>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Monterrey , Lyon (28.02.2022 - 06.03.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Monterrey-2.jpg


Miejsce: Monterrey, Meksyk
Data rozgrywania: 28.02.2022 - 06.03.2022
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $239,477
Oficjalna strona turnieju: https://abiertognpseguros.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23740-wta-entry-list-28-febbraio-6-marzo-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1039/monterrey/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1039/monterrey/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
L.Fernandez
Zwycięzcy debla 2021: A.Muhhamad / C.Dolehide



macaron-o6sml22_9_fr.png

Miejsce: Lyon, Francja
Data rozgrywania: 28.02.2022 - 06.03.2022
Nawierzchnia: Hard (indoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $239,477
Oficjalna strona turnieju: https://www.open6emesens.fr/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23740-wta-entry-list-28-febbraio-6-marzo-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2011/lyon/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2011/lyon/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
C.Tauson
Zwycięzcy debla 2021: A.Rus / V.Kuzmova



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lyon


Yastremska D - Bogdan A

Typ: 2 Kurs: 2.00

STS


Tak sobie myśle , że Dajana w tej chwili ma co innego na głowie aniżeli granie. Wiadomo co sie dzieje w jej ojczyźnie. Dodatkowo znana jest historia gdy dwa dni przed wylotem do Francji Dajana ze swoja siostrą spędziła w schronie aby przeżyć tak więc prawde mówiąc słabo widze aby wogóle miała głowe do tego aby walczyć.
Według mnie będzie ciężko osiągnąć jej pozytywny wynik. Zbyt tragiczne historie ma teraz na głowie

Wynik: 2:1
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Li-Wang obecnie 26 14

Jakby ktos sie zastanawial w nastepnej rundzie grac na Wang,to radze sie zastanowić bo Li dzisiaj psuje mnostwo pilek I Wang praktycznie wiekszosc tylko przebija I temu wygrywa.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Cirstea @2.18

przyznam się szczerze że kompletnie nie rozumiem czemu buki uznali Yastremska faworytką tego polfinału. Sorana jest w formie już od dłuższego czasu, przegrana z Iga po mega wyrównanym meczu w AO, później Rumunka również nie spuściła z tonu. Porażki jedynie z Kontaveit i Muguruza z pewnością nie można zaliczyć do kategorii wtop.

Yastremska? Może i gra solidnie ale już w pierwszej rundzie była o krok od wypadnięcia w meczu z Bogdan. Przetrwała ale powiem szczerze - męczyło mnie śledzenie tego spotkania. Jeżeli tam nie ma jakiejś ustawki w stylu - " dajmy wygrać turniej Ukraince, zrobi się głośno o turnieju w mediach i sponsorzy będą wdzięczni " to ja tu zdecydowanie widzę Rumunke jako faworytkę.

Zresztą taka ciekawostka - faworytką tego półfinału jest wg buków Yastremska, ale jak spojrzymy na to kto jest faworytem do zwycięstwa w turnieju - tak, Cirstea :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Dayana Yastremska - Sorana Cirstea | 3 sety @2,38

Unibet


Krótko o drugim dzisiejszym półfinale w Lyonie. Nie widzę tutaj dużych szans na to, że któraś z zawodniczek gładko wygra ten mecz. Yastremska po problemach ze zdrowiem odzyskała formę i gra tutaj bardzo fajnie. Cirstea również uważam że jest w dobrej formie, o czym może świadczyć to że ostatnie 3 rywalki z którymi przegrywała to naprawdę ścisła czołówka: Świątek, Kontaveit i Muguruza. Ukrainka wczoraj wygrała w dwóch setach z Paolini jednak pomimo krótkiego dystansu w meczu było aż 9 przełamań. Szczególnie po wygranym pierwszym secie poziom jej gry spadł i oddała dość wysokie prowadzenie. Udało się zamknąć mecz w dwóch setach ale z Rumunką to już może nie przejść. W 1 rundzie inna Rumunka Ana Bogdan okrutnie napsuła jej krwi i mecz zakończył się dopiero w tie breaku 3 seta. Dzisiaj po drugiej stronie jeszcze lepsza reprezentantka tego kraju i typuje podobny wynik. Sorana gładko pokonała Węgierkę Bondar ale dzisiaj dużo cięższe zadanie. Najwyższy czas na dłuższy mecz. Yastremska gra z podwójną motywacją w mediach mówi że gra o honor swojego kraju. Wszystko to składa mi się w całość, że będzie to zacięty mecz w którym żadna nie odpuści i po takim kursie wybieram ten mecz aby spróbować zagrać 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1855
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Yastremska po problemach ze zdrowiem odzyskała formę i gra tutaj bardzo fajnie
Jakich problemach zdrowotnych???Ona od lipca ubiegłego roku grała w każdym miesiącu minimum 1 mecz poza grudniem,gdy jest przerwa w kalendarzu rozgrywek.
Ona była zawieszona wcześniej za doping.Podkoksowała to nie grała.I takie dyrdymały ludzie dorabiają do analiz tutaj właśnie,byle coś napisać.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Jakich problemach zdrowotnych???Ona od lipca ubiegłego roku grała w każdym miesiącu minimum 1 mecz poza grudniem,gdy jest przerwa w kalendarzu rozgrywek.
Ona była zawieszona wcześniej za doping.Podkoksowała to nie grała.I takie dyrdymały ludzie dorabiają do analiz tutaj właśnie,byle coś napisać.
Jakie dyrdymały? oglądałem jej dwa mecze w styczniu z Martincova w Adelajdzie i Z Brengle w AO. W jednym brała medical a w drugim skreczowała przed samym końcem. Później wróciła dopiero na Dubaj więc nie wiem o co ci chodzi??? To nie są dla ciebie problemy ze zdrowiem skoro nie może dokończyć meczu? Oczywiscie ze mogla udawac albo jej sie nie chcialo ale ani ty ani ja tego nie sprawdzimy. Co do dopingu to sie nie wypowiadam, a sama zawodniczka probuje sie z tego oczyscic wiec to zostawiam bez komentarza.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Gdy liczyć zawodników i zawodniczek, których coś boli to 90% ich ma problemy ze zdrowiem można powiedzieć.Gdyby liczyc przerwy medyczne to co turniej to co turniej mogłby być naście zawodników z problemem.A ile to jest kreczów co tydzień i większośc gra w następnym tygodniu!!!
Jeżeli ktoś gra co miesiąc po kilka meczów od lipca,czyli ok. 8miesięcy to tragedią tego nie można nazwać i niczym nie odbiega to od startów innych zawodniczek.Twoja narracja jest taka,że zawodniczka zapadła się pod ziemię i nikt jej nie widział od czasów Mojżesza.
Mnie dziś bolało gardło,więc też mam problemy zdrowotne, a ktoś nie mógł dziś się wypróżnić.Czy to też się liczy?
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Tak jeśli kreczuje można swobodnie powiedzieć o problemach ze zdrowiem, nigdzie nie napisałem jak poważnymi ani że to ma przeogromny wpływ. Tylko że wrocila do formy. Wiec czep się tramwaju może.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Niech Ci będzie.Zawsze można powiedzieć że każdy na świecie ma problemy zdrowotne,więc tego nie wybronię.
Ta Yastremska ma niezłe schizy,bo kiedyś zwolniła trenera za to że pogratulowała po meczu w mediach zwycięstwa rywalce.

Skończę za to myślą,że Ukrainę należy wspierać,a koksowników w sporcie niekoniecznie.
Slava Ukrainie.
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Osorio S.-L.Fernandez 2 @1.43

Malo czasu ostatnio na jakies analizy, wczoraj tez zagralem na Fernandez w meczu z Haddad Maia, ale jak nie ma analizy to sie nie liczy. Niemniej jednak uwazam, ze Fernandez wygra ten turniej podobnie jak w ubieglym sezonie.
Mloda Kandyjka po fianle US Open i chwilowej euforii podobnie jak Raducanu spuscial z tonu. W australijskich turniejach bylo bardzo slabo, ale tutaj widac juz powrót do bardzo dobrej formy i bardzo dobry mecz zagrala z Qiang Wang, ktory mialem okazje ogladac. Rywalka rowniez mloda przyszlosc tenisa uksztlowana w USA, beda z niej ludzie, duza frajde sprawila jej zwlaszcza wygrana nad Svitolina, ale tez Svitolina nie jest az w tak dobrej formie w tym sezonie nalezy zaznaczyc.

Indian Wells za pasem w srodku przyszlego tygodnia, chociaz Fernandez chyba bedzie rozstawiona w tak duzej drabince i bedzie miec jeszcez czas na odpoczynek. W kazdym razie dyspozycja przed duetem IW-Miami rosnie i wydaje mi sie, ze Fernandez wygra mecz i turniej. Mozna sobie podbic jakim malym handicapem gemowym, ale to juz kazdy jest w stanie znalezc na wlasna reke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom