>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół EURO 2021 - dyskusje, informacje, pytania

arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Reprezentacja Polski rozegra swoje mecze w Sankt Petersburgu oraz w Sewilli.

Terminarz reprezentacji Polski na Euro:
14 czerwca, godz. 18:00 – PolskaSłowacja (Sankt Petersburg)
19 czerwca, godz. 21:00 – HiszpaniaPolska (Sewilla)
23 czerwca, godz. 18:00 – SzwecjaPolska (Sankt Petersburg)

Pierwszy mecz w Rosji, później podróż do Hiszpanii i powrót do Rosji. Bez sensu i wbrew logice. Przecież w ciągu kilku dni trzeba dwa razy pokonać całą Europę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Reprezentacja Polski rozegra swoje mecze w Sankt Petersburgu oraz w Sewilli.

Terminarz reprezentacji Polski na Euro:
14 czerwca, godz. 18:00 – PolskaSłowacja (Sankt Petersburg)
19 czerwca, godz. 21:00 – HiszpaniaPolska (Sewilla)
23 czerwca, godz. 18:00 – SzwecjaPolska (Sankt Petersburg)

Pierwszy mecz w Rosji, później podróż do Hiszpanii i powrót do Rosji. Bez sensu i wbrew logice. Przecież w ciągu kilku dni trzeba dwa razy pokonać całą Europę.

Dziwna i zaskakująca decyzja. Czyżby się ktoś obawiał Polskiego zespołu?
Dodam, że Hiszpanie rozegrają wszystkie trzy spotkania w Sewilii.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Również uważam, że jest to beznadziejna opcja dla Polaków, nie wiem kto ustalał ten terminarz i miejsca rozgrywanych miejsc ale na pewno Nam w tym nie pomogli. Pytanie teraz czy jest jeszcze szansa na jakąkolwiek zmianę... Chyba nie.
Mimo wszystko 1 mecz trzeba wygrać potem można odpoczywać z Hiszpanią i w pełni sił na mecz ze Szwecja :)
Oczywiście półżartem bo z Hiszpanią na pewno wyjdą najmocniejszym składem... Zresztą jeszcze do meczy kupę czasu i nie ma co gdybać, może się okazać, że ponownie z Hiszpanią zagramy o życie :)
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Moim zdaniem może być to naprawdę niszczące dla reprezentacji i może z lekka wypaczyć wynik. Gdzieś widziałem zestawienie, że to właśnie Polska ze wszystkich reprezentacji ma najwięcej kilometrów do przebycia w czasie fazy grupowej, bo wychodzi około 9000.
W tydzień z hakiem przebyć 9000km i zagrać 3 mecze na najwyższej intensywności? Moim zdaniem może być trochę ciężko. Przecież to wyjdzie pewnie jakoś niecała doba w samolocie łącznie.
A do tego dochodzi do tego fakt, że jeśli wyjdziemy z 3 miejsca w grupie (co jest dosyć prawdopodobne) to możliwe, że zagramy w... Sewilli :) Czyli kolejne 4500km podróży.
Moim zdaniem Polska została postawiona w naprawdę trudnej sytuacji :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
17 maja o godz. 12:00 Paulo Sousa ma ogłosić szeroki skład kadry, natomiast 1 czerwca poznamy ostateczną listę zawodników, którzy wystąpią na Euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Czy ktoś już się wdrożył w terminarz i zasady awansu z 3 miejsc? Chodzi mi przede wszystkim o to na jakiej podstawie będą drużyny awansowały z trzecich miejsc. Rozumiem, że jest mini tabela i 4 drużyny tylko awansują, ale potem na jakiej podstawie będą dopasowywani do odpowiednich meczy.
np.
1B3A/D/E/F
1C3D/E/F
1F3A/B/C
1E3A/B/C/D

Skąd będzie wiadome, że drużyna z 3A zagra z 1B a nie z 1F czy 1E. Szukałem troche po necie, ale nic nie znalazłem ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Macie może jakąś stronkę z podanymi wszystkimi składami na Euro?
O ile mi wiadomo nie każda drużyna już wybrała skład ale może gdzieś dopisują gdy tylko składy będą wystawione.

Może jakiś przegląd sportowy będzie wydawał gazetkę o Euro2020, wiecie coś?
Ciekawi mnie kilka składów
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Numery Polaków na Euro 2020:

1. Wojciech Szczęsny
2. Kamil Piątkowski
3. Paweł Dawidowicz
4. Tomasz Kędziora
5. Jan Bednarek
6. Kacper Kozłowski
7. Arkadiusz Milik
8. Karol Linetty
9. Robert Lewandowski
10. Grzegorz Krychowiak
11. Karol Świderski
12. Łukasz Skorupski
13. Maciej Rybus
14. Mateusz Klich
15. Kamil Glik
16. Jakub Moder
17. Przemysław Płacheta
18. Bartosz Bereszyński
19. Przemysław Frankowski
20. Piotr Zieliński
21. Kamil Jóźwiak
22. Łukasz Fabiański
23. Dawid Kownacki
24. Jakub Świerczok
25. Michał Helik
26. Tymoteusz Puchacz
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy jest jakiś bukmacher który oferuje zakłady na naprawdę wysokie linie? Chodzi mi o typy na statystyki, np. liczba czerwonych kartek w turnieju itp.
 
N 338,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć na jakiej podstawie będą przydzielane zespoły z 3 miejsc w 1/8 finału ?

Jasne jest, że awansują tylko 4 ekipy z 3 miejsc w grupie, wiemy że C1 zagra z D3/E3/F3, B1 zagraz z A3/D3/E3/F3, F1 zagra z A3/B3/C3, a E1 zagra z A3/B3/C3/D3.
 
Do góry Bottom