>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Abu Dhabi: 06.01.2021 - 13.01.2021

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi

wta tour.jpg



Miejsce: Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 06.01.2021-13.01.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: 565,530 $
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa:
http://www.livetennis.it/post/33921...icazioni-jasmine-paolini-entra-nel-main-draw/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2019: -
Zwycięzcy debla 2019: -




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
ENTRY LIST:
  1. Sofia Kenin (USA)
  2. Elina Svitolina (UCR)
  3. Karolina Pliskova (RCH)
  4. Aryna Sabalenka (BLR)
  5. Belinda Bencic (SUI)
  6. Garbiñe Muguruza (ESP)
  7. Elena Rybakina (KAZ)
  8. Elise Mertens (BEL)
  9. Marketa Vondrousova (RCH)
  10. Maria Sakkari (GRE)
  11. Anett Kontaveit (EST)
  12. Jennifer Brady (USA)
  13. Karolina Muchova (RCH)
  14. Yulia Putintseva (KAZ)
  15. Amanda Anisimova (USA)
  16. Ons Jabeur (TUN)
  17. Donna Vekic (CRO)
  18. Ekaterina Alexandrova (RUS)
  19. Qiang Wang (CHN)
  20. Svetlana Kuznetsova (RUS)
  21. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)
  22. Saisai Zheng (CHN)
  23. Fiona Ferro (FRA)
  24. Caroline Garcia (FRA)
  25. Jelena Ostapenko (LET)
  26. Danielle Collins (USA)
  27. Veronika Kudermetova (RUS)
  28. Nadia Podoroska (ARG)
  29. Yaroslava Shvedova (KAZ)
  30. Cori Gauff (USA)
  31. Polona Hercog (SLO)
  32. Kristina Mladenovic (FRA)
  33. Laura Siegemund (ALE)
  34. Alizé Cornet (FRA)
  35. Anastasia Sevastova (LET)
  36. Patricia Maria Tig (RUM)
  37. Heather Watson (GBR)
  38. Katerina Siniakova (RCH)
  39. Anna Blinkova (RUS)
  40. Bernarda Pera (USA)
  41. Jessica Pegula (USA)
  42. Alison Van Uytvanck (BEL)
  43. Barbora Krejcikova (RCH)
  44. Sara Sorribes (ESP)
  45. Su-Wei Hsieh (TPE)
  46. Paula Badosa (ESP)
  47. Sorana Cirstea (RUM)
  48. Daria Kasatkina (RUS)
  49. Arantxa Rus (HOL)
  50. Lin Zhu (CHN)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 955

brawojasiu

Użytkownik
ENTRY LIST:
  1. Sofia Kenin (USA)
  2. Elina Svitolina (UCR)
  3. Karolina Pliskova (RCH)
  4. Aryna Sabalenka (BLR)
  5. Belinda Bencic (SUI)
  6. Garbiñe Muguruza (ESP)
  7. Elena Rybakina (KAZ)
  8. Elise Mertens (BEL)
  9. Marketa Vondrousova (RCH)
  10. Maria Sakkari (GRE)
  11. Anett Kontaveit (EST)
  12. Jennifer Brady (USA)
  13. Karolina Muchova (RCH)
  14. Yulia Putintseva (KAZ)
  15. Amanda Anisimova (USA)
  16. Ons Jabeur (TUN)
  17. Donna Vekic (CRO)
  18. Ekaterina Alexandrova (RUS)
  19. Qiang Wang (CHN)
  20. Svetlana Kuznetsova (RUS)
  21. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)
  22. Saisai Zheng (CHN)
  23. Fiona Ferro (FRA)
  24. Caroline Garcia (FRA)
  25. Jelena Ostapenko (LET)
  26. Danielle Collins (USA)
  27. Veronika Kudermetova (RUS)
  28. Nadia Podoroska (ARG)
  29. Yaroslava Shvedova (KAZ)
  30. Cori Gauff (USA)
  31. Polona Hercog (SLO)
  32. Kristina Mladenovic (FRA)
  33. Laura Siegemund (ALE)
  34. Alizé Cornet (FRA)
  35. Anastasia Sevastova (LET)
  36. Patricia Maria Tig (RUM)
  37. Heather Watson (GBR)
  38. Katerina Siniakova (RCH)
  39. Anna Blinkova (RUS)
  40. Bernarda Pera (USA)
  41. Jessica Pegula (USA)
  42. Alison Van Uytvanck (BEL)
  43. Barbora Krejcikova (RCH)
  44. Sara Sorribes (ESP)
  45. Su-Wei Hsieh (TPE)
  46. Paula Badosa (ESP)
  47. Sorana Cirstea (RUM)
  48. Daria Kasatkina (RUS)
  49. Arantxa Rus (HOL)
  50. Lin Zhu (CHN)
Post automatycznie złączony:

Postawię na Zidansek ugra seta - fernandez młoda niedoświadczona, i na Hsieh seta ! Kostiuh bardzo niedoświadczona będzie jej ciężko z nietypowo grającą, poza tym Pera z Tormo ma wielki szanse a Hiszpanka nic nie pokazała, poza tym Aleksandrova powinna zniszczyć Watson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Alexandrova-Svitolina 2 @1.5

Jezeli bukmacher wystawia na dzien dobry taki kurs to ja pobieram. Svitolina wygrala juz dwa mecze, wiec powinna ciagnac ten turniej.
Wydaje mi sie, ze z czasem kursy zaczna coraz bardziej faworyzowac Svitoline. Alexandrova oczywiscie ma dobre uderzenie, korty sa szybkie, ale Svitolina w wymianach jest lepsza tenisistka. Mecze z Pegula i Zvonareva to bylo dobre przetarcie, bo rywalki graly bardzo przyzwoicie przez wieksza czesc meczu. Turniej pan jest jednak "piecsetka", wiec cos tam do ugrania jest. Mysle, ze wyjdzie z tego meczu Ukrainka zwyciesko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kudermetova-Svitolina 2 @1.65

Moglo juz Svitoliny nie byc w turnieju, w decydujacym tie-breaku obronila dwie pilki meczowe, a wczesnie przy stanie 2-4 w gemach na swoim serwisie w tej samej partii rowniez byla bliska straty serwisu i prawdopodobnie tego meczu nie udaloby sie juz wtedy odwrocic, ale strona mentalna tutaj pomogla.
Z drugiej strony, Svitolina mogla tez ten mecz zamknac w dwoch setach. Trzeba tez jednak oddac, ze od konca drugiego seta Alexandrovej pilka siedziala i to co Svitolina musiala nabiegac juz do konca meczu to naprawde szacunek.

Jutro bardzo podobny mecz, bo rywalka tez swoja gre opiera ewidentnie na sile. Niemniejj jednak Svitolina to jedna z najlepiej returnujacych zawodniczek i to wlasnie bedzie problem dla Kudermetovej. Rosjanka swoim podaniem robi sobie duza przewage i rywalki maja zazwyczaj duzy klopot z returnem, ale gdy pilka wraca z wartoscia to wtedy robi sie klopot i Rosjanka psuje duze prostsze uderzenia. Kudermetova miala bardzo dobra koncowke ubieglego sezonu i widac, ze teraz postawila bardziej na singiel bo kilka niezlych wynikow w deblu juz zanotowala.

Svitolina jeszcze nie jest w optymalnej formie z pewnoscia, ale sadze ze bardzo jej pomoze ten dzisiejszy mecz z Alexandrova i przed jutrzejszym pojedynkiem. Wydaje mi sie rowniez, ze dobra informacja jest fakt, ze mecz Svitoliny z Kudermetova bedzie ostatnim pojedynkiem dnia, wiec slonce nie bedzie juz tak przeszkadzac, bo jednak ganiane w upale za silowo granymi pilkami to duzo mniejsza przyjemnosc. Dobry kurs na Svitoline, wiec probuje raz jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Jeżeli chodzi o ten turniej to jak dla mnie najlepiej grają Svitolina i Sabalenka i to wśród tej dwójki upatrywałbym zwyciężczyni. Do tego nieprzewidywalna Kenin która już myslałem że dzisiaj oddaje mecz Putincevej ale jakoś się ogarnęła i wygrała choć dalej nie wierzę jej intencjom w Abu Dhabi. Więc na jutro spróbuję:

Sabalenka - Rybakina 1 , kurs w fortunie 1,47
Svitolina - Kudermetova będą 3 sety w meczu 2,44 , opcjonalnie Kudermetova ugra seta 1,63


Co do drugiego typu - dzisiaj Svitolina straciła sporo sił z Alexandrovą. Po meczu widać było po niej zmęczenie, i jutro może nie mieć tyle ochoty do biegania. Zgadzam się z dx2 że Ukrainka jest faworytką i powinna to wygrać ale myślę że Kudermetova przede wszystkim ma mocniejszą psychikę niż Alexandrova i nie będzie się trzęsła przy każdej piłce setowej czy meczowej.
 
D 440

Doctor0

Użytkownik
Kudermetova-Svitolina 1 @2,55 (e-fortuna)

Koledzy powyżej stawiają na Svitolinę. Ja mam odmienne zdanie. Meczu Kudermetovej nie widziałem, ale obejrzałem cały mecz Svitoliny. Niczym mnie nie oczarowała. Jej gra polegała praktycznie na przebijaniu. Zero skrótów i gry kątowej. Aleksandrova ją wyganiała jak amatorkę i gdyby miała więcej "zimnej krwi", to Svitoliny już by nie było w turnieju. Myślę, że Kudermetova wykaże się większą dojrzałością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
I 24,7K

iti

Użytkownik
A na czym generalnie polega gra Svitoliny? Wlasnie na przebijaniu, regularnosci. Rzadko gra skroty...
Mysle, ze Kudermetova jutro dostanie w trabe.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Nie widziałem kilkumetrowych autów. Ukrainka zaimponowała mi przede wszystkim wybieganiem, konsekwencją. Widać było że chciała ten mecz wygrać, choć racja że Alexandrova dała jej w pięty i tylko determinacją ten mecz wygrała.
 
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Kenin powyżej 11.5 [email protected] fortuna

Kenin zaczęła sezon od wygranych m.in z Flipkens i Putincewa, teraz Sakkari która jest w dobrej formie. Ten jej dynamiczny i szybki tenis sprawia problemy rywalkom ,Kenin natomiast gra bardziej statycznie w porównaniu do niej. Nie zmienia to faktu że dziewczyny grały ze sobą dwukrotnie w 18 roku, trzy sety, mysle że Kenin tutaj postawi wiekszy opór i sprawi problemy Greczynce. Zaraz mecz
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Rus/Zdinasek @1.72

Kenin wygląda na to że bak juz pusty. Bardziej bym się martwił o to ze nie wyjdzie niż o to ze może wygrać. Trzeba spróbować, najwyżej zwrot bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kostyuk-Kudermetova 2 @1.75 <wczoraj mecz turnieju, a dzis mecz dramat.... dzis obydwie zbyt nerwowo, celnosc 1-szego podania na poziomie 45%, ale mecz wygrany i typ siedzi>

Swietny dzis mecz Svitoliny i Kudermetovej, najlpeszy w tym turnieju poki co, mnosto emocji dzis na korcie, ale wygrac mogla tylko jedna zawodniczka na koniec.
Kudermetova na swoim podaniu jest niesamowita. Poza tym korty sa bardzo szybkie, pika sie slizga i sila robi tu robote podczas wymian. Kostyuk gra dobrze, ale ona nie dysponuje taka sila, a Kudermetova dzis ze bardzo dobrze returnujaca Svitolina tez dawala rady, wiec trzeba postawic na Rosjanke, dla ktorej to jest pierwszy tak duzy turniej na tym etapie, a dla Kostyuk zreszta rowniez. Kudermetova daal rade mentalnie ze Svitolina i jesli powtorzy to co dzis na korcie to jest faworytka tego polfinalu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom