>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Eastbourne, Bad Homburg (20.06.2021 - 26.06.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
pobrane.png


Miejsce: Eastbourne, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 21.06.2021 - 26.06.2021
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $565,530
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-tennis-events/british-major-events/viking-international-eastbourne/
Lista Startowa: http://www.livetennis.it/post/34960...la-situazione-aggiornata-md-e-qualificazioni/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/710/eastbourne/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/710/eastbourne/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020: -



new-logo-300x300.png


Miejsce:
Bad Homburg, Niemcy
Data rozgrywania: 20.06.2021 - 26.06.2021
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $235,238
Oficjalna strona turnieju: https://badhomburg-open.de/en/home/
Lista Startowa: http://www.livetennis.it/post/34960...la-situazione-aggiornata-md-e-qualificazioni/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2017/bad-homburg/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2017/bad-homburg/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020: -



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS WTA - SINGIEL Bad Homburg (Niemcy), trawiasta
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Anisimowa - Petkovic
Typ: 1SET/MECZ PETKOVIC
Kurs: 4,10
Bukmacher: sts
Analiza:


Faworytką tego spotkania według bukmacherów jest Anisimowa, która znajduje się na 81 miejscu w rankingu WTA. Jednak ja dzisiaj swój typ kieruje w stronę Petković, która tydzień temu w Berlinie zagrała bardzo dobre spotkanie przeciwko Azarence lecz minimalnie była gorsza przegrywając 4:6, 6:7. Widać było, że Niemka czuje się dobrze na kortach trawiastych, w dodatku gra u siebie co jest dodatkowym plusem przemawiającym grać w jej stronę. Anisimowa na trawie radzi sobie przeciętnie, bez żadnych wybitnych rezultatów, w zeszłej edycji Wimbledonu odpadła już w drugiej rundzie z Linette. Jeśli Petković potrafi zagrać na równi z Azarenka, która ma nieco zbliżony styl do Anisimowej lecz jest bardziej doświadczona i po prostu ciut lepsza, to będzie w stanie pokonać Anisimową. W dodatku turniej tej rangi nie jest wysoki, więc zwyczajnie Amerykanka może sobie go odpuścić.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Cześć, po Mistrzostwach Francji zaczyna się sezon na trawie i mamy dużą niepewność, czy zawodniczki zdołają przenieść formę z mączki na trawę.
Dziś w Eastbourne WTA zagra Sabalenka z Berdnardą Perą. Amerykanka w kwietniu i w maju na mączce prezentowała bardzo równą formę co zaowocowało półfinałem w deblu z Magdą Linett we Francji. Ponadto Bernarda przeniosła się na trawę z przytupem wygrywając na razie 2 na 2 rozegrane mecze. Na przeciw niej stanie dziś Białorusinka Sabalenka, która dotarła we Francji do 1/16 finału. Ponadto w 2020 roku odpuściła trawę, co daje mi powody do myślenia, że może i w tym roku (gdzie sezon na trawie jest krótki), potraktuje starty na trawie jako ulgowe (połączone z wczasami) - takie roztrenowanie.
Generalnie węszę tu małą sensację, dla tego przedstawiam Wam do konsultacji mój typ na ten mesz:

Dyscyplina: TENIS WTA - EASTBOURNE, trawiasta
Godzina: 17:30
Spotkanie: Sabalenka - Pera
Typ: MECZ PERA
Kurs: 4,50


Alternatywnie można by pograć handicap setowy Pera +1,5 po kursie 2,35 na przykład z dubelkiem:

Dyscyplina: TENIS WTA - EASTBOURNE, trawiasta
Godzina: 12:50
Spotkanie: Giorgi - Pliskova Kar.
Typ: MECZ Pliskova
Kurs: 1,45

AKO:3,40.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Watson 41 40 30 I serwis I przegrywa 5-7 masakra, choc Swiatek wygladala jakby na luzie to zrobila.Watson slaba ale szkoda takiej okazji do zrobienia.

Kecmanovic 6 4 5 4 I serwis I przegrywa mecz, mimo, iz wczesniej nawet nie dal sie zlamac masakra.

Trafic cos dobrego w tenisie to rzadkosc
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ktoś bardzo skromnie zagrał za 10zł na zwycięstwo Krejcikovej w Roland Garrosie i wygrał po kursie 150 1500zł. A mógł dać 100zł... To dowód że da się.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL Bad Homburg (Niemcy), trawiasta
Godzina: 14:00
Spotkanie: Cornet - Azarenka
Typ: CORNET 1SET/MECZ
Kurs: 4,70
Bukmacher: STS
Analiza:


Na papierze zawodniczka lepsza jest Azarenka i to własnie ja faworyzuja bukmacherzy. Jednak ja dzisiaj swoj typ kieruje swoj typ w Cornet, która w ubiegłym tygodniu w Berlinie pokazała naprawde fajny tenis. Pokonała takie zawodniczki jak Muguruza, Anisimowa, Andreescu, a wiec zawodniczki ze scislego topu. Dzisiaj przyjdzie jej sie zmierzyc z zawodniczka podobnego pokroju. Białorusinka też grała w tamtym tygodniu w Berlinie i odpadła wtedy niespodziewanie w półfinale z Samsonową. Dziwi mnie, że Azarenka gra w obecnym turnieju, gdyż zaraz mamy Wimbledon, a ona raczej nie decyduje sie na takie ruchy. Wydaje mi się, że Białorusinka tu jest tylko po wpisowe, w 1 rundzie nie miała z kim przegrac, a teraz odpadnie i poleci do Anglii odpocząć i potrenowac na kortach trawiastych w Londynie. Jeśli moja teza jest błędna to czysto sportowo Cornet może po prostu śmiało wygrać to spotkanie, gdyż w Berlinie pokazała fajny tenis. Polecam
 
J 1

juve29

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Watson 41 40 30 I serwis I przegrywa 5-7 masakra, choc Swiatek wygladala jakby na luzie to zrobila.Watson slaba ale szkoda takiej okazji do zrobienia.
40-15 nawet było, potem jeszcze miała przewagę na skończenie gema... Ogólnie rzecz biorąc, żenada.

Do tego w pierwszym secie ładnie wygrywała swoje gemy, do momentu gdy w jednym 3df zrobiła, mecz spokojnie do wygrania, ale no cóż... WTA, więcej nie ma co dodawać.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Aryna Sabalenka - Alison Riske Zawsze dobrze grająca na trawie Amerykanka nie powinna dać się łatwo ograć Białorusince.
powyżej 18,5 kurs: 1,41 efortuna

Darya Kasatkina - Iga Światek Dla Igi może to być podobny maraton tenisowy jak wczoraj, oby zwycięski.
powyżej 19,5 kurs: 1,52 efortuna
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W półfinale turnieju w Eastbourne zagrają 29-letnia 75-ta w rankingu WTA Włoszka Camila Giorgi i 25-letnia 27-ma na światowej liście tenisa Estonka Anett Kontaveit. W meczu tym spodziewam się dużej ilości gemów. Włoszka rozegrała pięć meczów na tym turnieju, dwa z nich w kwalifikacjach. Cztery z tych spotkań rozstrzygały się w trzech setach. Estonka zagrała dwa trzy setowe mecz na trzy konfrontacje. Zawodniczki te spotkały, się tylko raz w Pucharze Federacji po zaciętym meczu górą była Kontaveit, zwyciężając w trzech setach (6:3,4:6,7:64). W dzisiejszym starciu liczę, że będzie podobnie. Włoszka dopingowana przez swojego charyzmatycznego ojca będzie walczyć o każdą piłkę. Estonka, także zrobi wszystko, żeby znaleźć się w finale tego prestiżowego turnieju.

powyżej 19,5 kurs: 1,46 Betclic
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Podoroska @5,1
+1,5 seta @2,52

3:6 6:7

1xbet

Szukam niespodzianki w tej rywalizacji. Kvitova wiadomo dobrze czuje się na trawie co potwierdziła wygrywając dwukrotnie Wimbledon. Podoroska preferuje bardziej korty ziemne i na tej nawierzchni głównie grywa. Jednak mamy dziś piątek. Wimbledon startuje w poniedziałek. Petra jest w gronie zawodniczek które mogą ten turniej wygrać. W Niemczech z powodu deszczu jest opóźnienie i oprócz ćwierćfinału trzeba dziś zagrać półfinał. Według pogody od 13-15 możliwe opady deszczu co może znów wszystko przeciągnąć. Kvitova zagrała już dwa mecze i nie zachwyciła. Skoro Piter i Li potrafiły jej urwać seta. Moja teoria jest taka że Czeszka chciała sobie zrobić przetarcie więc wybrała ten turniej. Zagrała dwa mecze i wystarczy. Z zawodniczek z czołówki które grały w tym tygodniu została w grze jeszcze tylko Petra. Sabalenka, Pliskova, Świątek czy Svitolina już odpadły. Azarenka oddala WO. Tak jak pisze to tylko moja teoria i nie musi być prawdziwa. Może Kvitova się zmobilizuje i wygra ten turniej. Jednak kurs bardzo zachęcający.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Eastbourne
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kontaveit - Ostapenko
Typ: tie break w spotkaniu - tak
Kurs: 3.34
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostapenko świetnie prezentuje się na turnieju w Eastbourne przez co dziś wystąpi w roli faworyta przeciwko Kontaveit. Postanowiłem poszukać dziś tie breaka, ponieważ z racji że to finał powinniśmy zobaczyć ciekawe i zacięte starcie a co za tym idzie walka o utrzymanie serwisu. O ile w tenisie kobiecym o wiele łatwiej o przełamania to zachęcony kursem typuje tie break. W żadnym wypadku nie lekceważył bym tutaj Kontaveit, która gdy tylko ma swój dzień potrafi napsuć krwi najlepszym. Zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie towarzyszy temu typowi ale dla lepszego oglądania uważam że można pograć za drobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom