>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Welsh Open 2022 (28.02-6.03.2022)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open 2022
28 lutego - 6 marca 2022


Czas na kolejną edycję Home Nations Series, na który składają się 4 turnieje rankingowe na terenie Wysp Brytyjskich: Northern Ireland Open (9-17 października 2021), English Open (1-7 listopada 2021), Scottish Open (6-12 grudnia) i Welsh Open (28 lutego - 6 marca 2022). W każdym z turniejów Home Nations Series obowiązują dokładnie te same reguły: 128 graczy w płaskiej drabince walczą o pulę nagród rzędu 405,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale najbardziej łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu. Tytułu sprzed roku bronić będzie Jordan Brown, który w emocjonującym do samego końca finale sensacyjnie ograł Ronniego O'Sullivana (9-8) w decydującej partii.



Welsh Open 2022 odbędzie się w dniach 28 lutego - 6 marca, a wszystkie mecze odbędą się w Celtic Manor Resort w walijskim Newport. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy dystans meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17).

Ale zanim dojdzie to turnieju głównego to najpierw rozegrane zostaną kwalifikacje w dniach 15-20 lutego w Aldersley Leisure Village w Wolverhampton. W kwalifikacjach wszystkie mecze do 4 wygranych frejmów.

Format kwalifikacji turnieju
Drabinka kwalifikacji turnieju
Livescore

Nie masz konta w Betfan?
Załóż je z naszym kodem FORUMBUK i korzystaj ze specjalnych promocji!

728x90 Forum.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Piszę w ostatniej chwili, ale być może ktoś dostrzeże ten wpis i będzie zainteresowany. To jest propozycja dla osób akceptujących, że prawdopodobieństwo przegranej jest prawdopodobnie równe, może nawet nieco mniejsze niż wygranej!

Wtorek, 1 marca 2022, godz. 20:00


Trump - Steadman, wygra Steadman AH(+2,5). etoto, kurs 2,25, stawka minimalna 1-2 jednostki

W moim przekonaniu rynek nadmiernie faworyzuje oczywistego faworyta, czyli Trumpa. W mojej ocenieTrump ma obecny sezon gorszy niż wcześniejsze, a w ostatnich tygodniach przeżywa stagnację, delikatnie pisząc. Pokazują to rezultaty, bo generalnie jego gra nie wydaje się, aż tak zła. Natomiast Steadman ma obecnie zwyżkę formy, której zresztą on nie wykorzystuje w postaci jeszcze lepszych rezultatów niż osiąga. Gdyby bardziej kontrolował emocje to myślę, że byłby to świetny kandydat na mocnego doga w konfrontacji z mającm słaby dzień gracza czołówki.
Podsumowując: ja NIE STAWIAM NATO, ŻE STEADMAN WYGRA MECZ, ALE TYLKO NA TO, ŻE ZDOŁA WYGRAĆ 2 FREJMY PRZECIWKO TRUMPKOWI. Nadal nie mam wątpliwości, że generalnie jest różnica kilku poziomów między tymi graczami na korzyść Judda. Po prostu uważam, że dzisiaj jest wystarczająco duża szansa na zarobek korzystając z obniżonej dyspozycji snookerowej gwiazdy i podwyższonego potencjału średniaka. Steadman ostatnio dość dobrze buduje brejki, nieżle kontroluje białą i potrafi powtarzalnie wykonać długie uderzenie, otwierające wysokie podejście. To dość narzedzi by wygrać w tym meczu 2 frejmy.

Rezultat: 4:1. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale oglądałem mecz od początku do końca i nadal uważam, że moja propozycja była dobra. Trump zagrał jednak prawie bezbłędnie, więc Steadman miał tylko nieliczne szanse, z których jedną w pełni wykorzystał. Outsider pokazał wszystkie te walory, które wskazałem, zabrakło odrobiny szczęścia niezbędnej przeciwko tak dobrze grającemu byłemu mistrzowi świata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +593
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie. Poniżej przemyślenia na dzisiejsze mecze o godzinie 20. Oczywiście zapraszam do dyskusji :D

Vafaei-Anda

Dla tych zawodników 1/4 to bardzo duże osiągniecie, szczególnie dla Chińczyka. Patrząc na formę poprzedniego sezonu oraz aktualnego na spokojnie do 1/2 powinien awansować Pers. Pokazuje się od dłuższego czasu bardzo dobrze i widać ze ma potencjał. Anda to zawodnik który w tym sezonie zaczął przystępować do większej ilość turniejów. Widać u niego w ostatnim czasie formę zwyzkową co na pewno przekłada się na lepsze budowanie brejków w tym turnieju od Persa, ale tym bym się bardzo nie sugerował ponieważ ten sezon jest dla mnie bardzo rwany jeżeli chodzi o ten aspekt. Według mnie Vafaei powinien powtórzyć wynik z 2019 roku i mam taka nadzieje ze tak się stanie. Jednak może nie wytrzymać presji oraz występ chińczyka to jednak nie wiadoma patrząc na ostatnie turnieje, w których prezentowali się jego rodacy.

Walden-Perry

Tutaj raczej mecz do oglądania, ale jakbym miał typować zwycięzcę postawiłbym na Waldena który ma solidny sezon i w końcu może ugra coś więcej niż półfinał. Perry dobry turniej, dobre budowanie brejków ale patrząc na cały sezon to niewiadoma. Może to być jego turniej życia i nic wiecej. Mecz No bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +483
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dość długo myślałem co by dziś ruszyć w finale. I w końcu wpadł mi w oko typ w fortunie

Trump poniżej 6,5 brejkow 50 pkt i wyższych @ 2.38 3

1) Nie jestem wcale przekonany czy Trump sobie dzisiaj poradzi. Ostatnie finały pokazywały że zdecydowany faworyt aż takim się nie okazywał a Perry potrafi się postawić

2) mecz do 9 wygranych. Biorąc pod uwagę że Trump nie zwykł przegrywać brejkow kiedy już podejście 50 pkt to musiałby zrobić takich podejść w 77 procentach wygranych partii

3)

I runda - Young 4:1 2x 50+
II runda Steadman 4:1 3x 50+
III runda Jiahui 4:1 2x 50+
IV runda J.Robertson 4:1 3x50+
V runda N.Robertson 5:3 3x50+
VI runda Vafaei 6:5 4x 50+

Jak widać w dłuższych ostatnich meczach wychodzi koło 60 procent brejkow 50 + i wszystkie w wygranych partiach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1619
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom