>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Istambuł & Strasburg 18-24.05.2008

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Place : Istanbul, Turkey

Tier III
Prize Money: $200,000
Surface: Red Clay/Outdoors
Official Web Site:
[URL='http://www.istanbulcup.com']www.istanbulcup.com[/URL]
2007 Singles Final
(2) Elena Dementieva (RUS) d. Aravane Rezai (FRA) 76(5) 30 ret. (left knee injury)
2007 Doubles Final
A.Radwanska/U.Radwanska (POL/POL) d. (1) Chan/Mirza (TPE/IND) 61 63


Strasbourg, France
Tier III
Prize Money: $175,000
Surface: Red Clay/Outdoors
Official Web Site:
[URL='http://www.internationaux-de-strasbourg.com']www.internationaux-de-strasbourg.com[/URL]

2007 Singles Final
(6) Anabel Medina Garrigues (ESP) d. (1) Am�lie Mauresmo (FRA) 64 46 64

2007 Doubles Final
(1) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. (4) Molik/T.Sun (AUS/CHN) 63 64
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
Agnieszka Radwańska w Stambule - po co jej ten turniej?
Radwańska (WTA 16) jest faworytką. W turniejowej drabince jest tylko jedna teoretycznie silniejsza od niej rywalka - rozstawiona z jedynką Rosjanka Jelena Dementiewa (WTA 7).
Ale sztab Radwańskich kręci nosem na występ w Stambule (pula nagród 200 tys. dol.).
Radwańska, która w Stambule jest z mamą Katarzyną, w turnieju więc zagra, ale nie ukrywa, że start traktuje treningowo.
???? ???? ???? ????
Co oznaczać może, że spokojnie możemy stawiać na porazkę Agi w jednym z pierwszych jej pojedynków w turnieju ...
Więcej o występie Agi ( i spodziewanej porażce)
http://www.sport.pl/celebrities/1,83535,5223419.html
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Flavia Pennetta - Natalie Dechy 1 @ 1.30 ✅ ( 4:6, 6:2, 6:3 )
Kurs niski, ale mecz wydaje się pewny. Flavietta świetnie zaczęła sezon, 2 wygrane turnieje na cegle, niestety potem spuściła z tonu. Zbliża się French Open, może czas więc wejść w jakiś rytm meczowy, przejść ze 3 rundy...cegła to jej nawierzchnia, bardzo liczę na jej dobra grę w Strasburgu. Natala Dechy przestała ostatnio niemal startować gdziekolwiek, po turnieju w Amelia Island grała tylko raz, w małym challengerze, nie osiągając żadnego wyniku. Ograna na cegle, no i ogólnie lepsza tenisistka, jaką niewątpliwie jest urodziwa Włoszka, nie powinna mieć z Dechy większych problemów.
Marta Domachowska - Marina Erakovic 1 @ 1.51 ✅ ( 7:6, 6:3 )
Widziałem Martę ostatnio na pokazówce w Warszawie i grała na prawde dobrze. Dzielnie walczyła z zawodniczkami znacznie lepszymi, niż Nowozelandka. Młoda Erakovic z cegłą rzadko ma do czynienia. Dla przykładu w tym roku zaledwie jeden mecz, z Cristeą . Ten sezon jest dla Mariny całkiem udany, osiągała dobre wyniki...ale wraz z zmianą nawierzchni na clay nagle zniknęła gdzieś. Marta Domachowska to już doświadczona zawodniczka, mimo że wyników jakichś wybitnych nie ma, to ograniem na cegle znacznie przewyższa rywalkę. Troche może w tym typie jest patriotyzmu, ale jeśli Domaszka zagra jak na pokazówce, spokojnie wygra swój mecz.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Racja Prasa, też tak typuje, ale nie wpisywałem tu z racji właśnie niskiego kursu. Flavia gra dobrze. Ostatnio przegrywała i wygrywała na zmianę, ale nie przejmowałbym się tym bo przegrywała z Sereną Williams, Jelena Jankovic i Iveta Benesova. Ta ostatnia w Estoril przegrała dopiero w finale z Kirilenko widziałem jak wtedy grała, to żadna ujma dla Flavii.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Julia Vakulenko - Edina Gallovits 2 @ 1.53 ✅ ( 6:1, 4:1 krecz )
Julka wraca po ten kontuzji i wraca...i jakoś nie może. 2 mecze w ciągu całego tegorocznego sezony, dwa gładko przegrane...W poprezdnim tygodniu 1:6, 2:6 z będącą w dość słabej formie Virginie Razzano. Cóż, nie wygląda to optymistycznie. Prawy nadgarstek daje o sobie znać od dawna, rok temu całkiem dużo kreczów ( dokładnie 4 ), no i formy teraz brak. Po drugiej stronie stanie młoda Rumunka, Edina Gallovits. Edina, która cegłę chyba lubi szczególnie, rozegrała tam prawie połowę wszystkich swoich meczów w karierze, wygrała na clayu sporo challengerów. Obecnie forma taka sobie, ale też dużo nie grała. To jej pierwszy mecz od miesiąca. W przeciwieństwie do walczącej z kontuzją Julki, przygotowywała ona formę na French Open. Pierwszy test jutro, oby zaliczony ????

Husarova/Pennetta - Savchuk/Foretz 1 @ 1.30 ✅ ( 6:1, 4:6, 10:8 )
Husarova, grająca tylko w deblach, w parze z ładną, ale przede wszystkim dobrze grającą Penettą. To bardzo dobre połączenie, mogące przynieśc fajny wynik. Przeciwniczki średnio wymagające, o ile Foretz jeszcze w deblu grywa, to Olga bez sukcesów. Krótko, bo chce mi się spać:|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sorana Cristea - Agnieszka Radwańska 1 @ 3.56 ⛔ ( 0:6, 0:6 ) ????
Wszyscy o tym mówią i piszą. Aga jest tu z konieczności, nie ma zamiaru zbytnio się wysilać. Skupia się na French Open, które już za pasem. Traf chciał, że trafiła na dość mocną przeciwniczkę, co pozwala zagrać przeciwko niej. 18-letnia Rumunka radzi sobie całkiem nieźle. Ba, wygrała z Isią już dwa mecze w karierze! Rumunka radzi sobie na cegle bardzo dobrze w tym roku, z resztą, sezon ogólnie póki co jest dość udany dla niej. Aga też w tym roku gra nieźle...ale jakby to nie ma znaczenia w tym przypadku. Typ głównie ze względu na zamieszczony kilka postów wyżej artykuł + utalentowana Rumunka.
 
szklisty 0

szklisty

Użytkownik
No to zagrała:p Kurde tez postawilem a tu taki klops, moze w nastepnej rundzie sie podlozy? Nie sadze zeby grala do konca ten turniej, chyba ze czuje sie tak pewnie, ze pojedzie do Paryza w sobote i z marszu przystapi do gry, to jesdnak nie byloby rozsadne z jej strony, sam nie wiem:/
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Sorana Cristea - Agnieszka Radwańska 1 @ 3.56

Wszyscy o tym mówią i piszą. Aga jest tu z konieczności, nie ma zamiaru zbytnio się wysilać. Skupia się na French Open, które już za pasem. Traf chciał, że trafiła na dość mocną przeciwniczkę, co pozwala zagrać przeciwko niej. 18-letnia Rumunka radzi sobie całkiem nieźle. Ba, wygrała z Isią już dwa mecze w karierze! Rumunka radzi sobie na cegle bardzo dobrze w tym roku, z resztą, sezon ogólnie póki co jest dość udany dla niej. Aga też w tym roku gra nieźle...ale jakby to nie ma znaczenia w tym przypadku. Typ głównie ze względu na zamieszczony kilka postów wyżej artykuł + utalentowana Rumunka.
Aga wygrała 6:0 6:0. Hmm ja myślę,że Agnieszka to ambitna dziewczyna i podeszła do tego spotkania bardzo poważnie. Ona jest jedną z tych zawodniczek co nigdy żadnego meczu nie odpuszczają, jak to ma niestety miejsce dosyć często na kortach. Myślę,że można było zaryzykować po tym kursie, ale Agnieszka po raz kolejny udowadnia nam,że jeśli gdzieś gra to nie ma co liczyć na to,że podda mecz jeśli przegra to tylko wtedy kiedy przeciwniczka po drugiej stronie siatki będzie od niej lepsza.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moim zdaniem ambicja Agnieszki nie ma nic do rzeczy. Ona jest tylko marionetka, o wszystkim decyduje jej ojciec i obecny manager. Nie rozumiem po co oni chodza do mediow i placza jak to zle sie stalo ze musza byc w Stambule jakby to byl faktycznie wielki problem dla zawodowej tenisistki, no a potem Aga robi 6-0 6-0. Dla mnie nie ucziciwy zawsze byl sztab Radwanskiej, wiele jej porazek Piotr tlumaczyl w dziecinny klamliwy sposob, dlatego tez nigdy nie biore na serio slow amatorow tenisowych, przypomne jeszcze, ze Piotr Radwanski, ktory pojecie o tenisie ma minimalne, swierdzil niedawno, ze w takiej formie w jakiej jest Serena Williams nikt jej nie ogra w Berlinie, efekt widzielismy chwile pozniej jak w marnym stylu odpadla z Safina. Nie bierzcie nigdy na seiro slow sztabu Radwanskich bo to sa amtorzy, jej nowy manager to bardziej taki cwaniaczek, a to wymyslil fotki do magazynu a to jakas reklama a to jakas ciekawa wypowiedz do mediow, on sie tym zajmuje. Chociaz przyznam szczerze, ze najlepsyzm rozwiazaniem dla Agnieszki byloby odpasc w 1 rundzie i zameldowac sie we Francji lecz jak widac oni wiedza lepiej, efekty zapewne znow beda oplakane.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
????E.Dementiewa - A.Radwańska????(Ilość rozegranych setów )
Typ:2 3sety
Kurs:2.30
Buk:bwin

Jutro w Istambule na turnieju tenisa ziemnego kobiet rozegrane zostanie finał w grze singlowej , w której spotkają się Rosjanka Elena Dementiewa z Polką Agnieszką Radwańską. Dementiewa jest mistrzynią tego turnieju z 2007 , który wygrała pokonując w finale Francuzkę Rezai 2:0. W tym roku Dementiewa w turniejach z cyklu WTA zagrała w 2 finałach gry singlowej ,z których jeden wygrała tzn .WTA Dubai (hard) po zwycięstwie 2:1 z Kuzniecową i niedawno na glinie w WTA Berlin gdzie przegrała z drugą Rosjanką Safiną też w 3 setach 1:2. Agnieszka Radwańska mozolnie pnie się w górę rankingu WTA i jest już na 15 pozycji i do Dementiewej (7lokata) brakuje jej 1100 pkt. Spotkanie finałowe z pewnością będzie bardzo zacięte i Agnieszka nie jest bez szans na zwycięstwo w tym turnieju. Spotkały się ze sobą 2 krotnie :w 2006 roku na turnieju J&amp;S Cup w Warszawie na korcie ziemnym w ćwierćfinale wygrała Dementiewa 2:1 a w Luxemburgu tego samego roku na korcie twardym też w 1/4 finału wygrała Agnieszka 2:0.W finale WTA Istambuł zostanie rozegranych 3 sety.

__________________________________________________________
Nie rozwijaj żagli póki kotwica na dnie.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Moim zdaniem ambicja Agnieszki nie ma nic do rzeczy. Ona jest tylko marionetka, o wszystkim decyduje jej ojciec i obecny manager. Nie rozumiem po co oni chodza do mediow i placza jak to zle sie stalo ze musza byc w Stambule jakby to byl faktycznie wielki problem dla zawodowej tenisistki, no a potem Aga robi 6-0 6-0. Dla mnie nie ucziciwy zawsze byl sztab Radwanskiej, wiele jej porazek Piotr tlumaczyl w dziecinny klamliwy sposob, dlatego tez nigdy nie biore na serio slow amatorow tenisowych, przypomne jeszcze, ze Piotr Radwanski, ktory pojecie o tenisie ma minimalne, swierdzil niedawno, ze w takiej formie w jakiej jest Serena Williams nikt jej nie ogra w Berlinie, efekt widzielismy chwile pozniej jak w marnym stylu odpadla z Safina. Nie bierzcie nigdy na seiro slow sztabu Radwanskich bo to sa amtorzy, jej nowy manager to bardziej taki cwaniaczek, a to wymyslil fotki do magazynu a to jakas reklama a to jakas ciekawa wypowiedz do mediow, on sie tym zajmuje. Chociaz przyznam szczerze, ze najlepsyzm rozwiazaniem dla Agnieszki byloby odpasc w 1 rundzie i zameldowac sie we Francji lecz jak widac oni wiedza lepiej, efekty zapewne znow beda oplakane.
Roxanne chociaż jesteś moderatorem to nie nazywaj Agnieszki Radwańskiej marionetką i nie proponuj jej porażki w 1 rundzie słabego turnieju ! Nie godzi się Polakowi udzielać takich porad najlepszej polskiej tenisistce w historii WTA. Młodzi sportowcy to czytają i mają pewny wzór.Jeżeli zawodnik jest słaby w małych turniejach to nie będzie mocny w dużym .Naukę wygrywania meczów i charakter zwycięzcy ćwiczy się od wieku juniora a następnie w małych turniejach. Pokonanie Cirstei czy Klepac powinno być dla zawodniczki walczącej o TOP 10-tkę rankingu WTA swego rodzaju przetarciem (treningiem) przed RG. Pironkowa była już dla Agnieszki równorzędnym przeciwnikiem i ...Agnieszka ją ,,rozjechała,, w 3 secie .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roxanne chociaż jesteś moderatorem to nie nazywaj Agnieszki Radwańskiej marionetką i nie proponuj jej porażki w 1 rundzie słabego turnieju !
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania obojetnie cyz jest moderatorem czy nie. Aga jest marionetka w rekach zlych ludzi to nie jej wina a Ty masz pretensje o to do mnie, byles kiedys na turnieju z jej udzialem w miare blisko jej srodowska? Byles kiedykolwiek na treningu? Jesli nie to nie wypowiadaj sie w tej sprawie, klopoty ze szkoleniowcem-ojcem mialo wiele zawodniczek WTA jesli mozesz to przemilczec Twoja sprawa masz do tego prawo tak jak ja mam prawo glosno mowic co uwazam.

Nie godzi się Polakowi udzielać takich porad najlepszej polskiej tenisistce w historii WTA.
A jakbym byla Niemka lub Czeszka a kibicowalabym Agnieszce to juz wolno? C to za argument?! Jak Polska gra na ME/MS a zagrasz przeciw dla kasy to nie jestes patriota, nienawidzisz kraju?! Zawialo tutaj pisowskim populizmem.

Pokonanie Cirstei czy Klepac powinno być dla zawodniczki walczącej o TOP 10-tkę rankingu WTA swego rodzaju przetarciem (treningiem) przed RG. Pironkowa była już dla Agnieszki równorzędnym przeciwnikiem i ...Agnieszka ją ,,rozjechała,, w 3 secie .
Czy to ja poszlam do Wyborczej marudzac, ze Aga musi grac Stambul? Mam wrazenie, ze Ty tak uwazasz, to nie ja mowilam dzienniakrzem jak to zle sie stalo, ze Aga musi grac, ze chetnie by sie wycofala tylko nie chce placic kary wiec o co Ty masz do mnie pretensje?! To szbat Radwanskich powiedzial wiele glupot przed tym turniejem. Skoro nie zabepzieczyli sie na czas to trzeba bylo jechac i grac a nie opowiadac glupoty w prasie, mozna tez przyjac taktyke 1 meczu jaka w hisotrii tenisa stosowalo wielu zawodnikow/zawodniczek jesli byloby to korzystne. Najwidocznie sztab uznal ze nie ucieka z Turcji po 1 meczu tylko Aga ma grac i co w tym takiego szokujacego abys zabieral glos tak po mnie jezdzac.

Powtarzam po raz ostatni: Agnieszka jest krzywdzona! To nie jej wina, ze tak sie toczy jej kariera, ze wladze ma ojciec i manager. Ja zwracma uwage na powazny problem a Ty mnie za to krytykujesz piszac, ze ja &quot;dokuczam&quot; Radwanskiej. Albo czytasz zupelnie bez zrozumienia albo atakujesz byle atakowac, przemysl sprawe bo na razie to Twoja zachowanie jest wyjatkowo glupie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Aj cała Roxxx, zawsze ma swoje odmienne zdanie... Aga w złych ręękach, oczywiście Roxxx w fafalnych rekach jest. W wieku 19- lat 15 rakieta swata na swoim rozkładzie najlepsze zawodniczki takie jak Sveta, czy Sharapova... wspaniałe wsytepnpy w najlepszych turniejach, najlepsza polka w historii i tak dalej i tak dalej... sie czepiasz jakis dziwnych rzeczy, ojciec Williamsów tez podobno nie zna sie na tenisie a jakie sukcesy osiagały/osiagaje jego córki? Ze Robert sie pomylił co do Venus to bywa... sama posatwiłas na Venus w Berlinie i przegrałąs duzo kasy wiec sie nie zgrywaj tez sie na niej przejechałas... W Adze mozna mowi tylko w samym superlatywach jezeli chodzi o wyniki na korcie, poza kortem wielu fanow ma do niej pretesje... ale juz osiagneło duzy sukces ja osobiscie nie wymagam od niej wiecej, niechutrzyma te miejsce przez najblizsze sezony to bedzie b. dobrze a TOP10 moze byc dla niej jeszcze w tym sezonie ale ja jestem z niej juz dumny... pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Papa Williams bral corki po szkole i nawalaly godzinami stad efekty, Piotr 100% porazek tlumaczy w sposob nie godny trenera czolowej rakiety swiata, ustala zazwczaj bardzo zla taktyke na mecze (np. z Peer oraz Hantuchova po historycznych wygranych), nie poprawia serwisu - najgorszego elementu Agi - twierdzac, ze jest ok itd itd takich rzeczy jest wiecej a wszystkie bardzo zle dzialaja na zawodniczke i co ma do tego, ze to najlepsza Polka? Ma wielki talent, gra swietnie z konca kortu czy to oznacza, ze ma super serwis? ze jest dobrze prowadzona? ze zawsze ma dobra taktyke? Jesli tak to czemu przegrywa najwanziejsze mecze takie jak z Hantuchova gdzie zmiast zaatakowac stoi na linii i konczy sie to pogromem? To jest najgorsza taktyka z mozliwych, wymysl ojca oczywiscie. Juz nie wspomne o sezonie przygotowawczym, gdyby nie Piotr nasza Radwanska bylaby juz dawno w najscislejszej czolowce i walczyla o Masters.

Jeszcze dwa wazne elementy. Problemy kondycyjne pod koniec spotkan, kolosalne zaniedbanie Radwanskiego, zamiast robic prawo jazdy latem trzeba bylo cwiczyc ale tatus jak zwykle nie mial pomyslu co i jak.

Teraz jeden z najciezzych grzechow obozu Agnieszki. W roku 2007 byla chyba w top 10 jesli chodzi o zaorbki na korcie i jednoczensie ponad 100 miejsce jesli chodzi o zarobki po za kortem. TO jedo z najwiekszych zaniedban, kariera zawodniczki moze nie byc dluga, rok czasu zmarnowany, nic nie zaoribla poza kortem chociaz mogla bardzo wiele jakby tatus raczyl zatrudic managera, zrobil to dopiero niedawno. Caly rok w plecy. Jakby tego bylo malo to Aga nawet nie grala w stroju sportowej firmy bo tatus twierdzil, ze skoro jest Prokom jako reklama to tyle starczy, niesamowite naprawde, przeciez byly firmy ktore sie godzily na to aby byla na ich stroju reklama Prokomu, tylko za noszenie storju jest duza kasa ale po co tatus wie lepiej co robic, i tak Aga stracila na pewno bardoz duzo kasy. Jesli to wszystko uwazacie za ok i popracie Wasza sprawa ale nikt mi w wolnym kraju nie obierze prawa do posiadania wlasneog zdania i przedstawia go, Kantona to nie bialorus lub chiny pamietaj.
 
one-tree-hill 0

one-tree-hill

Użytkownik
Witam!

Czytając Waszą dyskusję i mi nasunęły się na myśl pewne słowa. Przede wszystkim chciałbym zacząć od tego, że w dziale tenisowym panuje jakaś dziwna wręcz chora atmosfera (zresztą już ktoś o tym wspominał). Wystarczy, że pojawi się jakiś nowy użytkownik i napisze jakieś „wypociny” zamieszczając w swojej analizie tylko miejsca rankingowe zawodniczek, ostatnie wyniki, napisze, że np. zawodnik/zawodniczka X lubi grę na hardzie a w gruncie rzeczy okazuje się, że z tą nawierzchnią owy player nie ma nic wspólnego i wtedy zaczyna się lincz. Ludzie trochę więcej luzu. Forum nie polega tylko do kłótni i ciągłych sprzeczek słownych. Ja rozumiem, że nieraz komuś zdarzy się napisać coś bezsensownego. Jak ktoś napisze analizę w stylu o jakim już wspominałem czyli ranking, wyniki i jakaś bzdura to owszem należy go poprawić, ale nie od razu niszczyć słownie. Człowiek powinien się na błędach uczyć! ;)
Pozatym kiedyś była dyskusja, którą prowadziliście z userem CZECHMAR wspominał on o tym, że w bukmacherce liczy się przede wszystkim matematyka i ja się z nim zgadzam. Niejednokrotnie na różnych forach bukmacherskich można przeczytać wspaniałe analizy, po których łatwo wywnioskować, że typer zna się na rzeczy, że tenis to dla niego chleb powszedni jednak –zonk- i po serii trafnych typów jego kolejny nie wszedł z różnych powodów (czasami pojawia się dłuższa, czarna seria porażek). Zawodnik na którego stawiał zagrał słabo, nie chciało mu się itd. Tak więc nie zawsze nawet najlepsza analiza okazuje się trafna. Warto więc tu nadmienić, że należy grać także zgodnie z matematyką o czym wspominał owy user o którym wspominałem, bo tylko to może doprowadzić nas do celu $$$.
Teraz przejdę do części, której dotyczy wasza dyskusja. Roxanne napisała, że Aga jest „marionetką w rękach swojego ojca” i pomimo tego, że się z nią nie zgadzacie ja się z nią w pełni zgadzam. Cała sytuacja z grą w Stambule również mnie bardzo śmieszy. No, ale w tym wypadku, że Aga doszła aż do finału mają wymówkę jeśli nie pójdzie zbyt dobrze w Paryżu :p. Jest jeszcze jedna rzecz, która rzuciła mi się w oczy otóż zauważyłem, że macie za złe Roxanne, że jest moderatorką i za każdym razem kiedy dochodzi do jakiegoś spięcia - słownej dyskusji i prezentowania swoich argumentów najeżdżacie na nią. Możeby tak trochę więcej szacunku dla kobiety. Rox wspomniała jeszcze o ważnej sprawie. Często ludzie u buków stawiają na Agę i piszą, że trzeba być patriotą. Jednak w tym wypadku swój patriotyzm należy zatrzymać dla siebie i stawianie przeciwko naszej Adze gdy gra ona z lepszą zawodniczką czy też przeciwko naszej drużynie narodowej nie wiąże się z brakiem patriotyzmu, a bardziej z realizmem. Każdy nawet jeśli stawia przeciwko „naszym” czy to Kubicy, czy Adze, piłkarzom, siatkarzom, szczypiornistom, itd. cieszy się w takim wypadku jeśli oni wygrają, nawet gdyby kupon był przegrany. Nikt raczej nie gra za grube pieniądze takich zdarzeń, a przynajmniej nie powinien. Wracając do papy Radwańskiego to na temat taktyki dobieranej pod rywalki Agi nie będę już nic pisał. Na koniec uwaga dotycząca zarobków Agi poza kortem. Sądzę, że ta kwestia jest bardzo zaniedbana. Jak pisała Roxanne rok czasu zmarnowany, a mnie ciekawi co by było gdyby Aga złapała jakąś kontuzję i nie miałaby żadnych środków z poza kortów. Świat marketingu nie jest mi obcy, ale jeśli chodzi o tenis to nie zabardzo się na tym znam chociaż gdzieś o uszy mi się obiło podczas jakiejś kontuzji któregoś z zawodników, że kasę dostawał nawet bez gry (oczywiście odpowiednio mniejszą). Zresztą w dobrym kontrakcie jest jakaś wzmianka dotycząca tego, tak samo premii związanej z dobrymi wynikami.
Niemniej jednak żeby nie było, że bronie tylko i wyłącznie Roxanne i żeby mi tu ktoś zaraz nie wyjechał, że się podlizuje (to nie w moim stylu) :p
kantona ma np. rację mówiąc o tym, że Aga w Stambule pogra z niżej notowanymi rywalkami uwierzy w siebie, zyska więcej pewności i to ją wzmocni. Owszem i dobrze, że Aga nie odpadła w pierwszej rundzie tak jak jej „życzono”. Niech pogra i powygrywa. Taki turniej by się też przydał naszej Marcie aby pograła z takimi rywalkami i wygrała kilka meczy. Jak dla mnie jej tenis jest o wiele ładniejszy od tenisu Agi i ogromnie przykro mi, że nie może ona się wbić na stałe do pierwszej 30-stki rankingu i grać na najwyższym poziomie z najlepszymi zawodniczkami.
A się rozpisałem… :roll: w taki razie już kończę… mam nadzieję, ze nikogo nie uraziłem i że mnie zaraz nikt nie zlinczuje :p

A jeszcze zapomniałem :p serwis owszem należy poprawić… chociaż w dzisiejszym meczu nie był on aż taki tragiczny sądząc po cyferkach… ;)

Swoją drogą życzę Adze jak najlepszego występu w Paryżu! ????


Pozdrawiam!




AGA wygrywa w Stambule!!! ????
Agnieszka Radwańska 6-3 6-2 Elena Dementieva


ps
sorki za ewnetualne literówki, błędy składniowe, itp. ale pisałem tak na szybko co mi do głowy przyszło i tak z sercem hehe :jezora:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chorej atmosfery nie widzę ???? Raczej lincz spotyka osoby robiące tutaj livescore, piszące posty typu : Aga wygra bo jest lepsza, niz te, które piszą analizy. Nie lubimy też postów 1 zdaniowych, nie wnoszących nic do tematu. Chora atmosfera to gruba przesada. Sam zachęcam wiele osób do pisania analiz, piszę do nich na PW jeśli widzę, że mają pojęcie. Rox, Gusto to osoby zasłużone dla tego działu, od dawna dbają o jego rozwój. Nie rozumiem najeżdżania na nich, zważywszy że często jest to bezpodstawne. Poświęcamy swój wolny czas, żeby był tu porządek i panowała przyjazna atmosfera.
Czechamar to oddzielny temat:p
Wracając do tematu
Agnieszki, po 1 gratuluję jej oczywiścię zwycięstwa w Stambule. Turniej mało prestiżowy ( tier IV ), ale wygrana to wygrana. Ale obawiam się, że to może wpłynąć na jej postawę na RG. Z jednej strony ograła się, to prawda. Ale z drugiej strony, kiedy większość jej rywalek wypoczywała i przygotowywała się indywidualnie do Wielkiego Szlema, ona sobie grała 3-setowe pojedynki i walczyła na całego. Nigdy nie miała jakieś wybitnej kondycji no i mam pewne obawy, czy wytrzyma trudy tego turnieju. Trzymam za nią kciuki oczywiście i życzę, aby zaszła jak najdalej. Ale będąc realistą, może być tak sobie;]
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wygrana nad Dementieva to wielki sukces, oby tylko sie skonczylo sie odpadnieciem teraz w 1 rundzie i kolejna demgogia Radwanskiego ze po Stambula byla zmeczona, wierze, ze to nie bedzie. Agnieszka jest w formie i tylko na RG nie zrobila jeszcze zadnego wyniku z turniejow wielkoszlemowych.

Co do Czechmara, pisalismy wielokrotnie aby zalozyl wlasny temat z typami bo ten dzial jest przeznaczony na analizy, nie chcial wiec jego wina. Rowniez nie neguje matematyki lecz nie jest latwo obliczyc % szanse na wygrana a Czechmar potrafil w wyrownanym meczu pisac, ze ktos ma 90% wiec jest to pozbawione sensu oczywiscie ma prawo w swoim temacie pisac co chce ale w dziale z analizani takie cos nie ma sensu.

Czu atmosfera jest zla? Nie zauwazylam, byc moze moj blad, kazdy ma prawo do wlasnego zdania nikt nie kasuje wpisow jesli ktos mysli inaczej lub stawia inaczej, ten dzial byl martwy a dzis zyje, wiadomo, ze idealnie nie jest ja na razie jestem zadowolona i licze, ze bedzie lepiej.

Wszelkie nowe propozycje prosze zglaszac do moderatorow, jest Gusto Prasa i ja , prosze pisac w temacie wyzej lub na PW, kazdy pomysl zostanie przez nas rozpatrzony. Pozdrawiam fanow tenisa.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Wygrana nad Dementieva to wielki sukces, oby tylko sie skonczylo sie odpadnieciem teraz w 1 rundzie i kolejna demgogia Radwanskiego ze po Stambula byla zmeczona, wierze, ze to nie bedzie. Agnieszka jest w formie i tylko na RG nie zrobila jeszcze zadnego wyniku z turniejow wielkoszlemowych.
Co do Czechmara, pisalismy wielokrotnie aby zalozyl wlasny temat z typami bo ten dzial jest przeznaczony na analizy, nie chcial wiec jego wina. Rowniez nie neguje matematyki lecz nie jest latwo obliczyc % szanse na wygrana a Czechmar potrafil w wyrownanym meczu pisac, ze ktos ma 90% wiec jest to pozbawione sensu oczywiscie ma prawo w swoim temacie pisac co chce ale w dziale z analizani takie cos nie ma sensu.
Czu atmosfera jest zla? Nie zauwazylam, byc moze moj blad, kazdy ma prawo do wlasnego zdania nikt nie kasuje wpisow jesli ktos mysli inaczej lub stawia inaczej, ten dzial byl martwy a dzis zyje, wiadomo, ze idealnie nie jest ja na razie jestem zadowolona i licze, ze bedzie lepiej.
Wszelkie nowe propozycje prosze zglaszac do moderatorow, jest Gusto Prasa i ja , prosze pisac w temacie wyzej lub na PW, kazdy pomysl zostanie przez nas rozpatrzony. Pozdrawiam fanow tenisa.
Wnioskuję Roxanne,że jesteś kobietą i lubisz żeby twoje było na wierzchu. OK niech tak będzie! Od ponad pół wieku z kobietami staram się zgadzać. Widzę ,że jesteś orędowniczką Donalda bo wyjechałaś do mnie z pisowcami. Moje poglądy są moją prywatną sprawą. :-D i prosze nie pisać nieznanej sobie osobie , że cyt: albo czytasz zupelnie bez zrozumienia albo atakujesz byle atakowac, przemysl sprawe bo na razie to Twoja zachowanie jest wyjatkowo glupie. Wystąpiłem w obronie Radwańskiej , która udowodniła dziś ,że jest nietuzinkową zawodniczką pokonując 7 rakietę świata Dementiewą. Sprawę sztabów szkoleniowych i inne sprawy poboczne odłożyłbym na bok i nie przejmowałbym się co one robią ,grunt aby zawodniczka wyszła na kort i pokazała klasę tzn .wygrała kolejny mecz. Obojętne jest nam kibicom czy Agnieszka zagra i wygra kolejne spotkanie prawą czy lewą ręką i po jak to niektórzy twierdzą męczarniach czy w expresowym tempie jak z Cirsteą . Jest wszechstronną zawodniczką i nie zdziwię się ,że ten rok zakończy w TOP 10 WTA. Obserwując ją można wywnioskować, że jest zawodniczką bardzo podobną charakterem i stylem gry Wielkiej Henin.Życzymy jej tego aby zastąpiła ją na pozycji 1 rankingu WTA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom