>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha (13.02.2023 - 18.02.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi

1211.jpg


Miejsce: Doha, Katar
Data rozgrywania: 13.02.2023 - 18.02.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: https://www.qatartennis.org/tournaments/qatar-totalenergies-open-2023-2/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022: I. Świątek
Zwycięzcy debla 2022:
J. Pegula/C. Gauff


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mertens - Al-Naimi Mubaraka 1 set u7,5 gema @2,04 6:0 w 18 minut
spinbetter

Rywalka Mertens pochodzaca z Kataru tenisistka nie gra za wiele. Występuje co roku od 2017 w kwalifikacjach do turnieju w Katarze, gdzie nie wygrała nawet seta a rywalki nie były za mocne. przed rokiem w meczu z Kostiuk wygrała łącznie 3 gemy, przegrywając 1:6 2:6 co jest jej najlepszym wynikiem. W 2017 w debiucie porażka 2:6 0:6 z Volodko, rok później z Bellis 0:6 0:6, następnie w 2019 z Muchovą ponownie 0:6 0:6, w 2020 z Siegemund 0:6 0:6, w 2021 grała z deblistką Shibaharą z którą przegrała 0:6 1:6 no i rok tem wspomniany mecz z Kostiuk. Później pokazała sie jeszcze w turniejach itf w Monastir gdzie przegrała swoje mecze po 0:2 ale udało sie wygrać większą liczbe gemów tylko że rywalki były z bardzo odległym rankingiem. Mertens znacznie lepsza i doświadczona zawodniczka. Nie grając jakiegoś super meczu powinna ten pojedynek gładko wygrać. Gram under gemowy w 1 secie bo buk usunął zakład na mecz, a linia była wystawiona 15,5 którą grałbym zdecydowanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1506
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zanewska - Tomova
Zanewska ostatnio w formie szczególnie dobry występ w Lyionie gdzie dotarła do półfinału i poległa z triumfatorką Parks w ubiegłą sobotę i stąd te kursy.Tomova ostatnimi czasy słabo ale chyba coś drgnęło w dobrą stronę bo rozegrała w tym tygodniu 3 mecze w Linz
poległa dopiero z Vondrusovą która ewidętnie złapała duży woatr w swoje żagle ale ugrała 6 gemów , Masrova na przykład ugra z Vondrusową 2.Ja widziałem mecz Tomovej w Linz z Pavluschenkvoą , nawe źle obstawiłem i Tomova wygrała 2:1 choć rosjanka nie grała źle , tylko że Tomova jeszcze lepiej.Myślę że jesli dzisiaj zagra podobnie to w starciu z Zanevską ma szanse.W h2h też 3;1 dla Bułgarki , jedna porażka na cleyu i 3 zwyciestwa na hardzie w tym dwa z nich 2:1 .
Próbuję tutaj Tomovą pod ten dobry mecz z Rosjanką
Tomova win kurs 3.2 forbet
w williamhill wycofali ten mecz z oferty , może się pokawi na livie jak się zacznie.


Tomowa wygrała pierwszy set 7;5 i nastąpił krecz Zanevskiej -zwrot
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ekaterina Yashina v Madison Brengle


I taki jeszcze TYP EKSPERYMENTALNY , coś jak BALON PRÓBNY czy meteorologiczny.
Za drobne do ako w dwóch kuponach.
O Brengele nie będę pisła bo nie ma potrzeby ostatnio wygrał jeden mecz w Linz z Grabner bo ta zagrała jeszcze większy koszmar.
Ekatarina Yashnina 29 letnia tenisistka z Rosji ranking singlowy 388 deblowy 130 bilans W/L 352/ 345 singiel , 399/299w deblu
gra w singlu głownie na hardzie w trzecio i czwaro rzędowych turniejach.Jak popatrzeć na pokonane przeciwniczki większośc nazwisk nic nie mówi ale dwa mi mówią wygrała ostatnimi czasy z Urszulą Radwańską i z Lucrezią Stefanini
Yashina win kurs 8.00 williamhill i mozna znależc wyzej
Both players win set kurs 4,5 williamhill
Powtarzam za drobne experymętalnie

wynik 6:4 , 6:2
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Fręch - Mertens

Fŕęch 4.00
Tutaj chyba lepiej zaczaić się na Live i za ostrożne stawki ale Magda czasem potrafi zadziwić.Troche patriotycznie i ten typ z gatunku a nóż widelec.
Wczoraj Magda ograła Pary 2;1 po przegraniu pierwszego seta a Parry to taka gorsza wersja Mertens .
Oczywiście dzisiaj poprzeczka wisi sporo wyżej ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
 
zbieram.hajs 3,1K

zbieram.hajs

Użytkownik
Fręch - Mertens

Fŕęch 4.00
Tutaj chyba lepiej zaczaić się na Live i za ostrożne stawki ale Magda czasem potrafi zadziwić.Troche patriotycznie i ten typ z gatunku a nóż widelec.
Wczoraj Magda ograła Pary 2;1 po przegraniu pierwszego seta a Parry to taka gorsza wersja Mertens .
Oczywiście dzisiaj poprzeczka wisi sporo wyżej ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Jedyna możliwa okazja na wygranie Fręch z Mertens to gdyby to było Q3 i Mertens bylaby rozstawiona z numerem 1/2 w kwalifikacjach by wejść jako LL w turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
ulegasz sterotypom kolego , już jest 1;1 w setach a ja mam profit na kursie 17 na livie , którego w czesci pobiorę , bo jest trochę prawdy w tym co piszesz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Krejcikova - Kudermetova
Krejcikova I over 19.5 gema
W h2h 1:1 na cleyu 2:0 Barbara
2:0 na hardzie Veronika
Obie w ubiegłym tygodniu dostały baty od Samsonowej
Kudermetowa 2:0 6:3 6:3
Krejcikova 7:5 7:6
To nie koniecznie musi być miarodajny punkt odniesienia ale może.zobaczymy
Post automatycznie złączony:

Tomova - Brengele
Over 20.5 gema Kurs 1.7
Tomova i over 19.5 gema Kurs 3.0
W h2h jeden mecz z 2013 roku czyli z przed 12 lat.
2;0 Brengele na ITF w USA wynik 7:5 7:6
Czyli 15 letnia Tomova miała mecz na styku z 20 letnia Brengele.
Może już najwyższą porą na rewanż .
Tu też może być na styku , ostatnie 3 mecze Tomovej mogą sugerować ze coś u niej drgnęło w dobrą stronę.
Zobaczymy choć raczej nie będzie to ładny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
E.Mertens-Collins 1 @2.25

Mertens to swietna zawodniczka, chociaz koncowka tamtego sezonu i obecna bez szalu, ale licze ze ona odpali lada moment.
Co prawda pieniadze sa w tym roku w przyszlym tygodniu w Dubju i to Dubaj dzierzy w niepaarzysty rok prym turnieju wiodacego w tym duecie Doha-Dubaj, ale licze na dobra gre Mertens juz teraz.

Belgijka miala dwa trudne mecze w kwalifikacjach i to moze zaprocentowac na plus. Chyba nie bedzie Mertens czekac na Dubaj, bo jednak duzo walki i zdrowia zostawila i powinna swoj wysilek cenic, a zagrac to ona w Doha potrafi. Mertens jest polfinalista i cwiercfinalistka szlemow, ale jezeli chodzi o najcenniejsze trofeum wygrne w krierze to jest wlasnie tytul w Doha, gdzie w fiale ograla Halep. Zakladam, ze Mertens mogla zlapac dobry rytm tymi meczami z eliminacji i bedzie meczyc Collins. Amerykanka seoj drogaa debiutuje w tym duecie Doha-Dubaj i troche dziwne ze jeszcze tu nie gralam wiec licze na dobra gre Mertens juz w Doha. W nastpnej rundzie czekac bedzie Swiatek, wiec to dobra szansa by forma zwyzkowala i nawet przy porazce to wciaz bedzie dobre przygotownie od startu w Dubaju.
 
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Niestety średnio z czasem, ale kurs na Kenin to w moich oczach spore value.
Rosjanka dwa dni temu grała finał w Abu i dziś buki proponują 1,30...nie wiem kto to gra. Gdyby nie jej dobry występ i ogarnie po drodze Krejci czy Kude to dziś na pewno mieli byśmy znacznie więcej na jej zwycięstwo. Zagrała dobre spotkanie z Azarenką na AO, pech jej że trafiła w pierwszej właśnie na nią, bo na pewno mogli byśmy ją zobaczyć dalej. W Austrii przegrasz w trzech setach z ofensywną niemką a dziś w końcu widzę jej zwycięstwo i nie sugeruje się kursami. Coś takiego trzeba brać.

Kenin vs Samsonowa
Kenin +1.5seta @ 1,85 Unibet
Kenin @ 3,30 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +987
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Niestety średnio z czasem, ale kurs na Kenin to w moich oczach spore value.
Rosjanka dwa dni temu grała finał w Abu i dziś buki proponują 1,30...nie wiem kto to gra. Gdyby nie jej dobry występ i ogarnie po drodze Krejci czy Kude to dziś na pewno mieli byśmy znacznie więcej na jej zwycięstwo. Zagrała dobre spotkanie z Azarenką na AO, pech jej że trafiła w pierwszej właśnie na nią, bo na pewno mogli byśmy ją zobaczyć dalej. W Austrii przegrasz w trzech setach z ofensywną niemką a dziś w końcu widzę jej zwycięstwo i nie sugeruje się kursami. Coś takiego trzeba brać.

Kenin vs Samsonowa
Kenin +1.5seta @ 1,85 Unibet
Kenin @ 3,30 Unibet
Dla mnie mocno życzeniowy typ zgodzę się, że po kursie 1.30 nie ma co grać na Rosjankę ale żeby iść zdecydowanie w stronę Kenin?? Oglądałem jej ostatni mecz z Niemką i grała bardzo nierówno widać, że potencjał ma spory ale brak regularności. Natomiast Ludmiała ma za sobą świetny turniej i tylko ona sama się jakim cudem przegrała z Bencic niedzielny finał. Jeżeli chodzi o obecnie prezentowany poziom przez obie panie to są poprostu inne ligi. Jednak od dawna zdarzają się przypadki, że zawodniczka po świetnym turnieju w kolejnym odpada w pierwszej rundzie już w tym roku mamy przykład Noskovej w kwl AO i przed tygodniem Parka. To w zasadzie jedyny argument na korzyść Kenin, że Rosjanka zwyczajnie ten mecz odpuści, a przyjechała tylko po kasę. Ja bym tego spotkania nie ruszał ale mimo wszystko życzę powodzenia 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm zdecydowanie w mojej opinii warto zagrać na Samsonovą ale nie po kursie 1.3!!!!! Na livie może się pojawić lepszy kurs a jak nie odpuścił bym i tyle.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Olmos/Zhang - Danilina/Stefani @1,90 fortuna

Obie pary w takim zestawieniu jeszcze nie występowały. Daniline i Olmos stawiałbym mniej więcej na równi jeśli chodzi o umiejętności deblowe. Natomiast w Abu Dhabi Zhang tworzyła parę ze Stefani i turniej ten wygrały, gdy oglądałem ich mecze zdecydowanie lepiej wyglądała Stefani. Zhang w obecnej dyspozycji jest rozregulowana. Co ciekawe Stefani ostatni swój okres ma bardzo dobry. Ostatnie 3 turnieje deblowe na poziomie WTA wygrała, dodatkowo po drodze zgarnęła Miksta w AO ze swoim rodakiem Matosem. Jak dla mnie nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo pary D/S.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Muchova-C.Garcia 1 @2.85
Muchova +4,5 gema @1.63

Wytypuje tu znowu po duzym kursie. Najwazniejszy turniej w tej czesci sezonu wystartuje w przyszlym tygodniu w Dubaju i tu te najlepsze zawodniczki rankingowo jeszcze moga nie grac optymalnie. Garcia w raczej dobrej formie po wystepie w Lyonie z przerwa, ale wciaz docelowo wazniejszy bedzie Dubaj. Muchova to swietna zawodniczka, tylko u niej widze wiekszy czynnik determinacji.

Czeszka w tej chwili zajmuje mniej wiecej 120 miejcce rankingowo i to jest klopot, bo taki ranking nie pozwala wystartowac bezposrednio w drabicne w niejedym turnieju. Oczywiscie ten ranking nie ozdwierciedla umiejetnosci Muchove jest poklosiem duzych problemow zdrowotnych w ubieglym roku. Najwazniejsze wydaje mi sie jednak to, ze Muchova bedzie w w Doha i Dubaju korzystac ze chronionego rankingu by wystarotwac w turnieju glownym, wiec jej na dobrych wystepach w teorii bedzie zalezec duzo bardziej, by ten ranking mozliwie poprawiac. Garcia z zapasem, a Muchova juz z dobra gra w Australii i bez takich widelek na slabszy wystep jak Garcia, wiec mobilizcja bedzie miec tu znaczenie, a tak uniwerslana zaowdniczka jak Muchov to ogrywala juz lepsze zaowdniczki niz Garcia na szlemach i nos mi podpowiada, ze bedzie tu mozliwa wygrana tenisistki z Czech.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
Bencic sie wycofala, wiec Iga juz w polfinale
jutro Pegula i Gauf trzymam kciuki
dzis tez fajnie debelka wygraly
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pegula - Haddad Maia
Haddad I over 19.5 gema 3.9 William.
Hm nie powinno być do jednej bramki
Pegula w formie I słusznie tutaj faworytką ale Haddad to ambitna sztuka.Puka do pierwszej dziesiątki bram.Ostatnio się udało z Rybką może z Pegulą też się uda.Moze?? ale po tym kursie raczej warto próbować , to powinien być dobry mecz.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jasny gwint ja pierniczę, co się stało z Igą? Znowu gra jak terminator, tylko że jeszcze lepiej! Ile dadzą na tę maszynę? 1,20? 1,10? Jedyna opcja to szukanie underu gemowego lub czyściutkiego 2:0 po kursie 1,45 jakoś. Z Coliins 6:0 6:1 i z Kudermetovą, która miała ewidentnie formę tak samo mocno. Bencic się wycofała, bo się wystraszyła... Jaja jak berety z tą Świątek, co ona gra. Jestem szalenie ciekaw, czy dadzą buki chociaż te 1,45-1,50 na DW 2:0 dla Polki. Pegula bez większego podjazdu. Stawiamy domy Polska! Mam nadzieję że nie przesadziłem z entuzjazmem, bo faktycznie w sporcie różnie bywa.
Świątek 2:0 1,74 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek - Pegula u19,5 @2,0 6:3 6:0
spinbetter

Iga w finale turnieju rangi 500 melduje się tracąc dwa gemy w dwóch meczach. Na korcie spędziła niespełna 2h. 53 minuty z Collins i 56 z Kudermetovą. Czyli nie są to zawodniczki z drugiego szeregu. Iga gra jak robot. Praktycznie bezbłędnie. Wszystko funkcjonuje doskonale, każdy element tenisowego rzemiosła. Wygląda tak jakby chciała całemu światu udowodnić, że wciąż mimo niepowodzenia na początku roku jest dominatorką w WTA. Rywalki w pojedynku z polką są bezradne. Nie miały nawet pół argumentu aby sie przeciwstawić sile i precyzji zagrań Świątek. Obie ugrały po jednym gemie. Bencic chcą uniknąć blamażu wolała oddać walkower :).
Pegula zagrała w Doha 3 spotkania. Już w pierwszym meczu z Ostapenko wróciła z dalekiej podróży odwracając mecz w 3 secie z 2:5, wygrywając ostatnie 5 gemów w meczu. W kolejnej rundzie łatwiejszy pojedynek z Haddad Maią, która jednak zagrała słabszy mecz i dziś 2h walki z Sakkari oraz mocnym wiatrem, który mocno utrudniał grę zawodniczką. Greczynka miała ogromne problemy z trajektorią lotu piłki zdmuchiwanej przez wiatr. Ciężko się to spotkanie oglądało. Obie masa niewymuszonych błędów. Ostatecznie lepsza, choć trafniejszym określeniem byłoby, że mniej gorsza była Pegula. Jednak nie za bardzo widzę czym mogłaby zagrozić Idze.
Amerykanka musi liczyć, że zagra mecz życia i słabszą dyspozycje Polki.
Do tego sądzę, że Iga będzie chciała sie zrewanżować Jessice za srogą porażkę w UC na początku sezonu. Poza tym Świątek w finałach ma bardzo dobry bilans. Październikowy finał z Krejcikovą w Ostravie przerwał passe 10 finałów wygranych przez Igę bez straty seta.
Po tym co widziałem w meczach Igi i Peguli pobieram taką linie i liczę na kolejny szybki wygrany mecz przez Świątek.

Dodatkowo:
u18,5 @2,34
Świątek i u20,5 gema @1,94
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +810
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom