>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłata przez paysafecard- wypłata na skrill

xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Witam,

Wobec tego że ostatnio wypłaty na polskie konta bankowe są zagrożone musze znaleźć jakies rozwiązanie.
Dla tych którzy mają konto skrill z kartą nie powinno być żadnego problemu jeśli pieniądze wypłacamy tam.
Tylko teraz pytanie: wpłacam np przez paysafecard albo każda inna opcja i dalej zagram coś i potem chce wypłacić na skrill. Oczywiście większość bukmacherów udostępnia tylko możliwośc wypłaty zgodną z wpłatą. Ale na BetVictor robiłem tak że wpłacałem różnymi metodami a potem po prostu wpłacałem minimalną kwotę przez moneybookers i bez problemu wypłacali.

Teraz niestety zamkneli zakłady dla polaków na BetVictor wiec szukam innego bukmachera i proszę o rady gdzie mój system będzie miał prawo bytu..
Dodam że np pytałem na bet365 to powiedzieli mi że nie moge tak robić, że będą dzielić wyplaty zgodnie z wygranymi.

pozdrawiam
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Bet at home na pewno odpada.

Tak ale 5,5% to naprawde dużo.

Jakieś inne opcje ?

w całorocznym jest fajny myk ???? wpłacasz paysafecard a po chwili robisz depozyt Skrill - 1tap i jeżeli nie masz kasy na Skrillu to Ci odrzuci wiadoma sprawa ale już wypłatę zrobić na Skrilla nawet nie musisz obracać kwotą tą co wpłaciłes za pomocą Paysafecard wiec nie warto bawić się w prowizje 5,5%
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
w całorocznym jest fajny myk ???? wpłacasz paysafecard a po chwili robisz depozyt Skrill - 1tap i jeżeli nie masz kasy na Skrillu to Ci odrzuci wiadoma sprawa ale już wypłatę zrobić na Skrilla nawet nie musisz obracać kwotą tą co wpłaciłes za pomocą Paysafecard wiec nie warto bawić się w prowizje 5,5%
w sensie w bet365 tak jest ?
jesteś pewien że to tak działa ? na livechacie mówili zupełnie co innego
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
na becie do czasu, słabo sprawdzają tego typu myki, ale jak wpadniesz to anulują i potem będą ci spradzać wypłaty regularnie. Ja tak robiłem z 2 lata potem już zawsze albo dzielili wypłaty albo pisali tylko na konto.
 
Do góry Bottom