>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wielki finał POLSKA - Niemcy

Status
Zamknięty.
G 0

glaukos

Użytkownik
20:00 Francja - Chorwacja 2
Kurs STS 2,40 8,00 1,70
Bardzo ciekawe spotkanie, w ktorym spotkaja sie wicemistrz świata - Chorwacja, z 3 druzyna ostatnich Mistrzostw w Tunezji - Francja. Jednakze IMo Francuzi rozczarowuja na tych mistrzostwach: wymeczone zwyciestwo z Tunezja, porazka z Niemcami czy z Islandia ale z drugiej strony zwyciestwo nad Polakami.
Francuskie gwiazdy nie zchwycaja forma na tych mistrzostwach, w przeciwienstwie do Wicemistrzow swiata - Chorwatów. Jako jedyna druzyna nie przegrala jeszcze meczu, a w ostatnim dosyc pewnie pokonala Hiszpanie. Chorwackie gwiazdy sa w formie:
I Balic 39 goli 29 asyst, Metzlicic 27goli 27 asyst vzy Vuklic. Kolejnym argumentem przemawiajacym za Chorwatami jest to ze Francuzow latwo wyprowadzic z rownowagi , czego doskonalym przykladem jest mecz Francja - Tunezja ( liczne wykluczenia w druzynie Francuskiej)


Garsc statystyk:
Skutecznosc Francja 62% Chorwacja 64%
Laczna ilosc 2 minutowych kar 29 razy 21 razy
Bramkarze Francja poza top 20 Jerkovic 40% skutecznych interwencji
 
domel 49

domel

Forum VIP
[glow=red:641c2603b0]POLSKA[/glow:641c2603b0] - Rosja

Nikt się chyba nie spodziewał ze Polska dojdzie tak daleko ???? (oprócz mnie ???? haha) mamy ćwierćfinał i to taki w którym możemy i musimy wygrać! Rosja to dobry zespól ale nie gra ostatnio tak dobrze jak kiedyś. Musimy się liczyć z doświadczeniem i wytrwałością Rosjan bo trzeba im to przyznać po wygranym meczy nad Węgrami. My mamy również bardzo silny zespól i jak na moje oko jeden z najsilniejszych na świecie! Liczę dziś na łatwa wygrana naszych i wymarzony półfinał! dziś bwin przygotowało ciekawa ofertę wiec ja widzę to tak:

typ: 1 // 1,50 ✅ | Halftime/Fulltime Polska / Polska // 1,85 ✅ | Handicap Polska -1,5 ⛔ // 1,80 | Ile bramek zdobędzie M. Lijewski (POL) Więcej niż 4,5 // 2,02 ✅ Marcin złapał formę liczę na jego dobry występ
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje typy na mecze ćwierćfinałowe :mrgreen: :

Niemcy - Hiszpania ✅
Typ: 1 - 1,75
W tym spotkaniu stawiam na drużynę gospodarzy tych mistrzostwm którzy na tym turnieju przegrali tylko jeden mecz z Biało-Czerwonymi , ale w pozostałych niesieni dopingiem swoich kibiców wygrywali m.in. 29-26 z Francją. Sądzę, że dziś będzie podobnie jak w meczu z Francją mecz będzie zacięty ale to Niemcy wyjdą z niego zwycięsko.

POLSKA - Rosja ✅
Typ: 1 - 1,50
Polacy rewelacjyjnie grają na tych mistrzostwach, liczę że trener Wenta umowytwuje swoich podopiecznych odpowiednio, choc napewno sami będą bardzo zdeterminowani do odniesienia zwycięstwa, i uda nam się pokonać Rosję i awansować do półfinałów

Chorwacja - Francja ✅
Typ: mniej niż 57,5 bramek - 1,75
Francuzi mają w swoim składzie bardzo dobrego bramkarza Omeyera;) a zarówno Chorwaci jak i Francuzi bardzo dobrze potrafią sobie radzić w grze obronnej sądzę że ta linia punktowa nie zostanie w tym meczu przekroczona

Islandia - Dania ⛔ :zy3ou:
Typ: 2 - 1,40
Stawiam w tym meczu na Duńczyków, ponieważ Islandczycy jakoś mnie na tych mistrzostwach nie przekonują, choć wygrana z Francuzami 32-24 była bardzo dobrym meczem w ich wykonaniu, jednak w meczu z Duńczykami taki wynik się raczej nie powtórzy.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Polska - Rosja 28:27 ???? ???? ???? ???? Dziękujemy polacy, a w szczególności Szmalowi bo to co on zrobił w całym meczu to trzeba mu pomnik postawic :mrgreen: :jezora:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Kapitalny mecz w szczególności Szmala... warto było oglądać ten mecz... ???? ???? jesteśmy w półfinale i walczymy o medale !! Jest wystrzałowo ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja nie moge. Jesteśmy w półfinale. Czyżby powtórka z rozrywki?? To co robi Szmal to jest Mistrzostwo. Nie ma co się oszukiwać że w szczególności dzięki niemu wygraliśmy ten mecz. Teraz walka z Islandią albo Dania. Nie zapeszajmy, ale myśle że będzie dobrze.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wyniki do I połowy

Islandia- Dania 17:16
Chorwacja - Francja 9:10

Żałuję, że nie zagrałem na Islandię ???? Miałem taki zamiar, kurs dość ciekawy 3,10 , ale wycofałem w ostatniej chwili. Myślę, że zagramy z Islandią w półfinale. A wy jak mówicie kto by był lepszym rywalem dla nas ??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Obojętnie kto i tak licze że wygramy w półfinale :mrgreen: a moje typki jak narazie na dzisiaj pieknie wchodzą... ???? zobaczymy jak sie skonczą dzisiejsze ćwierćfinały... ale i tak dzis POLSKI dzień ???? Sławek Szmal świetna robota ???? licze ze transmisja półfinału bedzie w polsacie otwartym ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ależ to był mecz w wykonaniu Polaków a to co wyprawaił w bramce Szmal można podsumować to tylko tak: ???? ???? ???? Myśle że w półfinale mamy spore szanse ale nie możemy się też zbytnio podpalać :mrgreen:
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Dania

Nie wiem dlaczego ale bwin na zwyciestwo Polakow dal bardzo wysoki kurs 2,85. A moze i dobrze bo duzo wygramy ???? ja osobiscie jestem przekonany ze nasi wygraja i zagraja o zloto z gospodarzami tych mistrzosstw (Germanami :p).

a co wy sodzicie o tych spotkaniach??
 
peja 1

peja

Użytkownik
Jestem podobnego zdania Polacy po zaciętym meczu pokonają Duńczyków i zagramy o złotoooo !!!!!! :jupi:

edit : Domel półfinały są w czwartek... a nie w środę :jezora:
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
czas na półfinały i $zmal
moim zdaniem bardzo prawdopodobny jest finał polska-niemcy. Pomimo,ze dania jest faworytem,ale to my z nimi wygralismy na ich terenie przed mistrzostwami $zmala. Fakt,ze to był mecz o pietruszkę,ale historia lubi się powtarzać.Niemcy są gospodarzami i zawsze sciany i kibice pomagają.Nie beż znaczenia są sędziowie,a znawcy futbolu pamiętają mundial 2002 i niesamowite decyzje &quot;fryzjerów&quot; na korzyść koreanczyków
Dla mnie i pewnie większości kibiców Polacy już zrobili ponad 100% niż oczekiwano,ale jeszcze namieszają,czego im z całego serca życzę ???? ???? ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
a ja nie jestem takim hurraoptymistą,jeszcze to prawda z tymi ich kupowato-brzuchowymi problemami.Tak sie wydaje,ale jeżeli dzień wcześniej chorujesz,a na drugi masz wielki wysiłek to siły masz do pewnego czasu.Dlatego mozę byc tak,ze Polska będzie na początku zasuwała jak motorek,ale z czasem opadną z sił i będzie bryndza.Dlatego moze typ na wygraną Polaków w pierwszej połowie ? 8) :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Na BAH na Polaków jest 2,10.Przeczytałem że 6 zawodników w naszej ekipie jest zatruta ale dzisaij zagra ciekwe jak odbije się to na ich grze OBY BYŁO WSZYSTKO OK!!! Myśle że jesli zagramy naprawde dobrze to pokonamy duńczyków
JA BEDE MOCNO TRZYMAŁ KCIUKI za zwycięstwo POLAKÓW
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Polska -Dania 2 Wszystkich zaniepokoiły więści z Hamburga !! Niestety po takich cyrkach nie szybko dochodzi się do pełni sprawności !! Szkoda bo mógł być finał !! ⛔


Niemcy -Francja X Mam przeczucie że tu padnie remis Francuzi to drużyna która gra mądrze i efektownie !! niemcy zaś zaskakują z meczu na mecz !! Dlatego myśle że będzie zacięta walka i po 60 minutach będzie dogrywka !!! ✅
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Na dzisja upatrzyłem sobie pewne zdarzenie :

Germany - France over 52,5 gola 1,85 Betgun ⛔

Bukmacherzy wystawili moim zdaniem dosyć niskie granice na over w tym meczu. Zasugerowali sie pewnie wynikiem Croatia v France 18:21 ,ale nie wierze ze bramkarze bedą dzisiaj super bronili jak w poprzednim meczu. Poza tym Niemcy grają ofensywnie i w większosci meczy rzucają dużo bramek. Równiez gra w defensywie może wyglądać troszke inaczej i nie bedzie az takiego mocnego krycia , chociaz to jest półfinał .Przypomne ostatnie spotkanie tych drużyn :

Germany v France 29:26

Czyli 55 bramek ;-) Mysle ze dzisiaj będzie podobnie, emocjonujące koncówki i dużo bramek !
Wiec obstawiam over w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom