>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Madryt, 04-12.05.2013

Status
Zamknięty.
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Scheepers-Vekic 1 @1.72 bwin
Watpie, ze taki kurs sie dlugo utrzyma. Scheepers grala swietnie w marokanskim Marakeszu. Widzialem jej mecz z triumfatorka Schiavone plus soro wieksze doswiadczenie w Madrycie.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Witamy w magicznej pudełku! La Caja Mágica!

Do boju ruszają panie! Dziś mnóstwo ciekawych spotkań.

Jak na razie wybrałem na poranek 2 spotkania:

Mój Number 1:

Voegele 1,36 Bet365✅

Może kilku z Was zapamiętało, że jestem wielbicielem talentu Szwajcarki, ale to nie to jest główną przyczyną, że Stefie jest dzisiaj moim numerem 1. Ostatnio oszałamiający występ w Charleston, gdzie z rąk Voegele poległy takie panie jak Suarez-Navarro, Woźniacka czy Goerges, a sama Szwajcarka poległa dopiero z rąk Jankovic.

Więc pierwsza bitwa przed Roland Garros zwycięska! Szwajcarka w tym sezonie ustabilizowała formę, a jej wyniki mówią same za siebie. Tylko porażka z Paszek w AO była nieukrywanym rozczarowaniem w jej obozie.

Teraz by nie było takiego niepowodzenia w następnym Wielkim Szlemie, trzeba dobrze przebrnąć przez Madryckie i Rzymskie sprawdziany.

Pierwszą egzaminatorką będzie Olga Puchkova. Rosjanka, gdyby nie biały kruk w postaci brazylijskiego Florianapolis gra słabo. Ostatnio porażki z Soler-Espinozą czy Fichman. Zwycięstwo ze zmęczoną Hantuchovą po Fed Cup jedynie zamazuje ciemny obraz sezonu 2013 w wykonaniu Puchkovej.

Dodatkowy argument to nawierzchnia: Puchkova woli zdecydowanie korty twarde, a Voegele czuje się na tej nawierzchni równie dobrze (jeśli nie lepiej) jak na kortach twardych.

Liczę na zdany egzamin Stefie!

Mój Number 2:

Davis 1,53 Bet365 ⛔⛔⛔ Nie wiem co się stało z Lauren, totalna porażka. Świętowania nie będzie.

Lauren dziś zmierzy swoje siły z francuską blondynką Mathilde Johansson. Fani tenisa znad Sekwany pamiętają, że Mathilde była ostatnią uczestniczką kobiecego Roland Garros 2012. Powiem to jednak po cichu by Mathilde nie usłyszała wynikało to ze szczęśliwego układu drabinki. Wtedy złudzeń pozbawiła ją inna amerykańska gwiazdka - Sloane Stephens.

W tym roku już takiej sielanki dla Francuzki nie ma. Ani szczęśliwych drabinek, ani dobrej tenisowej formy - wszystkiego próżno szukać w występach Johansson. Putintseva, Begu, Lepchenko, Suarez Navarro niweczą kolejne tenisowe marzenia Francuzki.

Co o Lauren? Już raz wychwalałem ją tutaj, pisząc, że dla mnie to największy talent amerykański obok Madison Keys. Lauren moje, jak i ekspertów oczekiwania potwierdza. Kilka cennych skalpów w Monterrey, Miami, Hobart dodaje coraz więcej pewności siebie Lauren i pozwala zebrać wiele cennych doświadczeń w tenisowym światku.

Zaraz malkontenci się odezwą: ,,E tam, ona na kortach ziemnych pewnie nie umie grać..&quot;. Ja odpowiadam guzik prawda! Zeszły sezon na kortach, w którym Lauren nie mogła jeszcze grać na tenisowych salonach zakończony z dużymi sukcesami. Udany występ w Strasbourgu oraz wisienka na torcie - wygrana nad rozkochaną przez połowę forum ,,wielką&quot;, ,,genialną&quot; Moną Barthel 6-1 6-1.

Czyli poranek po szwajcarsku i amerykańsku! Jak się powiedzie świętuję ze szwajcarską czekoladą i amerykańskimi frytkami na śniadanie!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kwalifikacje Madryt, 3.05 13:15
Malory Burdette - Lesya Tsurenko
typ: 0-2 niezly walll zobacyzmy jak to sie potoczy ale 4:6 2:5* niewystarczylo ⛔ wygrala, ale dlaczego tak? 4:6 2:5* do 4:6 7:5 2:6
3.2
bet365
Analiza
WOW WOW WOW Ale mega promocje urzadzili nam dzis bukmacherzy w postaci Tsurenko. Czy ja moze zle widze? Nie nie, chyba szykuje sie mega strata w postaci tego spotkanie. Przejdzmy jednak do rzeczy. Malory Burdette, zawodniczka z USA, grajaca hiper ofensywnie, umiejetnosci? Powoli wkracza w poziom WTA, choc jest juz wiekowa zawodniczka. Wystepy na typowym clayu na poziomie WTA? Brak. Dlaczego? Bo nie moglaby na takiej nawierzchni nic ugrywac! Umiejetnosciami jest ona obecnie na poziomie challengerow. Tak wielu tu zaraz pewnie powie, no ale jak to? Burdette byla przeciez w trzeciej rundzie silnego turnieju w Charleston. Dlaczego? Poziom kobiecego tenisa diametralnie sie obniza przynajmniej na tym niszczym szczeblu i jesli Malory trafia silna pilką pod koncowa linie, to ta bidulka na drugiej strony ma ogromne problemy z jakimkolwiek odegraniem jej z powrotem. Tu jednak takich problemow nie bedzie, bo co by nie mowic Tsurenko bardzo odpowiada nawierzchnia ceglana. Tak wiem wszystko, Tsurenko odpadla w kwalifikacjach z Castano w Estoril, jednak Kolumbijka, weteranka swiatowych kortow nie jednej zawodniczce sprawilaby klopot grajac dluga wymiana. Taka Burdette na clayu to by wciagnela nosem. Podobnie moze byc w przypadku Tsurenko, ktora rowniez potrafi prowadzic dlugie wymiany. Ociezala Amerykanka zdecydowanie dzis tego nie wytrzyma, no chyba ze zagra na 1000% swoich mozliwosci, tylko w tym przypadku jej jakiekolwiek zwyciestwo na ceglanej maczce jest mozliwe.
p.s. fakt z tym wiekiem to w sumie niewiem czemu tak napisalem
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Powoli wkracza w poziom WTA, choc jest juz wiekowa zawodniczka.
Coś ci się pomyliło z inną zawodniczką co do wieku . Amerykanka urodziła się w 1991 to chyba taka stara nie jest. :razz:

Ja jestem tutaj za Burdette , Tsurenko ostatnio bardzo cieniutko się prezentuje
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
McHale 1.25✅

Krysia:
- Amerykanka w ostatnich miesiącach notuje wahania formy i dyspozycji,
- z lepszymi od siebie dziewczynami przegrywa...ze swojej półki wygrywa,
- swoją grę opiera na głębokiej defensywie, to jej sposób na tenis, elementy techniczne to jej słaba strona, serwis to raczej wprowadzenie piłki do gry,
- mentalnie jak na swój wiek całkiem przyzwoicie, ma charakter do walki, nie poddaje się tak łatwo,
- kluczem do wygrania z Andreą będzie spokój i regularność!


Andrea
- czeszka ostatnio to singlowa katastrofa, nawet debelki z Hradecką takie sobie,
- jej gra to &quot;westernowy pif paf&quot;- nie odpuszcza niczego, musi wszystko skończyć mocną i płaską piłką, aż dziw bierze, że wyszła z czeskiej szkoły tenisa?
- gra na pełnym ryzyku, jest nieregularna!
- mentalnie to dynamit w głowie...


Krysia ma przebijać, czeszka tego nie lubi będzie skracała wymiany, aż się emocjonalnie zakręci, nie wierzę w jej nagłą METAMORFOZĘ, jest i pozostanie marną singlistką...amerykanka to dużo wyższa półka, a w jej talent jeszcza wierzę, szkoda, że z jej techniką jest tak słabiutko...

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Petkovic Andrea - Mattek-Sands Bethanie @ 1.71 ✅
Już przed turniejem w Stuttgarcie mówiłem, że Mattek-Sands jest w rewelacyjnej formie, a w ostatnim turnieju w Niemczech tylko to potwierdziła. Łączenie w eliminacjami wygrała tam 6 meczy, pokonując m.in Wickmayer, Errani i Lisicki, a przegrała dopiero z Na Li. Z dużą przyjemnością patrzy się na grę Amerykanki, widać dużą pewność siebie bijącą do Bethanie. Świetny serwis, nie gorszy return. W wymianach ofensywna i bardzo skuteczna. Petkovic po kontuzji ciągle nie może się odnaleźć, forma co najwyżej średnia, nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie Niemki, a kurs na Amerykankę kosmiczny. Nic tylko korzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Lisicki 1.40✅

Lisicki:

- Sabina notuje zwyżkę formy.
- Odsunięcie na bok rodziców i zatrudnienie człowieka z zewnątrz to dobre posunięcie.
- Swój tenis opiera na mocnym podaniu, jak wchodzi to nie ma co zbierać.
- Niemka potrafi pójść na wymiane, ma piekielnie mocny kończący forhend, jest niezła technicznie, czasami zagrywa ładne i przemyślane drop-szoty,
- Jej mankamentem jest strona emocjonalna, łatwo się rozkojarza, nie potrzebnie dziecinnie się uśmiecha, tracąc koncentracje...

Arvidson:

- Szwedka poniżej oczekiwań.
- Forma i dobra dyspozycja z ubiegłego sezonu się gdzieś ulotniła...
- Przegrywa mecze, których nie powinna przegrywać...

Niemka aktualnie lepiej się prezentuje, nabrała pewności siebie. Szwedka tanio skóry oczywiście nie sprzeda. Myślę jednak, że zostanie przygnieciona mocnym podaniem oraz mocniejszymi zagraniami z głębi kortu...


@ transmisje tv od jutra na Super tenis HD - free!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Wczorajsze niepowodzenie Davis uratowała mała szarża której już nie zdążyłem opisać w wykonaniu McHale i Muguruzy, więc dzień udany. Żałuję tylko, że wam tego nie opisałem.

Na dziś bez ceregeli, jedno spotkanie:

Muguruza 1,36 Bet365⛔⛔⛔ Nie, na tym forum jest jakaś klątwa rzucona na mnie. Skuteczność moich typów tutaj to chyba 5 procent.

Poddaję się, nie będę was już zanudzał moimi typami. Pa!

Gdyby ktoś przyjmował zakłady to wg mnie Garbine za 3 lata to będzie przyszły nr 1 kobiecego tenisa. Często wam piszę o oczarowaniach, dobrych wynikach zawodniczek, ale Garbine to jest liga mistrzów wśród 20-latek.

Świetny serwis, forhend oraz wsparcie publiczności uskrzydli Garbine w starciu z włoską modelką Camillą Giorgi, która daje się przełamywać bardzo często. Niech was nie zwiedzie wczorajsze zwycięstwo nad Govortsovą, Białorusinka nie pierwszy raz przeszła obok meczu po pierwszym secie.

To po prostu nie ta liga - o zwycięstwach z takimi paniami jak Woźniacka, Pavluchenkova, Makarova, Rybarikova, Hampton, Giorgi może tylko pomarzyć.

Wczoraj Garbine rozegrała swój mecz w kliniczny sposób - jako jedyna z uczestniczek kwalifikacji nie straciła swojego serwisu broniąc 5 break-pointów przeciw groźnej Hampton.

Zatem dziś inna strategia - jeden mecz do którego jestem bardzo przekonany!

PS: Andre, stawianie na taką Lisicką po takim kursie to jawne szaleństwo! Karnawał się już skończył, koniec zabawy. Zapomniałeś?

Jak dobrze pójdzie to już mam przygotowane ciekawe spotkania na wieczór w Madrycie!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Bethanie Mattek Sands 1.72 bet365✅✅ 6-2,7-5
nerwowa końcówka Beathanie miała podanie na mecz ale dała się przełamać jedyny raz w tym meczu :p to i tak dobry wynik jak na WTA.
Keys spotkała się z starszą rodaczką w Charleston i wygrała, ale wtedy jeszcze Bethanie dochodziła dopiero do formy, H2H 2-0 dla Keys.Ale To co pokazała w Stuttgarcie to był naprawdę dobry tenis. W pierwszej rundzie kwali starsza z Amerykanek pokonała Petkovic 6-3, 7-5, a Keys rozbiła Lucic 6-0, 6-2, robi wrażenie ale pokonanie słabej Lucic to żaden wyczyn. Jeżeli Bethanie zagra tak jak w Stuttgarcie to powinna sobie poradzić z młodszą rodaczką, która dopiero wczoraj pierwszy raz grała na europejskim clayu i nie ma takiego doświadczenia jak jej starsza rodaczka, która dochodziła nawet do ćwierćfinału tej imprezy. Typ wydaję się być dobry, ale jak będzie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Torro-Flor Maria-Teresa - Larsson Johanna 1 @ 1.52 Pinnacle 6-3,6-1 ✅

Ciekawy pojedynek - Torro-Flor sklasyfikowana na 84.ej pozycji w rankingu WTA zmierzy się z Larsson, która zajmuje 66.e miejsce. Hiszpankę śmiało można nazwać specjalistką od nawierzchni ziemnych - w poprzednim sezonie wygrała 54 z 59 pojedynków na clay&#39;u, wygrywając 7 turniejów. Były to jednak zaledwie ITF-y, ale w obecnym sezonie Maria na poważnie wchodzi w cykl zawodów rangi WTA. Wyniki w tym roku póki co nie powalają na kolana, ale liczę, że z czasem będą co raz lepsze.
W Madrycie w 1.ej rundzie kwali zdecydowanie pokonała faworyzowaną Niculescu, co jest dobrym prognostykiem. Myślę, że czuje się tu bardzo dobrze, a dziś postawi kropkę na i, pokona Larsson i awansuje do turnieju głównego.

Putintseva Yulia - Rezai Aravane 1 @ 1.77 Betfair 3-6,6-3,7-6 ✅ młoda ma charakter

Tu gram w kierunku młodej Kazachszki głównie za sprawą nie najlepszej dyspozycji Rezai. Francuzka daleko jest od optymalnej formy, w pierwszej rundzie ciężka 3-setowa przeprawa z Tatishvili, która również w tym sezonie nie zachwyca wynikami.
Putintseva 99 miejsc wyżej w rankingu WTA - spora różnica i na pewno jest to pewien wyznacznik. Myślę, że 18-letnia Yulia odniesie kolejne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Safarova-Makarova 1 @1.65
Safarova to kawal historii w Madryciej akby nie patrzec. Ostatnie 4 lata to miedzy innymi polfinal i cwiercfinal, a tez nigdy Czeszka nie zeszla ponizej 3 rundy i to naprawde nieraz byly niezle boje z czolowymi tenisistkami. Rywalka nie jest latwa, ale forma Safarovej idzie w gore, co bylo widac w 3-setowym meczuz Sharapova w Stuutgarcie, wiec uwazam ze Safarova ogranie ten mecz mimo wszystko.
Soler Espinoza-Mladenovic 1
Hiszpanka jest niezla, umie zagrac na bardzo dobrym poziomie i ma tutaj dzika karte. Mladenovic nie robi na mnie wrzenia od dluzszego czasu i forma poleciala w dol. Takie mecze Hiszpanki, ktore reprezentuja Hiszpanie w Davis Cupie nawet musza wygyrwac u siebie, a patrzac ze Mladenovic ugrala w Marakeszu 3 gemy z Scheepers to ciezko nie szukac tu faworytki w osobie Hiszpanki.
 
M 2

messsi18

Użytkownik
Co sądzicie o tych dwóch spotkaniach?
1. Safarova - Makarova 1 @ 1.65
2. Vesnina - Bartoli 1 @ 1.65
Proszę o opinię bo szykuję kupon (nie inwestuję w to zbyt dużo).
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
denerwuje mnie ten sędzie w meczu Wozniackiej. w pierwszym secie Shvedova zagrała na linie Carolina nie trafiła czysto w piłkę i piłka poszła w aut, a sędzie cofnął punkt dziwne od kiedy? przecież powinien być ptk dla Yaroslavy. Potem dziwny błąd wywołany. Od kiedy błąd wywołujemy jak piłka po returnie jest w aucie? i to rozproszyło Kazaszke 3 podwójne błędy w gemie i przełamanie i Carolina jest w grze. Nie podoba mi się coś takiego naprawdę Carolina nic nie gra i nie zasługuje na wygraną.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
denerwuje mnie ten sędzie w meczu Wozniackiej. w pierwszym secie Shvedova zagrała na linie Carolina nie trafiła czysto w piłkę i piłka poszła w aut, a sędzie cofnął punkt dziwne od kiedy? przecież powinien być ptk dla Yaroslavy. Potem dziwny błąd wywołany. Od kiedy błąd wywołujemy jak piłka po returnie jest w aucie? i to rozproszyło Kazaszke 3 podwójne błędy w gemie i przełamanie i Carolina jest w grze. Nie podoba mi się coś takiego naprawdę Carolina nic nie gra i nie zasługuje na wygraną.
1. Sedzia liniowy wywolal aut, wiec jak najbardziej sluszna decyzja stolkowego o cofnieciu punktu

2. Ten dziwny blad, pilka po returnie byla w aucie, ale Yaroslava od razu podeszla do sladu, zaznaczyla aut, był aut, wiec sluszny DF

Sędzia główny w zadnej z sytuacji nie popelnil bledu, a to ze okolicznosci rozproszyly Kazaszke to akurat fakt, ale niczyja to wina, moze poza sedzia liniowym ktory w pierwszej sytuacji wyraznie zle widzial.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Zheng J. v Kuznetsova S.
5.18 Betfair

v

Spotkanie pierwszej rundy turnieju w Madrycie. Pod lupę biorę mecz dwóch zawodniczek, które tego sezonu na pewno za udany nie mogą uznać. Chinka Zheng w tym sezonie zagrała dwa dobre turnieje. Australian Open i trzecia runda (porażka z Goerges) i Dubai R16. Kuznestsova na początku sezonu grała dobrze jednak potem spuściła z tonu. W styczniu osiągnęła ćwierćfinał w Sydney i w Melbourne. Tydzień temu Rosjanka rozpoczęła sezon na clay&#39;u. W Oerias doszła do ćwierćfinału, wcześniej pokonując Lepchenko i Voskoboevą. W ćwierćfinale po fatalnym meczu uległa Szwajcarce, Rominie Oprandi. Dzisiejsze rywalki znają się bardzo dobrze ponieważ, grały ze sobą już siedem razy. Pierwsze sześć meczy wygrywała Kuźnetsova, ostatni wygrany mecz przez Rosjankę odbył się w 2010 roku w Montrealu. W 2012 roku w Auckland wygrała Chinka Zheng, więc może być podbudowana tym wynikiem. Jak wiemy Zheng to nie jest wirtuozka mączki jednak wyniki nie są tak bardzo złe, Kuznetsova ostatnimi czasy też nie może się pochwalić dobrymi wynikami, może poza R16 Roland Garros. Kurs jak dla mnie jest za duży, mecz to niespodzianka, trudno przewidzieć co się stanie więc z miłą chęcią gram!
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Na jutro wypatrzyłem dość pewny mecz o bardzo zawyżonym kursie a mianowicie chodzi o typ na Lisicką. Może zaczne od mojej faworytki. Bardzo dobry występ w Sztutgarcie, a szczególnie bardzo dobra gra, uległa dopiero Mattek Sands która jest ostatnio bardzo groźna. Mogł się o tym przekonać dzisiaj Ivanović która o mały włos już teraz pożegnałaby się z turniejem. Lisicki dobiegała praktycznie do wszystkiego, mnóstwo piłek kończących . Po tym turnieju zrobiła sobie tydzień przerwy, ale myśle że nie wpłynie to jakoś znacząco na jej gre. Po za tym udowodniła to już wczoraj, pokonując gładko Arvidsson. To teraz coś o Cebuli. Jej mecz z Radwańską to był jakiś koszmar, wyrzucała wszystko co się da, w sumie i tak się dziwie że ugrała 1 seta z taką grą. Obie panie spotkały się 2tyg. temu i wtedy to Lisicka wygrała 2:0 i jutro spodziewam się podobnego wyniku. Kurs jaki proponuje nam Pinnacle @1,95 to jak dla mnie promocja ????
Lisicki @1,95 Pinnacle ✅
Do tego fajnie też wygląda Carla Suarez Navarro, na mączce czuje się bardzo dobrze, w dodatku gra u siebie. Stosur bez formy a po za tym ona bardziej lubi szybsze korty.
Navarro @2,35 Pinnacle ✅
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Mladenovic Kristina - Soler-Espinosa Silvia @ 1.50 ⛔
Mladenovic na talent i spory potencjał, ale po pierwszy lepiej czuje się na szybkich kortach, a po drugie forma młodej Francuski w ostatnim czasie jest bardzo słaba i nie daję jej większych szans na zwycięstwo z solidną Hiszpanką. Soler-Espinosa na kortach ziemnych czuje się najlepiej, forma w tym sezonie bardzo przyzwoita i regularność Hiszpanki powinna dać jej zwycięstwo w tym pojedynku.
Suarez-Navarro Carla - Stosur Samantha @ 2.40 ✅
Carla w tym sezonie w rewelacyjnej dyspozycji. Opróćz jednej porażki z Vogele nie zaliczyła żadnej wpadki. Ma na koncie już 2 finały. Jej gra jest niesamowicie pewna i wydaje się, że nie prawie nie popełnia błędów. Bardzo regularna, ale też aktywna w ofensywie, a swoim jednoręcznym backhandem potrafi sprawić rywalkom sporo problemów. O Stosur można by dużo pisać, ale i tak nigdy nie wiadomo co pokaże na korcie. Nieobliczalna zawodniczka. W tym sezonie za dużo nie grała i jakiś wyników godnych uwagi też nie zanotowała. Jak Australijka wejdzie w rytm i zacznie trafiać to może być Hiszpance ciężko, ale nie wydaje mi się aby Stosur była w najwyższej formie. Wystarczy tylko trochę błędów i Suarez-Navaro na pewno będzie je w stanie wykorzystać. Kurs bardzo atrakcyjny, więc warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lothar 251

lothar

Użytkownik
Na jutro wypatrzyłem dość pewny mecz o bardzo zawyżonym kursie a mianowicie chodzi o typ na Lisicką. Może zaczne od mojej faworytki. Bardzo dobry występ w Sztutgarcie, a szczególnie bardzo dobra gra, uległa dopiero Mattek Sands która jest ostatnio bardzo groźna.
.
Lisicka w bardzo dobrej formie ? Nie bądź śmieszny, w porównaniu z tym co ta zawodniczka grała 1-2 sezony temu, dzisiejsza forma to ŻENADA. Oglądałem mecz z Mattek-Sands i to była jakaś katorga dla Niemki. Nie potrafiła własnego serwisu utrzymać, dużo DF, jak już próbowała przyspieszyć to piłka lądowała w siatce lub na oucie. Dziewczyna ma wszystko co potrzeba do gry oprócz głowy, dla mnie 40/60 w stronę Cibulkovej, mimo, że Słowaczka ostatnio poleciała z Ulką.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
W spotkaniu Suarez-Navarro - Stosur nie ma value. Navarro w finale z Anastasią wygladał - w zasadzie obie wyglądały jakby wyszły z okopów. I tak jak Navarro mogła skończyć seta 1wszego wynikiem 1:6 tak przegrała go 7:5, a do stanu 8gema (kiedy tyle tylko mogłem oglądać) tenis jej był dobry przy własnym serwisie. Potem własnie się posypała kondycja i na tym filmiku możecie zobaczyć troszkę piłek do których dobiegała, a raczej nie ruszała się z braku sił. Gdyby jakoś ugrała tego seta 1wszego - tak po trzecim znosiliby ją z kortu.. Jeden dzień to bardzo mało na regeneracje, nie po takim żemiosle.. Ale jednocześnie nie zagrałbym (nie gram nic) w strone Stosur, jej obecna forma to forma spadkowa także czekałbym na live, a potem ewentualnie jeżeli Suarez będzie prezentować się dobrze w pierwszych swoich 3ch gemach to bym spróbował wtedy pewnie mniejszy kurs (1.90), ale bym zagrał. Wczoraj miałem okazję oglądnać większość spotkań i pierwsze gemy to ciężkie wejście zawodniczek w kort, co chwilę słychać, aut - aut - aut. Jedyną zawodniczką z wczorajszego dnia, która dośc pewnie weszła była Lepchenko. Ale wracając do typu - tylko grać na żywo. Teraz kurs i dobry, ale na tym filmie widać troche (mało) jak wykończenie jej wyglądało.

Na dziś gram Errani + Azarenka Ako 1.37 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom