>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

World Open 18-26.09.2010

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP

Dziś rozpoczął się kolejny turniej. Mianowicie jest to World Open rozgrywany w Glasgow. Zapraszam do dyskusji.

Livescoring działa z powrotem na oficjalnej stroniej pełną parą w nowej szacie graficznej ;)

Drabinka turniejowa: klik
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Murphy w żałosnej formie jest. Podobnie jak na początku zeszłego sezonu. To zwycięstwo z Dingiem w PLS trochę zaślepiło prawdziwy obraz. Szanghaj to nie był przypadek. 0:3 z Haroldem ????
Dziwny ten turniej. Możemy mieć bardzo niespodziewanego zwycięzcę.
Chociaż fajne jest to, że możemy obejrzeć wszystkie mecze, coś jak PLS.
Na dzisiaj Ding, Williams i Hendry na przełamanie. Stawka symboliczna, bo w eliminacjach sypnęło niespodziankami, to tutaj nie będzie lepiej, bo Pettman jest jeden.
✅
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
A posucha na forum(mówię tu o tych co się udzielali zawsze najwięcej i co są mocni w snokerze)Co się stało z Assitalią ,Pitkkiem,? wiecie coś ?
Co do wczorajszych meczy,Ali wszedł na podbicie,Robertson chyba powoli wchodzi w sezon i znów bedzie mocny w trakcie.Murphy ?No dejcie spokoj,to co ten koles gra to jakas padaka,brak słów.W tym sezonie,przynajmnie na początku na murphym nie zarobimy.
Co do dziś.Teoretycznie Ding i Borsuk.Przeciwnicy niewiadomo skąd(przynajmnie dla mnie).Co prawda mecz do 3 parti do tego ten turniej jakiś dziwny,nie podoba mi się.Jednak ci dawaj powinni wygrać.Jedyne co wiem to to iż dużo kasy na ten turniej nie postawie....
P.S Hendry przegra dziś :p
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 13:30 dojdzie to ostatniego spotkania eliminacyjnego do turnieju World Open. Podczas którego zmierzą się O`Sullivan z Kingiem. Faworyta nie jest trudno wskazać ponieważ jest im ten pierwszy.
Jak narazie doszło to jednej niespodzianki podczas kwalifikacji do drugiego w tym sezonie turnieju rankingowego bowiem do turniej nie zakwalifikował się Mark Selby, który to po dramaturgi musiał uznać wyższość Barrego Hawkinsa 3-2. Jednak śmiem twierdzić, że dzisiaj już nie powinno być takiej sensacji i Roni powinien awansować do turnieju głównego. Z pewnością jeżeli ta sztuka by mu się nie udała byłby duże mega niespodzianka. Bowiem chyba każdy Roniego dobrze, zna jest to przynajmniej według mnie rewelacyjny zawodnik, który jest mistrzem w tym co robi. Jednak zawsze jest jakieś ale. A mianowicie Roni gra czasem jak amator ponieważ brak mu czasem motywacji. Umie zagrać wręcz fenomenalne spotkania by następnego dnia zagrać beznadziejnie. I to jest właśnie cały O`Sullivan.
Dla niego nie będzie to pierwszy w tym sezonie turniej rankingowy ponieważ w ostatniej chwili wycofał się z Shanghai Masters. Jego rywal zaś wystąpił w owym turnieju. I trochę sobie pograł ponieważ doszedł do ćwierćfinału gdzie musiał uznać wyższego Selbego przegrywając 5-1. Po sprawił także sensację ponieważ pokonał Ebdona a także mniej znanego zawodnika Delaneya. Jednak co tutaj dużo mówić z takich rywalem nie ma on praktycznie czego szukać owszem jest to pojedynek tylko do trzech wygranych frejmów. I po części to może być atut Roniego ponieważ będzie chciał jak najszybciej poradzić sobie z rywalem a na pewno stać jego na to.
Typ 1
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Ja dzisiaj stawiam na Cope i Stevens.
Cope zawsze bardzo dobrze prezentuje się w tych troszkę mniejszych turach, a ostatnio dodatkowo dobrze zaprezentował się w Shanghaiu. Stevensa nie lubię ale prezentuje średnią formę która pozwala wykorzystywać błędy rywali.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Stevens zabłysnął podczas Shanghai Masters przegrać wygrany na 80% mecz to tez trzeba miec talent ale najlepszym się zdaarza. Dziś ma za rywala mało znanego McManus więc powinnien sobie poradzić. Cope zaś dobry występ w MS i liczę że dzisiaj potrzyma dobrą forme więc powinno byc git ????
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli Alan McManus jest mało znany to ja dziękuję... jeden z najbardziej znanych graczy lat 90tych i przełomu wieków.. Może teraz ranking i forma nie jest najwyższa ale to nadal klasowy gracz a już napewno nie jest &quot;mało znany&quot; ????
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
dla mnie on jest mało znany, owszem był na 6 pozycji w rankingu bodajże przez 4 lata jednak trudno mi jest cos o nim powiedziec ponieważ nie pamiętam go abym ogladał go w TV
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W sumie wydaje się pewny Stevens po tym co pokazywał w Szanghaju, ale to chimeryczny zawodnik jest, a przy stylu gry McManusa szykuje się rwany mecz i wszystko może się zdarzyć. Ogólnie w wylosowanych parach ciężko wskazać zdecydowanych faworytów.
Williams+Ding ponownie postawię, nie zawiedli w 1 rudzie, nie ma co kombinować ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Według mnie do finału - czyli summa summarum prawie do końca turnieju -nie ma sensu stawiać na faworytów. Jednak te 3-5 frejmów to jest krótki mecz, więc tutaj jeden-dwa błędy mogą decydować o zwycięstwie. Także ja bym próbował dziś iść w kierunku takich typów jak: [email protected] czy [email protected]. Wcześniej pokusiłbym się też na Kinga - tu też różnie może być. W końcu tylko on i Fu mają dodatni bilans z O&#39;Sullivanem. Tak na marginesie ciekaw jestem bardzo jak zaprezentuje się Alan McManus po tak długiej przerwie.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ładnie O&#39;Sullivan załatwił organizatorów... Jak Jewta z Krukiem zaczęli mówić o tym, że może nie chcieć wbić czarnej to myślałem, że żartują... A tu jednak. Dopiero po &#39;negocjacjach&#39; udało się go przekonać. Szkoda, że jubileuszowy max, bo w końcu nr 10, został zdoboty w takich okolicznościach. Sam brejk przedniej klasy.. ;)
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Maks wbity w niesamowitym tempie i luzie. Mega pewny siebie,już po 1 czerwonej wiedział jak to się skończy. Zarazem pokazał ułomność tych zawodów, gdyby nie prośba sędziego to on by tego specjalnie nie wbił i by zostawił 140 na liczniku. Ktoś by powiedział idiota, ale on właśnie takim zachowaniem pokazuje pewną ułomność zasad.
Naprawdę, jeden chyba z lepszych maksów jakie widziałem jeżeli chodzi o emocje i tempo.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Julian tu raczej nie chodziło o tą zasadę że nie musi wbijać czarnej gdy przewaga jest już nie do odrobienia, tylko po prostu brak nagrody pięniężnej za brejka maksymalnego ;) W tym przypadku Ronnie zainkasował 500 bądź 4000 funtów za ten wyczyn (najwyższy brejk rundy). Nie wiem jak jest rozstrzygane tutaj stage one/stage two. Dobrze że nikt nie wbił drugiego przypadkiem, bo musieliby się tą astronomiczną kwotą podzielić jakoś. Śmiech na sali ????
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Julian tu raczej nie chodziło o tą zasadę że nie musi wbijać czarnej gdy przewaga jest już nie do odrobienia, tylko po prostu brak nagrody pięniężnej za brejka maksymalnego ;) W tym przypadku Ronnie zainkasował 500 bądź 4000 funtów za ten wyczyn (najwyższy brejk rundy). Nie wiem jak jest rozstrzygane tutaj stage one/stage two. Dobrze że nikt nie wbił drugiego przypadkiem, bo musieliby się tą astronomiczną kwotą podzielić jakoś. Śmiech na sali ????
no przecież o tym napisałem ... ;)
Nie chciał wbić już ostatniej czarnej na 147 punktów bo nie płacą nic za maksa. Nawet 500 funtów nie dostanie - zero i dlatego chciał utrzeć nosa organizatorom .
 
michau 84

michau

Forum VIP
Napisałeś o ułomności zasad - dla mnie to nie jest zdanie o kwestii nagród, ale o zasadach, czyli... zasadach, etykiecie ;) Ale nic, ważne że sie w końcu zrozumieliśmy. A dlaczego twierdzisz, że nie dostanie nawet tych pięciuset funtów? W końcu brejk najwyższy. Chyba, że ktoś się przyczepi do tego, że wbił ją po teoretycznie zakończonym pojedynku... Co nie zmienia faktu, że i tak może zostać niepobity. Jakby nie patrzeć to całe 140 pkt ;)
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
W turnieju World Open nie płacą nic za maksymalnego breaka. I to dotyczy właśnie ułomności zasad. Turniej World Open różni się od pozostałych turniejów rankingowych. Czołowa 16 niema gwarantowanego udziału , niektórzy musieli występować w kwalach i właśnie również nie jest płacone za maksa. Ronni spytał po 1 czerwonej sędziego czy płacą za maksa i dlatego później nie chciał go wbijać . Niewiem jak jest z kwestią za najwyższy break ale wiadomo że Maks jest zawsze płatny po 10-20 tyś i o to chodziło Ronniemu.
Najwyższy break to 4 tyś.
 
michau 84

michau

Forum VIP
W każdym razie jest to dziwna i w tym momencie niezręczna decyzja sponsora/organizatora w tej kwestii. Szczególnie gdy pula nagród wynosi bagatela ponad pół miliona funtów. A tak jak wspomniałeś poza MŚ maksymalne brejki &#39;chodza&#39; po ~10-20 tysięcy. A Ronkowi pewnie chodziło o sam fakt, że nagroda za taki wyczyn powinna po prostu być. Kwota wydaje się być już mniejszym problemem. Szczególnie dla niego.

edit: Teraz oglądam powtórkę z tego maksa, wkurat wcześniej tego dialogu nie widziałem... kabaret. O&#39;Sullivan pyta Verhaasa czy będzie jakaś wypłata po maksie - okazuje się że nie. Po czym wbija tego maksa... wychodzi na to, że jakby chciał to by miał już z miliard maksów na swoim koncie. Swoją drogą to też nieźle się orientuje o samym turnieju, skoro nawet nie wie ile za co jest kasy ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
To co dzisiaj zrobił O&#39;Sullivan, tylko potwierdza, że jest on najprawdopodobniej najbajdziej utalentowanym zawodnikiem w historii snookera. Max praktycznie na pełnym luzie. I jeszcze ta sytuacja przed wbiciem ostatniej czarnej. Byłem pewien, że zostawi te 140 punktów i już dalej nie będzie wbijał (bo już nie takie rzeczy Ronnie wyprawiał), jednak po krótkiej wymianie zdań z sędzią O&#39;Sullivan wbił tą czarną.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Hhahahah takiego Roniego oczekuję fenomenalny max!!!!

Z tego co słyszłaem to Roni dostanie za największego maksa w turnieju czyli cztery tysiące funtów ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Dlaczego mój post został usunięty?

Nie można poprawiać moda skoro nie odczytał dobrze tego co się stało?
Nie rozumiem..

edit: Jeśli masz jakieś zastrzeżenia - kieruj je przez prywatną wiadmość.

edit: Skoro Ty piszesz tutaj, to ja również tutaj piszę bo nie mam zamiaru prowadzić jakieś osobiste dyskusje z Tobą tylko była to informacja dla ogółu. Zauważ że nie tylko Ty tu zaglądasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom