>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WIMBLEDON - typy i analizy!

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
The Championships

Wimbledon, England
Prize Money: &amp;pound;11,282,710
Draw: 128M/96Q/64D
Surface: Grass/Outdoors
http://www.wimbledon.org

2006 Singles Final
(1) Amélie Mauresmo (FRA) d. (3) Justine Henin-Hardenne (BEL) 26 63 64

2006 Doubles Final
(4) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. Ruano Pascual/Suárez (ESP/ARG) 63 36 62

Singles Final:
(1)R Federer d. (2)R Nadal 60 76(5) 67(2) 63

Doubles Final:
[1]Bryan/Bryan d.[6]Santoro/Zimonjic 63 46 64 62
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Tak całkiem przed, czyli typować można do jutra w unibecie...

Wimbledon 2007 - Player Progress: Fourth Round
Karlovic, I
( Head to Head , Czy gracz dojdzie to tej rundy? )
TAK
4.00


1 runda: Magik Santoro - ok, Francuz ogórkiem nie jest, ale Ivo na trawie grać potrafi, zresztą, jak prawdziwy Chorwat [czyt: Ivanisevic, Ancic]. Francuz swoje lata ma i nie wytrzyma po prostu.
2 runda: Kiefer/Volandri. Ten pierwszy totalnie bez formy, to chyba będzie jego drugi turniej po powrocie, ale jakoś trudno w niego uwierzyć. Volandri na trawie? Hmm, no raczej niebardzo.
3 runda: Delic/Dlouhy/Starace/Djokovic - ten pierwszy na trawie czuje się dobrze, ten drugi to raczej deblista i na tym się skupi, ten trzeci to typowy ziemniak, a Djokovic według mnie jest po prostu słabszy na trawie od Ivo. Prawdopodobnie przeciwnikiem Chorwata będzie Delic lub właśnie Djokovic, obaj zdają się być w zasięgu. Szczególnie po tym, co Chorwat pokazywał w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Wimbledon 2007 - Player Progress: Semifinal
Hewitt, L
( Head to Head , Czy gracz dojdzie to tej rundy? )
NIE
1.27


Bo w swojej ćwiartce ma Karlovica, Mirnyia, Bagietkę, Nalbandiana i Davydenkę. Może i grał dobre turnieje w tym sezonie na ziemi. Może i na trawie grać lubi, ale jakoś trudno mi uwierzyć, by doszedł dalej, niż do 1/4 finału.

Wimbledon 2007 - Player Progress: Third Round
Moya, C
( Head to Head , Czy gracz dojdzie to tej rundy? )
NIE
1.22


Dlaczego? Bo w pierwszej rundzie odpadnie z faworytem gospodarzy [a jak nie faworytem, to wieloletnim ulubieńcem] - Timem Henmanem. Moya od dawna podkreśla, że tenis mu sprawia przyjemność, że czuje, że inni przejmują inicjatywę... Tu niby różnicy wieku nie ma tak wielkiej, ale na trawie serve-and-voley z typowymi ziemniakami przynosi efekty. Kurs na sam mecz jest wyższy oczywiście. Jeśli wygrałby to spotkanie, to w kolejnej rundzie spotka się z kimś z pary Goodal/Lopez, czyli przeprawa lżejsza, ale po sprawieniu jednej niespodzianki, drugiej już nie będzie w stanie.

Wimbledon 2007 - Best Finishing Positions
Henin, J - Williams, Serena
( Head to Head , Najlepsza pozycja końcowa w tym turnieju )
Henin, J
1.60


Są w jednej ćwiartce w turnieju głównym i prawdopodobnie wynik tego meczu będzie decydował o powodzeniu tego typu. Ewentualnie Serena może odpaść z Hantuchovą, ale to bardzo optymistyczny scenariusz dla fanów Słowaczki. Amerykanka na trawie grać lubi, ale JuJu jest w takiej dyspozycji, że szanse z nią ma Momo [Mauresmo], może Sharapova i może Jankovic [o ile upora się z tym urazem z tego tygodnia]. JuJu nie ma opcji, by odpaść wcześniej, Serena raczej też, choć Hantuchova powinna ją trochę zmęczyć, co również przemawia za powodzeniem tego typu. Dla mnie JuJu jest faworytką główną do wygrania turnieju, co samo przez siebie wskazuje, że w 1/4 pokona Serenę.

Wimbledon 2007 - Best Finishing Positions
Sharapova, M - Ivanovic, A
( Head to Head , Najlepsza pozycja końcowa w tym turnieju )
Sharapova, M
1.35


Ivanovic ma trudniejszą drabinkę. W trzeciej rundzie czeka na nią najprawdopodobniej Petrova, w czwartej Mauresmo. Ta druga szczególnie w znakomitej dyspozycji. Sharapova w swojej ćwiartce ma właściwie tylko Kuznetsovą, ale ta na trawie spisuje się nieco gorzej i Venus Williams. Z tą mogą być problemy, ale hard właściwie też jest jej domeną i w tym sezonie spisywała się jak dotąd [i jak na swoje możliwości] dość słabo. Rosjanka natomiast szlifowała formę specjalnie do tego turnieju. Więc jeśli w trzeciej rundzie przejdzie Venus, to z Kuzą problemów większych mieć nie powinna.

Wimbledon 2007 - Best Finishing Positions
Dementieva, E - Petrova, N
( Head to Head , Najlepsza pozycja końcowa w tym turnieju )
Petrova, N
1.53


Dementieva, 1 runda: Dechy. I tu już Rosjanka może odpaść, bo Francuzka od lat gra na podobnym, solidnym poziomie. I jeśli zagra taki mecz, jak z Bartoli, to ma łatwy powrót do domu w pierwszych dniach.
2 runda: Castano/Benesova - jeśli uda jej się przejść Dechy, to w drugiej rundzie łatwiejsza przeprawa...
3 runda: Golovin/Paszek - raczej ta pierwsza, tu już nie starczy sił i DF-ów, nie ma szans, Rosjanka się pożegna.
Petrova, 1 runda: King - łatwe.
2 runda: Mirza/Shvedova. Mirza nie jest w zachwycającej formie, a Shvedova na trawie - jeszcze nie jest gotowa, by pokonać rodaczkę.
3 runda: Ivanovic - no i tu mogą być schody, ale w najgorszym przypadku obie Rosjanki zaliczą 3 rundę i będzie remis, czyli zwrot.

Wimbledon 2007 - Best Finishing Positions
Chakvetadze, A - Vaidisova, N
( Head to Head , Najlepsza pozycja końcowa w tym turnieju )
Chakvetadze, A
1.60


Ania w 4 rundzie najprawdopodobniej spotka się z Hingis [a jeśli nie z nią, to tym lepiej] i nie ma się co oszukiwać - Szwajcarka jest słabsza na trawie, a poza tym wraca po kontuzji. A w 1/4 dopiero Jankovic lub Peer [lub ktoś inny]. Vaidisova na trawie nie zachwyca, a do tego ma trudną drabinkę, w 3 rundzie przegrywa z Mauresmo, o ile wcześniej nie odpadnie, więc tu również w najgorszym wypadku remis i zwrot.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? R. Nadal - M. Fish
Typ: Wygrana w Setach Nadala 3-0 ✅
Bukmacher: Bet-at-home
Kurs: 1.50
Analiza: Hiszpan w tym turnieju będzie chciał na pewno powalczyć z Federerem o wygraną całego turnieju. Fish to nie jest bardzo wymagający przeciwnik nie ukrywajmy. Bez formy. W tym sezonie gra słabo i wszystko wskazuje na to że tutaj długo też sobie nie pogra. Rafa bardzo znacząco poprawił swoją grę na grassie. Obaj zawodnicy spotkali się w karierze 3 krotnie, i 3 razy wygrał Hiszpan. 2 razy mecze odbyły się na Hardzie i raz na trawie. Przyjrzyjmy się temu meczu na trawie. Spotkali się rok temu w Queens Clubie w 2 Rundzie. Pierwszy set zacięty 7-6 ale w drugim zupełna deklasacja Fisha 6-1. A był to okres kiedy Nadal jeszcze tak dobrze na trawie nie grał. Dlatego w jutrzejszym pojedynku nie daję większych szans Amerykaninowi.

???? T. Henman - C. Moya
Typ: Henman ✅
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Zacznę może od tego co jest bardzo ciekawe, zawodnicy ci jeszcze nigdy nie ze sobą nie grali. Będzie to ich pierwszy mecz. Gdyby mecz odbywał się na clay&#39;u to zwycięzce spotkania można by było łatwo przewidzieć. Jednak gdy mecz jak na trawie ulubionej nawierzchni Brytyjczyka to raczej więcej szans daję tutaj właśnie jemu. Henman jeszcze nigdy nie wygrał Wimbledonu i raczej już tego nie zrobi ponieważ nie jest w formie ale z Moya powinien sobie poradzić. Z tego co się orientuję to ma być ostatni turniej Anglika w karierze. Dodatkowy atut Henmana to to że stoi za nim cała publiczność gdyż gra u siebie. Wydaję mi się że Henman wygra to spotkanie, ale później już nic wielkiego nie zrobi i odpadnie na etapie 2-3 rundy a jeśli by doszedł do 3 rudny to zapowiada się znakomity pojedynek ponieważ spotkał by się z Andy Murray&#39;em.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
W tym sezonie gra słabo
Jeśli te osiągi są słabe, to ok:

SF: Auckland, Memphis QF: San Jose, Australian Open

Rozumiem, że każdy głupi potrafi dość do ćwierćfinału Australian Open. Trudno o jego formie na trawie mówić, bo rozegrała jeden mecz, a do tego z dr Ivo. Tylko tak się składa, że Fish na trawie radzi sobie całkiem przyzwoicie. A mecz o którym piszesz, to był w najlepszym sezonie Nadala na trawie i był już w najwyższej &quot;trawiastej&quot; formie.

awodnicy ci jeszcze nigdy nie spotkali w się w pojedynku Head To Head
Nie ma czegoś takiego, jak pojedynek H2H, to tylko nazwa statystyk.

Z tego co się orientuję to ma być ostatni turniej Anglika w tym turnieju.
Bardzo po polsku napisane. Ostatni występ w Wimbledonie w karierze. Ale to jeszcze nie jest pewne. Decyzja ma zapaść po turnieju.

a jeśli by doszedł do 3 rudny to zapowiada się znakomity pojedynek ponieważ spotkał by się z Andy Murray&#39;em.
Poza tym, że Murray miał nie wystąpić w tym turnieju, bo jeszcze nie wyleczył do końca kontuzji biodra, a w drugiej rundzie całkiem możliwe, że z kwitkiem odprawi go Tsonga, to ok.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Tsonga, J-W - Benneteau, J
1
1.70


Benneteau to jeden z moich najnieulubieńszych zawodników do obstawiania. W tym turnieju trafia od razu na swojego rodaka, który dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi [187cm, Benneteau 177cm], a przy tym znakomitym podaniem. Od kwietnia osiąga znakomite wyniki w challengerach - wygrał 3 na hardzie i później jeden na trawie [po drodze Falla, Guccione i Karlovic], podczas rozstrzygających faz tego challengera grał w kwalifikacjach do Queens Club, grał bodajże 5 meczów w ciągu dwóch dni i podołał temu wyzwaniu. W turnieju głównym QC wyeliminował Plessa, Hewitta i nie dał rady [pewnie zmęczenie przeważyło] Cilicowi. Tu kolejny turniej i kolejna szansa na pokazanie się. Pokazał się już w pierwszej rundzie AO, gdzie w pierwszej rundzie spotkał się z Roddickiem. Warto wspomnieć, że w 2004 pokonał Andy&#39;ego Murraya. W 2003 spotkał się w challengerze z Benneteau - przegrał w trzecim secie w TB do 6. Benneteau na trawie też niby radzi sobie poprawnie w tym sezonie [SF w Holandii], ale przeważy tu podanie, a w tym wypadku warunki fizyczne, dobra gra przy siatce, czyli zwycięży młodszy - Tsonga.

Tursunov, D - Almagro, N
1
1.14


Mój ulubiony ziemniak na trawie niestety grać nie potrafi. Tursa, wygląda na to, że wrócił z dalekiej podróży, nie potrafił w tym sezonie zagrać dobrego spotkania, na trawie wszystko wróciło do normy i przede wszystkim znów funkcjonuje podanie.

Santoro, F - Karlovic, I
2
1.25


Oczywiście jest taki syndrom, jak przegrana w pierwszej rundzie kolejnego turnieju, po znakomitych poprzednich, ale dr Ivo na trawie radzi sobie znakomicie, bo najbardziej liczy się tu podanie. O tym meczu wspomniałam wczoraj przy okazji innych typów i dodam tylko, że 208 cm i 177 cm Santoro - mówi samo za siebie.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Danilidou E. - Dulko G.
Typ - Typ: 1 1,30


Greczynka na innych nawierzchniach niespecjalnie zachwyca, ale na trawie czuje się bardzo dobrze. Przeciwnie do Dulko, która na tej nawierzchni raczej niczego nie osiąga. Dodatkowo H2H 2-0 na korzyść Greczynki, w tym jedno spotkanie właśnie na tej nawierzchni, bez straty seta. Na razie w ciągu dwóch ostatnich tygodni Danilidou nie sprawiła żadnych negatywnych niespodzianek i wygrywała, z kim miała wygrywać, więc i tu nie powinna dać szans Dulko, która tydzień temu poległa bez historii z Krajicek.

Golovin T. - Hsieh S.
Typ - Typ: 1 1,20


Tati powraca, ominęła RG, choć pozowała tam do zdjęć i udzielała wywiadów. A ponieważ powraca po przerwie, musi pokazać rodakom, że opuściła turniej w Paryżu z powodu niewystarczającej formy, a teraz jest dobrze przygotowana. W pierwszej rundzie zawodniczka mało wymagająca. W kwalach nie miała trudnych przeciwniczek, pomęczyła się z rodaczką Golovin - Mathilde Johansson. W Paryżu przegrała z wyżej wspomnianą Dulko i tam też w kwalach nic ciekawego. Na początek dla Tatiany łatwa przeciwniczka, jeśli z taką sobie nie poradzi, to chyba powinna szlifować dalej swoje umiejętności. Ale trudno uwierzyć, by przyjechała do Londynu totalnie nieprzygotowana.

Kanepi K. - Malek T.
Typ - Typ: 2 1,80


Kolejna Tatiana, tym razem niemiecka - Malek. Chwalona przeze mnie wielokrotnie, niedługo pewnie będzie najlepszą niemiecką zawodniczką, bo naprawdę [mnie i pewnie nie tylko] zachwyca swoją solidnością, a przede wszystkim nie czuje respektu przed nazwiskami. Pokonanie w sHertogenbosh Srebotnik napawa optymizmem. Po drugiej stronie siatki Estonka Kanepi, która od dłuższego czasu gra bardzo nierówno, popełnia ogromne ilości podwójnych błędów przy podaniu, a długie wymiany w jej wypadku kończą się w większości błędami, szczególnie pod presją gubi się, przegrywa tie breaki. Tak więc psychika jej domeną nie jest z całą pewnością. W sHertogenbosh odpadła w pierwszej rundzie, przegrywając z Meilen Tu. Ogólnie w całej swojej karierze zagrała dwa pojedynki [z Muller i Tu] - oba przegrała. Dobre wrażenie zrobiła jednak w Holandii Malek i to ona jest faworytką tego spotkania.

Petrova N. - King V.
Typ - Typ: 1 1,20


Nie jest Nadia w najwyższej formie, ale to, co prezentuje powinno wystarczyć na King, bo jak wiadomo, na trawie najbardziej liczy się podanie, a to jeszcze w miarę sprawnie działa u Rosjanki, szczególnie w meczach z mało znaczącymi zawodniczkami. Bo King do takich należy. W Birmingham dotarła do trzeciej rundy, ale pokonanie Molik czy Schulz-Mccarthy do największych osiągnięć nie należy.

Radwanska A. - Pironkova T.
Typ - Typ: 1 1,35


Aga na swojej koronnej nawierzchni i po raz drugi w tym samym turnieju, lecz nie w tej samej rundzie, spotyka się z Tsvetaną Pironkovą. Dlaczego nie powinna sprawić naszej zawodniczce większych problemów? Bo w Birmingham ledwo poradziła sobie z otyłą Aleksandrą Wozniak. To przede wszystkim. Aga na razie dość poprawnie, choć z Likhovstevą w Birmingham powinna mimo wszystko wygrać. Tydzień później mocno walczyła z Henin, zostawiła po sobie dobre wrażenie i tu wszystko wskazuje na to, że wystarczy przyłożyć rakietę, by znaleźć się w następnej rundzie.

Santangelo M. - Morita A.
Typ - Typ: 1 1,25


Wydawało mi się, że Mara na trawie sobie nie poradzi, ale w Birmingham zagrała bardzo dobry turniej, począwszy od meczu z Mirzą, potem Li i skończywszy na całkiem dobrym półfinale z późniejszą zwyciężczynią - Jeleną Jankovic, w Eastbourne nie miała szans z Momo, ale ta wyraźnie jest w formie, więc nie ma się co rozczulać nad tą porażką. Morita przeszła kwale, ale po drodze nikogo nadzwyczajnego nie pokonała [może poza Suarez, ale ta na trawie niezbyt dobrze sobie radzi], a wcześniej w Birmingham sprawiła małą niespodziankę i pokonała Sugiyamę [w trzech setach, Santangelo tydzień później zrobiła to w dwóch setach]. Na solidną Włoszkę, to jednak za mało.

Stosur S. - Brandi K.
Typ - Typ: 1 1,30


Sammy zaskoczyła wszystkich dobrą grą w Rzymie, a potem już było z górki, rozkręciła się na dobre. Atuty? Przede wszystkim podanie i mocny forhend. Portorykankę Brandi kojarzę z J&amp;S Cup [to chyba wtedy się inaczej nazywało] sprzed paru dobrych lat i tam bodajże w drugiej rundzie odprawiła z kwitkiem Grzybowską. Ale kiedy to było... Teraz o Brandi właściwie nie słychać, grywa bardzo rzadko i bez większych sukcesów... Australijka problemów z nią mieć nie powinna.
 
P 0

piotrek161

Użytkownik
zludna widze ze jestes niezlym ekspertem :mrgreen: ja sie tak tenisem zabardzo nie iteresuje ale kase fajnie wygrac, pozycze sobie od ciebie pare typow jak wygram to stawiam ci ???? pozdro ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jutro nie ma zbyt wielu fajnych spotkan do stwiania, duzo lepiej zapowiada sie wtorek....

Gonzalez F. - Ginepri R.
Typ - Typ: 1 1,25

Panowie spotkali sie kilka dni temu w Queens Clubie i tam pewnie w dwóch setach wygrał Chilijczyk, który nie dał szans swoim poteżnym FH. Ginepri ma naprawe słaby sezon w przeciwieństwie do Gonzo który jest małym objawieniem tego sezonu, zapewnie nie awansuje do finału jak podczas AO, ale amerykanina przejdzie na pewno... Oby tylo nie pusciły mu nerwy jak podczas spotkania z Tursunovem gdzie złamał rakiete jedym iderzeniem i pozniej przegrał trzy gemy z rzedu i przegrał...

Tsonga J.-W. - Benneteau J. 1.65

Popieram typ kolegi, kazdy buk ma inny kurs na te spotkanie mozna nawet zagrac po kursie 1.80(nie wiem czy teraz) Tsonga to jeden z najwiekszych talentów, powoli mnie sie w rankingu wygrywa ostatnio coraz czesciej chalangery przyszedł wiec czas na sukcesy w turniej wyzszej ranki. Wg. mnie bedzie to czarny koń tego turnieju jezeli uda mu sie pokonac Francuza, który kelnerem przeciez nie jest! Ale Tsonga nie musi bac sie dosłownie nikogo, gra na trawie perfekcjnie w tym sezonie ma juz na rozkładzie speca od grass&#39;u- Hewitt&#39;a, czas na kolejne wielkie nazwiska! Ja bede mu kibicował, mam nadzieje, ze zajdzie daleko!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A moim zdaniem można z jutrzejszych spotkań wybrać kilka, a nawet kilkanaście dobrych typów. Ja wybrałem 8 z ciekawymi kursami, a według mnie bardzo dobrych typów. Oto one:

J.W.Tsonga-J.Benneteau 1 1,65
To już typ oklepany, nie będę powtarzał poprzedników ale zgadzam się z nimi co do tego typu.

T.Poutchek-V.Kutuzova 2 1,86
Różnica 10 lat między zawodniczkami jest znaczna róźnicą, w tym wypadku zdecydowanie na korzyść tej młodszej czyli Kutuzowej. Poza tym już raz ją ograła, więc ogromną niespodzianką, przynajmniej dla mnie, będzie zwycięstwo Poutchek.

A.L.Groenefeld-N.Ozegovic 2 1,88
Mimo tego samego wieku i wiekszej rozpoznawalności z nazwiska Niemki, moim zdaniem tutaj zdecydowaną faworytką jest Chorwatka. Znakomicie spisywała sie na początku roku w challengerach by później wygrać kilka spotkań w normalnych turniejach. Nie patrzyłem na drabinkę, więc nie wiem z kim ewentualnie zagra w 2 rundzie i czy ma ewentualne szanse później, ale nie zagranie tego typu byłoby grzechem. Niemka zdecydowanie bez formu od początku sezonu, Chorwatka wręcz przeciwnie. Pewna dwójka.

T.Henman-C.Moya 1 1,70
Ktoś już pisał o tym, ze jest to prawdopodobnie ostatni Wimbledon doswiadczonego Anglika, dlatego nie wypadałoby odpaśc w pierwszej rundzie. Ma za sobą publiczność, a Moya to typowy ziemniak i trawa pod nogami przeszkadza mu w grze.

B.Becker-J.I.Chela 1 1,45
Niemiec gra według mnie najlepiej na trawie, natomist Chela podobnie jak Moya to typowy ziemniak. Poza tym rok temu właśnie w tym turnieju wygrał Benjamin i myślę, że historia tutaj się powtórzy.

A.Seppi-D.Hrbaty 1 1,55
Mimo, że lubię Dominika to jednak daję mu tutaj małe szanse. Obydwaj w tym roku nie zachwycają, a czynnikiem przemawiającym za postawieniem na Włocha jest wynik sprzed roku w Nottingam. Wtedy wygrał Andreas, teraz powinno być podobnie.

N.Mahut-A.Clement 1 1,65
Francuz z bardzo dobrej strony pokazał się w tym tygodniu w Nottingham, ale jest takie coś (jak wspomniał chyba zludna) jak syndrom odpadnięcia w 1 rundzie po znakomitym poprzednim turnieju. Myślę, że to właśnie przytrafi się solidnemu Clementowi. Poza tym młodszy o 5 lat rodak pokonał na trawie przed kilkoma dniami samego Nadal, a to, zważywszy na to, że Rafa ostatnio gra na trawie coraz lepiej jest nie lada wyczynem. Jeszcze jednym argumentem jest tegoroczne zwycięstwo Mahuta na trawie w jednym z wcześniejszych londyńskich turniejów.

M.Gicquel-J.Hernych 1 1,50
Kursik jest dla mnie prezentem od bukmacherów, bo zdecydowanym faworytem jest dla mnie tutaj Francuz. Marc pograł już trochę w tym roku na trawie, natomist Czech jeszcze nie. Poza tym, z tego co pamiętam, to najlepszą nawierzchnią Hernycha jest clay, a z cegły do trawy wbrew pozorom długa droga. Marc zdecydowanie lepszy w tym roku, swą lepszą formę udowodni wygrywając jutro.

Kursy z betgun.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jakoś mam wenę dzisiaj (chyba) i opisze Wam jeszcze 13 spotkań, które wybrałem na jutro. Kursy może nie są tak piękne jak powyżej ale mecze są nawet jeszcze bardziej prawdopodobne. No to zaczynam po raz drugi dzisiaj:

T.Haas-Z.Fleishman ATP Wimbledon 1 1,30
Fleishman ma już 27 lat i jeszcze nic w tenisie nie osiągnął i na pewno nie osiągnie na tegorocznym Wimbledonie gdyż Tommy odprawi go z kwitkiem. Haas nie błyszczał ostatnio bo był to okres turniejów na cegle, a na tej nawierzchni Niemiec nie gra zbyt dobrze. teraz trawa, a tutaj podobnie jak 9chyba przede wszystkim) na hardzie Tomek gra bardzo dobrze. Pewna 1.

I.Ljubicic-V.Spadea ATP Wimbledon 1 1,15
Mimo, że za nim nie przepadam to potrafię stywierdzić, że jest dobrym tenisistą. Moze nie gra widowiskowo, ale gra mocno, siłowo i to jest skuteczne, zarówno na hardzi jak i na trawie. Gdyby grali cegle, Vincent mógłby coś ugrać a tak moze jedynie ugrać seta.

M.Safin-R.De Voest ATP Wimbledon 1 1,13
Marat w tym sezonie tak sobie. Na hardzie nie zachwycił, na cleyu może trochę lepiej ale bez rwelacji dlatego trzeba pokazać klasę na trawie. Odpadnięcie w 1 rundzie byłoby dużą niespodzianką.

P.Kohlschreiber-F.Serra ATP Wimbledon 1 1,39
Kohli pokazał się w tym sezonie z dobrej strony zwłaszcza na cegle, ale ostatnio pograł trochę na trawie i myślę, że nie powinno tu być niespodzianki.

J.Tipsarevic-A.Peya ATP Wimbledon 1 1,17
O dziwo w h2h jest 1-1, z tym, że Peya wygrał na clayu. Trawa jest bardziej zbliżona do twardej nawierzchni dlatego zdecydowanym faworytem u buków jak i u mnie jest tutaj Janko.

F.Gonzalez-R.Ginepri ATP Wimbledon 1 1,25
Ktoś już pisał o tym spotaniu, więc krótko. Robby to zawodnik, który potrafi wygrać jak i przegrać z każdym. Przy dobrym dniu moze tutaj sprawić niespodziankę, ale zważywszy na to, że grali na trawie już w tym roku i wygrał Gonzo, nie przeiwduję tutaj niespodzianki.

D.Udomchoke-C.Berlocq ATP Wimbledon 1 1,22
Kto to jest Berlocq? No właśnie. To nazwisko bardziej pasuje do challengerów i na takim turnieju jak Wimbledon, Argentyńczyk moze tylko wystąpić w 1 rundzie. udomchoke mimo, ze jest młodszy jest bardziej ograny w większych turniejach i to powinno zaowocować.

P.H.Mathieu-R.Stepanek ATP Wimbledon 2 1,82
Gdyby grali na cegle lub hardzie nie wiedziałbym na kogo postawić, jednak moim zdaniem trawa to pieta achllesowa Francuza. Stiopa na razie w tym roku bez rewelacji, więc moze w Wimbledonie coś pokaże? Wierzę, że nie odpadnie w pierwszej rundzie.

J.Blake-I.Andreev ATP Wimbledon 1 1,32
Igor w tym sezonie gra dość równo,a Blake bez rewelacji. W h2h jest 4-0 a po tym meczu będzie 5-0. Blake ostatnio bez rewelacji bo od clayu nie jest on specjalistą, natomiast biegać po trawie potrafi i powinien spokojnie ograć trochę sztywnego (w porównaniu do Amerykanina) Rosjanina.

P.Schnyder-C.Pin WTA Wimbledon 1 1,22
Doświadczona Szwajcarka ograła już swą rywalkę raz 2 lata temu. Grały wtedy na nawierzchni dywanowej, ale to nie ma tu znaczenia, gdyż Francuzka bez rewelacji w tym roku. Jedynie pograła trochę na cegle, ale też bez żadnych bumów. Porazka Patty byłaby tu sensacją

E.Daniilidou-G.Dulko WTA Wimbledon 1 1,25
gisela w tym sezonie pokazała się z dobrej strony na cegle wygrywając swój pierwszy i jak dotąd jedyny turniej. Tutaj na pewno nie wygra turnieju, a najprawdopodobniej odpadnie już w pierwszej rundzie z solidną Greczynką. Eleni bez rewelacji jak dotąd w tym sezonie, jednak rok temu w Holandii (grass) wygrała gładko 2-0 i dlatego typuje jej zwycięstwo jutro

A.Bondarenko-J.Craybas WTA Wimbledon 1 1,20
Alona gra równo i bardzo dobrze od początku sezonu na każdej nawierzchni. Jak tu odpadnie w 1 rundzie to mnie po prostu zaszokuje.

A.Szavay-E.Birnerova WTA Wimbledon 1 1,20
Młoda Węgierka imponuje od początku sezonu. Najpierw grała w challengerach a już od paru dobrych tygodni gra i to z powodzeniem w normalnych turniejach. Jej rywalka jest przeciętna i przeciętnie gra w tym sezonie, a przeciętność nie wystarczy jutro na Agnes.

No napisałem się troszkę, a czy popisałem okaże się jutro wieczorem.

Zachęcam każdego do napisania przynajmniej na temat jednego z meczy, ograjmy razem buków na Wimbledonie!! ????
 
P 0

piotrek161

Użytkownik
czy ktos moze wie o ktorej zaczynają sie te mecze bo ja nie znam dokladnych godzin, jak ktos bedzie wiedzial to prosze zeby napislal ????
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Turniej na trawiastych kortach Wimbledonu czas zaczac jest w czym wybierac. :grin:

Stepanek R. - Mathieu P.-H &lt;1&gt; 1,80

Dzisiaj w 1 rundzie turnieju spotkaja sie Czech Stepanek z Francuzem Mathieu. Zaczne od Czecha, ktory lubi i potrafi grac na trawie. Tegoroczny sezon dla niego nie jest jak narazie zbyt udany, ale w tym turnieju mysle, ze pokaze na co go stac. Za Stepankiem zdecydowanie przemawia doswiadcznie wyniesione z poprzednich wystepow na Wimbledonie to jest jego juz 6 kolejny wystep nigdy nie odpadł w 1 rundzie, najdalej dotarl w zeszlym roku do 1/4, takze progres jest. Najwiekszym atutem Czecha jest serwis i gra przy siatce i mysle, ze dzisiaj to wystarczy na Francuza. Jesli chodzi o Mathieu to zdecydowanie najlepiej czuje sie na clay, w tym sezonie nieco zaskakuje swoja dobra gra na trawie, ale dzisai nie daje mu zbyt duzych szans. Dotychczas 5 krotnie wystepowal na Wimbedonie i zaledwie raz przeszedl 1 runde w 2002 roku. W spotkaniach H2H prowadzi Stepanek 3-1 i dzisiaj powinien powiekszyc ten dorobek.



Mahut N. - Clement A. &lt;1&gt; 1,60

Ten pojedynek dwoch Francuzow zapowiada sie niezwykle ciekawie. Obaj ostatnio znajduja sie wysokiej formie, ale jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Mahut. Obserwowałem jego wystepy niedawne na turnieju w Londynie, gdzie przypomne, ze dotarł do finałi i musze powiedziec , ze wychodzilo mu prawie wszystko. Dysponawał bardzo dobrym serwisem i bardzo dobrze grał przy siatce. Pozatym duzo walecznosc w grze i o kazda pilke.. Dotychczas raz wystapił na Wimbledonie w zeszlym roku i dotarł do 3 rundy.Jesli chodzi o Clementa w tym roku ma niezwykle udany sezon na trawie wystarczy wspomniec niedawno zakonczony turniej w Nottingham, gdzie dotarł do finału. Wrazenie rowiez robi statystka jego wystepow na Wimbledonie to jego 10 kolejny turniej i trzeba przyznac, ze bywało roznie najdalej dotarl do 4 rundy, kilkakrotnie odpadał tez juz w pierwszych. Kluczowe jak dla mnie sa spotkania H2H, ktore wyraznie przemawiaja za Mahutem 4-0. To pokazuje, ze Clement nie potrafi grac z Mahutem, ba nawet nigdy nie wygrał seta.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) vs Lee Childs (GBR) 1.40

Aisam przeszedł bez najmniejszego trudnu kwale, pokonał m.in naszego Prysieżnego. Spokojnie utrzymuje swoje podanie i tylko czeka na przełamanie rywala, w ostatnich dniach pokonał nawet Gasqueta, który na trawie kelnerem nie jest. Lee po raz koljeny otrzymuje dziką karte od organizatorów, ale jest to grajek z 404 miejsca w rankingu ATP da razy odpadł po pierwszym meczu tylko raz doszedł do II rundy. Wiec kolejna niespełniona nadzieja Anglików.... Qureshi jest moim typem na czarnego konia tego turnieju w tym meczu watpie ze straci seta a w nastenych rundnach mysle ze bedzie potrafił zagroznic najlepszym....

Elena Vesnina (RUS) vs Olga Poutchkova (RUS)[30] 1.45

Krótko, za Olgą przemawia rankin jest tutaj rostawiona, ale na trawie gra poprostu fatalanie. W tym sezonie zagrała dwa mecze na grassie i ugrała ledwie kilka gemów. Vesnina na pewno do najlepszych nie nalezy, ale jest solidna zawodniczką II,III rundla jak najbardziej w jej zasiegu!

Likhovtseva
Haas T.
Blake
Stosur
to polecam... Ech duzo tych meczy, zeby nie było niespodzianek! Powodzenia ????
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
A jeszcze kilka dołożę...

Falla, A - Querrey, S - 2
2.15


Querrey, jak powszechnie wiadomo, to nadzieja Amerykanów na przyszłość, w końcu odszedł Agassi, Roddick troszkę przystopował, Blake się cofnął, a Sam jest na czele tych młodych, nowych zawodników. Na hardzie wiadomo - oszałamiająco. Na razie na trawie jeszcze nie pokazał swoich umiejętności, ale Falla to przede wszystkim challengerowiec i clayowiec. Na trawie już troszkę pogrywał, ale odpadał z takimi, którzy mieli podobne warunki fizyczne do Sama. W kwalach pokonał tego chwalonego Scotta Ousdema i na tym się skończyło. Nie będzie trzech setów, będzie walka, będą asy. Sam peszy się, gdy gra przeciwko gwiazdom, wtedy można uważać, że nie podoła, ale tu tak nie jest i myślę, że da radę.

Ginepri, R - Gonzalez, F - 2
1.23


Robby w tym sezonie, to typowy chłopiec do bicia. Gonzo na trawie mistrzem może nie jest, ale na wypalonemu Amerykaninowi podoła, bo zbyt wiele na niego nie potrzeba. Mnóstwo błędów i problemy z podaniem kontra znakomity forhend Gonza... Wynik może być tylko jeden.

Fleishman, Z - Haas, Tommy - 2
1.50


Kurs na Tommy&#39;ego wzrósł. Nie byłabym optymistką, co do jego formy, ale na trawie grać potrafi całkiem nieźle. Nie polecam jednak grania na dokładny wynik, bo jeśli to jego pierwszy mecz po przerwie, to &quot;rozgrzanie się&quot; może mu zająć nawet seta, a tu wszystko w rękach przeciwnika czy to wykorzysta, czy nie.

Aleksandra przed rokiem wygrała juniorskiego Wimbledona :mrgreen: Nasza Aga po wygraniu juniorskiego W. doszła do 4 rundu, Wozniacki takich ambicji zapewne nie ma ale II runda jak najbardziej. Lubi grac na trawie jest młoda, utalentowana....
Chyba coś Ci się pomyliło. Aleksandra Woźniak to ogromny wieloryb
=&gt; eh miałam zdjęcie, ale ktoś je usunął z servera, jak znajdę, to wrzucę.

To Caroline Wozniacki wygrała Wimbledon, a ona gra z kimś innym, nie pamiętam, poza tym kurs 1.5, to ja widziałam na Granville, a nie na Wozniak i wystrzegam grania na tą dużą dziewczynę.
 
michalj 0

michalj

Użytkownik
niestety narazie WImbledon jeszcze sie nie rozpoczal ponieważ pada deszcz ???? ???? i trzeba czekac az zaczna,jesl iwogole dzis zaczna :/:/
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Masz racje pomyliły mi sie nazwiska :oops: Dzieki za zwrocenie uwagi ???? ale typ jak najbradziej dobry ;-)

Wozniacki C. - Yakimova A. 1.40

Tak jak pisałem, wygrała zeszłoroczny juniorski Wimbledon, ogromny talent, uwielbia trawe. Gra z mała znaną zawodniczką o której niewiele mozna powiedziec... Pewna 1!


Co do deszczu to prognozy są fatalnie praktycznie nie tylko na dzisiaj ale i na kolejne dni turnieju. W Anglii nie ma jak u nas ze pare min ulewa i pozniej nie ma deszczu tam całymi dniami pada ???? Ech zle widze ten turniej..... :sad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom