>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubai (14.02.2022 - 19.02.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Dubai-ATP-Tennis-Championship-2015.jpg


Miejsce: Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 07.03.2021-13.03.2021
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: WTA500
Pula nagród: $703,580
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23733-wta-entry-list-14-20-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/718/dubai/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/718/dubai/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
G. Muguruza
Zwycięzcy debla 2021: D. Jurak Schreiber / A. Guarachi



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Dubaj
Godzina: 07:30
Spotkanie: Tauson - Jastremska
Typ: Powyżej 19.5 gema
Kurs: 1.66
Bukmacher: STS
Tauson według bukmacherów gładko wygra z Ukrainką i zamelduje się w kolejnej rundzie turnieju. Jastremska 2 lata temu, gdy była w wieku Tauson była na podobnym etapie jak swoja rywalka, dobra forma wysokie miejsce w rankingu i widoki na ugranie czegoś ważnego. Potem przyszła afera dopingowa, przerwa w grze i pożegnanie się z wysokim miejscem w rankingu. Sprawa się uspokoiła, Jastremska, widać że przykłada się do trenigów, i chce jak najszybciej wrócić na właściwe tory. Ukrainka to jest zawodniczka, która swoim stylem gry może trochę tych gemów tutaj uzbierać, być może ugra seta. Na papierze Touson jest murowanym faworytem ale kto powiedział że jej przeciwniczka nie postawi trudnych warunków. Jastremska trochę pograła w Australii z różnym skutkiem bo ostatecznie skreczować w piewszej rundzie AO. Nie ułożył się jej początek roku ale cos mi się wydaje że dziś zobaczymy trochę inna zawodniczkę, a co za tym idzie zacięty mecz z dużą ilością gemów, wybrałem bezpieczną linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Za Nami dzień niespodzianek, chociaż przed dużymi turniejami często tak bywa. Otwiera to drogę dla niżej notowanych zawodniczek na dobre wyniki i przytulenie wciąż istotnych punktów do rankingu.

Halep - Jabeur 1 @ 1.51 eFortuna ✅

Właśnie ze względu na niespodzianki widzę tutaj w Halep dużą faworytkę do wygrania tego turnieju. Widać u niej bardzo dobrą formę i dyspozycję. Bardzo dobra gra na serwisie. Zaledwie jeden stracony gem przy swoim podaniu do tej chwili. Oczywiście przeciwniczki nie były z najwyższej półki, ale Tunezyjka mimo rankingu nie jest jakimś najwyższym topem w mojej opinii. Jabeur często się podpala jak nie idzie coś po jej myśli, a w tym meczu piłki będą non stop wracały na jej stronę. Halep to świetnie taktycznie zawodniczka, która potrafi grać w defensywie jak i ofensywie. Przede wszystkim obrona będzie miała tutaj ogromne znaczenie jak wspomniałem. Mocne zagrania Jabeur będą o wiele częściej wracały niż ma to w zwyczaju z innymi przeciwniczkami. Return tak samo.
Tunezyjka lubi popełniać podwójne błędy serwisowe i niewymuszone błędy w momencie, w którym jej mocna gra nie daje rezultatów. Tutaj regularność odegra największą rolę, tak samo jak szybkość poruszania się po korcie, tak mi się wydaję.
Mógłbym nawet zaryzykować 2-0 w setach, ale gram czysty win.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Teichmann-Kudermetova 1 @2.25

Zagram tu na Jill Teichmann. Szwajcarka barrdzo dobrze wygladala w meczu ze Svitolina i niewiele dala pograc jej na pierwszym podaniu. Kudermetova tez ma argumenty, bo to tenisistka bardzo grajaca silowo, ale bedzie tu miec ciezko i bardziej chyba bukmacherzy cenia to ze pokonala Azarenke i Muguruze. Na pewno dla niej to odpowiednie warunki, bo korty w Dubaju zawsze byly bardzo szybkie. Jednak cos tak nie mam przekonania, ze Azarenka i Muguruza zagraly na maksa i nalezy pamietac ze zaraz w tym turniej w Doha, ktory tym razme jest tym wazniejszym z tego duetu.

Teichmann rok temu w Dubaju zagrala bardzo dobrze, byla w polfinale i mysle, ze moze tu wygrac ten mecz. Silowo całkiem przywocie, plaski backhand po prostej, ktory moze zrobic krzywde i sadze, ze kazdy mecz dziala pozytywnie na forme Szwajcarki. Kudermetova nie wydaje mi sie, az tak pewna i ustabiizowana zawodniczka. Tutaj obydwie zagraja o zwyciestwo, bo zawodniczki nie sa az tak w scislej czolowce, a jak widze kurs na Teichmann to szkoda mi nie sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom