>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wypłata nagród

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Po kilku tygodniach w końcu udało się zakończyć sprawę konkursu Liga Typerów Euro 2012. Oczywiście sprawa została dla Was pomyślnie rozwiązana.
Od jutra rozpocznie się proces wypłaty nagród. Wypłaty sa realizowane na Wasze konta moneybookers.
Proszę wysyłać do mnie na priv dane:
Imie i nazwisko
e-mail z moneybookers
miejsce z Ligi Typerów
login z LT
wysokość nagrody.
Dziękuję większości użytkowników za cierpliwość, zaufanie i wyrozumiałość. Pewne rzeczy, mimo że działamy od kilku lat były dla nas nowością. Daje to jednak nowe możliwości na najbliższa przyszłość i prawdopodobnie wkrótce odbędzie się nowy konkurs z Bet365 (z tym, że wypłaty nagród będą odbywać się w znacznie krótszym czasie).
Podziękowanie także dla Bet365 oraz zewnętrznej firmy za szukanie optymalnych i w miarę bezpiecznych rozwiązań, tak aby uzytkownicy otrzymali nagrody.
Pozdrawiam
Marcin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Również nie posiadam tam konta, także niech ktoś następny w klasyfikacji zgarnie sobie kasę lub niech zostanie na potrzeby FB ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Potrzebne jest do przelewu z mb na mb.
Osoby, które nie mają konta moneybookers może najwyższy czas pomyśleć o założeniu? Konto nic nie kosztuje, a zawsze może się przydać w przyszłości.
edit:
proszę pośpieszyć się wysyłaniem swoich danych, gdyż w przyszłym tygodniu rusza nowa edycja Ligi Typerów i tabela graczy zostanie usunięta.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niestety, miałem inne obowiązki i nie udało mi się przelać nagród.
Jutro jadę do Katowic i mój czas online zostanie ograniczony, ale w niedzielę będę miał na tyle wolnego czasu, że Wam przekażę nagrody.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym tygodniu. Otrzymuję jeszcze pw z danymi do wypłacenia nagród, więc muszę z 2 dni się powstrzymać.
Mogę napisać, że pula jest największa z pośród wszystkich konkursów na forum ;)
 
Do góry Bottom