>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Western &amp; Southern Open - Cincinnati​



Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 12.08.2013-18.08.2013
Rozmiar drabinki: S-54
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $ 2,369,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.cincytennis.com/
Drabinka turnieju głównego: (pojawi się)

Zapraszam do pisania analiz!​
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Vekic - Dulgheru
1.60 bet365
Dulgheru ostatnio na farcie na kortach twardych. Grubasek próbuje coś zarobić kasy ale czy wygra z ambitną Vekić. wielki talent wymiany no po prostu miodzo serwis też mocny dulgheru będzie wyczekiwać na błędy młodej zawodniczki ale bez przesady to nie Radwańska że błędami przeciwnika ma wygrywać spotkania. 1.60 na zawodniczkę która potrafi powalczyć z najlepszymi to smiech na sali warto pograć ze względu na rangę turnieju.
Dominguez Lino - McHale
1.60 unibet
dominguez lino to nieporozumienie na kortach twardych. zero siły zero ryzyka tylko przebijanie. to jest zawodniczka podobna stylem gry do mchale ale o 100 razy gorsza. no nie wiem czym bukmacherzy się sugerowali. dla mnie to 60 % lokata warta każdych pieniędzy i najpiewniejsza chyba z dzisiaj.
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Keys-Dolonc 1 @1.25
Typ do kombinacji wydaje sie jak najbardziej ok na amerykanskim korcie. Kesy na pewno to bardziej pasuje niz Montreal. Vesna Dolonc to niedawna bardziej znana na kortach pod nazwiskiem Manasieva okreslony poziom prezentuje, ale ciezko bedzie pokonac Madison.
Dulgheru ostatnio na farcie na kortach twardych
Nie polecam. Jezeli ktos dochodzi do cwiercfinalu takiego duzego turnieju WTA 1000 jak w Miami i przegrywa z Sharapova ledwo 3-6 7-6 7-6, to nie jest to przypadek. Polecam przejrzec turniej Miami 2011. Problem Dulgheru jest zupelnie gdzie indziej, bo ona dwukrotnie miala problem z kolanami. Najpierw byla dluga przerwa, w tym roku byl powrot Dulgheru bodazje w Indian Wells. Po 1 meczu okazalo sie, ze Rumunka musi miec operacje .... dwoch (!) kolan, zeby grac w tenisa ! Dulgheru ma 2 tytuly WTA wygrane jeszcze za czasow kiedy turniej WTA goscil w Warszawie i umiejetnosci ma bardzo duze. Do dzis pamietam jak w 2010 roku nieznana wtedy Rumunka wygrala w Warszawie przed French Open. Typ jest wg mnie nie warty ryzyka, tym bardziej, ze u Dulgheru cos moze faktycznie drgnelo.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Knapp - Larsson
1.72 Bet365
Knapp lepsza w wymianach od Szwedki, ma silniejszy serwis i popełnia mniej błędów. Larsson to jeździec bez głowy. Ciągle ma problemy z tym barkiem i warto grać na Knapp
Riske - Cepelova
2.10 Bet365
Arison to jedna z najgłupszych tenisistek na świecie młodego pokolenia, a Cepelova ostatnio prawie wygrała z Rybairikovą. Wole grał na Jane niz na tamtą co ma w głowie pstro
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Knapp - Larsson
Larsson rok temu przeszla kwalifkacje i az 3 runda w Cinci, takze nie polecam. Porazka na pewno dla Szwedki bedzie bolesna rankingowo przy tej ilosci punktow do obronienia. Juz predzej zagralbym w strone Larsson.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacki - S. Peng - 1 (1,38)
Bet365
Linia kursów na ten mecz nie zdołała się jeszcze ukazac u wszystkich bukmacherów. Proponuje teraz, ponieważ podejrzewam że linia pójdzie w dół. Nie wierze, że Dunka znowu zawali mecz na tak wczesnym etapie turnieju. Wozniacki usprawiedliwia fakt, iż w Toronto trafiła na fantastycznie spisująca się jak na kobiece realia Sorane Cirstea. Wozniacka mimo wszystko przegrała po wyrównanych 3 setach. Warto zauważyć, że Rumunka rozwaliła Na Li w dwóch setach i pokonała Petre Kvitova i Jelene Jankovic. Nie sądzę aby Shaui Peng która gra w kratkę była w stanie zawiesić poziom rywalizacji na tak wysokim poziomie jak miało to miejsce podczas meczu Dunki z Rumunką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Arison to jedna z najgłupszych tenisistek na świecie młodego pokolenia, a Cepelova ostatnio prawie wygrała z Rybairikovą. Wole grał na Jane niz na tamtą co ma w głowie pstro
A ja właśnie gram na Alison, co prawda jest ona niepoukładana jak myśli młodej dziewicy, która przechodzi własnie przez okres buntu życiowego i wczoraj miała myśli samobójcze, ale co zrobi - takie zawodniczki sa nie do przewidzenia.
Kiedyś tam jak był u mnie szwagier (przyjechał z Niemców) pili my browar i ogladali ją własnie, pamiętam jak dziś tego streama bo musiałem się wykosztować (jednak gość przejechał parę kilometrów i zamiast kupić krupnika 0,5l kupiłem Strumbrasa [polecam]) tak wiec przejdzmy dalej co się dziauo.
Włączyłem streama, a tam grała z Cristeą. Co prawda dzisiejszą finalistką Toronto, ale o formie jej pisał nie będę. W każdym razie prawie wygrała, ale jednak się nie udało. W uesej też miala okazję wygrać z kimś waznym, ale też jednak jej pstro z głowy wybiło wygraną.
Za to jej przeciwniczka pokonała wczoraj dość zdecydowanie 6:2, 6:2 nieomylną i w szczytowej formie Begu. Gdyby nie to, że jestem laik i nie oglądałem tamtego spotkania pewnie bym zagrał tak jak Ty, niestety pasuje powoli odrobić te 0,5l wódki.
Riske Alison wygra @1,76 stawka 2 czteropaki VIP&#39;a.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
No właśnie zagrałem wtedy Arison z Cirsteą i to co robiła w 2 i 3 secie to śmiech na sali, ale wracając do turnieju. To jak dzisiaj zagrała Niculesu z Vania King to smiech na sali. Jak można ani razu nie przełamać zawodniczki która ma kiepściutki serwis oraz mierzy ledwo ponad 160 centymetrów. Mało tego % drugiego serwisu jest wysoki. Monica wygrała 2:0 gładziudko z Hlavackovą. No chyba mi nie wmówicie że Andrea ma gorszy serwis od tej pseudo amerykanki. Nicola to Rumunka szkoda że się tym nie zasugerowałem obstawiając, wam radzę uważać na tą zawodniczkę. Zero respektu
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
V.King-K.Mladenovic2 1,83
Kurs świetny,za Vania przemawia jedynie to że gra u siebie no i może jeszcze że pokonała Niculescu (ona raczej chyba sama siebie wyeliminowała)
Mladenovic ma przebłyski szczególnie na szybkiej nawierzchni,dysponuje mocnym serwisem i agresywnym stylem gry,niestety jak to czesto bywa w przypadku tego typu tenisitek bardzo żadko francuzka używa rozumu na korcie częsciej siły i bombarduje gdzie sie da i co sie da więc jeśli będzie trafiać to amerykance nie daje szans a jesli nie to wykończy sie samymi błedami ot cała filozofia.Kurs naprawde bardzo zawyżony i grzechem byłoby nie skorzystać.
S.Stephens.-P.Martic 2 2,62 (kurs wciago godz. spadł z 3:razz ????
P.Martic jest wg mnie lepsza zawodniczka i bardziej napewno zmotywowana od czarnoskórej amerykanki , ktora jesli bedzie grać od niechcenia i za kare tak jak z Radwańska w Toronto to bardzo szybko sie pożegna z tą dyscyplina, na korcie trzeba walczyć i prezentować jakiś poziom a ona tenis traktuje chyba jak jakąś zabawe na baobabie ,jestem bardzo dobrym psychologiem i ogladalem jej spotkanie ostatnie w Toronto i jej jezyk ciała na korcie od pierwszego do ostatniego punktu to było cos naprawde strasznego i ja bym chyba na miejscu matki która siedziała na widowni rozdarł ja na pół albo rzucił o sciane z 2 razy żeby troche sprowadzić do pionu rozkapryszonego bachora.Jestem dzisiaj za chorwatka ,mam nadzieje że wkońcu wraca do swojej optymalnej formy i to bedzie jej dzień ????
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
King - Mladenovic
1.83 Bet365
Kurs prezent. Vania King to nygusica. Zarabia sporo kasy i zamiast trenować to często robi zakupy, imprezuję za bardzo bawi się w typową Amerykankę. Mało tego, wchodząc na jej profil na portalu facebook można zauważyć że ciągle dodaje jakieś video piszę śmieje się. Mladenovic ostatnio kiepskie wyniki, ale z kim ma nie wygrać jak z zawodniczką o klasę gorszą od siebie?
Puig - Bouchard
2.10 Bet365
6:1 6:4 z Scheepers która ma podobne umiejętności co Bouchard robi wrażenie. Obie zawodniczki mają wielki talent, Kanadyjka może i większy. Ale właśnie ten potencjał lepiej wykorzystuje jak narazie Portorykanka. 4 runda w Londynie, 3 w Paryżu. Ponadto Puig to inteligentna zawodniczka, a Bouchard z takimi grać nie lubi. 2.10 kurs to dobry kapitał
Dyscyplina: Tenis WTA Cincinnati
Spotkanie: Samantha Stosur - Svetlana Kuznetsova
Typ: Svetlana Kuznetsova
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Najciekawsze spotkania z całej oferty. Obie zawodniczki w swojej karierze wygrały US Open, więc znają bardzo dobrze amerykańskie korty. H2H po stronie Rosjanki, prowadzi 3:2. W tym roku spotkały się na początku sezonu w Doha i wygrała gładko Australijka z polskim pochodzeniem. Dlaczego dzisiaj wygra Svetlana ? A no moim zdaniem dlatego, że Stosur ostatnio bardzo często gra. Wygrana w Carlsbad, potem 3 runda w Toronto. Ma już 29 lat, nie sądzę ze będzie się przemęczać przed US Open. Jeżeli nawet tak, będzie chciała wygrać. Po drugiej stronie kortu Kuznetsova, a to nie byle kto. Ostatnio zaliczyła wpadki z Lauren Davis i Razzano, ale to ciągle zawodniczka, która o mało co nie wywaliła za burtą w tym roku we French Open Serene Villiams. Tak jak napisałem zmęczenie po stronie Samanthy, a chęć zamazania plamy po ostatnich wtopach po stronie Rosjanki. Nie ma co ukrywać lepszą zawodniczką jest Svetlana w każdym aspekcie. Jeśli będą chęci to wygra, a kurs 3.25 jest prezentem jak na tak wspaniałą zawodniczkę, która na kortach twardych więcej wygrała niż Stosur, a jest o rok młodsza(warto dodać że sporą częśc czasu pauzowała przez kontuzję)
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
V.King-Mladenovic 1 @1.83
Przezornie dam na Vanie. King te turnieje zna od podszewki, technicznie Amerykanka tez lepsza od rywalki. Z reszta King potrafi sie na amerykanskich kortach odnalezc znakomicie (przyklad 3 runda USO). Kiedys zartowano, ze Vanie wystarczy puscic na glowny kort na Flushing MEadows i od razu gra swoj najlepszy tenis w Nowym Jorku. Poza tym spory plus dla Vanii w postaci dwoch wygranych meczow w kwalifikacjach. Dla Mladenovic to jest debiut w Cincinnati. Jezeli nie bedzie siedziec pierwszy serwis to moze sie zrobic problem dla Francuzki, wiec wole pograc w strone Amerykanki. Forma rosnie, wiec z pewnoscia King mysli o jakims wiekszym proficie niz przebrniecie samych kwalifikacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 54

domeltomek

Użytkownik
S.Stephens.-P.Martic 2 2,62 (kurs wciago godz. spadł z 3:razz ????
P.Martic jest wg mnie lepsza zawodniczka i bardziej napewno zmotywowana od czarnoskórej amerykanki , ktora jesli bedzie grać od niechcenia i za kare tak jak z Radwańska w Toronto to bardzo szybko sie pożegna z tą dyscyplina, na korcie trzeba walczyć i prezentować jakiś poziom a ona tenis traktuje chyba jak jakąś zabawe na baobabie ,jestem bardzo dobrym psychologiem i ogladalem jej spotkanie ostatnie w Toronto i jej jezyk ciała na korcie od pierwszego do ostatniego punktu to było cos naprawde strasznego i ja bym chyba na miejscu matki która siedziała na widowni rozdarł ja na pół albo rzucił o sciane z 2 razy żeby troche sprowadzić do pionu rozkapryszonego bachora.Jestem dzisiaj za chorwatka ,mam nadzieje że wkońcu wraca do swojej optymalnej formy i to bedzie jej dzień ????
Wyniki w tegorocznych szlemach to nie przypadek w przypadku Stephens, SF w AO, 4R w FO i QF na Wimblu. Dodam że w każdym ze szlemów odpadała ze zwyciężczynią lub finalistką (Aza, Masza czy Bartoli). Dziewczyna pokazuje że należy się z nią liczyć.
Nie ma się co dziwić że Slaone była sfrustrowana w meczu z Radwańską, wszystko wracało na drugą stronę więc i można było się zdenerwować
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
S.Stephens.-P.Martic 2 2,62 (kurs wciago godz. spadł z 3) P.Martic jest wg mnie lepsza zawodniczka i bardziej napewno zmotywowana od czarnoskórej amerykanki , ktora jesli bedzie grać od niechcenia i za kare tak jak z Radwańska w Toronto to bardzo szybko sie pożegna z tą dyscyplina, na korcie trzeba walczyć i prezentować jakiś poziom a ona tenis traktuje chyba jak jakąś zabawe na baobabie ,jestem bardzo dobrym psychologiem i ogladalem jej spotkanie ostatnie w Toronto i jej jezyk ciała na korcie od pierwszego do ostatniego punktu to było cos naprawde strasznego i ja bym chyba na miejscu matki która siedziała na widowni rozdarł ja na pół albo rzucił o sciane z 2 razy żeby troche sprowadzić do pionu rozkapryszonego bachora.Jestem dzisiaj za chorwatka ,mam nadzieje że wkońcu wraca do swojej optymalnej formy i to bedzie jej dzień
Zgadzam się z jednym, że w meczu z Radwańską Stephens strzeliła maksymalnego focha i obraziła się na cały świat i nic nie grała, ale to byl jedyny jej taki mecz w tym roku, a reszta twojego posta to bzdury. Martic to jest chodzące dno. Beznadziejna forma, brak umiejętności i tyle. Stephens za to gra w tym sezonie fantastycznie. Fenomenalnie motywuje się na te największe turnieje. Jej mecz z Sharapovą na RG to jest z lepszych meczów sezonu. Bardzo przyjemnie ogląda się grę Amerykanki. Świetny serwis, ofensywne, mocna gra ale przy tym bardzo regularna. Zmiażdży tą śmieszną Martic bez najmniejszego problemu, bo jest 5 razy lepszą zawodniczka a kursy promo.
Stephens 1.47
Tatishvili Anna - Kirilenko Maria 0:2 @ 1.70
Tatishvili jedna z najgorszych tenisistek jaką świat widział. W tym sezonie kompromituje się z każdym kolejnym występie. Gra tak żałosny tenis, że nie da się na to patrzeć. Błąd za błędem, brak pomysłu na grę. Tragedia. Kirilenko zaliczyła wpadkę w Toronto gdzie przegrała z Cornet, ale szybko będzie się starała zmazać plamę i wrócić do serii zwycięstw jaką notowała we wcześniejszej części sezonu. Maria jest lepsza dosłownie w każdym elemencie od swojej pseudo rywalki i to będzie bardzo szybki mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 277

geryx

Użytkownik
Stosur-Kuzniecowa over 20,5@ 1,88 unibet
Panie znają się doskonale. Niby w obecnej formie faworytką jest Australijka, ale ja nie wierzę w łatwe jej zwycięstwo. Swieta będzie grała ostre szybkie piły na beckhend Stosur i w ten sposób ją spróbuje zamęczać. Serwis to jak wiemy najmocniejsza strona Samanty ( oraz forhend) ale i Rosjanka serwisem wiele potrafi zrobić. Długi wyrównany mecz się szykuje. H2H to na 4 mecze 2 x 2-1 oraz 6-4 7-5 ( Doha 2013) i 6-4 6-3. Jasno widać że overek się prosi.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stosur - Kuznetsova 1 @ 1,36✅
Unibet

Stosur znajduje się obecnie w znacznie lepszej formie niż Kuznetsova, która gra ostatnio słabo bardzo. Porażki z nisko notowanymi rywalkami nie wróżą nic dobrego w meczu ze Stosur, która jest w niezłej formie i nie powinna mieć żadnych problemów z Rosjanką. Lepszy serwis, lepszy forehand, Sveta musiała by się wspiąć na wyżyny by wygrać ten mecz, a na to się nie zanosi. Moim zdaniem blisko jest zakończenie kariery przez tą tenisistkę, już nigdy nie wejdzie na ten poziom co kiedyś...1 runda w tym turnieju to max ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Stosur 1.30✅

Sam odzyskuje wiarę w swoje duże możliwości. Jak zawsze świetnie wygląda. Wrócił błysk w jej grze. Niedawno wygrała turniej, z pewnością wzmocniła swoje ego! Potem była przegrana - i bardzo dobrze, odpoczęła, naładowała akumulatory. Z rosjanką jest zdecydowaną faworytką.

Rosjanka jest nie ograna, nie widać i nie słychać o niej nic poza wklejaniem swoich fotek na fejsbuku. Kuzi to kawał dobrej tenisistki z pewnością. Jednak to nie jest jej czas...jest jakby nieobecna od dłuższego czasu...


@ 3 lata na forum, łał!


12.08.2010 - 12.08.2013
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Arvidsson[email protected]⛔ b365
Alisa wróciła do gry w maju po 14 miesięcznej przerwie.Wygrała ITFa w Landisville,później osiągnęła finał w Buffalo i w zeszłym miesiącu odpadła w ćwiercfinale w Sacramento.
W zeszłym tygodniu przyszedł już poważny sprawdzian formy na turnieju w Toronto.Alisa odpadła jednak w 1 rundzie z Bouchard ugrywając zaledwie 4 gemy.
Widać,że musi trochę czasu minąć zanim wróci do optymalnej formy.Jak sama przyznaje codzienne treningi nie wystarczą,potrzeba ogrania na poważniejszych turniejach.
Arvidsson w tym roku bez formy,ale w kwalifikacjach do tego turnieju pokazała sie z dobrej strony pokonując faworytki Vogele(4-6,6-3,6-2) oraz Dulgheru(6-1,6-2).
Myślę,że dziś nie powinna mieć większych problemów z ograniem Rosjanki,która tak jak wspomniałem dopiero wraca do gry.
 
G 2

grzechu95

Użytkownik
Puig - Bouchard
typ:2
kurs:1.72
analiza:mecz zaraz się rozpocznie ale tak na szybko to według mnie Bouchard powinna spokojnie wygrać ten mecz.Jest to olbrzymi młody talent i już nie raz pokazała że umie grać zawodniczkami teoretycznie lepszymi.
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Jankovic-Lisicki 1 @2
Stawianie w roli delikatnego underdoga tenisistki, ktora w Cincinnati wygrywala 4 lata temu, a 2 lata temu grala w finale, ktory przegrala w dramatycznym 3-setowym pojedynku z Sharapova jest nie do konca powazne. Tutaj wlasnie jest ten przypadek u Jankovic, ze tej zawodniczce zdecydowanei bardziej pasuje Cincinnati od Toronto.
Lisicki ? Bo co ? Bo ma serwis, bo zagrala w finale Wimbledonu ? Mysle, ze bedzie tutaj bardzo ciekawy mecz, a Jelena wcale nie gra zle, co pokazal mecz z Cirstea, gdzie Cirstea, mimo wygranej wcale latwo nie mialo, a nalezy sie spoidziewac przeciez w Cinci jeszcze lepszej dyspozycji Serbki. Zobaczymy z czym przyjedzie Lisicki, ale ja tutaj widze szanse na wygrana &quot;Imperatorki&quot;, ktora tez na pewno pala zadza rewaznu za tegoroczna porazke z Lisicki w Stuttgarcie.

Husarova/Niculescu - Groenefeld/Peschke 2 @1.38
Mecze deblowe to generalnie sporadycznosc w moim wykonaniu, ale tutaj moim zdaniem faworytki sa wyrazne. W Cinci czasem tworza sie dziwne pary deblowe i taki wlasnie wydaje mi sie duet Husarova/Niculescu. Szczegolnie nie pasuje mi tutaj postac Niculescu do tej gry, bo to zawodniczka o bardzo malej sile i bazujaca na swojej regularnosci z glebi kortu. Gronefeld z Peschke to z kolei bardzo doswiadczony i ograny duet z sukcesami, nalezacy do scislej czolowki. Pozastaje wiec liczyc, ze para niemiecko-czeska nie zawiedze oczekiwan i zamelduje sie w nastepnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 95

typychecmana

Użytkownik
Safarova 2.25 bet365 kurs chyba pomyłka za wysoki. Niemka to niemota jakich mało w tym roku 2:0 dostała od safarowej. Ma lepszy serwis i gra efektywniej. Mona natomiast sama SOE wykończy
Pavlyuchenkova 2.25 bet365 jak zagra na 100% to Hampton przegra gładko.
Wickmayer 2.75 bet365 h2h po Belgijce dlaczego dziś wygra ? A no dlatego ze Rumunka to żadna gwiazda ostatnio mega forma jest zmęczona podpalona sukcesem dzisiaj sama się wykonczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom