>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

WTA Rogers Cup presented by National Bank (Canada) Montreal

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dzisiejsze mecze:

K.Srebotnik-M.Krajicek 1,80 1,88 14.08 17:05
S.Bammer-M.Santangelo 1,84 1,84 14.08 17:05
A.Medina Garrigues-L.Granville 1,72 1,98 14.08 17:05
S.Peer-V.Lepchenko 1,25 3,48 14.08 18:20
F.Pennetta-G.Voskoboeva 1,25 3,48 14.08 18:20
M.Kirilenko-J.Kostanic 1,40 2,68 14.08 19:05
L.Safarova-V.Razzano 1,38 2,76 14.08 19:40
N.Dechy-T.Obziler 1,25 3,35 14.08 20:20
S.Mirza-A.Brianti 1,18 4,18 14.08 21:10
M.Bartoli-A.Smashnova 1,45 2,52 14.08 22:40

Kursy z betgun

Bez żadnych analiz tak bym zagrał. Meczy jest dużo jak to w pierwszej rundzie, ale trzeba wybrac coś najpewniejszego. Jak już wybiorę, opiszę te mecze tutaj.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na razie wybrałem trzy spotkania:

K.Srebotnik-M.Krajicek 1,80 1,88 14.08 17:05

Być może to dlatego, że polubiłem Michaelę po wygranym turnieju Ordina Open, jednak podstawowym argumentem przemawiającym za nią jest młodość.

S.Bammer-M.Santangelo 1,84 1,84 14.08 17:05

Spotykają się dwie doświadczone zawodniczki. Dotyczas grały ze sobą czterokrotnie i aż trzy razy wygrywała Bammer, a co najważniejsze wygrała rok temu na nawierzchni hard. Myślę, że tak będzie i tym razem.

A.Medina Garrigues-L.Granville 1,72 1,98 14.08 17:05

Ze sobą jeszcze nie grały, ale ostatnia forma Hiszpanki i dwa wygrane turnieje w tym roku to podstawowe argumenty dla których stawiam ten typ.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ivanovic, A - Golovin, T 1.41

Ivancic wygrała wszystkie (4) spotkania z Golvin, która ostatnio nie jest w dobrej formie. Na początku miesiaca odpadła juz w I rundzie turnieju z A. Frazierii... Serbka za to zaliczyła udany turniej gdzie odpadła dopiero w ćwierćfinale z pozniejsza finalistką- Jankovic...
 
G 0

grego

Użytkownik
Po spotkaniach które wybraliście widzę iż lubicie trochę ryzyka :mrgreen: jak dla mnie te mecze nie są wcale takie pewne więc ja raczej na dziś coś teoretycznie bez ryzyka :wink:

Mirza - Brianti
W rankingu WTA obie zawodniczki dzieli dość spora różnica, bo aż 104 lokaty. Co prawda Włoszka ma znacznie korzystniejszy bilans spotkań w tym roku od Sani, ale występuje ona na ogół w niewielkich turniejch i tam stara się zdobywać pkt do rankingu. Natomiast zawodniczka z Indii uważana jest za zawodniczkę dysponującą potencjałem nawet na pierwszą 10 jednak w jak narazie w tym sezonie Sania nie pokazała niczego nadzwyczajnego. Jednak w dzisiejszym meczu powinna poradzić sobie ze starszą o 7 lat Włoszką tym bardziej żę US Open tuż tuż i formę trzeba szlifować :wink:

Typ: 2-0 Mirza

Dodam jeszcze, że dziś skusiłem się na; Peer, Dechy, Pennetta i Kirilenko ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bartoli, M - Smashnova 2,60

Ech Bartoli nie jest w najlepszej formie a Smashnova wygrała ostatnio turniej...Typ bardzo ryzykowny ale po takim kursie skusilem sie. Zobaczymy czy miałem nosa :wink:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wczorajsze wyniki:

K.Srebotnik-M.Krajicek 1,80 1,88 14.08 17:05 0-2 :zy3ou:
S.Bammer-M.Santangelo 1,84 1,84 14.08 17:05 1-2 :zy3ou:
A.Medina Garrigues-L.Granville 1,72 1,98 14.08 17:05 2-0 :mrgreen:
S.Peer-V.Lepchenko 1,25 3,48 14.08 18:20 2-0 :mrgreen:
F.Pennetta-G.Voskoboeva 1,25 3,48 14.08 18:20 2-0 :mrgreen:
M.Kirilenko-J.Kostanic 1,40 2,68 14.08 19:05 2-1 :mrgreen:
L.Safarova-V.Razzano 1,38 2,76 14.08 19:40 2-0 :mrgreen:
N.Dechy-T.Obziler 1,25 3,35 14.08 20:20 2-1 :mrgreen:
S.Mirza-A.Brianti 1,18 4,18 14.08 21:10 1-2 :zy3ou:
M.Bartoli-A.Smashnova 1,45 2,52 14.08 22:40 2-0 :mrgreen:

Na dzisiaj przede wszystkim Marta Domachowska, więcej typów później :p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ivancic 2:0 Golvin

[shadow=red:ad381ba0eb]Bartoli, M 2:0 Smashnova [/shadow:ad381ba0eb]

Ech niestety tez ryzykowny typ nie wszedł...Smashnova niewykorzystała kilka BP, itak sie musiało skończyć... :roll:
 
banji 13

banji

Forum VIP
Dzisiaj bardzo wierze w umiejetności naszej Marty , po pierwsze bo.....



zamyka mi ładny kwit ;]

a po drugie...Alicia Molik gra w tym roku bardzo mało, zaledwie 10 pojedynków singlowych, z których wygrała tylko 3. Ponadto na hardzie rozegrała tylko jeden mecz, więc może nie być jeszcze &quot;rozegrana&quot; na tej nawierzchni. Marta ostatnio w singlu nie prezentuje się najlepiej, od 3 turnieji nie może przebrnąć 1 rundy, ale wierze że w końcu ta fatalna passa musi sie skończyć. W ostatnim czasie rozegrała ona więcej pojedynków na hardzie( łącznie z meczami deblowymi) i to napewno należy zaliczyć do jej atutów. W dotychczasowej karierze obie tenisistki jeszcze się nie spotkały.

Mecz zaplanowany na godzine 19
Kursy z GB:
Domachowska M. v Molik A. 1.93 1.75
co ciekawe na BetGun-ie bardziej wierzą w naszą Marte :wink:
Kursy z BG:
Domachowska M. v Molik A. 1.75 1.94
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Marion Bartoli (FRA) - Anna Smashnova-Pistolesi (ISR) 1
Ana Ivanovic (SCG) - Tatiana Golovin (FRA)(SCG) 1
stawka : 3.00 kurs : 1.77 wygrana : 5.31 :mrgreen:

Widzu, mówiłem że Bartoli mi nie sp...doli i wygra ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech jak wygrywasz po 5zł to niech Ci bedzie.... Mam dobra wiadomosc dzisiejszy mecz naszej Marty bedzie chyba na zywo w eurosporcie!!!Wiec tez sie moze na nia skusze... :roll:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiec zdecydowałem sie dzisiaj zagrac:

Perry, S - Peschke, K 1.42

Domachowska, M - Molik, A 1.86

Hmmm...wiara, nadzieja czyni cuda :wink: ??

Chakvetadze, A - Suarez, P 1.35

Sugiyama, A - Wozniak, A 1.28
 
G 0

grego

Użytkownik
... ja raczej na dziś coś teoretycznie bez ryzyka :wink:

Mirza - Brianti ...

Typ: 2-0 Mirza...
bez ryzyka co ;) ale dodam że też jestem :zy3ou: i to baaardzooo
Wiesz do tej pory jestem w ???? i nie potrafię powiedzieć, co sięstało z Sanią w 2 i 3 secie.Skąd tak nagłe załamanie :?: wiem napisałem bez ryzyka, bo liczyłem na gładkie 2-0 no niestety &quot;przejechałem&quot; się na tym, zresztą pewnie nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :wink:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Przestan nie musisz sie tlumaczyc!!!! Wiadomo, w jakiej branzy jestesmy nigdy nie ma typow bez ryzyka, jak tego nie rozumiesz... ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=green:9f2d6cbb0c]M. Domachowska 2:0 A. Molik[/shadow:9f2d6cbb0c]

Brawo Marta!! Zagrała naprawde dobre spotkania. Trzeba przyznac jednak, iz Molik popełniła sporo błedów i pomogła naszej Marcie wygrać te spotkanie. Lecz wiadac, ze Polka jest w dobrej formie i moze zajdzie jeszcze dalej...!?
 
banji 13

banji

Forum VIP
Mecz z Alicją był bardzo wyrównany, oba sety zakończyły się w taibreak-ach, w pierwszym Polka wygrała do 1 ,a w drugim do 5.Co ciekawe były tylko 2 breaki , coś nie mogły sobie dziewczyny poradzić z serwisem rywalki :wink: no ale niestety, już chyba dalej to Marta nie zajedzie (chociaż to tylko sport , a nadzieja zawsze umiera ostatnia :wink: ) bo w drugiej rundzie wpadła na Kuznetsova. Szansy należy szukać w tym że Svieta nie grała już od miesiąca w żadnym turnieju. Jest to jej pierwszy mecz o stawke od przegranej w Wimbledonie w 3 rundzie. Mecz zaplanowany na godzine 19, zobaczymy co z tego wyjdzie , wiem jedno dzisiaj Marty nie gram :wink: Poważnie sie obawiam że przygoda Domachowskiej na kortach w Montrealu może dzisiaj dobiec końca, bo niestety w nocy odpadła z debla, w parze z Mirzą przegrały z Garbin T./Tu. 1-2 :x
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Domachowska, M - Kuznetsova, S 1,20

Zagrałem te spotkanie mimo tego, ze powiedzialem sobie, ze nigdy nie bede grał przeciwko Polką(Polką) mam nadzieje, ze nie bede tego załował...O dyspozycji i wczorajszym spotkaniu Marty jest wszystko napisane wyżej. Co do Rosjanki to porwaca po dłuższej kontuzji i jej forma jest na pewno niewiaodmą, ale moim zdaniem jezeli nawet nie bedzie w optymalnej dyspozycji da rade naszej Marcie. Kuznetsovato przeciez jedna z najlepszych rakiej świata!!! Co wy na ten typ?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
&quot;bede grał przeciwko Polką(Polką)&quot;
przeciwko PolKOM :!: :?

Przy kursie 4.00 na Martę bukmacherzy widzą jednego, a w zasadzie jedną faworytkę, ale jeśli Marta utrzyma wczorajszą dyspozycję to może sprawić kłopoty Rosjance, chociaż o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom