>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Weryfikacja konta w Fortunie - pytanie

E 3

e63

Użytkownik
Cześć

Dzisiaj założyłem w Fortunie konto, wysłałem zdjęcia dowodu osobistego, wypełniłem pełny formularz rejestracji.

1. Czy gdy wysłałem zdjęcia dowodu słabej jakości (robione telefonem) to weryfikacja wg Was przejdzie pozytywnie? Może lepiej, żebym jutro po drodze zatrzymał się w punkcie?

2. Ile średnio trwa weryfikacja? Konto założyłem dzisiaj a chciałbym już we wtorek móc obstawiać mecze LM.

3. Czy jest opcja w Fortunie wpłaty poprzez Przelewy24? Idzie to równie sprawnie jak wpłata poprzez ten serwis na BAH czyli parę minut?

Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam, E63
 
E 3

e63

Użytkownik
Wpłata idzie poprzez serwis transferuj.pl idzie równie szybko jak p24.
Od wysłania dokumentów do czasu zweryfikowania minęło 30 minut.
Generalnie zalogowałem się przed chwilą licząc, że konto zostało zweryfikowane a tam komunikat, że ktoś o takim samym nr konta ma już konto na Fortunie. Ja się tam nigdy nie rejestrowałem więc dziwne... Chyba jednak podjadę osobiście :;/:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cześć
Dzisiaj założyłem w Fortunie konto, wysłałem zdjęcia dowodu osobistego, wypełniłem pełny formularz rejestracji.
1. Czy gdy wysłałem zdjęcia dowodu słabej jakości (robione telefonem) to weryfikacja wg Was przejdzie pozytywnie? Może lepiej, żebym jutro po drodze zatrzymał się w punkcie?
2. Ile średnio trwa weryfikacja? Konto założyłem dzisiaj a chciałbym już we wtorek móc obstawiać mecze LM.
3. Czy jest opcja w Fortunie wpłaty poprzez Przelewy24? Idzie to równie sprawnie jak wpłata poprzez ten serwis na BAH czyli parę minut?
Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam, E63
JA proponuję zatrzymać się w punkcie są bardzo czuli na jakość, Weryfikacja trwa przy dobrych wiatrach do 2 h najlepiej zagadaj na LiveChat wtedy będzie dużo szybciej. W Fortunie jest Transferuj coś na wzór PRzelewy24 i pieniążki masz w parę minut także bez obawy.
 
ranczo0123 449K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 14 grudnia 2019 17:37 przez piotr-falkowskiChciałem założyć konto w Fortunie ale wyskakuje mi że mój PESEL już istnieje kiedyś miałem konto ale nie pamiętam hasła i loginu co mam dalej robić
Pisac do ich supportu a nie na forum bo tu Ci nikt w tej sprawie nie pomoze ????
 
Do góry Bottom