>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata w obcej walucie

lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Mam konto na Netellerze jak i u bukmacherów w dolarach. Mam także konto bankowe rozliczane także w dolarach. Do tej pory od bukmacherów wypłacałem zawsze na konto rozliczane w złotówkach, bądź kartą od Netellera, jednak kurs przewalutowania zawsze był znacznie zaniżony(w netellerze nawet o 20 groszy). I od was chciałbym się dowiedzieć który z bukmacherów wypłaci mi moje pieniądze bezpośrednio na moje konto w $$$ bez żadnych przewalutowań i ewentualnie ile taki przelew może mnie kosztować. I czy wypłacając kasę z netellera przelewem na konto moje konto walutowe będzie ona ulegać przewalutowaniom?
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Pamietam to co mi mówiła pani w banku jeżeli będziesz miał Konto zwykłe internetowe i założysz dodatkowe konto walutowe to jak wpłacisz na konto walutowe to będziesz miał w $ bo jeżeli wpłacasz na zwykłe konto to bank automatycznie po swojej walucie rozlicza i na normalnym masz PLN a jak masz walutowe w banku to powino być w $ a by móc wypłacić z konta to byś musiał w swoim odziale bankowym wypłacić chyba
 
Do góry Bottom