>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Matchplay 2020

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Od soboty trwa turniej World Matchplay w rzutkach. Na forum nie ma tematu. Założyłem więc, bo mam jedną propozycję na dzisiejszy mecz Polaka.

Ratajski - Clemens
Typ: Najwyższy c/o w meczu powyżej 128,5
Kurs: 1,84 w Fortuna
Wynik: 130 ✅

W ostatnim zaplanowanym na dziś meczu zagra Polak, Krzysztof Ratajski, z Niemcem, Gabrielem Clemensem. Będzie to mecz w ramach drugiej rundy turnieju. W pierwszych swoich spotkaniach obaj zawodnicy mieli wysoką skuteczność na dablach, odpowiednio 50% i 55,55%. Ratajski zagrał super mecz, trafił widać z formą na turniej. Mimo 100% skuteczności przeciwnika na dablach oddał mu 4 legi i wygrał 10:4. Wykręcił 3 c/o powyżej 100, w tym najwyższy 132. Clemens z kolei wyeliminował obrońcę tytułu sprzed roku - Roba Crossa. Swoją drogą ma na niego Clemens patent widocznie. W meczu tym popisał się Niemiec najwyższym możliwym checkoutem - 170. Chociaż przy jego osiąganiu i trafieniu w środek tarczy lotka ledwo się utrzymała na tarczy, ale szybko podszedł i zdążył zebrać wszystkie zanim spadła sama. W 2 dni raczej większego wahania formy nie powinno być, nie spodziewam się też blowoutu z żadnej strony, gramy już w formie best of 21, a nie 19, jak w pierwszej rundzie. Liczę na te przynajmniej 17-18 legów i myślę, że jest duża szansa w tej parze na przynajmniej jedno zakończenie lega z wynikiem wyższym niż 128.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Danny Noppert - Adrian Lewis
Danny Noppert @ 2.00 bet365/Unibet/betsson

Lewis ograł Beatona, prześlizgnął się dalej ale czy wyglądał jak stary Lewis? W Summer Series Lewis grał bardzo słabiutko, więc to, że Adrian jest faworytem zawdzięcza nazwisku i lepszym statsom z pierwszej rundy. Noppert ograł Price'a, przy swoich legach średnią miał 81.85 a przy rywala o dziwo 101.65, stąd 'na luzie' przeszedł dalej. Jeśli jest w stanie poprawić średnią do powiedzmy 95 przy swoich legach to szybko przejmie rolę faworyta.

Noppert + Gurney @ 2.82 Unibet
Peter Wright wyższy checkout (dwudrogowo) @ 1.72 Unibet
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Durrant - van den Bergh
Typ: van den Bergh wygra i zaliczy wyższy checkout
Kurs: 3,85 w Unibet
Wynik:
15:17 ; checkout: 151:76
Jak dla mnie kursy przesadzone na ten mecz. Belg niby debiutuje w tym turnieju, ale gra pięknie i widać, że forma jest. Nie wygląda na stremowanego debiutem, po prostu robi swoje. Durrant po wylocie wysoko rozstawionych graczy był nawet faworytem bukmacherów do wygrania turnieju, ale nie gra tu swojego najlepszego dartsa. Dimitri imponuje mi spokojem w swoich meczach, co przekłada się także na wysokie checkouty. W swoich meczach notował odpowiednio: 156, 138 i 164. Durrant z kolei zaliczał 86, 108 i 115. Wczoraj w meczu z van der Voortem był kiepski na dablach, miał problemy z zamknięciem legów, szczególnie jeden był epicki pod tym względem. Oficjalny fanpage PDC wrzucił nawet jego końcówkę z podpisem "Pub Darts" - obaj grając jak amatorzy nie mogli skończyć lega, jak gdyby żaden go nie chciał wygrać:




Ogólnie wydaje mi się, że kursy wystawione w ten sposób są z powodu faktu, że dla Belga to debiut w World Matchplay. Można grać jego zwycięstwo po kursie 2,40. Ja jednak patrząc na popisy przy zamknięciach legów liczę, że van den Bergh wygra mecz i zaliczy wyższy checkout.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Anderson - Van den Bergh
Typ: over 31,5 Lega
Kurs: 1,84 w Fortuna
Wynik: 10:18

Nadszedł dzień finału. Szykuje się mega ciekawe spotkanie, ja od siebie dla lepszego oglądania proponuję taki oto zakład. W finale gramy do 18 wygranych legów. Jak więc łatwo obliczyć przegrany musi wygrać przynajmniej 14 legów. Uważam, że będzie to dość wyrównany pojedynek. Statystyki turniejowe tj. średnia punktowa, skuteczność na dablach, czy procent wygranych legów po najwyżej 18 rzutkach świadczy delikatnie na korzyść Belga. Gary z kolei niszczy młodego w kwestii doświadczenia. Myślę, że ta mieszanka spowoduje kolejny świetny mecz i będzie to spotkanie na miarę półfinałowych starć. Żaden z finalistów nie odpuści, będą emocje, oby jak najdłużej! :)
Poniżej garść statystyk turnieju, o których wspominałem:



Alternatywne typy na finał:
Najwyższy checkout powyżej 140,5
Kurs: 1,80 w Fortuna
Wynik: 170

Przynajmniej 4 checkouty powyżej 99
Kurs: 1,50 w Unibet
Wynik: 5 (121, 130, 170, 124, 132)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom