>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Ostrawa - 19.10.2020-25.10.2020

Status
Zamknięty.
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu Magdy Linette z Hiszpanką Sarą Sorribes-Tormo, możliwa jest wysoka linia gemów. Grały ze sobą dwukrotnie na ziemi i nawierzchni twardej i oba pojedynki wygrała Hiszpanka w trzysetowych bojach. Niewykluczone, że i tym razem będzie to mecz o którego zwycięstwie przesądzi trzeci set, oby zwycięski dla Polki.

kurs 1.54 fortuna typ: + (19.5)
kurs 2.38 typ: Liczba setów 3
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Strycova @2.64

To nie jest sezon Czeszki, jednak w tych okolicznościach można spróbować poszukać wygranej doświadczonej zawodniczki. Dlaczego? Przede wszystkim turniej na własnej ziemi, gdzie Strycova czuje się jak ryba w wodzie, bardzo dobrze zna nawierzchnię, lubi grać w hali, od razu przypominają mi się finałowe turnieje Fed Cup, gdzie po niezbyt udanym sezonie, była wytypowana przez trenera do gry w singlu i potrafiła wspiąć się na wyżyny i zagrać bardzo dobre spotkanie. Tunezyjka w tym roku w życiowej formie, Ćwiartka w AO, w Doha, w Cincinnati, 4 runda w Paryżu, gdyby nie Covid to pewnie piełaby się coraz wyżej w rankingu. Jednak nie przypominam sobie, żeby grywała często na nawierzchniach halowych i osiągała tam dobre rezultaty, jej żywioł to jednak otwarty teren, klimat śródziemnomorski, gdzie panują upały. Nie twierdzę, że przyjechała tutaj tylko po wpisowe, ale sądzę jednak, że większe zaangażowanie i parcie na wynik zobaczymy po stronie Czeszki , stąd taki typ po fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczach Kudermetovej z Vekic i Zhang z Muchovą spodziewam się, że liczba gemów powinna osiągnąć przynajmniej 19-ście. Argumentem przemawiającym za typem w pierwszej parze są dwa rozegrane pojedynki pomiędzy Rosjanką a Chorwatką w których górą była ta druga. W pierwszy meczu było uwaga! 36-eść gemów w drugim 19-ście. W drugiej parze faworytką jest Czeszka jednak liczę, że Chinka nie przejdzie obok meczu i będzie to wyrównane spotkanie. Zawodniczki z Azji słyną z nieustępliwości i łatwo się nie poddają.

kurs 1.41 fortuna typ: + (18.5)
kurs 1.51 fortuna typ: + (18.5)
AKO: 2,13
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Spróbuję po raz kolejny swoich sił w typowaniu kobiecego tenisa. Tym razem nie będą to linie gemowe. lecz po po prostu zagranie na faworytki w meczach Anisimovej z Mertens i Kontaveit z Sorribes Tormo. W meczach Belgijki widać, że w każdym turnieju w którym w tym roku występowała wkłada pełne zaangażowanie. Jeśli podjedzie do tego meczu na 100% powinna sobie poradzić z Rosjanką z amerykańskim paszportem. Grały ze sobą raz na Indian Wells i Mertens wygrała (6:4,6:2). W drugim meczu Estonka jest zdecydowaną faworytką ma ona korzystny bilans z Hiszpanką trzy razy łatwo ograła swoją dzisiejszą rywalkę. Jeśli Belgijka i Estonka rzucą się na swoje rywalki jak dziki na żołędzie to o wyniki jestem spokojny.

kurs 1.43 fortuna typ: Mertens Elise
kurs 1.29 fortuna typ: Kontaveit Anett
AKO: 1.84
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Zgadzam się z moim przedmówcą - również proponuje zagrać Mertens w meczu przeciwko Amandzie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem jej wielkim fanem i oglądam wszystkie mecze, ale niestety nie widzę dzisiaj atutów, które by za nią przemawiały. Amanda w tym sezonie (jeśli możemy tak nazwać ten rok biorąc pod uwagę koronę) prezentuje się poniżej oczekiwań i popełnia niewymuszony za niewymuszonym. Na hardzie prezentowała się słabo i miała gigantyczny problem ze swoim serwisem i myślę, że Mertens ze swoim returnem sobie spokojnie poradzi. Jako fan Amandy śledzę również na bieżąco jej IG i raczej nie wydaje się ostatnio być mocno zaangażowana w tenisa (biorąc pod uwagę, że zdarzały się okresy, kiedy codziennie wrzucała jakieś zdjęcia z treningów), a wręcz zrobiła sobie krótkie wakacje :)
@1.44 to są naprawdę dobre oddsy na Mertens
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Brady-Kudermetova 1 @1.48

Amerykanka bardzo ladny mecz wczoraj z Kasatkina, gdzie wrocila z 2-5 i obronila rowniez setowa. W 1 rundzie bardzo trudny mecz z Yastremska. Mysle, ze z kazdym meczem idzie jej co raz lepiej, bo Brady miala troche przerwy po polfinalowym runie na US Open. Kudermetova oczywiscie gra dobrze i wczoraj pokonala Karoline Pliskova, ale tez trzeba przyznac ze forma Czeszki w ostatnich tygodniach nie jest taka jak zwykle. Kudermetova wyglada imponujaca na pierwszym podaniu, ale Brady tez silowo jest bardzo dobra i mysle, ze wiekszosc wymian pojdzie w jej strone. Stawiam na Brady, bo wydaje mi sie, ze jest tu wiecej jakosci.

Konjuh-Buyukakcay 1 @1.37
Taki typ z turnieju ITF. Konjuh wraca i ta forma bedzie zwyzkowac. Chorwatka wygrala jeden maly turniej ITF w Chorwacji. W ubieglym tygodniu przegrala co prawda w ITF w 1 rundzie po zacietym meczy z Harriet Dart, ale Brytyjka byla pozniej w finale. Tutaj Chorwatka dostala dzika kart i ewidentnie sie stara, bp zdazyla ograc rozstawiona z "jedynka" Kanepi. Mysle, ze nalezy sie spodziewac dalszej dobrej gry, bo potencjal u tej zaowdniczki, ktora grywala juz w cwiercfinaloe szlema jest ogromny i bedzie sie wspinac szybko w rankingu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Co ta Hiszpanka Sorribes wyrabia w tym turnieju to szok... teraz leje Sabalenke do zera co według mnie skłania do znalezienia betu na zwyciestwo Jej w calym turnieju.
Przypomina mi się Nasza Iga w Paryżu :p
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W kraju dzieje się dużo poważniejszych rzeczy, ale czy tylko ja mam wrażenie że główne turnieje z tego tygodnia obfitują w masę szwindli? Ja naprawdę nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale co mecz to jakiś radykalny zwrot akcji...
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Sabalenka przestala psuc, Hiszpanka nawet nie zaczela jakos duzo slabiej grac, po prostu 3/4 punktow Hiszpanki to byly niewymuszone bledy Sabalenki. Presja zaczela sie pojawiac przy 3-4* 30-0 i znow Aryna zaczela grac tak jak wczesniej, ale na kilka pilek sie skupila i to wystarczylo, gemy od 4-4 w drugim to juz tylko historia, bez wiekszej walki wziela je Bialorusinka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom