>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wonbets - 1€ bez depozytu

tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Działa Wam ta strona? Bo u mnie nie, error, probowalem przez 2 przegladarki i nadal to samo :Could not locate remote server
 
C 3

cinek

Użytkownik
U mnie też nie działało, jakiś komunikat że coś modyfikują, teraz wyświetla mi sie komunikat &quot;This Account Has Been Suspended&quot; ? O co chodzi?
 
C 2

chomik44

Użytkownik
nie działa akurat dałem na chybił trafił bonus 1 dolar na mecz FK Baník Sokolov - FC Zenit Čáslav po kursie 4,63 i 0-2 bardzo ładnie i do kasy a strona nie działa ;)
 
L 147

luminat

Użytkownik
Bukmacher który nie ma pokera ani kasyna, to nie buk ???? - nawet licencji nie mial zadnej. Zreszta konto na serwerze zawieszone wiec przekret jak nic ????
 
dpi 0

dpi

Użytkownik
buk był wypłacalny. mój kolega wypłacał metodą ukash i miał kod pin na poczcie w ciągu 15 minut. oczywiście działający itd. mnie osobiście wnerwia ten buk. najpierw 3 dni przerwa techniczna, i info że chwilowa modernizacja a teraz mi zawiesili konto, :dfdrgdf: i nie mogę wypłacić. macie jakiś namiar na nich mail czy coś?
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
szkoda, bo siadło 7$ ????
ale masz rację, że za napisanie &quot;wypłacalny&quot; powinien polecieć ban, bo teraz będziemy dostawać kolejną porcję spamu
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ze względu na prace konserwacyjne, Wonbets nie będzie dostępny przez jakiś czas.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.
Bez nerwów, buk jest wypłacalny! Była niedawno promocja bez depozytu tylko że dawali 5$ i wypłacali bez żadnych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dpi 0

dpi

Użytkownik
Ze względu na prace konserwacyjne, Wonbets nie będzie dostępny przez jakiś czas.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.

Bez nerwów, buk jest wypłacalny! Była niedawno promocja bez depozytu tylko że dawali 5$ i wypłacali bez żadnych problemów.

dokładnie tak!

tylko, że ja mam teraz This Account Has Been Suspended

też tak macie? później się to zmieni?
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
This Account Has Been Suspended
też to mam a konta nawet nie zakładałem więc nie napinajcie się, jeśli boicie się nie rejestrujcie się, dają darmową kasę wam a wy że źle
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Teraz wszedłem z ciekawości, i buk działa.Nie wydaje mi się w sumie żeby była to jakaś amatorka, ale to tylko przypuszczenia.
 
Do góry Bottom