>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł TOKIO FREEBET! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Wolny Poker - akcja na rzecz zalegalizowania pokera w Polsce

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Dołączył
09/2009
Posty
3572
Świętujemy start nowej inicjatywy – Wolnego Pokera, na którego czele stanęli jedni z najlepszych polskich graczy. Ponad dwa lata od wprowadzenia restrykcyjnej Ustawy o Grach Hazardowych chcemy nareszcie podjąć konkretne działania, które przełożą się na zmianę postrzegania pokera i doprowadzą do weryfikacji regulacji prawnych dotyczących tej gry w Polsce.
Chcemy móc grać live i online, w kasynach i klubach, a od wygranych odprowadzać rozsądny podatek do budżetu polskiego, a nie francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego. Aby do tego doprowadzić, zachęcamy Was do poparcia inicjatywy Wolny Poker, a gdy tylko otrzymamy oficjalny wpis do Krajowego Rejestru Sądowego – także do dołączenia do Stowarzyszenia o tej samej nazwie.

zródło: www.wolnypoker.org.pl
W NaTemat T.Lisa Wywiad z Kubą Głuszkiewiczem, wiceprezesem stowarzyszenia Wolny Poker
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dołączył
02/2007
Posty
1207
Miasto
Lbn
tylko że z tym nie masz co liczyć na rozdmuchanie afery przez media ????
przeciw ACTA była cała armia, w pokera większość ludzi ma gdzieś...
więc nie ma czego nawet porownywać, To że wielbiciele pokera zagłosują przeciw PO Tuska nie interesuje, bo to stosunkowa niewielki procent ludu.
 
wjtk87 8

wjtk87

Użytkownik
Dołączył
05/2012
Posty
28
Bardzo ciekawa inicjatywa, Wolny Poker reprezentuje realne interesy srodowiska pokerowego i chce wylacznie uregulowania sytuacji prawnej pokera i pozwolenia graczom na spokojna gre.
Odroznia go to od Polskiej Federacji Pokera Sportowego i Polskiego Zwiazku Pokera, ktorym zalezy glownie na budowaniu wlasnej pozycji w srodowisku i czerpaniu z tego korzysci.
Zachecam wszystkich do rejestracji na stronie Wolnego Pokera, nawet jesli nie sprawi to ze prawo zostanie zmienione, to na pewno nikomu nie zaszkodzi.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Dołączył
09/2009
Posty
3572
Materiał o pokerze w TVN24
Materiał o pokerze w TVN24
Dzisiejsze wydanie programu, którego gospodynią jest Patrycja Redo, zostanie poświęcone hazardowi. Chcąc nie chcąc w tym gronie pojawi się także poker.

TVN24 wyemituje trzy materiały w ramach magazynu &quot;Czarno na białym&quot;. Reporterzy spróbują odpowiedzieć na pytanie &quot;czy Polacy są hazardzistami?&quot;, czyli czy grają, w co i jak często? Poza tym na tapecie znajdą się historie ludzi, którzy dzięki Lotto stali się milionerami.
Uwagę naszej społeczności przyciągnie jednak z pewnością krótki reportaż o sytuacji pokera w Polsce w kontekście trzyletniego już panowania niesławnej ustawy hazardowej. W materiale usłyszymy wypowiedzi m.in.:
  • Marcina Horeckiego

  • Pawła Abramczuka, prezesa Polskiej Federacji Pokera Sportowego

  • Michała Wiśniewskiego, prezesa Polskiego Związku Pokera

  • ekspertów z dziedziny prawa

  • Grzegorza Smogorzewskiego, dyrektora Departamentu Służby Celnej w Ministerstwie Finansów.

Niestety nie będzie nam dane poznać poglądów Jacka Kapicy.
&quot;Czarno na białym&quot; podejmuje pokerową tematykę nie pierwszy raz. Co tym razem zostanie powiedziane o naszej ulubionej, acz uciemiężonej w tym pięknym kraju grze? Przekonamy się wieczorem, o godzinie 20:23 (po &quot;Kropce nad i&quot;) w TVN24.
(za PokerStrategy)
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
43
Mam pytanie. Jak obchodzą Polskie prawo gracze grający i wygrywający duże sumy na serwisach typu Pokerstars. Jak udaje im się wypłacić np. 100 000 zł?
 
W 0

wymiotek

Użytkownik
Dołączył
09/2012
Posty
43
Z tego co wiem tu wypłacają na moneybookers kase, wyrabiaja kartę MB i wyplacaja w bankomacie. Koszt karty to jakies 20$ bodajże i około 2-3$ za wypłate. Przy większej sumie staje się to w miare bezpieczne i w miare opłacalne.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
195
Dostajesz konto vip na mb. Przy obrocie minimum 2k euro miesięcznie.

Mając vipa nie płacisz za karte i wyplaty z bankomatu.

Nie mając vipa: ( raczej ciężko nie mieć jak już obracasz większymi kwotami , poniewaz bardzo szybko koncza sie limity)

karta 10$ rocznie wypłata z bankomatu chyba 1.80euro.

Wszystko jak najbardziej bezpieczne.