>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour [09.02.09-15.02.09] (Pattaya City,Paris)

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik
Miejsce:paris, France
Data: 09.02.2009 - 15.02.2009
Pula Nagród:$700,000
Typ Nawierzchni:Greenset/Indoors
Oficjalna strona turnieju
Ubiegłoroczni Zwycięzcy:
(1) Anna Chakvetadze (RUS) d. (7) Agnes Szavay (HUN) 63 26 62
Doubles Final:
[3) Bondarenko/Bondarenko (UKR/UKR) d. Hrdinova/Uhlirova (CZE/CZE) 61 64​

Miejsce:pattaya City, Thailand
Data: 09.02.2009 - 15.02.2009
Pula Nagród:$220,000
Typ Nawierzchni:Hardcourt/Outdoors
Oficjalna strona turnieju
Ubiegłoroczni Zwycięzcy:
(1) Agnieszka Radwanska (POL) d. (7) Jill Craybas (USA) 62 16 76(4)
Doubles Final:
(1) Chan/Chuang (TPE/TPE) d. (2) Hsieh/King (TPE/USA) 64 63​
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Spotkanie: Tanasugarn T. - Amanmuradova A.
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,60 ✅
Bukmacher: Centrebet
Analiza:
Tenis, Turniej WTA Pataya City. Spotkają się ze sobą 41 w rankingu Tanasugarn z 82 Amanmuradova. Jak do tej pory zawodniczki spotkały się dwa razy i dwa razy górą była Tajka. Dwa razy działo się to na korcie twardym czyli takim na jakim rozgrywany jest turniej w Pataya. Na początku tego sezonu obie zawodniczki nie prezentują dobrej formy ich wyniki i poczynania na korcie są raczej słabe. Jednak jutro liczę na przełamanie Tanasugarn, w końcu ten turniej rozgrywany jest w Tajlandii więc tu odpaść w pierwszej rundzie było by wstydem.

:spokodfhgfh: :jezora:
 
S 0

siner

Użytkownik
Bardzo dawno nic tutaj nie pisałem, ale miałbym pewien typ godny uwagi ... miejmy nadzieje ;)
Przechodząc do rzeczy to ciekawie zapowiada się spotkanie w Paryżu:
Mauresmo Amelie - Errani Sara - 2 (Expekt kurs 2.0) ⛔
Kilka lat temu chyba nikt by się nie ośmielił postawić na Włoszkę. Wtedy Francuzka dominowała na światowych kortach. Wygrywała największe turnieje i była nawet przez jakiś czas numerem 1. Niestety co dobre się szybko kończy. Nie inaczej było z panią Amelie. Wiem, że paniom się lat nie przypomina, ale w tym roczku 30 na karku stuknie, więc o młodzieńczym zapale do treningów w jej przypadku raczej można śmiało zapomnieć. Niby Włoszka jest niżej o 9 miejsc w rankingu WTA, ale jest jeszcze młoda(21lat) i ma jeszcze spore szanse na wskoczenie nawet do pierwszej &quot;10&quot;.
Przyjrzyjmy się może dokonaniom obu zawodniczek w tym sezonie. Zacznę może od Francuzki.
Sezon rozpoczęty z &quot;wysokie C&quot;, w Brisbane pokonała po kolei:
Dokic - 2razy tie break
Coin (kto o tej pani w ogóle słyszał ???? ) 3 sety
Ivanovic (z jednej strony można powiedzieć-wspaniałe osiągnięcie, ale Ana przygotowała się fatalnie do tego sezonu. wystarczy spojrzeć jak ona serwuje, a każdy fan tenisa, będzie wiedział, że zajmowała się głównie reklamami w przerwie a nie grą ... a szkoda, bo talent równie duży jak uroda ;) )
Bartoli - Mauresmo zeszła z kortu przy stanie 0-4 z urazem
Następnie AO, z którego Francuzka ma miłe wspomnienia, w końcu kiedyś wygrywała w Melbourne.
1. Govorstova - 2 sety
2. Baltach - 3 sety - widziałem to spotkanie, gdyby Brytyjka miała większe doświadczenie, to spokojnie by wygrała
3. Azarenko - 2 sety i porażka
Mauresmo ostatnio grała w FED Cup i &quot;ładnie&quot; poszalała:
Dwa spotkania i dwie porażki, kolejno z Pannetta i dzisiejszą rywalką Errani. Z tą ostatnią przegrała dość gładko 3-6, 4-6.
Teraz czas na Włoszkę:
Brisbane:
1.Hantuchova 3 sety
2. Pironkova 3 sety
3. Govortzova 2 sety
4. Azarenko 0-2 i porażka
Sydney:
1. Dellacqua 2-0
2. Serena 0-2 i koniec turnieju
AO
1. Kirilenko 2-0
2. Niculescu 2-0
3. Zvonareva 0-2 i koniec
Jednak jak widzimy Włoszka przegrywała wyłącznie ze znakomitymi zawodniczkami, które są po prostu poza jej zasięgiem. Moim zdaniem w pojedynku z Mauresmo nie jest bez szans. Powiem więcej ona jest wg mnie faworytką tego spotkania.
Miejmy nadzieję, że Włoszka nie zawiedzie ;)

Jeszcze podam luźny typ bez analizy ????
Dementieva-Sugiyama under 18,5 gema - kurs 1.85
;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Typ na Errani popieram, jednak buk, u którego stawiasz oferuje kiepskie value - jak się postarasz znajdziesz Sare za 2,10 spokojnie.
Naprawdę nie mogę ścierpieć jak ludzie piszą &quot;Azarenko&quot;.
Co do Coin - może Ty o niej nie słyszałeś, ja pamiętam, jak wyeliminowała Anę z Us Open 2008, ponadto jest wg mnie bardzo solidna zawodniczka, groźna dla każdej rywalki.
http://sportsillustrated.cnn.com/2009_swimsuit/tennis/
polecam ????
 
G 0

gravedigger

Użytkownik
Spotkanie: Tanasugarn T. - Amanmuradova A.
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Centrebet
Analiza:
Tenis, Turniej WTA Pataya City. Spotkają się ze sobą 41 w rankingu Tanasugarn z 82 Amanmuradova. Jak do tej pory zawodniczki spotkały się dwa razy i dwa razy górą była Tajka. Dwa razy działo się to na korcie twardym czyli takim na jakim rozgrywany jest turniej w Pataya. Na początku tego sezonu obie zawodniczki nie prezentują dobrej formy ich wyniki i poczynania na korcie są raczej słabe. Jednak jutro liczę na przełamanie Tanasugarn, w końcu ten turniej rozgrywany jest w Tajlandii więc tu odpaść w pierwszej rundzie było by wstydem.

czlowieku nie pisz glupot!
5/2008 WTA Fed Cup, one Group I (THA) Hard Akgul Amanmuradova Tamarine Tanasugarn 6-3 4-6 6-2
44/2006 CH Shanghai (CHN) Hard Tamarine Tanasugarn Akgul Amanmuradova 6-3 6-3
40/2006 WTA Tashkent (UZB) Hard Tamarine Tanasugarn Akgul Amanmuradova 6-4 7-5
6/2005 WTA Hyderabad (IND) Hard Tamarine Tanasugarn Akgul Amanmuradova 6-4 4-6 6-1
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Spotkanie: Tanasugarn T. - Amanmuradova A.
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Centrebet
Analiza:
Tenis, Turniej WTA Pataya City. Spotkają się ze sobą 41 w rankingu Tanasugarn z 82 Amanmuradova. Jak do tej pory zawodniczki spotkały się dwa razy i dwa razy górą była Tajka. Dwa razy działo się to na korcie twardym czyli takim na jakim rozgrywany jest turniej w Pataya. Na początku tego sezonu obie zawodniczki nie prezentują dobrej formy ich wyniki i poczynania na korcie są raczej słabe. Jednak jutro liczę na przełamanie Tanasugarn, w końcu ten turniej rozgrywany jest w Tajlandii więc tu odpaść w pierwszej rundzie było by wstydem.
Weź pod uwagę fakt, iż korty w Pattaya to hard. Tajka ma 1,65 m wzrostu i słaby serwis ( mała moc ). Przeciwniczka to jak na kobietę niezła &quot;wieża&quot; bo ma, aż 1,90 m i potrafi uderzyć. Uzbekijka jest o 7 lat młodsza i powinna powalczyć. Technicza zbytnio nie odstaje od Tajki. Wiadomo, że u siebie gra się inaczej ale czy to wystarczy ? Powinien być zacięty pojedynek ze wskazaniem na
Amanmuradovą.
EDIT: pojedynek był zacięty jedynie w 2 secie. Uzbekijka prowadziła z w tie-breaku 5:3 a mino to przegrała ⛔
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
czlowieku nie pisz glupot!
5/2008 WTA Fed Cup, one Group I (THA) Hard Akgul Amanmuradova Tamarine Tanasugarn 6-3 4-6 6-2
44/2006 CH Shanghai (CHN) Hard Tamarine Tanasugarn Akgul Amanmuradova 6-3 6-3
40/2006 WTA Tashkent (UZB) Hard Tamarine Tanasugarn Akgul Amanmuradova 6-4 7-5
6/2005 WTA Hyderabad (IND) Hard Tamarine Tanasugarn Akgul Amanmuradova 6-4 4-6 6-1
No rzeczywiście przyznaje się do błędu nie zauważyłem ostatniego meczu, ponieważ był to Fed Cup. Ale i tak jest 3-1 na hardzie dla Tajki...jak będzie przekonamy się niedługo
 
S 0

siner

Użytkownik
Typ na Errani popieram, jednak buk, u którego stawiasz oferuje kiepskie value - jak się postarasz znajdziesz Sare za 2,10 spokojnie.
Naprawdę nie mogę ścierpieć jak ludzie piszą &quot;Azarenko&quot;.
Co do Coin - może Ty o niej nie słyszałeś, ja pamiętam, jak wyeliminowała Anę z Us Open 2008, ponadto jest wg mnie bardzo solidna zawodniczka, groźna dla każdej rywalki.
http://sportsillustrated.cnn.com/2009_swimsuit/tennis/
polecam ????
Nie gram u innych buków więc muszę zaakceptować kurs jaki mi dają ;)
Niech Ci będzie Azarenka ;)
A z Coin to nie przesadzałbym z tą jej solidnością i tym bardziej nie jest groźna dla każdej rywalki ;) Oczywiście raz w karierze to i udało się coś niektórym bardzo mizernym sportowcom. Ana pod koniec sezonu była w formie wręcz tragicznej, więc sukces o mniejszej randze. Ale wybaczam, bo podałeś bardzo &quot;ładny&quot; link :p
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Spotkanie: Loit, Emilie - Kanepi, Kaia ✅
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsafe

Zastanawia mnie czemu buki faworyzuja wlasnie Kanepi, moze z racji miejsca jakie zajmuje w rankingu (23)?
Jak dla mnie faworytka jest tutaj Emilie Loit, po pierwsze gra u siebie (moze niektorzy uznaja to za marny argument ale zawsze to jakis atut jest ???? ), po drugie przegladajac wczorajsze statystyki spotkan obu pan, to wlasnie Francuzka wypadla zdecydowanie lepiej.
Kanepi tak wlasciwie juz wczoraj powinna odpasc, miala mnostwo niewykorzystanych match pointow ( w koncu przestalam juz liczyc) a mimo to jakos ten mecz wygrala.
Miala spore problemy z utrzyzmaniem wlanego podania i mysle ze jezeli tylko Loit bedzie wygrywac swoje serwisy to ten mecz wygra.
Kursik zachecajacy i moim zdaniem jak najbardziej warty gry.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: A. Kleybanova - A. Radwańska
Typ: 0-2 (zwrot w przypadku kreczu którejś z zawodniczek)
Kurs: 2,24
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Dziś zmierzą się ze sobą zawodniczki, które w ostatnich kilku, bądź kilkunastu miesiącach poczyniły ogromne postępy. Jeszcze jakiś czas temu o Rosjance nikt nie słyszał, a obecnie jest zawodniczką, z którą trzeba się liczyć, co potwierdzają jej ostatnie wyniki. Na Australian Open dotarła aż do czwartej rundy, pokonując wcześniej Anę Ivanovic. Radwańska trochę dłużej gości w czołówce kobiecego tenisa od Rosjanki, lecz tak samo jak Kleybanova, należy do wschodzących gwiazd tej dyscypliny, bo przecież nie można porównywać jej z siostrami Williams czy np. Dementievą, ponieważ te zawodniczki już od dłuższego czasu osiągają sukcesy, a Agnieszka i Alisa dopiero wchodzą do światowej czołówki i wszystko jeszcze przed nimi. Tyle, jeśli chodzi o podobieństwa pomiędzy nimi. Co do różnic, w oczy rzuca się jedna rzecz: zupełnie inny sposób gry obu zawodniczek. Kleybanova jest dobrze zbudowaną i silną tenisistką, która preferuje grę siłową, natomiast Radwańska jest drobniejsza i jej piłki nie są takie szybkie, jak te, które uderza Rosjanka, jednak jej niewątpliwym atutem jest gra kombinacyjna, w której jest naprawde wyśmienita. Potrafi znakomicie zmieniać rytm gry: najpierw pośle piłkę pod linię końcową, po to, by potem zaskoczyć rywalkę zagraniem tuż za siatkę. Przy takiej grze Agnieszki Rosjanka będzie musiała się sporo nabiegać, a ze względu na jej wagę, na pewno będzie to ją bardzo męczyło, a to najkrótsza droga do zwycięstwa. Myślę, że w pierwszym secie Kleybanova będzie jeszcze próbować nawiązać walkę z Radwańską, ale z upływem czasu będzie brakować jej sił i drugi set będzie jednostronnym widowiskiem. Podsumowując, sądze że Agnieszka wygra ten mecz bez straty seta.
 
S 0

siner

Użytkownik
Analiza analizą, statystyki, statystykami, a życie życiem :/ Włoszka zagrała beznadziejnie a Francuzka na niezłym poziomie. Errani zawiodła mnie na całej linii. Sorka, jeżeli ktoś zagrał moją propozycję. Niestety tym razem zawiodłem, ale może będzie lepiej :/
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Panowie nie ma sie co zastanawiać, Aga jutro odpada; zagra ze świetna francuska Mauresmo; watpie zeby Radwańska sprawiła tutaj jakas niespodzinke. Teraz tylko czekam na kursy ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie zgodzę się, Agnieszka z Rosjanką wygrała przegrany mecz (0-3 w 2. secie), czyli zagrała jak Radwańska z zeszłego sezonu i myślę, że nie musi przegrać z Mauresmo, a kursy powyżej 2,5 jeżeliby dali na Agę biorę w ciemno
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Szczerze powiem, że nie rozumiem czemu oczekujecie kursu 2.5 na Agę:| Mimo wszystko uważam, że kursy będą wyrównane, a wtedy trzeba grać MoMo i tyle. Amelie gra na prawdę solidnie, zmiotła z kortu i Sarę Errani, która jest jednym z większych odkryć ostatnich miesięcy, i dosyć solidną Monikę Niculescu. Aga zaskoczyła mnie w spotkaniu z Kleybanovą, nie sądziłem że się podniesie z 0:3 w 2 secie. Osobiście niestety nie lubie jej stylu gry, Isia wcale mnie nie przekonuje. A szkoda, bo wypadałoby kibicować rodaczce. Sądzę że starsza Radwańska znajdzie się pod koniec sezonu około 15-20 pozycji, poprzegrywa trochę meczów w tym roku. I trzeba korzystać z wysokich kursów przeciwko Krakowiance. Amelie u siebie da z siebie wszystko. Jest 3x silniejsza od Agi, trafia w kort, czego dawno u niej nie widziałem. Powinna jutro wygrać.
Typ na MoMo warty uwagi przy kursie około 1.8-2.0. Lub wyżej. Jeśli mniej, to nie ma co ryzykować;]
 
midel 189

midel

Użytkownik
Miałeś rację Prasa, buki w odróżnieniu od polskich &quot;kibiców&quot; doceniają Isię, ale 1,85 raczej też wezmę. Jak już pisałem, mam nadzieję, że ten mecz z Rosjanką wyciągnie Radwańską z kryzysu czy jak ktoś woli &quot;snu zimowego&quot; i teraz będzie grała tak skutecznie jak w tamtym sezonie ????
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Mauresmo A. - Radwanska A 1 1,96
✅✅✅

WYNIK 6-2 6-0✅✅✅

Radwanska gra tragicznie w Paryzu po wczorajszym spotkaniu chwalila przecwniczke za gre jednak caly poziom meczu byl bardzo slaby z obydwoch stron,chwala Radwanskiej za to ze potrafila wyciagnac ze stanu 7-6 i 3-0 w drugim secie na 6-4 ostatecznie wygrywajac caly mecz,owszem takie zwyciestwo moze zmotywowac i jeszcze bardziej dodac sil jednak nie w przypadku Radwanskiej ktora dodatkowo narzeka na bol nogi spowodowany naciagnieciem miesnia na Pucharze Federacji,dodatkowo argumentacja Agi ze przegrala pierwszy set z winy sedziow &quot;Nie dość, że sędzia zabrał mi punkt (niesłusznie wywołany aut) to jeszcze miałam dwa nety z rzędu. Jej również przytrafiła się podobna sytuacja, ale tylko raz. Sędzia pomylił się na jej korzyść chyba sześć razy! Można powiedzieć, że było 1:6.&quot; argumentacja dosc smieszna przy takiej klasie jaka prezentuje Aga drobne pomylki sedziow nie powinny meic znaczenia na jej gre a jednak.Momo natomiast w Paryzu spisuje sie znakomicie w pierwszej rundzie nie dala najmniejszych szans Errnai ktora urwala zaledwie dwa gemy a we wczorajszym pojedynku z Nicolescu tylko trzy gemy,gra przed wlasna publicznoscia bardzo efektownie,dobrze serwuje dlatego dzis Aga nie powinna miec wiekszych szans z tak dysponowana Francuzka z ktora juz raz grala rok temu,ten mecz zapewne obydwie pamietaja dosc dobrze bo stoczyly ze soba dlugi trzygodzinny pojedynek w ktorym Aga miala nawet mp w Tb trzeciego seta ale jednak przegrala.Dodatkowo Aga w ogole nie chciala przyjezdzac do Paryza poniewaz chciala wraz ze swoja siostra jechac na turniej w Pattaya City gdzie w zeszlym roku wygrala,ponadto nawierzchnia w Paryzu jej zbytnio nie lezy dlatego nie widze tutaj innej mozliowsci niz pewne zwyciestwo Amelie.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Jak już napisałem wczoraj Mauresmo to dzisiaj typ dnia, zdzwił mnie straszne pozytywnie kurs na francuzke. Ważnym argumentem jest to, że gra u siebie; zawsze jej sie nie udawało wygrywać w Paryżu i bardzo chce wygrać. Jeżeli chodzi o gre to jestem spokojny, Radwańska w tym sezonie to nie ta Radwańska z zeszłego roku.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Spotkanie: Amelie Mauresmo v Jelena Jankovic
Typ: Amelie Mauresmo
✅✅
Kurs:2,37
Bukmacher:bet365
Oj tak to bedzie mecz. O godzinie 16:30 rozpocznie sie moim zdaniem ciekawe a zarazem jednostronne spotaknie. Amelie jak wiadomo jest w znakomitej dyspozycji, dzisiejszy wynik z Agnieszka to potwierdził ( 6:2, 6:0) ! Jest u siebie to zawsze pomoga, na pewno jutro przyjdzie rzesza kibiców dopingować swoją rodaczke, tym bardziej że jutro mamy sobote. Jeżeli chodzi o jej rywalke Jelene Jankovic, to nie można sie już wypowiedzieć w samych superlatywach. Oglądając dzisiejszy mecz z Cornet, było blisko sensacji. Jankovic rozegrała fatanlny mecz, mnóstwo nie wymuszonych błędów. Licze, że jutro odbędzie sie bez sensacji i Amelie Mauresmo wygra.

Komentarz: ufff, co to był za mecz ;-)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Spotkanie: Amelie Mauresmo v Jelena Jankovic
Typ: Amelie Mauresmo
Kurs:2,37
Bukmacher:bet365
Oj tak to bedzie mecz. O godzinie 16:30 rozpocznie sie moim zdaniem ciekawe a zarazem jednostronne spotaknie. Amelie jak wiadomo jest w znakomitej dyspozycji, dzisiejszy wynik z Agnieszka to potwierdził ( 6:2, 6:0) ! Jest u siebie to zawsze pomoga, na pewno jutro przyjdzie rzesza kibiców dopingować swoją rodaczke, tym bardziej że jutro mamy sobote. Jeżeli chodzi o jej rywalke Jelene Jankovic, to nie można sie już wypowiedzieć w samych superlatywach. Oglądając dzisiejszy mecz z Cornet, było blisko sensacji. Jankovic rozegrała fatanlny mecz, mnóstwo nie wymuszonych błędów. Licze, że jutro odbędzie sie bez sensacji i Amelie Mauresmo wygra.
Popieram typ w 100%
Łudziłem się, że isia jednak wraca do formy, ale mecz z Rosjanką to był widocznie tylko zryw. mauresmo gra kapitalnie, natomiast to co wyczyniała dzisiaj jankovic to woła o pomstę do nieba: dużo niewymuszonych błędów, a niektóre to z pozycji bardzo dogodnych, wydawałoby się idealnych.
Allez Amelie :spokodfhgfh:
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Dla mnie ten mecz to to typ DNIA!!
Tak słabo grającej Serbki nie widziałem już dawno...Amelka jest w takim gazie że jakby powtórzyła dzisiejszy wynik z 2 poprzednich meczy w tym turnieju i zmiotła sympatyczną Jelenkę nie ździwiło by mnie to ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom