>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata w totolotku

G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam Was serdecznie, mam pytanko odnośnie wypłaty w totolotku(bukmacherzy), otóż normalnie w loterii wygrywając kwotę powyżej 2280 zł pobierany jest podatek 10%, ale to loteria, w bukmacherce od każdego kuponu jest pobierany podatek i czy w związku z tym jak wpłacam np 5000 i wypłacam 10000 to czy jakaś opłata mnie obowiązuje?ten pan z obsługi klienta chyba coś źle wyjaśnił ponieważ wspomniał o wygranej ponad 2200(ale tak jest w normalnej loterii)a skoro wpłacam 5000wlasnych pieniędzy i chce np wypłacić 7000zl to czemu mam płacić jakiś podatek może ktoś mnie poinformuje?będę wdzięczny za info
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam Was serdecznie, mam pytanko odnośnie wypłaty w totolotku(bukmacherzy), otóż normalnie w loterii wygrywając kwotę powyżej 2280 zł pobierany jest podatek 10%, ale to loteria, w bukmacherce od każdego kuponu jest pobierany podatek i czy w związku z tym jak wpłacam np 5000 i wypłacam 10000 to czy jakaś opłata mnie obowiązuje?ten pan z obsługi klienta chyba coś źle wyjaśnił ponieważ wspomniał o wygranej ponad 2200(ale tak jest w normalnej loterii)a skoro wpłacam 5000wlasnych pieniędzy i chce np wypłacić 7000zl to czemu mam płacić jakiś podatek może ktoś mnie poinformuje?będę wdzięczny za info
od wygranej na kuponie bedziesz placil dodatkowy podatek od tej kwoty powyzej 2280 a nie od wyplacanych pieniedzy powyzej 2280. nie obowiazuje cie zadna dodatkowa oplata przy wyplacie, pozdrawiam.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bukmacher sam sobie odlicza podatek. Przy każdym zagranym kuponie zabiera 12% (chyba że jakas promocja jest) oraz jeśli wygrana na czysto przekroczy 2280zł to jeszcze automatycznie Ci 10% zabiorą.
To co masz na koncie u buka i chcesz wypłacać na konto to nie jest obciążane żadnym podatkiem.
 
Do góry Bottom