>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata dostępnych środków a bonus

N 0

N00ber

Użytkownik
Cześć,
Skorzystałem z promocji w etoto gdzie od 1 wpłaty naliczyli mi 100% bonusu. Wczoraj zagrałełem jeden zakład który został rozliczony jako wygrany.
Czy jeśli zdecyduję się teraz na wypłatę całej wygranej to przepadnie tylko bonus który został mi przyznany na koncie?


Z góry dziękuję za pomoc.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Cześć,
Skorzystałem z promocji w etoto gdzie od 1 wpłaty naliczyli mi 100% bonusu. Wczoraj zagrałełem jeden zakład który został rozliczony jako wygrany.
Czy jeśli zdecyduję się teraz na wypłatę całej wygranej to przepadnie tylko bonus który został mi przyznany na koncie?


Z góry dziękuję za pomoc.
Przepadnie wygrana z bonusu i bonus
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dobrze mówi przecież. Jak masz dodany bonus to jedyne co możesz wyplacic to depozyt i to jeszcze nie zawsze. Bonus oraz wygrane z n im powiazane zostana anulowane.
 
N 0

N00ber

Użytkownik
Ok, podam przykład.

Wpłaciłem 500 zł, moje saldo główne wynosiło 500 zł + saldo bonusowe 500 zł. Wygrałem 1 zakład gdzie teraz moje saldo główne wynosi 3000 zł a saldo bonusowe 500 zł.
Jeśli zlecę wypłatę to stracę 3000 zł?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ok, podam przykład.

Wpłaciłem 500 zł, moje saldo główne wynosiło 500 zł + saldo bonusowe 500 zł. Wygrałem 1 zakład gdzie teraz moje saldo główne wynosi 3000 zł a saldo bonusowe 500 zł.
Jeśli zlecę wypłatę to stracę 3000 zł?
Napisz na liveczat , tam uzyskasz najszybciej odpowiedź. Z doświadczenia wiem, że na etoto oba salda są połączone
 
Do góry Bottom