>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Witam

K 0

Kkjr

Użytkownik
Witam. Spotkałem się z dziwnym przypadkiem. Wczoraj wszedłem na etoto i pierwsze zdarzenie meczu stal Mielec warta poznan było po kursie 22 złote dla warty. Warta wygrywała ale miała czerwo. 90minuta. Postawiłem szybko złotówkę. Kurs zanim obstawiłem zmienił się kilkakrotnie ale udało mi się obstawić po kursie 16zl. Zawarłem wydawało mi się uczciwy zakład. Wygrałem. Dziś wszedłem na etoto a wygranej już nie ma. Skontaktowałem się na czacie i wyjaśniono mi że to był błąd jakby z mojej winy i cofnięto mi wygraną.... Wysłano regulamin z którego wynika że to moja wina. Wciąż uważan że zawarłem uczciwy zakład po kursie który owa firma mi zaprompnowala. Jakieś podpowiedzi?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma czegoś takiego jak wina gracza.
Zawartość przyjętego kuponu jest zależna tylko i wyłącznie od bukmachera.

Sądzę że to był raczej błąd bukmachera że był taki wysoki kurs. Wtedy bukmacher ma prawo (dyskusyjne wprawdzie ale jednak) do anulowania kuponu z powodu oczywistego błędu na stronie internetowej.

Czy mógłbyś napisać treść przytoczonego punktu regulaminu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
K 0

Kkjr

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak wina gracza.
Zawartość przyjętego kuponu jest zależna tylko i wyłącznie od bukmachera.

Sądzę że to był raczej błąd bukmachera że był taki wysoki kurs. Wtedy bukmacher ma prawo (dyskusyjne wprawdzie ale jednak) do anulowania kuponu z powodu oczywistego błędu na stronie internetowej.

Czy mógłbyś napisać treść przytoczonego punktu regulaminu?
14. Spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za literówki, błędy ludzkie lub inne ewidentne błędy, które prowadzą do oczywistych błędów w wysokości kursu. W takim przypadku wszystkie zakłady uznaje się za nieważne.

Zasady zakładów dostępne są pod adresem: https://www.etoto.pl/information/zasady-zakladow/
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
No to Cię pseudobuk oskubał na kilkanaście złotych, co jest powodem do żenady tylko dla tego tworu.


Tu masz wykres jak wyglądały kursy w b365 w trakcie meczu i tak jak piszesz w okolicach przed 90' ten kurs był około @16. Oczywiście dla 1zł stawki pewnie ciężko się sądzić, ale myślę że w sądzie byś miał duże szanse na zwycięstwo jeśli oczywiście nie obstawiałeś po takim kursie przy wyniku 0-1, a przy 0-0.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Wszystkim powyzej nalezy przyznac racje , takie pieniadze powinny byc wyplacone, jezeli taki bukmchaer robi problem z 16 czy 20 PLN , to co to za bukmacher, przeciez ta sa smieszne pieniadze, grosze dla bukmachera , wiadome jest ze nikt nie pujdzie walczyc do sadu dla tych 16 zlotych i tak jak napisal jozzy22, nic z tym nie zrobisz. Swiadczy tylko o bukmacherze ze to sa "dziady" .Jak ktos przycina na 16 zlotych to jak bedzie przy wyzszych stawkach, odpowiedz jest taka, nie grac u tego bukmachera za powazne pieniadze a nawet za 1 ZL bo jak sie okzae ze fuksem trafisz i wygrasz 1000PLN - to napisza tobie ze to byl blad w kursie w jakims zakladzie i tego 1000 czy 500 PLN nie zobaczysz - qrw....co za dziadostwo... nie obstawiac tam meczy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No to Cię pseudobuk oskubał na kilkanaście złotych, co jest powodem do żenady tylko dla tego tworu.


Tu masz wykres jak wyglądały kursy w b365 w trakcie meczu i tak jak piszesz w okolicach przed 90' ten kurs był około @16. Oczywiście dla 1zł stawki pewnie ciężko się sądzić, ale myślę że w sądzie byś miał duże szanse na zwycięstwo jeśli oczywiście nie obstawiałeś po takim kursie przy wyniku 0-1, a przy 0-0.
warta wygrywala, ale miala czerwo. w pierwszym poscie napisal. zlamal regulamin tzn. wszystko odbylo sie zgodnie z litera prawa.

edit; nie twierdze, ze to prawo i ten regulamin jest dobry, ale jest... i jest to wina gracza, ze ewidentny blad buka byl. pomimo iz bukmacher wylaczony jest z uokik to takie same przepisy mamy np. w allegro, zeby nie kupowac za zl rzeczy wartych tysiace i sie wykpic tym, ze umowa to umowa... chyba jest jakas ogolna ustawa ktora mowi o takich bledach, ze kto wykorzystuje takie sytuacje w celu osiagniecia korzysci majatkowych czy tam rozporzadzniem mienia drugiej osoby czy jakos tak ten podlega karze grzywny lub wiezienia xd
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Wszystkim powyzej nalezy przyznac racje , takie pieniadze powinny byc wyplacone, jezeli taki bukmchaer robi problem z 16 czy 20 PLN , to co to za bukmacher, przeciez ta sa smieszne pieniadze, grosze dla bukmachera , wiadome jest ze nikt nie pujdzie walczyc do sadu dla tych 16 zlotych i tak jak napisal jozzy22, nic z tym nie zrobisz. Swiadczy tylko o bukmacherze ze to sa "dziady" .Jak ktos przycina na 16 zlotych to jak bedzie przy wyzszych stawkach, odpowiedz jest taka, nie grac u tego bukmachera za powazne pieniadze a nawet za 1 ZL bo jak sie okzae ze fuksem trafisz i wygrasz 1000PLN - to napisza tobie ze to byl blad w kursie w jakims zakladzie i tego 1000 czy 500 PLN nie zobaczysz - qrw....co za dziadostwo... nie obstawiac tam meczy..
Przecież void idzie z automatu
Nie ma tu żadnego znaczenia stawka kuponu
 
Do góry Bottom