>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walia (Welsh Premier League) - 2013/2014

rijo 407

rijo

Użytkownik
83)
Aberystwyth Town - Afan Lido

TYP: 1
START: 26 sierpień 2013, 15:30
KURS: 1.70
BUKMACHER:
STAWKA: 4 PLN
INFORMACJE: Już za kilka godzin na Park Avenue Ground zmierzą się dwie najgorsze ekipy ubiegłego sezonu w walijskiej Premier League. Bukmacherzy nie pozostawiają złudzeń i faworyzują gospodarzy. Ci w pierwszym spotkaniu tego sezonu rozbili beniaminek, Rhyl, aż 0-3. Afan Lido, które w ubiegłym sezonie zdobyło zaledwie 14 punktów w 22 meczach, zremisowało bezbramkowo z Connah&#39;s Quay. Na pewno nie był to zły wynik, zważając, że Quay są mocniejszą drużyną, co udowodnili zresztą w poprzednim sezonie. Jednak dziś goście mogą mieć trudniej. Lido wygrali tylko jeden z ostatnich ośmiu meczów tych drużyn. Nie jest to dobry wynik. Drużyna z Aberavon nie ma w składzie napastnika, który mógłby pociągnąć akcje drużyny i strzelać gole. W Aberystwyth gra za to świetnie spisujący się w tym sezonie Stuart Aberavon, strzelec dwóch goli w inaugurującym meczu. Stawiam na gospodarzy.
ZDJĘCIE:

84)
Prestatyn Town - The New Saints

TYP: Over 3.5
START: 26 sierpień 2013, 15:30
KURS: 1.95
BUKMACHER:
STAWKA: 4 PLN
INFORMACJE: Hit kolejki czeka nas na pewno na malutkim, mieszczącym zaledwie 1000 widzów, Stadion Bastion Road w Prestatyn, gdzie tamtejsze Prestatyn Town FC zmierzy się z mistrzem ubiegłego sezonu, zespołem The New Saints. Gości chyba nie muszę przedstawiać - to oni byli rywalami Legii Warszawa w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Na (nie)szczęście Polacy bez trudu rozprawili się w dwumeczu. W Walii TNS są postrzegani tak samo jak Barcelona w Hiszpanii - &quot;Gramy na remis, jak wygramy to cud.&quot;. Dziś przypadnie się z tym zmierzyć ekipie Prestatyn, która w pierwszym meczu wygrała na własnym terenie aż 4:1. The New Saints nie chcieli być gorsi, więc zbombardowali Port Talbot aż 6:0! Także są to dwie ekipy, które nie boją grać się ofensywnie. A to zapowiada grad goli.
ZDJĘCIE:
Wzięte stąd: http://forum.bukmacherskie.com/f35/typerki-88008-5.html#post3830933
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Airbus - Connah&#39;s Quay -1 handi. / @ 1.85 WilliamHill
vs

Analiza: goście, hmmm ? Najwięcej, bo z całej ligi wśród straconych bramek na wyjeździe
mają ich 29 ! Airbus ma bilans 7/2/1 grając u siebie i stosunek bramek zdobytych
do strzelonych jest 23:7. Connah&#39;s od 6 spotkań na wyjeździe jest bez wygranej,
a w dodatku na te 6 spotkań, przegrali handicapem (-2) trzy razy !
Na prawdę bardzo rzadko gram czysto statystyczne typy, bardziej wyszukuje
absencji ale myślę że tu warto zagrać. Nie mam żadnych info o absencji.
[ Spotkanie przeniesione na 28.01 ]
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
w/w mecz który podałem 24.01 został przeniesiony na
dzień dzisiejszy i rozpocznie się o godzinie 20:30 ;) .
edit:
- znowu został przełożony, mam to w ( Y ), nie gram tego :/
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Aberystwyth - Afan Lido
Co łączy Afan Lido z Philadelphią 76ers, cypryjskim Alki i reprezentacją Polski w piłce nożnej? Porażki. Afan Lido dostaje łupnia od każdego. Nie będę udawał że się znam - nie wiem co jest powodem takiego stanu rzeczy. Czy problemy finansowe czy jakaś inna trudność. Dla nas to nieistotne. Afan Lido na ostatnie 12 meczów przegrało 11, w tym m.in. 5-1, 1-6, 5-1 (z Aberystwyth), 0-6 (z Aberystwyth), 2-8, 1-5. Zupełnie na odwrót jest w ekipie gospodarzy którzy pewnie liderują w tabeli grupy spadkowej walijskiej Premier League. W ostatnich 12 meczach zanotowali tylko jeden remis i jedną porażkę, a tak same zwycięstwa w tym pogromy Afan Lido.
Uważam że ten mecz będzie fajny do grania live, ale jako że ja nie będę mieć czasu to gram od razu:
Aberystwyth (-3) ✅
2.1 | betsson
e: już kurs spadł do 1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom