej powiązana z rachunkiem.
I jeszcze drugie pytanie. Szybciej Skrill wypłaca pieniądze na kartę czy na konto?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi,
Buzz
Wypłata na konto i kartę nie różni się niczym. Każda karta ma przypisany numer rachunku na który otrzymywany jest przelew. Czy ty wypłacisz na numer rachunku konta bankowego czy numer rachunku karty to jest ta sama operacja.
Co do wypłaty na kartę i konto bankowe obydwie operacje trwają 1-2 dni robocze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom