>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour - Miami (23.03.2021 - 03.04.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Gracheva-Tsurenko 2 @1.58 <nie odbyl sie>

...
Jutro cos dopisze. Pogralem, bo wydaje mi sie ze bedzie spadac kurs.

Faktycznie calkiem sporo spadlo. Nie wiem czy po kursie w granicach 1,4 warto, bo to nie znaczy, ze wejdzie. Oczywiscie zklad i tak jest pod kombinacyjny, ale czy to trzeba pisac, chyba nie. Niemniej jednak, te turnieje w Indian Wells i Miami to praktycznie zawsze byla dobra gra Tsurenko. Ukrainka mial dosc dluga przerwe w tamtym roku spowodowana kontuzja, start do tego seoznu byl slaby, ale z kazdym meczem jest coraz lepiej i w Dubaju cos juz tam bylo i mysle, ze bedzie jeszcze lepiej. Indian Wells co prawda nie ma, chcoiaz jest sznasa, ze ten turniej odbedzie sie w innym terminie, wiec zakladam dobra gre w Miami, a to dopiero kwalfikacje. Korty w IW i Miami to z kolei bardzo wolne twarde korty, wiec dla Tsurenko to raczje dobra wiadomosc. Z calym szacunkiem dla Grachevej, lecz ona w tym sezonie wygrywa co najwyzej jeden mecz w turniejach glownych i poki co nie prezentuje dyspozycji z ubieglego roku, wiec moim zdaniem Tsurenko jest u sluszna faworytka.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Linette - M. Montgomerry 1 @1.73 Fortuna

Polka wraca do gry po kontuzji kolana. Będzie to dopiero jej pierwsze spotkanie od niemal 5 miesięcy, stąd takie, a nie inne kursy. Na przetarcie w 1 rundzie zmierzy się z zawodniczką gospodarzy, mało znaną juniorką, która w dotychczasowej karierze wygrała tylko jeden turniej rangi ITF , ale trzeba zaznaczyć, że zawodniczka ma dopiero 16 lat, więc to jej pierwsze zawodowe kroki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zaryzykuje typ na Polkę, mimo tego, iż jej forma to kompletna niewiadoma, ale w wywiadach mówiła, że jest już wszystko w porządku, więc różnica klasy na korcie powinna być widoczna. Amerykanka w tym roku grywała tylko turnieje na ojczystej ziemi, i to w niższej lidze, była nawet w stanie ugrać seta z Anisimovą, ale to obecnie nic trudnego, bo Amanda głównie teraz zajęta imprezami, zamiast grą w tenisa. Wracając do typu, myślę, że Linette idealnie trafiła z losowaniem, początki mogą być trudne, bo to w końcu pół roku przerwy od poważnej gry, ale w ostateczności powinna się rozprawić z mało doświadczoną zawodniczką gospodarzy.

Gram ten typ razem z V. Williams @1.76 oraz set dla Tomljanovic @1.79 w AKO: @6.21 w Fortunie (bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Barty-Azarenka 2 @2.2

Z pewnoscia dwa mocne nazwiska i mozna rzec, ze hit tej rundy spotkan. Stawiam na Azarenke po ciekawym meczu. Azarenka w sumie wygrywala w Miami 3-krotnie, oczywiscie za kazdy mrazme bylo to w poprzedniej lokalizacji, ale Bialorusinka mieszkajaca w Kalifornii jest widac bardzo bojowo nastawiona. Pierwszy raz Azarenka siegnalea po tytul w Miami w 2009 roku, wiec ona lubi tu wracac. Przede wszystkim zagrala bardzo dobry mecz Kerber, ktora tez grala tu naprawde dobrze.

Barty jest rozstawiona z "jedynka" i mozna rzec, ze ona broni tytul obecnie z 2019 roku (bo w ubieglym roku turniej w Miami) sie nie odbyl.
Niemniej jednak probuje grac na Azarenke. Ona naprawde wyglada na przygotowana i zmotywowana. Powiedzialbym nawet, ze poziom opalenizny u Azarenki swiadczy, ze tu byly ostre treningi do turnieju w ostatnim czasie. Sadze, ze p tym co pokazala w meczu z Kerber naprawde moze smialo tu wygrac, a pozniejwalczyc byc moze i o koncowy triumf.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Barty - Azarenka @1 @ próbuje również +2,5 seta

Tak jak kolega wyżej tak i ja biorę pod lupę spotkanie obu tych zawodniczek, z tym że celuję jednak w zwycięstwo tej pierwszej. Niewątpliwie mocna para i mam nadzieję, że mecz będzie stał na wysokim poziomie. Barty pokazała mocną "głowę" w pierwszym meczu z Kucową, która dobrze się zaprezentowała i postawiła twarde warunki. Barty wracała w 3 secie ze stanu 5:2 broniąc piłki meczowej co być może nie robi wrażenia ale widać było, że po prostu tego meczu nie chciała przegrać. Z Ostepenko rozluźnienia już nie było i odniosła pewne zwycięstwo. Azarenka pokonała powoli wracającą do dobrej dyspozycji Kerber i ten mecz stał na dobrym poziomie aczkolwiek Barty moim zdaniem postawi bardziej wymagające warunki. Azarenka gra fajny ofensywny tenis ale z kolei Barty jest bardzo wszechstronną zawodniczką, jest szybka, dobrze radzi sobie w obronie, zmienia tempo i wachlarz uderzeń, potrafi długo budować swoje akcje i mam nadzieję, że w tym meczu to wszystko pokaże w związku z czym mam nadzieję, że piłki będą wracać na stronę Białorusinki a ta będzie więcej psuć jak jej wychodzić i kończyć swoje akcje czy większość wymian. Liczę tutaj na fajny, zacięty i długi mecz z którego zwycięsko wyjdzie liderka rankingu.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Sevastowa - Konjuh @2.27 ✅
Typ trochę na przełamanie gdyż szkoda przejść mi obok tego obojętnie. Ana pierwszy raz w roli faworytki ma w Miami pokonane wielkie nazwiska jak Siniakova, Keys czy Iga Świątek co jest nie małą sensacją gdyż Chorwatka to 338 rakieta w WTA i myślę, że granie na takim poziomie i 4 spotkanie z doświadczoną Łotyszką może w końcu zakończyć tą szaloną serię i w końcu trafi się ten gorszy dzień. W kwali do AO, w Dubaju czy w kwalach w St.Petersburgu przegrywała z mniej wymagającymi rywalkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Już któryś raz widzę deprecjonowanie Konjuh ze względu na jej obecny ranking. Naprawdę nikt nie kojarzy że to były nr 20. rankingu i ćwierćfinalistka turniejów Wielkiego Szlema ? Wiadomo, potem plaga kontuzji itd, ale potencjał w tej dziewczynie ogromny i pisanie, że to zawodniczka #338 nie jest obiektywne
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Barty - Sabalenka @1

Mega mocny dylemat odnośnie tego mecz z powodu Sabalenki i tego co zaprezentuje tego dnia nie mniej jednak po razu drugi zaryzykuję i pójdę w stronę "stabilnej" Barty. Barty nie zawiodła w meczu z Azarenką i mam nadzieję, dziś też będzie górą. Oglądałem mecz obu Pań... i co do Sabalenki nad którą mam dylemat to ciekawe jestem co zaprezentuję tego dnia... zaczęła wyśmienicie z Vondrusovą i grała jak z nut do momentu drugiego seta i przełamania Czeszki... później pojawił się mocny przestój, słaby serwis i błędy jak nie siatka to piłki lądowały poza kortem. Gdyby po drugiej stronie stała inna zawodniczka to jestem pewien, że ten mecz mimo przełamania Białorusinki nie zakończył by się w dwóch setach. Nie jestem pewien, że Sabalenka zacznie tak samo mocno i niemal wszystko będzie jej wychodzić jak w meczu z Czeszką a w przypadku jej przestojów i "zacięć" mam nadzieję, że Barty którą charakteryzuje stabilność i regularność będzie potrafiła to wykorzystać. Dziś po raz drugi Barty
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Barty-Sabalenka 1 @1.9

Ja sie tez pod taki typ tym razme podpisze. Liczylem, ze moze Azarenka ogra Barty i probowalem ustrzelic Vike z pozycji underdoga, ale skoro dalej awansowala Australijka po 3-setowym meczu to stawiam w jej kierunku. Barty z Azarenka trcohe dziwny mecz, bow 1 secie grala Barty, 2 secie gral Azarenka i dopiero decydujacy set byl naprawde dobry, a Azarenka mial tam szanse wyjsc na prowadzenie z przelamaniem na 3-2.
Sabalenka wiadmomo ma uderzenie jak malo ktora zaowdniczka, ale Barty tez wczoraj naprawde bardzo dobrze serwowala, bo inaczej bylby duzy problem z Azarenka. Sabalenka jednakze potrafi tez robic wiel bledow i mysle, ze Barty z czasem to bedzie pomagac. Australijka dobrze serwowala, dobrze bronila, a tym backhandowym slice'm to w takich wymianaich 1:1 na pewno umie dac sie we znaki. Poza tym Barty na pwno am wieksze mozliwosci, by zepchac Sabalenke dalej od siatki na serwisie niz Vondrousova i licze, ze zademostruje podobna dyspozcyje w tym elemencie jak wczoraj, bo to bardzo jej pomoglo nie ma co ukrywac. Bukmacherzy maja klopot z wskazaniem tu faworytki, ale ide w strone Barty jak kolega wyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Fantastyczny mecz pod wzgledem poziomu i emocji. Jeden z kandydatow do meczu sezonu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Barty-Svitolina 1 @1.5

Dwa ostatnie mecze Barty naprawde fajne widowiska, a wczorjaszy mecz z Sabalenka po prostu fantastyczny. To co Sabalenka tam bombardowala to az trudno opisac, a mimo to Barty grala czasem perfekcyjnie. Po prostu kto nie obejrzal tego spotkania niech zaluje.
Ash na 1-szym podaniu tez byla bardzo dobra ale w porownaniu z Bialorusinka to i tak bylo malo. Ten mecz trzeba bylo wygrac ogromna koncentracja i walk prawie o kazdy punkt.
Wydaje mi sie, ze wygranie tego mecz kosztowalo rownie duzo mentalnie niz fizycznie. Na szczescie jest teraz troche przerwy, wiec Barty powinna ogarnac zmeczenie.

Komentarz pomeczowy Barty do tego meczu brzmial, ze to najlepsze spotkanie jakie zagrala od dlugiego czasu i chyba trudno sie nie zgodzic.
Mimo mojej duzej sympatii do Svitoliny, to musze postawic na Barty w tym meczu. Z tka dyspozycja jak w dniu wczorajszym to naprawde wydaje sie zasadny argument by zameldowac sie w finale.
 
H 415

hubertott1

Użytkownik
Andreescu B. V. - Sorribes Tormo S DW 2:0 @1.90 (2:1)

Do tej pory się dziwie jak Sorribes Tormo mogła zajść tak daleko, oglądałem jej mecz w 1 rundzie z Perą i jej gra wyglądała tragicznie, żadnych winnerów, byle by przebić piłkę na drugą stronę, w trzecim secie serwowała jakby nie miała już sił, a mimo to wygrała przez niewymuszone błędy przeciwniczki. I tak dalej przeszła 4 rundy... Wydaje mi się, że w końcu skończy się jej szczęście i Andreescu gładko wygra mecz. Dodatkowo Sorribes Tormo po 4 meczach 3 setowych na pewno musi już jakieś zmęczenie odczuwać. Można też grać jakiś hendi gemowy.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Niestety nie miałem czasu na śledzenie zmagań w Miami, stąd moje pytanie. Czy kurs na Sakkari , która mierzy się z Andreascu, nie jest zbyt wysoki? Widzę, że idzie jak burza przez ten turniej, a Kanadyjka w każdym spotkaniu traci seta. Warto stawiać na Greczynkę?
 
Z 2,5K

zajazdowicz

Użytkownik
Niestety nie miałem czasu na śledzenie zmagań w Miami, stąd moje pytanie. Czy kurs na Sakkari , która mierzy się z Andreascu, nie jest zbyt wysoki? Widzę, że idzie jak burza przez ten turniej, a Kanadyjka w każdym spotkaniu traci seta. Warto stawiać na Greczynkę?
Kurde juz jest 1,9. Rano był ponad 3.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Niestety nie miałem czasu na śledzenie zmagań w Miami, stąd moje pytanie. Czy kurs na Sakkari , która mierzy się z Andreascu, nie jest zbyt wysoki? Widzę, że idzie jak burza przez ten turniej, a Kanadyjka w każdym spotkaniu traci seta. Warto stawiać na Greczynkę?
Właśnie skończyłem oglądać mecz Andreescu i jak zobaczyłem Kursy to nie mogłem uwierzyć.
Pogralem Sakkari po 2,05 w 1xbet. 6:7 6:3 6:7
Greczynka mega solidnie wygląda w tym turnieju. Odprawia rywalki z łatwością. Wczoraj Osaka za bardzo się nie postawiła. Ostatni tak słaby mecz Japonki który widziałem to był mecz z Sorribes Tormo w FC przegrany 0:6 3:6. Tylko tam grały na maczce. Nie widziałem meczu Bianci z Muguruza. Ale z Sorribes ciężko się oglądało. Błąd za błędem z obu stron. Andreescu wiecznie niezadowolona ze wszystkiego. Obu brakowało już paliwa w 3 secie. Umiejętnościami większymi wygrała ten mecz Kanadyjka. Sądzę że Sakkari nie da się wciągnąć w te gierki i pokaże że jest w wyższej formie.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Miami - 21:15
A. Barty - E. Svitolina
typ: powyżej 19,5 gema
@1.50 STS

Zacnie zapowiada się dzisiejszy półfinał WTA 1000 w Miami, w którym zmierzy się numer jeden z numerem pięć światowego rankingu. A więc odpowiednio 24-letnia Australijka Ashleigh Barty zmierzy się z 26-letnią Eliną Svitoliną. Barty w ćwierćfinale rozprawiła się ale nie bez problemów z Sabalenką 6:4, 6:7, 6:3. Z kolei Svitolina gładko pokonała Sevastovą 3:6, 2:6. Teraz spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku pomiędzy obydwiema paniami. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Ciężko moim zdaniem stwierdzić, choć wg bukmacherów faworytem jest Ashleigh Barty, co też raczej nie powinno dziwić. Svitolina widać bardzo dobrze czuje się na Florydzie, bo gra tutaj swój naprawdę bardzo tenis na wysokim poziomie. Dziś również liczę, że pokaże się z jak najlepszej strony i nie wykluczam nawet 3 setowego pojedynku. Dziś over 19,5 gema przy tak równorzędnych rywalkach nie powinien być trudny do osiągnięcia.
 
Ostatnia edycja:
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Mecz Greczynki z Andreescu jak dla mnie najbardziej korzystna opcja z wystawionych kursów to powyżej 2,5 seta. Andreescu gra naprawdę solidnie a z Sakkari po meczu z Osaka może trochę zejść powietrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Barty-Andreescu 1 @1.52

Barty wyglada w mojej opinii po prostu najlepiej. Widzialem ostatnie trzy spotkania Australijki, ogolnie najwiecej widzialem z damskiego turnieju i to chyba widac. Moje odczucie jest takie, ze Barty zgarnie tytul. Przedwczesny final to byl tutaj mecz Barty-Sabalenka. U Barty po prostu wszystko jest ladniej zsynchronizowane w tym momencie. Duzo punktow relatywnie wygrywa pierwszym podaniem, a to drugie ciete tez sprawia wiele problemow w porownaniu do rywalek, ktore glownie tylko wprowadzaja pilke do gry, w ataku jest czucie i nieraz widac duza intelgencje.
Zreszta sama Barty jest swiadoma, ze gra teraz dobrze i jeszcze raz nawiaze do tego meczu z Sabalenka, po ktorym Australijka powiedziala, ze zagrala najlepiej od dlugiego czasu, po czym wczoraj dosc pewnie odprawila Svitolina.

Andreescu wraca do bardzo dobrego grania i bardzo dobrej formie to scisla czolowka, ale jeszcze nie jest to chyba ten poziom gdy nastapila ekspozja formy Andreescu w sezonie 2019. Wiele 3-setowych pojedynkow po drodze zaliczyla Kanadyjka, niejeden tie-break i ta forma rosnie z kazdym meczem, jednak wciaz wydaje mi sie, ze z tak grajaca Barty to zwyciesko wyjdzie z tego pojedynku aktualna obronczyni tytulu z Miami, wiec trzeci raz na Barty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
WTA DEBEL MIAMI - półfinał 20:30
Mattek-Sands/Świątek - Aoyama/Shibahara
typ: Mattek-Sands/Świątek
@1.52 STS
Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands radzą sobie rewelacyjnie w turnieju deblowym rangi WTA 1000 w Miami, gdzie odprawiają z kwitkiem kolejne rywalki. W półfinale polsko-amerykański duet zmierzy się z japońską parą Aoyama/Shibahara. Iga i Bethanie jak do tej pory przegrały zaledwie 10 gemów w turnieju! W ćwierćfinale pokonały gładko Ludmiłę Kiczenok i Jelenę Ostapenko 6:1, 6:4. Mamy półfinał! Ale nie wynik się liczy, tylko to, że gra z Bethanie to świetna zabawa – napisała Polka w mediach społecznościowych. Widać, że Polka i Amerykanka bardzo dobrze dogadują się na korcie a na dodatek panuje po między obydwiema świetna atmosfera. Bethanie wygrywała turnieje aż dziewięciokrotnie – 5 razy w deblu i 4 razy w mikście. Dziś stawiam, że parze Świątek/Mattek-Sands uda się wygrać i awansować do wielkiego finału. Polka już niejednokrotnie docierała do półfinału w deblu w turniejach rangi WTA. Jednak zawsze czegoś brakowało aby awansować do finału i wygrać cały turniej. Od tego roku gra ze znakomitą zawodniczką deblową Mattek-Sands, z którą gra sprawia jej przyjemność i liczę, że może to być dłuższa przygoda deblowa obu Pań okraszona na jednym zwycięskim turniejem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom