>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wypłata pieniędzy na konto bankowe z bet365

G 52

grekuu

Użytkownik
cześć chciałbym zacząć wypłacać pieniądze na konto bankowe z bet365 i tu moje pytanie brzmi czy będą jakieś problemy prawne typu skarbówka? czy przez tyle lat odkąd bet wycofał się z Polski były jakieś sprawy dotyczące tych wypłat?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Generalnie nie radze ale jak raz na jakis czas bys wyplacil to raczej sie nic nie stanie. Problem moze byc jak bedziesz ciagle wplacal i wyplacal przy pomocy banku.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
zaloz sobie konto w banku ktore nei podlega pod polski system bankowy czyli w Niemczech, UK czy jakies wirtualne miedzynarodowe

albo graj przez posrednikow sa duzi wyplacalni i wieloletni jak poszukasz jak to sie nazywa brokerzy chyba?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
a po co mu jakies nisze ktorych i tak normalnie sie nie da grac na dluzsza mete tylko zabawa w ciuciubbke jak ma cala azje i marze pewnie w okolicach 0%
Myslalesz ze ci ktos bedzie zakladal konta co 5 minut zebys mogl pograc czarni biala podlaska under17 z blekitni wola suchodolska u17? Zapomnij
Post automatycznie złączony:

Zreszta mozna zapytac dlaczego ktos bardzo sie upiera zeby tam grac. Generalnei to bukmacher bardzo ciezki do ogrania, swego czasu siedzialo tam bardzo duzo ludzi i bardzo siebronili przeroznymi metodami i wymyslali jak utrudniac zycie

Teraz przycieli koszty zredukowali personel i pewnei latwiejjest ich skubnac ale jesli sa wyplacalni to napewno beda wierzgac rekam ii nogami zebysmy tam nie wygrywali

Nie twierdze ze to niemozliwe, ale ktos kto che ich ogrywac musi ich dobrze poznac, siasc kilka tygodni, moze miesiecy i grac tylko u nich, rozpoznac ich slabe strony.

Oczywiscie wsrod tylu kursow glupoty sa ale moze problemem jest to ze oferta jest tak szeroka, obstawianie i interfejs proste ze tk latwo sie skusic?

O wiele latwijsze jest ogrywanie bukmachera gdzie jest 6 meczow na zywo i nie plasa cala matryca od meczow kursow i opcji.

Ale widocznie im to dziala szok ilu jest pacjentow co w nocy o 22:30 po trzech piwach mowia 'o doloze jeszcze parzysta liczbe rzutow roznych miedzy 30 a 35 minuta do kuponu' :D
 
Ostatnia edycja:
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ależ ty nie masz pojęcia o czym piszesz, niesamowite. Wyobraź sobie że tak, są ludzie którzy zakładają konta żeby inni mogli pograć juniorskie mecze (w b365 akurat u17 nie biorą - od u19 wzwyż). I na azji idzie rzeczywiście ugrać miliony, gdzie 90% meczy to topówki. A broker pinka w którym mam konto po wrzuceniu w jakąś niszę70f obniża kurs o 0.05 - śmiech.
I oczywiście w kolejnej rzeczy się mylisz co do b365: kiedyś łatwiej się dało ich ogrywać, teraz zredukowali ofertę i ilość meczów, więc zrobiło się trudniej.
Interfejs? Kogo obchodzi interfejs strony jak jest zdolny ograć bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ależ ty nie masz pojęcia o czym piszesz, niesamowite. Wyobraź sobie że tak, są ludzie którzy zakładają konta żeby inni mogli pograć juniorskie mecze (w b365 akurat u17 nie biorą - od u19 wzwyż). I na azji idzie rzeczywiście ugrać miliony, gdzie 90% meczy to topówki. A broker pinka w którym mam konto po wrzuceniu w jakąś niszę70f obniża kurs o 0.05 - śmiech.
I oczywiście w kolejnej rzeczy się mylisz co do b365: kiedyś łatwiej się dało ich ogrywać, teraz zredukowali ofertę i ilość meczów, więc zrobiło się trudniej.
Interfejs? Kogo obchodzi interfejs strony jak jest zdolny ograć bukmachera.
Daruj mu, widać iż nie wie chyba co oznacza buk zielony do końca i po co ludziom miesięcznie nawet po kilkadziesiąt kont tam :]
 
G 52

grekuu

Użytkownik
zaloz sobie konto w banku ktore nei podlega pod polski system bankowy czyli w Niemczech, UK czy jakies wirtualne miedzynarodowe

albo graj przez posrednikow sa duzi wyplacalni i wieloletni jak poszukasz jak to sie nazywa brokerzy chyba?

no tak zamierzam jakieś konto zagraniczne otworzyć i tyle
z drugiej strony zastanawia mnie ten limit 15k euro gdzie powyżej tej kwoty bank może zgłosić te 15k to chyba jest ważne miesiąc rozliczeniowy , więc teoretycznie można używać innych kont bankowych w innych polskich bankach jeśli się to nie sumuje xD
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
nie sumuje, limit jest na pojedyncze konto. Skad Santander ma wiedziec ze masz kase w ING? Guzik wiedza i guzik ich to obchodzi. To sa odrebne konta, limity wszystko
 
O 0

Orche

Użytkownik
Mam konto na bet365.ie i powiem Wam że w pandemii teraz z tej firmy zrobił się syf na początku jak jesteś nowym klientem wszystko jest Ok ale jak zaczynasz ich ogrywać za mocno to odrazu jesteś nie lubiany ostatnio zagrałem w tenisa stołowego gdzie zapewniano mnie że jest to gra na żywo ale to nie prawda i dość dobrze mi szło aż do czasu kiedy oni sami za czeli utrudniać np: wstrzymując bez powodu rynek do momentu zakończenia meczu gdzie ty np: nie mogłeś przerwać lub zakończyć swojego zakładu przed czasem co powinieneś mieć do tego prawo -bo nie są to jeszcze ich pieniądze, teraz gram tylko n zakłady na żywo piłkę angielską.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Tak. Specjalnie zablokowali rynek live bo wiedzieli, że chcesz casha wziąć. Dobre
Jakbyś ich mocno ogrywał to byś dawno konto w piach wywalił
I nie od pandemii tylko dużo wcześniej jest coraz gorzej i nie tylko w becie, ale i u konkurencji.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tak. Specjalnie zablokowali rynek live bo wiedzieli, że chcesz casha wziąć. Dobre
Jakbyś ich mocno ogrywał to byś dawno konto w piach wywalił
I nie od pandemii tylko dużo wcześniej jest coraz gorzej i nie tylko w becie, ale i u konkurencji.
Buki bardzo często blokują rynki live w wygodnych dla siebie momentach. Algorytmy wyliczają kiedy najczęściej gracze borą casha w zależności od dyscypliny sportu i wyniku zawodów. Ze dwa dni temu zagrałem tenisa ziemnego na zwycięzcę seta po niezłym kursie. Było 6:5 i rywal serwował. Od początku wiedziałem że przy piłce setowej będę brał casha. Było 30-15 i blok. Potem 40:15, a odblokowali na początku tie-breaka. Takie zagrywki ze strony buków to codzienność.
 
R 59

random

Użytkownik
ludzie co wy pier.olicie

przeciez cashout to dla bukow dodatkowe zrodlo profitu - to jest jak postawienie przeciwnego zakladu wiec jaki interes mialaby firma, ktora zarabia na przyjmowaniu zakladow aby ..blokowac cashout (czyt. przyjmowanie zakladow)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ano w sytuacji gdy poszła taka masówka na jakiś typ (prowdopodobnie od typera który ma 'moc') i bet nie chce dopuścić do zamykania zakładów z duuużym zyskiem, bez zmiany wyniku.
 
R 59

random

Użytkownik
Ano w sytuacji gdy poszła taka masówka na jakiś typ (prowdopodobnie od typera który ma 'moc') i bet nie chce dopuścić do zamykania zakładów z duuużym zyskiem, bez zmiany wyniku.
ale zobacz o czym pisza uzytkownicy wyzej - to nie sa przypadki, ze zagrali typ od popularnego typera
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ale zobacz o czym pisza uzytkownicy wyzej - to nie sa przypadki, ze zagrali typ od popularnego typera
ale kolega nie odniosl sie do tych konkretnych przypadkow tylko napisal, ze taka sytuacja moze wystapic i kiedy wystepuje. mysle, ze to jest wazniejsza informacja niz mozliwosc wystapienia takiej sytuacji w tych konkretnych przypadkach.
 
Do góry Bottom