>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wojna?

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
W dniach 10-12 lutego odbędą się ćwiczenia wojskowe armii rosyjskiej przy granicy z Ukrainą. Myślicie czy skończy się na ćwiczeniach czy sobie wejdą do sąsiada jak do siebie? A to może być dopiero początek.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Podobno wchodząc wtedy omijają jakieś przepisy, co brzmi zabawnie. Tak czy siak moment jest idealny. Pytanie czy jeżeli dojdzie do penetracji ich wojsk wgłąb Ukrainy to czy będzie to dalsza zabawa w Donbasy czy prawdziwa wojna. Moim zdaniem zajmą Ukrainę góra w miesiąc, czego nie życzę oczywiście.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja mysle, ze Joe Biden nas uratuje. Nie ma szans, zeby Putin wszedl na Ukraine. Trump byl agentem Putina a przed Joe Bidenem i jego sankcjami Putin sie nie posunie za daleko. Joe Biden ma szacunek przywodcow zachodu m.in. Macrone i kanclerza Niemiec, wiec nie ma opcji aby Putin zaatakowal Ukraine.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja sądzę, że teraz to jest tylko takie straszenie i nic się nie wydarzy. Teraz, bo za jakiś czas może być bardzo nieciekawie. Sytuacja gospodarcza na świecie jest coraz gorsza, prognozy na najbliższe lata są fatalne, a jak będzie w wielu krajach bieda, a co za tym idzie różne rewolucje, to wtedy na samym straszeniu może się nie skończyć.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tak na serio to mysle, ze Rosja chce polaczyc Donbas z Krymem i odciac Ukraine od Morza. Jak spolecznosc miedzynarodowa bedzie sapala to Putin powie "Ok, to przeprowadzmy plebiscyt". Rozda paszporty i po ptakach. Za malo wojsk zgromadzil aby przeprowadzic inwazje na cala Ukraine. Europa nic nie zrobi, bo jest uzalezniona od rosyjskiego gazu jak bezrobotny od pracy. USA jest za daleko i ma miekka faje za prezydenta. Jedyne na co moze liczyc Ukraina to Wielka Brytania, ktora tez jest daleko aczkolwiek nie jest uzalezniona od Rosji i moze nakladac sankcje na osoby oraz spolki zwiazane z Kremlem. Zamrazac ich konta w banku itp. Jesli dojdzie do inwazji na Ukraine to nowa granica bedzie na Dnieprze. Najbardziej logiczne moim zdaniem. Latwo odciac pomoc i kontrolowac przerzucanie wojsk, bo mostow nie buduje sie co kilka km.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeszcze by weszli pod pretekstem obrony obywateli rosyjskich. A jak takich grup jest więcej, nie wiadomo. Dobrze że tylko sztuczna krew.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
LONDON/MOSCOW, Jan 31 (Reuters) - Britain urged Russian President Vladimir Putin on Monday to "step back from the brink" over Ukraine, warning that any incursion would trigger sanctions against companies and people with close links to the Kremlin.

dobry jestem :LOL: ale to akurat bylo proste do przewidzenia, bo zawsze sie tak dzieje.

Jedyne na co moze liczyc Ukraina to Wielka Brytania, ktora tez jest daleko aczkolwiek nie jest uzalezniona od Rosji i moze nakladac sankcje na osoby oraz spolki zwiazane z Kremlem.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zobaczymy czy Putin będzie podjudzony czy zesra sie w kalosze. Przypominam że to miliarder. Wątpię by jakas duża czesc jego majątku znajdowała się w UK. Gorzej z ludźmi z Kremla i zaprzyjaźnionymi biznesmenami.
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Nikt się nie zesra, bo nikt nie ma w planach wojny... tylko media podsycają temat ... podobnie jak temat swirusa
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Możliwe. A co do Hitlera najpierw żądal potem wjezdzal. Teraz nikt nie wjeżdża bo są atomówki. Wtedy gówno było.
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Media zyja z reklam , zapamiętaj to sobie --- to zawsze wiele wyjaśnia. "Teraz nikt nie wjeżdża bo są atomówki " --- sam sobie teraz odpowiedziałeś na pytanie zawarte w temacie 😉
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Putin karmi reklamy? Biden też? Nie do końca sobie odpowiedziałem, bo powód inwazji można sobie wymyślić i dogadać się niby, że atomówki zostaną w silosach. Tylko nimi straszyć co jakiś czas aż komuś peknie dupa i mamy wojnę totalna. Atomówki nie powstały po to by nie było wojen tylko by je zwyciężać za wszelką cenę. Choć oczywiście można stwierdzić że będą robić tylko za haka na przeciwnika. Nie wiem. Okaże się.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Putin karmi reklamy? Biden też? Nie do końca sobie odpowiedziałem, bo powód inwazji można sobie wymyślić i dogadać się niby, że atomówki zostaną w silosach. Tylko nimi straszyć co jakiś czas aż komuś peknie dupa i mamy wojnę totalna. Atomówki nie powstały po to by nie było wojen tylko by je zwyciężać za wszelką cenę. Choć oczywiście można stwierdzić że będą robić tylko za haka na przeciwnika. Nie wiem. Okaże się.
Dobro jest niewystarczajaco zle aby media sie nim zainteresowaly.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja wiem jedno :) Ukraińcy to tak zawzięty i uparty naród, że jak tam ruskie wdepną to każdy: mężczyzna, kobieta i dziecko będzie z nimi walczyło... Jak dla mnie Putin chce zająć Białoruś i tam umocnić swoje wojska i patrzeć co się dzieje dalej. Jak nie zaatakuje Ukrainy będzie żądał zniesienia sankcji i będzie mówił jaki to on dobry. To jak alkoholik co ciągle bije żonę i dzieci i jak przestaje to cały świat ma go podziwiać za to, że zachowuje się normalnie ;) Ale mogę się oczywiście mylić i za chwilę dowiemy się, że atak nastąpił.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dorzucają jeszcze 30 tys. żołnierzy. Ciekawe po co im więcej ludzi jak wg jednego ze scenariuszy o czym już kolega wspomniał zajmą tylko Białoruś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom