>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Gdynia, Palermo (19.07.2021 - 25.07.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
BNPP_POLAND_logo.png


Miejsce: Gdynia, Polska
Data rozgrywania: 19.07.2021 - 25.07.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $235,238
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibaspolandopen.pl/
Lista Startowa: https://bnpparibaspolandopen.pl/zawodniczki/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2037/gdynia/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2037/gdynia/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020: -




banner.jpg


Miejsce: Palermo, Włochy
Data rozgrywania: 19.07.2021 - 25.07.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $235,238
Oficjalna strona turnieju: https://www.palermoladiesopen.com/en/home2/#
Lista Startowa: https://www.palermoladiesopen.com/main-draw/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/466/palermo/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/466/palermo/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020:
F. Ferro
Zwycięzcy debla 2020:
A.Rus/T.Zidansek


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Baszak - Sasnovich
Typ: under 16.5 @2,05 ⛔ (6:3/1:6/2:6)
1xbet

Turniej w Gdyni, pierwsza runda. Weronika Baszak to oczywiście nadzieja polskiego tenisa damskiego, ale to oczywiście przyszłość, Weronika ma 19 lat i odnosi sukcesy wśród juniorów. W 2020r zaszła do finału AO w którym przegrała, w Gdyni dostała dzika kartę dzięki której może wystąpić w pierwszej rundzie turnieju seniorskiego. Moim zdaniem bukmacher przesadził z kursem na linie 16.5. Sasnovich to co by nie powiedzieć pierwsza setka rankingu, oddanie czterech gemów w jutrzejszym meczu to moim zdaniem maksimum jeśli oczywiście białorusinka podejdzie do tego meczu w pełni skoncentrowana. W tym roku na clayu Sasnovich ogrywala już takie zawodniczki jak Zidansek czy Babos mając dodatki bilans meczów wygranych względem przegranych. Na pewno dużo lepiej było w zeszłym roku gdzie wygrała 9 z 13 meczów na ziemi a ogrywala chociażby Mertens.

Dla Weroniki wszystkiego dobrego, ale ciężko jej będzie jutro zagrać dłuższy mecz. Sasnovich powinna ja zdominować i szybko wygrać.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Palermo
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ruse - Teichmann
Typ: Teichmann zdobędzie seta
Kurs: 1,47
Bukmacher: fortuna
Analiza: Obie panie spotkały się na korcie w Hamburgu 2 tygodnie temu wowczas Ruse wygrała bez straty seta, mało tego ona wygrała ten turniej pokonując w finale Petkovic. Idzie masowka na Rumunkę, kursy spadają a co za tym idzie pogranie czegoś w stronę Szwajcarki zaczyna nabierać sensu. Tym bardziej że jeśli przeanalizujemy ich ostatni mecz to nie było tam żadnej dominacji, wyniki setow to 7:5 i 7:6. Dziś Teichmann nie zlekceważy swojej przeciwniczki, będzie trzeba zagrać rozsądniej i powalczyć być może nawet o zwycięstwo. Dla porównania w ostatnim meczu Kurs na zwyciestwo w meczu przez Teichmann wynosił tyle ile dziś na jej seta, uważam że to będzie zupełnie inny mecz i Ruse tego meczu nie wygra 2:0, Kurs nie powala ale mimo wszystko warto.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ruse-Dodin 1 @1.42

Rumunka gra teraz bardzo dobrze i ma duze szasse pokusic sie o kolejny final. Po zwyciestwie w Hamburgu byl tydzien przerwy, a teraz prawdopodobnie znowu stanie do walki o tytul jezeli wygra jutrzejszy polfinal. Widzialem mecz Ruse w finale Hamburgu z Petkovic i dzisiejszy swietny z Włoszka Bronzetti. Jestem zdania, ze Dodin sie tu wystrzela i sama sila na tak dobrze grajaca Ruse mysle, ze nie wystarczy.


Mozna pozniej cos pokombinowac z handicapem -2,5 gema jak dojda dodatkowe opcje do meczu, co powinno zwiekszyc kurs, a jak mowie zazwyczaj to spokojnie wystarcza przy prawidlowym wskazaniu zwyciezcy.
 
Ostatnia edycja:
T 0

tasiorro1

Użytkownik
WTA Gdynia
Spotkanie: Kucova - Korpatsch
Typ: Korpatsch
Kurs: 1,76

Jeżeli Kucova od wczoraj nie zyskała jakiejś super mocy to nie widzę dla niej żadnych szans na wygranie pojedynku z Niemką. Oglądałem wczoraj oba ćwierćfinały. Co się rzuca w oczy.. przede wszystkim styl gry. Korpatsch nastawiona bardzo ofensywnie, dobrze poruszająca się po korcie, silnie uderzająca. Zagrała bardzo dobre spotkanie z Bondar. Natomiast mecz Kucovej z Gorgordze.. Cóż.. Mówiąc szczerze wyglądało to jakby grały dwie amatorki, a nie Panie z 2 setki rankingu WTA. Chimeryczna gra, bardzo mało ataków i głęboka defensywa. Bez zbędnego rozpisywania - patrząc na wczorajsze mecze dla mnie zdecydowaną faworytką jest Korpatsch, a kurs 1,76 wydaje się bardzo kuszącym.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ruse gra dobrze, ale jakby po grudzie, a przypominam że Dodin wygrała 8 ITF-ów przy 1 Ruse. Dodin też wygrała turniej w Quebec. Co prawda dawno bo w 2016 i fakt, że była 46. kiedyś też może nikogo nie obchodzić, ale takie szczegóły mają wpłwy na końcowy wynik, jak w przypadku Gasqueta z Dzumhurem. Gasquet lepiej utytuowany, był wyżej w rankingu i proszę, wygrywa z gościem, który miał wysoką formę turniejową. Tak więc jak dla mnie ze względu na te informacje i szczególiki wygrywa dzisiaj Dodin.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ruse gra dobrze, ale jakby po grudzie, a przypominam że Dodin wygrała 8 ITF-ów przy 1 Ruse. Dodin też wygrała turniej w Quebec. Co prawda dawno bo w 2016 i fakt, że była 46. kiedyś też może nikogo nie obchodzić, ale takie szczegóły mają wpłwy na końcowy wynik, jak w przypadku Gasqueta z Dzumhurem. Gasquet lepiej utytuowany, był wyżej w rankingu i proszę, wygrywa z gościem, który miał wysoką formę turniejową. Tak więc jak dla mnie ze względu na te informacje i szczególiki wygrywa dzisiaj Dodin.
Nie obraź się kolego, ale wcześniej miałem obawy, że na tenisie Ty to się za bardzo nie znasz, a teraz mam już przekonanie graniczące z pewnością, że tak jest.
Wygra, bo wygrała więcej ITF-ów? Wygra, bo kiedyś wygrała turniej 5 lat temu? Liczy się tu i teraz, a nie to co było kiedyś.
Już nie chce wspominać, że Ruse tutaj w trzech meczach oddała rywalkom 9 gemów w 6 setach. Bronzetti się ciut postawiła, ale nadal nie była w stanie urwać seta Rumunce. Nie chce też wspominać, że Ruse wygrała turniej w Hamburgu i zrobiła to w dobrym stylu, pokonała po drodze kilka przeciwniczek z czołowej 100, z którymi Dodin regularnie przegrywa jak się spotyka. Z kolei Dodin miewała wczoraj przestoje z Cristian. Dodin gra też tenis bum bum, który albo wchodzi albo nie wchodzi, co nie jest najlepszą taktyką na gre na mączce.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nie ma sie czym ekscytowac.

Ja nieraz sie nie zgadzam tu z zaproponowanymi typami, tolerancja polega na tym, ze kazdy ma prawo wytypowac jak chce.
Zawsze kazdy typ jest obarczony granica bledu. Nie ma co zabraniac czy krytykowac kogos dlatego ze typuje inaczej, niezaleznie jak niemadre by sie to wydawalo. Kazdy na koncu i tak stawiajac pieniadze robi to swadomie wg siebie.
 
O 0

olek2403

Użytkownik
Ruse wygra
Collins wygra

Oceana już z Diatchenko miała konkurs kto zawali więcej potem z Rumunka też według mnie wyglądała słabiej i w końcu teraz zagra z Ruse a tu już będzie bariera nie do przejścia.
Zhang wczoraj też męka z Danilovic (chociaż w pierwszy secie jej wszystko wchodziło w zasadzie) a Collins pewną tylko troszkę martwi krecz z Kalinina tydzień temu.

Dla mnie do tasiemki fajne mecze
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Z przebiegu tego co działo się na korcie to Dodin nie była nawet blisko wygranej (mimo korzystnego wyniku!), ale nie w tym rzecz.
Nigdzie nie napisałem, że nie ma szans na wygraną. Napisałem tylko, że ta i inne Twoje analizy są do dupy, pisane na kolanie, na podstawie statystyk, które akurat pasują pod typ (jak ta wyżej). A to co pisałem o przestojach Dodin tylko się potwierdziło: przestój w tb? porażka do 0 czy szybkie 5 gemów na dzień dobry w trzecim secie na korzyść Rumunki.

dx2 dx2 tak, masz racje, ale podejrzewam, że jak czytasz analizy jak te to odechciewa się cokolwiek wrzucać.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dlaczego twoje ataki nadal tu są to już pytanie do moderatora. Nie przejmuję się tobą. Piszę dalej.
Cudowne dziecko tenisa w obecnej fazie turniejowej WTA Ruse spotka się z turniejową (Palermo) 1. Collins. Collins nie pokonała żadnego nazwiska w drabince, tak samo jak Ruse, ale nie straciła seta. Ruse miała dziś kłopoty z Dodin, tą z którą nie miała mieć kłopotów, a jednak. Z tego wnioskuję, że będzie mieć też kłopoty z turniejową 1. Collins i Palermo zdobędzie Amerykanka.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom