>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wątek dla ludzi, którym betway nie wypłaca pieniędzy z długoterminówek

R 0

rjberet

Użytkownik
Kupony zapewne rozliczone a z betway nie ma kontaktu ani pieniędzy? Daj znać.

Jeśli do poniedzialku nic nie przyjdzie a czekam 2 tygodnie od rozliczenia kuponów to składam do sądu pozew o zapłatę. Jestem już po słowie z kancelarią. Trzeba działać bo tej spółki zaraz w Polsce nie będzie i wszystko
może się przedłużyć.

2 dni temu po OSIEMNASTU dniach dostałem taką odpowiedź z pomoc@betway od jakiegoś spidi gonzaleza który nie gawari po polskiemu a obsługuje teraz polskiego mejla i sam siebie pozdrawia.


Dziękujemy za kontakt z Betway.

Pragniemy poinformować, że nie masz salda na swoim koncie Betway.

Pragniemy poinformować, że rynek Betway Polska został zamknięty.

Pozdrowienia dla

zespołu Betway


Udostępnię wzór i pomogę jeśli ktoś będzie potrzebował
 
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
Strach coś wpłacać do buków którzy się legalnie pojawiają na rynku jako nowi. Albo okradną jak bestbet i tyle albo zawiną po miesiącu działania.

Masz screeny tych zakładów? Bo domyślam się że opcja logowania jest już wyłączona. To komisja gier która wydała licencję takiej firmie powinna teraz się tym zająć ale pewnie trzeba mieć jakieś dowody na istnienie tych betów
 
R 0

rjberet

Użytkownik
tutaj tylko cywilka wchodzi w grę, wysyłam przedsądowe jak najszybciej żebym jak najszybciej mógł złożyć pozew o zapłatę, kwota nie jest niska więc sprawy nie mogę odpuścić

tak jak uzytkownik double chance pisze. Nie ma u nas organu do rozwiązywania tego typu problemu, jest ministerstwo finansów, ale tam się mogę odbić od ściany i nic nie zdziałać

betway 16 lub 17 maja powinien się ze mną skontaktować czy konto bankowe jest aktualne i najlepiej w ciągu 1 dnia roboczego pieniądze wysłać a nie że ja się muszę dobijać i spidi gonzalez odpisuje że nie ma kasy a ja nic nie mogę zrobić bo betway w swojej wspaniałomyślności zablokował wszystkim polakom dostęp do własnym kont
Post automatycznie złączony:

edit: tak oczywiście zrobiłem screeny tych zakładów, załączę do pozwu
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
nagraj lepiej cala procedure jak sie logujesz na konto wchodzisz w historie gracza i pokazujesz te bety, jak beda cwani to ci moze wyjechac ten betway z tekstem ze screen to kazdy se moze wygenerowac na dowolna kwote
 
R 0

rjberet

Użytkownik
nie no tego się nie da zrobić, wejdź w betway.pl i zobacz co widzisz:)

sąd powinien tutaj stanąć po mojej stronie, bo to bukmacher całkowicie odciął mnie od konta
Post automatycznie złączony:

w ogóle jakim skurwysyństwem bukmacher się wykazuje odcinając konto z aktywnymi zakładami? czy ta strona to taki koszt żeby do końca powiedzmy maja-czerwca była aktywna i byla JEDNA osoba odpowiedzialna za robienie wypłat z którą jest kontakt? jak widać dla nich tak
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
a dobra oni zgasili strone juz cala.

w ogóle jakim skurwysyństwem bukmacher się wykazuje odcinając konto z aktywnymi zakładami? czy ta strona to taki koszt żeby do końca powiedzmy maja-czerwca była aktywna i byla JEDNA osoba odpowiedzialna za robienie wypłat z którą jest kontakt? jak widać dla nich tak
mialem teraz identyczna sytuacje z innym bukiem, powiadomili tydzien temu ze gasza strone do konca maja i elo i zeby wyplacac kase, tzn kase wyplacili (co prawda dopiero w ostatni dzien miesiaca czyli dzisiaj) ale strona tez zgasla cala i nie ma. tak wiec jak ktos tam mial jakies longtermy to tez sie z kasa pozegnal, nawet jak probowal cos zdzialac i kontaktowac sie w takiej sprawie z supportem to rownei dobrze mogl ze sciana pogadac, ja na supporcie nie bylem w stanie sie dowiedziec czy mi konto zweryfikowali a co dopiero cos trudniejszego.
 
R 0

rjberet

Użytkownik
betway wielokrotnie napisał że HONORUJE zakłady długoterminowe, nawet teraz na ich stronie jest napisane ze wszystko będa rozliczać

tylko że spidi gonzalez mi napisał ze kasy ni ma zamiast napisać, że wypłata juz wyszla albo zaraz wyjdzie

GDYBY strona działała to ja robie wyplate i piłeczka jest po stronie bukmachera, natomiast w takiej sytuacji napisanie mejla nie jest fizycznym zleceniem wyplaty tzn w systemie tego nie ma więc w zasadzie nikt z tym nic nie musi robic.
 
Do góry Bottom