>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Walia 2011/2012

Status
Zamknięty.
R 14

refulgeo

Użytkownik
9.11.2011r.

Dyscyplina: Piłka nożna, WALIA: Premier
Spotkanie: Neath - TNS 1:1 (1:1)
Typ: over 2.5 ⛔
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expect
Godzina: 20:30
Analiza:
Jutro wieczorem na stadionie The Gnoll Neath podejmie pierwszą drużynę w tabeli – The New Saints. Jutrzejsi goście prowadzą różnicą 6 punktów. Rozegrali w tym sezonie 14 spotkań, w których to zdobyli 35 punktów. Ich wyniki pokazują, że w ostatnim czasie są nie do zatrzymania, a ich forma jest coraz wyższa. Na 5 ostatnich spotkań aż 4 razy odnieśli zwycięstwo, ani razu nie przegrali oraz raz zremisowali. Najlepszy jest bilans ich spotkań w domu – na 7 aż 7 razy zwyciężyli. Mecze wyjazdowe także wychodzą im doskonale, a bilans jest dokładnie taki, jak ich ostatnich 5 spotkań. Rozgrywki z uczestnictwem TNS zawierają to, czego kibice oczekują najbardziej – pada w nich wiele bramek, a co za tym idzie, emocje sięgają zenitu. Zdarza się, że remis jest do końca, a w ostatniej minucie liderzy wychodzą na prowadzenie. Tak było w ostatnim meczu Airbus UK - The New Saints (1 – 2). W ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych The New Saints strzelili 10 bramek, stracili zaś 3.
Gospodarze to drużyna plasująca się na 4 miejscu w tabeli ligowej. W tym sezonie grają naprawdę dobrze. Podobnie jak goście na wyjeździe, to oni w 5 spotkaniach u siebie aż 4 razy zwyciężyli i raz zremisowali. W spotkaniach tych strzelili aż 12 (!) goli, stracili natomiast tylko 2. Jeśli chodzi o punkty, to z pewnością będą walczyli, aby zdobyć komplet, ponieważ każde miejsce jest jeszcze dla nich osiągalne. Mają tę przewagę, że grają u siebie.
Ciężko wskazać dzisiejszego faworyta, dlatego zdecydowałam się na typ over 2.5. Bukmacherzy przewagę kładą po stronie gości, jednak moim zdaniem żadna z tych drużyn nie będzie łatwa do pokonania. Goście będą walczyli o umocnienie swojej pozycji, gospodarze zaś o jej polepszenie. Jedni i drudzy strzelają wiele goli. Myślę, że podobnie będzie w ich jutrzejszym spotkaniu.
Ostatnie wyniki Head to Head:
Wed 07/09/11 PRL The New Saints 3 - 0 Neath
Fri 22/04/11 PRL The New Saints 2 - 3 Neath
Fri 25/03/11 PRL Neath 2 - 2 The New Saints
Wed 24/11/10 PRL Neath 1 - 1 The New Saints
Sun 31/10/10 PRL The New Saints 3 - 1 Neath
Sat 13/03/10 PRL Neath 0 - 1 The New Saints
Sat 24/10/09 PRL The New Saints 2 - 2 Neath
Sat 07/03/09 PRL Neath 1 - 4 The New Saints
Tue 09/12/08 CHC The New Saints 3 - 0 Neath
Tue 25/11/08 CHC Neath 2 - 0 The New Saints
Sat 18/10/08 PRL The New Saints 2 - 1 Neath
Powodzenia!

______
Na innych forach piszę jako paaaulina28 i refulgeo, więc prosze nie traktować moich analiz jako plagiatów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 23

kajzer

Użytkownik
Newtown-Llanelli 0:2 (0:1)


Typ:2 ✅
Kurs:1.55


Niestety najsilniejsze ligi w europie mają właśnie przerwę na reprezentację dlatego musiałem zająć się nieco słabszą ale mimo to dość interesującą ligą walijską. Wybrałem sobotni pojedynek pomiędzy Newton a Llanelli, w ostatnich latach dużo bardziej utytułowaną drużyną są goście ale niestety w ubiegłym sezonie zagrali słabo czego konsekwencją było niskie miejsce w lidze. W tym również spisują się już dużo lepiej niż w poprzednim sezonie czego konsekwencją jest wysoka trzecia lokata z 30 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast to drużyną, która gości raczej w dolnej części tabeli i ich celem jest utrzymanie się w lidze a nie walka o mistrzostwo jak w przypadku Llanelli. Newton aktualnie jest na 10 miejscu z dorobkiem 13 punktów. Goście przegrali tydzień temu mecz na szczycie z TNS i myślę, że teraz będą bardzo zmotywowani podchodzić do każdego meczu ponieważ nie mogą już pozwolić sobie na stratę punktów teraz już tylko zwycięstwa.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
TNS-Bangor 3:4 (1:1)

Typ:1 ⛔
Kurs:1.67

I jeszcze jedn mecz z ligi walijskiej tym razem postanowiłem wybrać mecz na szczycie pomiędzy drużyną TNS a Bangorem. Goście to aktualny mistrz kraju natomiast TNS to aktualny lider, który ma na swoim koncie już 36 punktów i dość pewnie prowadzi przed swoim dzisiejszym rywalem, który ma 4 oczka mniej w dorobku i zajmuję drugą lokatę. Postanowiłem postawić na TNS ponieważ gra on ostatnio bardzo dobrze zwłaszcza rewelacyjnie spisuję się przed własną publicznością gdzie wygrał aż siedem z ośmiu rozegranych spotkań co jest znakomitym wynikiem zaś Bangor niestety trochę gorzej radzi sobie w meczach wyjazdowych gdzie wygrał cztery na siedem spotkań co na drużynę walczącą o mistrza jest dość średnim wynikiem. Myślę, że przy tak dobrych drużynach decydujące znaczenie będzie miał fakt, że TNS gra przed własną publicznością.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Newtown-Bangor 2:1 (1:0)



Typ:2 ⛔
Kurs:1.33



Tym razem już dużo słabsza i trochę mniej znana liga a mianowicie postanowiłem zająć się mecze ligi walijskiej. Wybrałem pojedynek pomiędzy Newton a Bangorem. Jak doskonale widać po kursie zdecydowanym faworytem są goście i nic dziwnego ponieważ Bangor spisuję się bardzo dobrze w tym sezonie czego efektem jest druga pozycja z 38 punktami na koncie z tym, że lider ma jeden mecz więcej i jak Bangor wygra to spotkanie znowu zostanie liderem. Gospodarze natomiast to bardzo słaba drużyna o czym najlepiej świadczy ich bardzo niska 11 lokata niżej od nich jest już tylko jedna drużyna. Jak dotąd Newtown zebrał jednie 13 punktów. Myślę, że z tak słabą drużyna Bangor nie będzie miał żadnych problemów z łatwością wygra to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Walia
Bangor - Bala Town 2:1 (1:1)
Over 3.5 gola ⛔
2.50
Bwin


Na inaugurację 19 kolejki ligi walijskiej zmierzą się ze sobą ekipy Bangor i Bala Town. Gospodarze są na 3 pozycji w ligowej tabeli (ostatnio porażka i 3 zwycięstwa). Goście są na 5 miejscu (są 4 mecze bez zwycięstwa - dosyć przeciętna forma).

Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Za tym typem przemawiają statystyki obu zespołów. Bangor na 18 meczy zaliczył 7 razy over 3.5 gola. Bala Town na 18 meczy mieli również 7 razy +3.5 gola. Za wieloma bramkami w tym meczu przemawia również historia spotkań między nimi. Dotąd zagrali ze sobą 5 meczy. We wszystkich 5 meczach był over 2.5 gola. W 2 z 5 było over 3.5 gola. Jeden mecz zakończył się wynikiem hokejowym ... 6:3 (w 2009 roku). Jak widać obie ekipy grają ze sobą ofensywnie i wpada dużo goli w meczach Bangor vs Bala Town.
W ostatniej 18 kolejce posypało się underami. W tej kolejce spotkań moim zdaniem będzie dużo bramek, a festiwal strzelecki w 19 kolejce rozpocznie Bangor i Bala Town.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Llanelli-Neath 0:1 (0:1)
Typ:1 ⛔
Kurs:1.65
Kolejny typ z nieco mniej znanej ligi ale myślę, że za to przynoszącej zyski a mianowicie postanowiłem zająć się ligą walijską w której zmierzą się Llnaelli z Neath. Jeżeli chodzi o ligową tabelę to obie drużyny są dość blisko siebie bo gospodarze zajmują 2 miejsce a goście czwarte ale jeżeli chodzi o dystans punktowy, który ich dzieli jest już znacznie większa różnica ponieważ Llanelli uzbierało jak dotąd 45 oczek zaś ich dzisiejsi rywale mają na koncie 33 punkty. W dodatku grające przed własną publicznością Llanelli znajduję się w znakomitej formie o czym najlepiej świadczy aż 6 wygranych z rzędu co jest naprawdę znakomitym wynikiem. Neath natomiast ostatnio głównie remisuje na 5 ostatnich spotkań udało im się odnieść zaledwie jedno zwycięstwo przy aż 4 remisach. Jak widać gospodarze znajdują się w zdecydowanie lepszej formie dzięki czemu powinni bez większych problemów wygrać to spotkanie.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Prestatyn Town - Bangor City 2 ✅
Kurs: 1,8
oraz
Prestatyn Town - Bangor City 2 (1-0)✅
Kurs: 3,05
Tobet
Lider Bangor City zmierzy się w dzisiejszym spotkaniu zdrużyną z środka tabeli. Wyniki gości w ostatnich 10 meczach napawa optymizmem (8-1-1) z czego ostatni mecz 6 dni temu goście rozegrali właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem. Wygrali 5:3.
Prestatyn jest to typowa drużyna środka. Gospodarze ostatnie 2 spotkania przegrali z drużynami z góry tabeli. U siebie nie mają też powalających wyników ( 5 zwycięstw na 9 meczów)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
huber55 46

huber55

Użytkownik
Prestatyn – Bangor ✅ 0:5
Over 3.5
1.95 bwin


W lidze walijskiej overy padają bardzo często. Dziś lider rozgrywek podejmie na wyjeździe Prestatyn. Obie ekipy niedawno grały ze sobą i wygrał Bangor 5:3.
Ostatnie 5 meczy Prestatyn to 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Oto wyniki jakie padały w meczach: 5:3, 3:2, 1:0, 2:1, 1:1.
Ostatnie 5 meczy Bangor to 4 zwycięstwa i 1 porażka. Wyniki meczy: 5:3, 1:2, 2:1, 2:1, 4:0.
Jak widać over 2.5 to praktycznie standard w tej lidze. Jednak kurs jest mało zachęcający. Przy odrobinie szczęścia warto zaryzykować over 3.5 po kursie 1.95.
Forma gości w ostatnim czasie jest dość dobra więc na brak bramek z ich strony nie powinniśmy narzekać. Gospodarze natomiast pokazali już w poprzednim meczu, że potrafią strzelać a dziś dodatkowym atutem będzie ich stadion.
Myślę, że dziś również zobaczymy dużo bramek, tak jak w poprzednim meczu obu tych drużyn.
 
V 91

vnm

Użytkownik
Chodzi o mecz ligi walijskiej pomiędzy Llanelli i Aberustwyth. Spotkanie rozpoczyna się o 15:00, a na naszym ulubionym bukmacherze Betsafe jest o 15:30.

Można troszeczke skorzystać. ;)
 
N 23

nekar

Użytkownik
chyba nie, regulaminy buków są tak skonstruowane, że zakład złożony po czasie rozpoczęcia meczu jest nieważny.
n.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom