>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WYNIKI KOŃCOWE

wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Poniżej przedstawiam wyniki końcowe.

Ponadto nagrody dzienne za I etap w wysokości 50 zł. otrzymują:
10.06.2016 - Olena
11.06.2016 - Groven
12.06.2016 - pepe86
13.06.2016 - KrisBarca_92
14.06.2016 - INTELOWIEC
15.06.2016 - belcio
16.06.2016 - Valverde
17.06.2016 - Calanau
18.06.2016 - josnow11109
19.06.2016 - wojtek88-16
20.06.2016 - bufu
21.06.2016 - Kopciu
22.06.2016 - nbd

Czas na reklamację do jutra do godziny 19:00
Po tym czasie proszę o przesyłanie swoich loginów w Winmasters. Im szybciej wszyscy podeślą tym szybciej lista zostanie wysłana do sponsora i szybciej kasa będzie na koncie.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Prosiłbym resztę osób nagrodzonych o sprawniejsze przesyłanie mi loginów. Jak narazie otrzymałem zaledwie 1/3 wszystkich. Jak będzie komplet wtedy całą listę prześlę adminom, którzy wyślą ją dalej do sponsora.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Każdy dostał informację na PW z prośbą o przesłanie loginu. Czekam na pozostałe 6 loginów do jutra do godziny 24 potem przesyłam listę do adminów. A co z osobami które nie prześlą zdecydują już sami admini. Nie będziemy czekali w nieskończoność.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Osobom które się nie zgłosiły po odbiór najwidoczniej nie zależy na wygranej. Proponuję nagrody rozdzielić na pozostałych uczestników konkursu i zacząć już przelewać kasę. Szkoda czasu... możemy się nie doczekać...
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Lista z loginami przesłana w poniedziałek do Marcina wiec teraz to on się już zajmuje dalszą częścią. A osobiście jestemtego samego zdania co kolega wyżej że już najwyższa pora wysylać listę do sponsora.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Nie wiem jak inni ja dostałem
Pragniemy uprzejmie poinformować, iż do Pana konta gracza został dodany bonus w wysokości 75PLN.

Kwota bonusu to wygrana pochodząca z konkursu na naszej partnerskiej stronie.

Informujemy , iż obowiązuje standardowy Regulamin świadczenia usług promocji bonusowej, z którym można zapoznać się na naszej stronie.

Jedyna różnica, która obowiązuje jedynie przy bonusach dodawanych w przypadku wygranej na stronach partnerskich, to:
Krotność obrotu to 5. Bonus należy obrócić pięciokrotnie.
Czas na dokonanie obrotu to 20 dni.
Dzięki
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Info tez mam,tyko niemozna sprawdzic ,bo strona Winmasters niedziala od rana
wybierasz na przeglądarce Narzędzia&gt;Opcję&gt;Zaawansowane&gt;Certyfikaty
następnie odznaczasz: Odpytywanie serwerów OCSP w celu potwierdzenia wiarygodności certyfikatów i powinno hulać
 
Do góry Bottom