>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Series of Darts Finals 2021

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
IMG_20211029_091616.jpg

Na pewno zagram zwycięstwa Ratajskiego i Aspinalla. Do tego kusi Smith, jeszcze Aspinall over 2,5 180' :unsure: Ktoś coś?
 
Ostatnia edycja:
P 0

pavlinho

Gość
Pierwsza i druga runda do 6 wygranych legów więc i niespodzianek trochę może być bo format krótki, z maxami też bym był ostrożny bo nie wiadomo co kto gra i co zostało z formy po ostatnim turnieju i playersach. Aspinall rzucił ostatnio na playersach nine dartera, miał ciężkie drabinki a i tak zaprezentował się dobrze, van der Voort słabsze nazwiska i dlatego dochodził w playersach tak daleko jak na niego. Naturalnym wydaje się więc wybór Aspinalla, gdyby format był dłuższy grałbym maxy Aspa lub w całym meczu bo van der Voort też potrafi je rzucać.

Smith ostatnio wygrał 6-3 z Huybrechtsem na playersach, tu też powtórzy raczej wynik bo Kim musiałby zagrać swojego najlepszego darta żeby coś tu ugrać a Smith ma aspiracje na grę w Unibet Premier League w przyszłym roku więc nabijanie kasy w takich turniejach to wręcz obowiązek.

de Sousa - Noppert over 9.5 lega wygląda smakowicie, obaj wyjdą skoncentrowani i możliwy decider nawet pomimo tego, że Noppert gówno grał na playersach to wierzę, że tutaj podtrzyma to co pokazał na poprzednim dużym turnieju a de Sousa też miewa zacinki przy liczeniu.

Wade - King - na ostatnie 6 spotkań King wygrał 6, z czego ostatnio na playersach 6-5. Nie gram tego ale chyba King ma na Jamesa jakiś patent.

Ratajski - Clemens jak dla mnie nie do grania, Clemens pokazał się z dobrej strony na playersach, na ostatnich MŚ też w ich spotkaniu to był nie mały horror. Wiadomo jak się od tamtej pory rozwinął Ratajski a jak Clemens ale mimo wszystko z powodu krótkiego formatu i dobrej formy Clemensa ten mecz jest nie do grania.

Edit: van Duijvenbode i Chisnall też powinni wygrać ale takie kursy w krótkim formacie są nie do gry.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
King @1.35
Ratajski under 2.5 max @1.42
DvD under 3.5 max @1.55

Dzisiaj takie trzy typy

King wczoraj mega mecz, ten facet raz w roku łapie mega formę i wcale się nie zdziwię jak powalczy o zwyciestwo w całym turnieju - chociaz drabinka najtrudniejsza z możliwych

Rataj i maxy - tradycyjnie under. W dodatku tutaj Sherrock będzie grę zwalniac co też powinno sprzyjać pod typ

Ostatni to DvD. Wczoraj wygrał, ale w 8 legach tylko 1 max. liczę ze Price się zepnie i Holender po prostu nie zdąży rzucić 4 maxow
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wszystkie kursy totalbet. Popieram zdecydowanie undery maksów DVD (3,5) oraz Rataja (2,5).

A co do transmisji to ja wczoraj oglądałem na ITV4 online, bez lagów, fajnie śmigało, wszystko za darmo.

Clayton v Van Der Voort - VDV (+0,5) 180's @1,72

Generalnie to Clayton jest mistrzem rzucania 140. W zestawieniu maksów jednak nie jest w ścisłym topie. W ostatnim, znakomitym dla siebie turnieju, często schodził z trzecią lotką na t19. Holender zaś bardzo rzadko ucieka na dół. Wczoraj była sytuacja bodaj dwukrotnie, kiedy pierwsze dwie lotki ledwo trzymały się tarczy w polu t20, a mimo to "Dutch Destroyer" został i szuka maksa. Ostatecznie rzucił dwa, a szans miał zdecydowanie więcej. Spodziewam się dobrego spotkania, jeśli Jonny utrzymał dyspozycję to powinien wypunktować Holendra, jednak w statystyce 180's liczę na przynajmniej remis.

Mighty Mike v Kuivenhoven - MVG under 2,5 180 @1,50

Lubię grać undery MVG, jak wiadomo mało kto, tak umiejętnie zmienia sektory. Przez to "skakanie" bardzo często przynajmniej jedną wizytę przy tarczy Michael zaczyna od pola 19 lub 18 - co naturalnie jest spowodowane pozostałą sumą punktów. Koniec końców, w formacie do 6 legów, mając niezbyt wymagającego rywala, spodziewam się 1-2 maksów MVG.

Van den Bergh v Jose de Sousa - Jose under 3,5 maksów @1,65

Linia 3,5 maksów w formacie do 6 wygranych legów to naprawdę wysoko ustawiona poprzeczka. Ok, wczoraj Portugalczyk rzucił 4 maksymalne wartości. Trzeba jednak zaznaczyć, że zagrał znakomite spotkanie i siedziało mu pole t20. Praktycznie nie szukał gry przez 19 a często ma to w zwyczaju. Mecz z Noppertem nieco zamazuje obraz De Sousy z ostatnich turniejów, kiedy to wyraźnie notował regres formy a i odbiło się to także na 180, których wiele nie rzucał. Uważam, że jeśli dzisiaj parę razy spudłuje na górze tarczy, będzie szukać gry przez dolną część. Należy mieć także na uwadze, że to Jose De Sousa - "The Special One" - kilka razy popsuł kupon rzucając 180 ze stanu 205 pkt lub 209 pkt. No ale z drugiej strony bywały sytuacje, w których nagle, mając np. 344 schodził na dół. To jest właśnie urok Sousy :) W każdym razie dzisiaj może być trudniej niż wczoraj i maksy tak łatwo wpadać nie muszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
P 0

pavlinho

Gość
Pod lepsze oglądanie.

Fallon Sherrock więcej maksów 3.20 Fortuna jednak bez szans

Szkoda nie zaryzykować, van den Berghowi nawrzucała więcej maksów to Ratajskiemu też może. MVG w Nordic rzuciła chyba 7. Ratajowi T20 ostatnio nie leży i schodzi na T19. No i gra z kobietą, za którą będzie cała hala a to ją nakręca na Maxy a Ratajskiego może deprymować.

Drugi kupon to pożyczam under 3.5 maksów van Duijvenbode, dokładam Huybrechtsa +2.5 lega bo zaskoczył mnie dobra forma a Wright ostatnio słabo, Fallon Sherrock over 1.5 maxa oraz de Sousa - VDB over 9.5 lega nie wierzę że to się skończy dla kogokolwiek 6-3/3-6 w STS AKO 8.75 Szybko mnie de Sousa wyjaśnił xD
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wczorajszy dzien na minus. Może nie jakiś straszny ale porozpieszczal zielonoscią darts ostatnio, a wczoraj jednak minus

Powiem szczerze. 4 mecze ćwierćfinalowe. I w każdym, dosłownie w każdym, bliżej mi do zawodnika który przez bukow nie jest faworyzowany. Może z wyjątkiem walijskich derbów bo tam to może się zdarzyć wszystko

Po kolei.

Rataj dzisiaj fajnie zaczął i od początku zbudował przewagę. Zaskakujące ze po 4 legach miał już 3 maxy. Trochę na tym straciłem, lecz gdy oglądałem ten mecz to doszedłem do wniosku ze zasadniczo się pomyliłem. Liczyłem ze tempo Sherrock będzie Krzyśkowi przeszkadzało a tu od początku było widać ze on gra tym samym tempem i idealnie się w tym czuje. Zonneveld ograł Chisnalla i Andersona. Trudno jednak powiedzieć jak na dłuższym dystansie sobie poradzi. Z pewnością pójdę tutaj we wszystkie undery na maxa (8.5 na mecz i po 4.5 na obu zawodnikow). Polak dzisiaj mocno zaczął i to byłoby na tyle. Holender tez w dwóch pierwszych legach 2 max,później juz nie dorzucił żadnego.

Stary dobry Huybrechts prezentuje tutaj formę jakiej dawno nie miał. Poszukam w jego stronę jakiegoś hc bo Dima wciąż mnie nie przekonuje

Walijczycy zrobią show. To się będzie oglądało

I na koniec. No panie King. Po tym co dzisiaj MvG grał absolutnie jesteś Pan w stanie pojsc dalej. Mega lubie Kinga kiedy on złapie formę. Nie ma problemów z głową, nie spala się ze ma szansę ograć tego czy tamtego. Uważam że kursy są blednie oszacowane. Ponad 3.00 na Kinga? Całuje raczki. To samo maxy. Przecież King rzuca na niesamowitej skuteczności. 1.95 na więcej maxow bardzo mi pasuje

Ratajski - Zonneveld under 8.5 max @1.67
King więcej maxow @1.95




i na koniec takie luźne spostrzezenie. 2 tygodnie temu MvG absolutnie zasłużył na mistrzostwo Europy. Ale miał tak wyniszczajaca drabinkę,ze dojście do finału kosztowało go tyle energii ze w meczu z Crossem grał 3 poziomy niżej niż parę godzin wcześniej.

Teraz drabinka układa się podobnie. W jednej polowce całą niedziele będą grać MvG, Price, Clayton i King a w drugiej nieporównywalnie słabszej Rataj, Dima, Huybrechts i Zonneveld

W dodatku jeszcze to ta slabsza połówka zaczyna. Oznaczą to tyle ze po półfinale gracz z silniejszej połówki nie ma praktycznie przerwy. Wrzucam teraz bo po półfinałach nie będzie czasu. A czuje ze tam może być piękny kurs do zlapania
 
Otrzymane punkty reputacji: +287
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
VDB - Huybrechts - 1 więcej maxów @1.45
Clayton - Price - 2 win @1.65
AKO @2,39 Superbet
VDB wczoraj pokazał się z dobrej strony jeśli chodzi o maxy. Zdaję sobie sprawę, że Huybrechts rzucił dużo maxów pierwszego dnia i wczoraj zagrał mnie legów od rodaka, ale biorąc pod uwagę całokształt, a nie tylko dyspozycję w tym turnieju to VDB jest znany z tego, że 180s wpadają mu często bez większego problemu.
Price będzie tutaj chciał zrewanżować się za finał z innego turnieju, gdzie nie do końca był w pełni zdrowia (kontuzja łokcia). Wczoraj zagrał lepiej na podwójnych i na lepszej średniej od Claytona i wydaje się, że dyspozycja jest. Po takim kursie biorę Price.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Szukamy dalej

Krzysztof under 4.5 maxa @1.67
MvG -Clayton under 9.5 maxa @1.67

@2.79 STS


W półfinałach długie mecze. Nie sądzę by w półfinałach grali jeszcze dłużej, mimo że grają do 11. Krzysztof wczoraj wybryk na poczatku z Sherrock, teraz już rzuca swoje. Alternatywnie mona spróbować Dimę bo w meczu ćwierćfinalowym wreszcie zagrał jak za czasów formy


W drugim meczu pojedynek zawodników którzy nie budują swojej gry w oparciu o maxy. Często latają po tarczy i liczę ze dzisiaj będzie podobnie.

Dima win w turnieju @4.00

Liczę na zmęczenie czy to MvG czy Claytona którzy maja mecz po meczu. Clayton dzisiaj już zagrał 19 legow wiec z pewnością to odczuje. MvG pokazał 2 tygodnie temu że ciężko mu utrzymać formę na 3 mecze
 
P 0

pavlinho

Gość
Pod względem typerskim turniej mega nie udany ale jeżeli Clayton tego nie wygra po tym paździerzu co zagrał VDB to naprawdę będę w szoku
 
Do góry Bottom