>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walia 2018/2019

Status
Zamknięty.
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Llanelli - TNS
Typ: nie/+2.5 Kurs: 2.90 ⛔
Zainspirowany typem z działu Typy dnia postanowiłem puścić za drobne coś takiego.
Jak się patrzy jakie wyniki w tym sezonie osiąga TNS dodatkowo patrząc w ostatnie H2H między zainteresowanymi drużynami to ten bet wydaje się betem dnia.
Póki co do gości żaden z rywali nie ma podejścia i zapewne tak samo będzie dziś.Pytanie zasadnicze czy uda się utrzymać czyste konto?!Jeśli tak to o powodzenie typu jestem spokojny gdyż 3 bramki dla TNS nie powinny być zbyt wielkim problemem.
Wynik: 0:2
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: TNS - Newton
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, Zapraszam na Wyspy a konkretnie do Walii na 21 kolejke tamtejszej Premier League gdzie zagrają ze sobą dwie drużyny z czołówki The News Saints i Newton. Gospodarze zajmują 3 miejsce mając 40pkt na koncie i tracą 2pkt do lidera Connah&#39;s Q. i 1pkt do Barry , TNS w 3 ostatnich meczach strzelili 14 goli nie tracąc ani jednego.Drużyna Newton zajmuje 4 miejsce z 35pkt na koncie i traci 5pkt do TNS który lubi grać ofensywnie ale tez zdaża im się tracić jakąs bramke,dzis zdecydowanie druzyna gości jest w stanie strzelić gola solidnemu zespolowi jakim jest TNS.
Ostatnie mecze między tymi drużynami to pokrycie typu.
Newtown - TNS 1 : 1
TNS - Newtown 2 : 4
Newtown - TNS 2 : 3
Newtown - TNS 3 : 3
Powodzenia!!!
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
WALIA: Premier League - Grupa mistrzowska
TNS-Barry TYP -1,5 TNS kurs 1,75 5/10 g.15.30 2:2 BOX
TNS-Barry TYP -2,5 TNS kurs 2,75 3/10 g.15.30 2:2 BOX
PS: Inauguracja w Irlandii poszła mi wspaniale :cwl:. Parę osób dziękowało mi za info na temat Patsów i Shamrock bo zagrali że nie przegrają ale fakt faktem że po kompromitacji Dundalk nic mi nie weszło. Dlatego skupiam się na Walii i gram mocne handicapy.
TNS to w ostatnich latach absolutny hegemon który w tym roku może zostać zdetronizowany przez Connah. Gospodarze dzisiejszego spotkania słabo zagrali w listopadzie i teraz muszą gonić. Dziś wygrywają i wskakują na 1 miejsce. Rywal niby mocny bo z 3 miejsca ale dla mnie przy aktualnej formie TNS to mecz do jednaj bramki. Popatrzmy co robią ostatnio miejscowi:
08.02.19 PL TNS Newtown 5 : 0
26.01.19 FAC Airbus TNS 2 : 5
12.01.19 PL TNS Llanelli 5 : 0
04.01.19 PL TNS Newtown 4 : 0
01.01.19 PL Druids TNS 0 : 3
26.12.18 PL TNS Druids 7 : 0
22.12.18 PL Llandudno TNS 0 : 4
Barry ? Gra w kratkę. Przegrało ostatnio wyjazd z Caernarfon 0:2.
Ich ostatnie spotkania H2H:
17.11.18 PL Barry TNS 0 : 2
12.08.18 PL TNS Barry 5 : 1
Zadałem sobie trud sprawdzenia absencji etc. Nic szczególnego się nie dzieje. Zatem na papierze dla mnie gładkie zwycięstwo TNS..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom