>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA - Indian Wells

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
V.Razzano-M.Yuan ⛔ :przeklina:
kurs:1.40
Typ:1

Yuan wygrala w tym roku dopiero 1 mecz na 5 i widac ze jest w kiepskiej formie.Wloszka natomiast to mloda zawodniczka ktora jest zadna zwyciestw i w tym roku pokonala m.in Daniele Hantuchowa ,Nicole Pratt i walczyla jak rowny z rownym z Ameli Muaresmo.Dla mnie pewniak dnia.
Pewnosc typu:10/10


G.Dulko-A.Wozniak ✅
Typ:1
Kurs:1.30

Dulko wygrala juz w tym roku Turniej Pattaya Open gdzie po drodze pokonala wiele dobrych rywalek.Wozniak natomiast jest zawodniczka z kwalifikacji i grala w tym roku w turniejach tylko 2 mecze.Oba przegrala.Kanadyjka dopiero wchodzi w swiat wielkiego tenisa i musi nabrac doswiadczenia.Dla mnie pewna wygrana Argentyjki

Pewnosc typu:10/10
[/b]
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Moja propozycja na nocke.W momencie gdy pisze ten typ Dulko wygrala a Razzano wygrala 1. seta.Wiec skutecznosc narazie powinna byc dobra,

A.Molik-A.Rezai ✅
Typ:1
Kurs:1.40
Analiza:
Rezai nie wygrala w tym roku poza kwalifikacjami zadnego meczu.Jest jeszcze mloda i musi sie wiele nauczyc.Australijka natomiast to ciagle troche niespelniona zawodniczka.Zawsze gdy dochodzi do wyzszej rundy albo trafia na mocniejsze rywalki albo lapie ja jakis uraz.W tym meczu Australijka nie powinna pozostawic zludzen rywalce.

Pewnosc typu:8/10

K.Bondarenko-V.King ⛔
Typ:1
Kurs:1.73
Analiza:
King wygrala w ty roku 1.mecz w lutym z Jelena Kostanic.Amerykanka nie prezentuje jeszcze w miare wysokiego poziomu aby pokonac zawodniczke ktora juz w tak mlodym wieku wygrala w tamtym roku turniej w Luksemburgu.Bondarenko gra w tym roku dobrze i jest grozna dla najlepszych tenisistek.

Pewnosc typu:9/10
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
V.Razzano-M.Yuan
kurs:1.40
Typ:1

Yuan wygrala w tym roku dopiero 1 mecz na 5 i widac ze jest w kiepskiej formie.Wloszka natomiast to mloda zawodniczka ktora jest zadna zwyciestw i w tym roku pokonala m.in Daniele Hantuchowa ,Nicole Pratt i walczyla jak rowny z rownym z Ameli Muaresmo.Dla mnie pewniak dnia.
Pewnosc typu:10/10
jak 100% pewniak wg Ciebie to czemu wynik? 1:2 ?
7:5 1:6 1:6
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na wieczór dwa spotkania:

Molik A. - Rezai A. (Typ) 1 1,35 Alicja gra w tym sezonie na razie dośc dobrz, natomiast Fracuska wprost fatalnie, aż 1-5 dlatego jedyneczka pewna.
Nakamura A. - Kloesel S. (Typ) 1 1,60 Doświadczona Japonka spotka się z nienajlepiej radzącą sobie w tym roku 4 lata starszą Niemką. Kursik trochę wysoki bo Aiko w tym sezonie a razie bilans tylko 7-5 po dzisiejszym meczu będzie 8-5 :p
kursy z bah
 
T 0

tomekst

Użytkownik
A.Molik-A.Rezai
Typ:1
Kurs:1.40
Analiza:
Rezai nie wygrala w tym roku poza kwalifikacjami zadnego meczu.Jest jeszcze mloda i musi sie wiele nauczyc.Australijka natomiast to ciagle troche niespelniona zawodniczka.Zawsze gdy dochodzi do wyzszej rundy albo trafia na mocniejsze rywalki albo lapie ja jakis uraz.W tym meczu Australijka nie powinna pozostawic zludzen rywalce.

Pewnosc typu:8/10
Poszedłem tym śladem....A.Molik do przodu, K.Bondarenko w plecy....ale ogólnie wypowiedź sensowna......pozdrawiam Sztywnego
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
✅ [shadow=red:9972c8d48e]L.Safarova-A.Radwanska[/shadow:9972c8d48e] 1,28 3,27 09.03 19:05 Nasza utalentowana tenisistka rodem z Krakowa prawdopodobnie odpanie z turnieju w U.S.A
Lepsze warunki fizyczne to pierwsza z rzeczy które przemawiają za Lucie.
Aga w tym sezonie nie pokazywała praktycznie nic....Ostatnio ponoć meczyły ja jakies kontuzje więc nie będzie w optymalnej formie.
Czeszka natomiast znakomicie w tym sezonie...SCHIAVONE, MAURESMO, VAIDISOVA, KUZNETSOVA, HENIN, - to niektóre zawodniczki z którymi uporala sie młoda Czeszka w tym sezonie więc z Naszą rodaczką nie powinna mieć problemów :spokodfhgfh: Licze na to że Aga która meczyła się juz w tym turniej z Jidkovą niesprota swojej starszej o dwa lata koleżance ????

Dla zainteresowanych


Agnieszka Radwanska 52 w rankingu WTA
Lucie Safarova 26 w rankingu WTA

Dla mnie czysta [shadow=green:9972c8d48e] 1[/shadow:9972c8d48e]
 
S 269

sztywny

Użytkownik
No wczoraj poszlo srednio.Dzis nie ma ciekawych kursow ale skrecilem fajny kuponik z AKO ok 2.5

D.Hantuchova-K.Kanepi 1,18 1 ✅
M.Kirilenko-L.Dominguez Lino 1,22 1 ✅
V.Zvonareva-J.Craybas 1,20 1 ✅
F.Schiavone-M.Sucha 1,20 1 ✅

We wszystkich tych meczach jest duza roznica umiejetnosci i rankingow a kursy nawet dobre.
Wg mnie tu nie ma sensu pisac szerszych analiz.Do tego jeszzce typ powyzej na Safarowa jest wg mnie bardzo dobry.popieram go:p

Zachecam wszystkich do pisania swoich analiza.Wystarcza 2-3 sensowne zdania :jezora:
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
No wczoraj poszlo srednio.Dzis nie ma ciekawych kursow ale skrecilem fajny kuponik z AKO ok 2.5

D.Hantuchova-K.Kanepi 1,18 1
M.Kirilenko-L.Dominguez Lino 1,22 1
V.Zvonareva-J.Craybas 1,20 1
F.Schiavone-M.Sucha 1,20 1

We wszystkich tych meczach jest duza roznica umiejetnosci i rankingow a kursy nawet dobre.
Wg mnie tu nie ma sensu pisac szerszych analiz.Do tego jeszzce typ powyzej na Safarowa jest wg mnie bardzo dobry.popieram go:p

Zachecam wszystkich do pisania swoich analiza.Wystarcza 2-3 sensowne zdania :jezora:
Wszystko fajnie...popieram wszystkie mecze....Mam jednak drobny niepokój co do potyczki Craybas ze Zvonarevą-Amerykanka nie gra żle w tym sezonie a pozatym ja nie lubie stawiać w tenisie przeciw gospodarzom...Coprawda w tym sezonie grały już między soba na hardzie w Acuckland i wygrala Rosjanka 6-3 7-5 co wróży jej całkiem dobrze przed tym meczem.Jednym zdaniem...To może być naprawde trudny mecz dla Very z racji zdecydowanego wsparcia kibiców dla Jill...Pozatym doswiadczenie zdecydowanie po stronie Amerykanki.Jeśli Vera podejdzie zbyt rozluzniona do tego meczu to Amerykanka wykorzysta to bez skrupułów :mrgreen:
Życzę trafnego typu i oczywiście kuponu ???? Pozdrawiam ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
NO niestety narazie dzial ma kiepska skutecznosc ale uwierzcie mi staram sie szukac jak najatrakcyjniejsze mecze a nie kursy 1.2, 1.08.

S.Bammer-A.Rodionova 1.37 1

Obydwie zawodniczki spotkaly sie miesiac temu podczas turnieju Pattaya Open,gora wtedy byla Bammer.Zreszta Bammer wygrala caly turniej w Pattaya prezentujac naprawde dobry tenis.Dla mlodej Rosjanki Rodionovej najwiekszym sukcesem bylodojscie do 1/8 turnieju w Katarze.Musi sie ona jeszcze sporo nauczyc aby dorownac swojej rywalce.

Pewnosc typu: 8/10

Teraz typ wgmnie wartyryzyka

N.Petrova-G.Dulko 5.60 2

W ostatnich trzech meczach tych zawodniczek gora byla Dulko.Petrova wygrala ostatni mecz podczas AO ale wtedy to Dulko jeszcze nie byla tak dobra jak obecnie.Doszla do finalu turnieju w Pattaya i do cwiecfinalu w Meksyku.Rosjanka przegra swoj ostatni mecz ze swoja rodaczka Chekvertadze dosyc latwo jak na nia.Nie grala w zadnym turnieju od prawie miesiaca i moze nie byc jeszcze rozegrana.Uwazam ze Dulko postawi trudne warunki faworytce i przy odrobinie szczescia wygra to spotkanie.

Pewnosc typu: 4/10
 
H 0

haze

Użytkownik
???? Li N. v Jankovic J. ~2~ @ 1.23 ⛔

Jankovic na hardzie radzi sobie bardzo dobrze należy do światowej czołówki. Li gra nieźle ale to na pewno nie starczy na Jelene ????

Inne typy:

???? Vaidisova N. v Bartoli M. ~1~ @ 1.17 ✅
???? Sugiyama A. v Kuznetsova S. ~2~ @ 1.15 ✅

ATP:

???? Ljubicic I. v Nalbandian D. ~1~ @ 1.7 ✅

Jak ktoś chce szybko zbankrutować to zapraszam granie kuponów w tym turnieju :zy3ou: :zy3ou:
 
S 0

sht71

Użytkownik
czemu tak mówisz? mi już 4 kupony weszły podczas tego turnieju ????

szukałem meczy dla mnie pewnych i grałem za 5 lub 10zł (bo więcej nie dysponuję ;/) po kursach 2 lub 3 (na max 3 spotkania) wyciągnąłem 60 zł z tego

o to meczyki które mi weszły

MOYA-CAPDEVILLE 1
KOROLEV-GREUL 1
GASQUET-J.NIEMINEN 1
T.JOHANSSON-ALMAGRO1
CLEMENT/LLODRA-CERMAK/LEVINSKY 1
DAMM/PAES-O.ROCHUS/THOMAS 1
DECHY-Y.J.CHAN 1
DULKO-WOZNIAK 1
GOLOVIN-STOSUR 1
MOLIK-REZAI 1
SUGIYAMA-GARBIN 1

nie ukrywam że miałem też wpadki ale chodzi o to aby minusy nie zasłoniły nam plusów ????

dla mnie turnieje kończą się zazwyczaj przed last 16 (bo później to jużgram wariaty za 2 zł a np poważniejszy kapitał lokuję w poprzednich rundach)

pzdr, czekamy na Miami
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jak narazie to jest turniej niespodzianek ! Ciężko w nim teraz typowac faworytów którzy odpadli czyli szwajcar Roger i rosjanka Maria S. która wczoraj po fatalnej grze pod koniec drugiego deta i w trzecim pokazała swoje wszystkie słabośći ! Szkoda ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom