>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

L 13

lukaszek90001

Użytkownik


W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się majowe wybory. Większość liczących się komitetów już złożyło podpisy więc pewnie niedługo zaczną pojawiać się typy. Dzielmy się swoimi ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik


Ani śladu kursów na Eurowybory, czy może niedokładnie szukałem?



Czyżby buki bały się graczy w tej dyscyplinie? ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik


Ja kursy widziałem jedynie na smarkets (most seats). PiS jest umiarkowanym faworytem, kurs ok 1.63. Wg mnie warto będzie zagrać przeciwko zwycięstwu PiSu w wyborach.
 
B 482

bmoran

Użytkownik


A ja odradzam tego buka. Zalozylem konto, zweryfikowalem. Aby sprawdzic oferte bez podatku wplacilem 100zl, zagralem 2 zdarzenia i mysle, ok. Wplacam 5000 zl by pograc glownie na wybory bo ciekawe oferty, puszczam pierwszy zaklad 2 zdarzenia AKO lekko ponad 2 za 1000zl, sprawdzaja i po 2 minutach, ze zaklad przyjeli, ale za 200zl. Bez jakiegos pytania czy akceptuje mniejszy wklad. Mysle ok, to kolejny kupon za 200zl puszcze, ale zdarzenia juz nie ma w ofercie hehe Potem kolejny kupon daje za tysiaka, przyjelo za 200zl, i od razu kurs obnizony. Takze obracam teraz reszta depozytu by zlecic wyplate tak szybko jak tylko moge i zegnam sie z nimi, a tak sie reklamuja, ze maja bonus niby 3000zl, to chyba przez miesiac bym obracal u nich z takimi ograniczeniami.
 
tomskier 0

tomskier

Użytkownik


Czy u betfan w polityce -&gt;Pojedynek "wyborczych jedynek"-&lt; można łączyć zakłady i czy jest ograniczenie kwotowe? Można postawic np: 1000zł w Pojedynek "wyborczych jedynek" czy przyjmnie maksymalnie 200zł?
 
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik


Pojawiła się Oferta na STS

Do pogrania moim zdaniem:



Konfederacja powyżej 5% - 1,85

Frekwencja - poniżej 40,5 % -1,6



AKO:2,88



 



 



 
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
cytat z dnia 11 maja 2019 20:08 przez mlr3217



Pojawiła się Oferta na STS

Do pogrania moim zdaniem:



Konfederacja powyżej 5% - 1,85

Frekwencja - poniżej 40,5 % -1,6



AKO:2,88



 



 



 


Wyświetla się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą kombinować ????
 
tasin81 0

tasin81

Użytkownik
Kurs na frekwecję ponizej 34.5% wynosi 2.80 (STS)

Frekwecja w poprzednich wyborach:

Wejście do eurokołchozu 2004: 20,87%

2009 rok: 24,53%

2014 rok: 23,83%



Patrząc w perspektywie ostatnich pięciu lat nie nastąpiły u nas w kraju jakieś przewroty polityczne które mogłyby wpłynąć na wyborczą frekwencję a tutaj mamy do czynienia z wyborami które tak naprawdę interesują mało ludzi.

Według mnie under 34.5% (2.80 STS)
 
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik
Wyświetla się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą kombinować


Jeszcze wczoraj można było złożyć w AKO  , szkoda bo to była okazja.



Można spróbować pograć  Kto Lepszy? Wiosna-Konfederacja 2 po kursie 5  STS



 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 14:50 przez tasin81
Kurs na frekwecję ponizej 34.5% wynosi 2.80 (STS)

Frekwecja w poprzednich wyborach:

Wejście do eurokołchozu 2004: 20,87%

2009 rok: 24,53%

2014 rok: 23,83%



Patrząc w perspektywie ostatnich pięciu lat nie nastąpiły u nas w kraju jakieś przewroty polityczne które mogłyby wpłynąć na wyborczą frekwencję a tutaj mamy do czynienia z wyborami które tak naprawdę interesują mało ludzi.

Według mnie under 34.5% (2.80 STS)




Nie byłbym tego underu taki pewien. W zeszłym roku w wyborach samorządowych w 1.turze frekwencja wyniosła 54,9% ! Co było 5 lat temu a co teraz to zupełnie inna sytuacja. Społeczeństwo podzielone, wciąż rywalizacja PiS vs PO (Koalicja). Mało istotne jakie wybory, ludzie znowu będą napuszczeni na siebie i będę głosować. Co istotne, w przeszłości sondażownie słabo radziły sobie z układem sił, ale bardzo dobrze określały właśnie poziom frekwencji. W 2018 CBOS przewidywał bardzo wysoką frekwencję i faktycznie taka była, do urn poszło o 7-10pkt procentowych więcej niż zwykle. Teraz CBOS prognozuje frekwencję znowu na bardzo wysokim poziomie, mówi się o około 40%. Z miesiąca na miesiąc występuje tendencja wzrostowa, zainteresowanie eurowyborami idzie mocno w górę. 



Całość bardzo dobrej analizy znajdziecie tutaj: https://oko.press/zanosi-sie-na-rekordowe-40-proc-frekwencji-a-to-moze-pomoc-koalicji-wygrac-z-pis/











 
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Witam miałem chwilowe problemy z logowaniem ale wszystko dobrze się skończyło.

Oferta bardzo uboga na ten moment ale jeszcze wczoraj w STS zagrałem dwa razy po 500 frekwencja poniżej 40,5% oraz Wiosna poniżej 9,5%. Wydają się to typy stosunkowo bezpieczne. Dziś niestety kursy troszkę spadły i nie można tych zdarzeń łączyć ze sobą.



P.S. kursy na wybory do europarlamentu wystawiła już fortuna są one bardzo podobne do tego co zaprezentował sts z tą tylko różnicą że fortuna w parze Konfederacja vs Kukiz faworyta dostrzega w tych pierwszych ale granie tego za grubszą kasę zbyt ryzykowne.

Po pobieżnej analizie stwierdzam, że brak w tych kursach value.



Najlepsze typy które teraz widzę to:

frekwencja poniżej 40,5 %

Wiosna poniżej 9,5%

PiS wygra wybory

 
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 14:57 przez mlr3217

Wyświetla się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą kombinować


Jeszcze wczoraj można było złożyć w AKO  , szkoda bo to była okazja.



Można spróbować pograć  Kto Lepszy? Wiosna-Konfederacja 2 po kursie 5  STS



 


Z tą Wiosną to różnie może być dużo jest "oszołomów" i może być na odwrót. W obu partiach nie brakuje polotu i finezji. ;]
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jaka była frekwencja dotychczas w wyborach do PE? Wiadomo, że jest niższa niż w wyborach do naszego parlamentu ale wydaje mi się, że linia w fortunie 39.5 to trochę mało.

Mimo wszystko sporo osób może pójść... Może nie tyle ile ostatnio do samorządowych ale może być wysoka. W każdym razie jakby ktoś dysponował historycznymi wynikami do PE do będę wdzięczny. 
 
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik
Frekwencja w roku 2014 23,89%

2009 24,53%

2004 20,87 %

Uważam że linia 39,5 nie jest do przekroczenia , ludzi nie interesują te wybory , prawda jest ze frekwencja będzie wyższa niż ostatnio ale czy tak wysoka myślę w najlepszym przypadku 35-37 procent. 
 
Do góry Bottom