>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Australian Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Noskova 2:0 @1,48
1xbet

Linda wraz z siostrami Fruhvirtowymi to przyszłość czeskiego a może i światowego tenisa. Starsza z sióstr wygrała już nawet swój pierwszy tytuł WTA w Chennai w wieku 17 lat. Noskova na początku tego roku dotarła do finału w Adelaidzie, gdzie musiała uznać wyższość Sabalenki. Przez cały turniej grała naprawdę mądry, agresywny tenis a przebijała sie przez eliminacje. W drodze do finału wygrała m. in z Kasatkiną, Azarenką czy Jabeur. Dzieki rezultatowi i zdobytym pkt obecnie jest na 56 miejscu w rankingu i spokojnie mogłaby brać udział w turnieju głównym, jednak do zgłoszeń brany był ranking z poprzedniego roku a tam młoda czeszka była w drugiej setce. Jedyne co może martwić to cały tydzień gry i tylko jeden na regeneracje i przelot z Adelaidy do Melbourne. Sebov to solidna zawodniczka z pogranicza futsersów i mniejszych turniejów czelków WTA. Bez większych sukcesów jeżeli chodzi o poważniejsze turnieje. Jednak liczę że Linda szybko rozprawi się z rywalka i zamelduje w drugiej rundzie eliminacji.

Do dubelka z powyższym typem proponuje Muhammad @1,43
Ormachea to zawodniczka typowo na korty ziemne. Na hard wchodzi tylko jeżeli chodzi o kwale do szlemów czy większych turniejów WTA. Do tego najlepsze lata gry ma już za sobą. Amerykanka obyta z tą nawierzchnią.

ako: 2,11
1xbet
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Bucsa - Kruger
Kruger i over 19.5 gema Kurs 3.3 williamhill
Cóż trochę w ciemno bo nigdy nic Kruger nie widziałem ale ostatnio zepsuła mi kupon pokonując 2:1 Gienię Buchard.Ashlyn Kruger to nowy amerykański talęt ma 18 lat i zaliczyła już kilka ciekawy wyników.Urwany set Golubic , Mertens i Azarence w pierwszej rundzie US Open ponadto wygrane mecze z Boulter ,Sasnovich , Vickery.
Natomiast kilkukrotnie oglądałem Bucse nawet kilkukrotnie obstawiałem na jej przeciwniczki.Zawiodlem się tylko raz bo w Andorze na hali pokonała Van Utanck 2:1.Bucksa gra siłowy porawny tenis coś w rodzaju Madison Brengele.
Na pewno nie będzie łatwo , Hiszpanka ma dużo większe doświadczenie ale Gienia ( nawet w tej formie )czy Sasnovich to już cieższy kaliber przeciwniczki i po tym kursie dam młodej amerykance mały kredyt zaufania.10e
Warto jeszcze dodać że Kruger przeszła pomyślnie kwalifikacje do ostatniego US Open, gdzie odpadła z Azarenką w pierwszej rundzie.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Bjorklund - Hibino
Bjorklund i over 19.5 gema
Kurs 3.2 williamhill
Tutaj chyba też trochę ryzykownie bo japonka miewa dni konia , najlepszy przykład pokonanie w ubiegłym roku Krejcikovej w Pradze ale miewa tez sporo meczów zwyczajnie słabych , potrafi ugrała 5 gemów z Davies .
Młoda szwedka jest równiejsza dostała się przez kwalifikacje w ubiegłym sezonie do głównego turnieju na Wimbledonie I na French Open.Na Wimbledonie pegla w pierwszej rundzie z Yabour a na Garosie z Vekic ale po zaciętym meczu .
Tutaj spróbuję tej równości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom