>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Volleyball_Expert - Siatkówka jest sportem wyjątkowym

Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witajcie! Zapowiadałem się już w jednym z postów, że chciałbym na forum utworzyć temat, który będzie opierał się na meczach siatkówki z dokładnymi analizami, głównie z Plus Ligi, ale także również lig zagranicznych. Interesuje się siatkówką od najmłodszych lat i sam także trenuję tą dyscyplinę. Oczywiście co miesiąc w temacie będą prowadzone statystyki. Chciałbym jeszcze zaznaczyć jeśli zobaczycie jakieś błędy czy to w analizie oraz ewentualnie w podliczonych statystykach nie widzę problemu, abyście napisali. Chciałbym również poprosić was o punkty reputacji motywują one do dalszego rozwoju mojej osoby oraz tematu. Cieszy mnie zawsze jeżeli szanują ludzie to co robię. Wiadomo, że pewnie nie zawsze będzie wszystko na plus chodź każdy sobie życzy żeby tak właśnie było, ale na pewno będę robił co w mojej mocy żeby było jak najlepiej. Od razu chciałbym was zachęcić do odwiedzania tego tematu. Już w najbliższy piątek rozpoczęcie sezonu w Plus Lidze !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
#1- AZS Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: Powyżej 136.5 punktów
Kurs: 1.88
Stawka: 100j
EW: 165.44
Buk: forBET

Analiza:
Na inaugurację nowego sezonu Stal Nysa oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle rozegrają spotkanie o pierwsze punkty. Faworytem w tym meczu jest zespół gości, ale mimo to ja widzę kilka pozytywów, które postaram się przedstawić poniżej. W Kędzierzynie jak co roku w ostatnich latach zespół celuje w Mistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz także o powalczenie o sukces w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o zespół Stali Nysa jest beniaminkiem Plus Ligi. Myślę, że celem jak na pierwszy sezon będzie to spokojnie utrzymanie chodź z doświadczenia wiem, że zespół, który awansuje klasę wyżej jeśli chodzi o ligę w pierwszym sezonie zespół jest tzw. „głodny siatkówki”. Do zespołu z Nysy dołączyło kilku bardzo doświadczonych zawodników m.in: Marcin Komenda, Zbigniew Bartman, Bartłomiej Lemański, Wissem Ben Tara, Michał Ruciak oraz Michał Filip. Nie można także zapominać o takich zawodnikach, którzy dali awans do Plus Ligi pozwólcie, że przypomnę kilku zawodników m.in: Maciej Zajder, Łukasz Kaczorowski, Moustapha M'Baye czy Patryk Szczurek. Trenerem Nysy jest doświadczony Krzysztof Stelmach, który trenował m.in: Kędzierzyn, Olsztyn, Bełchatów, Częstochowę i Nysę. Dwóch czołowych zawodników odeszło z Nysy do innego zespołu, a są nimi atakujący Bartosz Krzysiek oraz Libero Mateusz Czunkiewicz. Klub według mnie znakomicie popracować na rynku transferowym, gdzie Bartosza Krzyśka zastąpi Zbigniew Bartman lub Łukasz Kaczorowski, natomiast za Mateusz Czunkiewicza będzie zapewne Michał Ruciak. Ostatnie wyniki Nysy to pięciosetowa porażka z MKS Będzin oraz zwycięstwo w trzech setach z Exact System Norwid Częstochowa. Przed turniejem w Częstochowie Stal Nysa rozegrała mecz sparingowy z Cuprum Lubin. Mecz został rozegrany do czterech setów i to Stal wygrała bez straty seta. Mistrz Polski w siatkówce wygrał już w tym sezonie Superpuchar Polski w Arłamowie, pokonując Resovia tracąc jednego seta i w takim samym wynikiem w finale pokonując Skre Bełchatów. Oglądać Kędzierzyn widać, że jest to zespół, który gra naprawdę znakomita siatkówkę. Myślę, że jest to poważny kandydat na zdobycie także w tym sezonie Mistrzostwa Polski. Z tego co wiem w ograniczonej liczbie publiczność obejrzy to spotkanie to także dodatkowy atut dla Nysy. Czuje, że Nysa w tym meczu chodź rozegra spotkanie z mocniejszym zespołem myślę, że są w stanie powalczyć z Kędzierzynem. Ten handicap grając u siebie jak najbardziej do pokrycia. Pozdrawiam

Stan konta: -100j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
#2- Ślepsk Suwałki - GKS Katowice
Typ: Ślepsk Suwałki
Kurs: 1.54
Stawka: 100j
EW: 135.52
Buk: forBET
Analiza:
Kolejne spotkanie na ktore zwróciłem uwagę MKS Ślepsk Malow Suwałki i GKS Katowice. Zacznę od Ślepska, ten zespół jeszcze w tą.tym sezonie był beniaminkiem chodź wcale nie było tego widać. Wiadomo, że zespół, który dopiero awansował od razu nie jest uznawany jako zespół który spadnie, ale przeważnie wielu ekspertów oraz sam zarząd uważają zazwyczaj, że sukcesem będzie utrzymanie. Patrząc na skład Ślepska to według mnie zdecydowanie umocnił swój sklad. Na stanowisku mamy nadal trenera Andrzeja Kowala, a jeśli chodzi o zawodników to prawie wszyscy zostali oprócz Szerszenia , Sieka, Stańczaka, Skrzypkowskiego. Nowe nabytki w drużynie to dobrze znany w Zawierciu przyjmujący Waliński, z beniaminka (Nysy) dołączył Libero Czunkiewicz oraz także przyjmujący z Resovii Rousseaux. Patrząc na GKS Katowice także większość zawodników pozostało w klubie, ale odszedł do Jastrzębskiego Węgla – Rafał Szymura czołowa postać tego zespołu oraz Szymon Gregorowicz i Maciej Fijałek. Do zespołu przyszli zawodnicy, którzy według mnie jakiegoś dużego wzmocnienia nie zrobią. Katowiczanie nadal będą dość solidnym zespołem, ale tutaj widzę zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
#3- Cuprum Lubin - Skra Bełchatów
Typ: Powyżej 140.5 punktów
Kurs: 1.86
Stawka: 100j
EW: 163.68
Buk: forBET

Analiza:
Kolejne spotkanie które chciałbym opisać to mecz Skry i Lubina. Według mnie Skra Bełchatów jedyna pozycja, która według mnie jest raczej na pewno w top 3 w naszej lidze to pozycja środkowych, która składa się z Kłosa, Hubera oraz Bieńka. Do innych klubów z Bełchatowa udali się m.in: Wlazły, Kochanowski, Droszynski, Szalpuk, Orczyk. Do klubu dołączyli Bieniek, Sawicki, Filipiak, Adamczyk, Sander, Kupka, Mitić. Raczej w meczu z Lubinem nie zagra można powiedzieć czołowa postać Bełchatowa Sander oraz Filipiak. Według mnie Skra w tamtym sezonie miała po prostu lepszy skład. Nie tak dawno Mateusz Bieniek przeszedł operacje kolana, gdzie teraz powoli powraca do gry. Zawodnicy Cuprum w tamtym sezonie potrafili w Bełchatowie wygrać spotkanie więc wydaje mi się, że w tym meczu przed własną publicznością co prawda ograniczona liczba miejsc, ale na pewno spory plus dla drużyny gospodarzy także powinni powalczyć z faworytem tego spotkania. Z Lubina kilku zawodników odeszło do innych klubów m.in: Gruszczyński, Dvoranen, Ziobrowski, Sacharewicz, Lipiński, Domagała, Biegun, Marozau, Gorzkiewicz. Szkoda w Lubinie że nie ma Ziobrowskiego jednak ten zawodnik ciągnął grę swojego zespołu. Do zespołu przyszli m.in: Jakubiszak, K.Szymura, Lorenc, Oliveira, Ferens, Zamora, Magnuszewski, Gunia, Pietraszko. W Klubie pozostali trener Fronckowiak, Rodrigues, Smoliński, Maruszczyk, Makoś oraz Zawalski. Ciekawi zawodnicy to na pewno Oliveira, Ferens oraz Zamora. Wiadomość dnia dla zespołu z Cuprum jest na pewno taka że do zespołu dołączy były zawodnik Resovii, Skry, Warszawy i Zawiercia – Nikołaj Penczew. Dla tego zespołu to naprawdę spore wzmocnienie na pozycji przyjmującego. Zawodnicy Cuprum potrafili wygrać w tamtym sezonie z takimi zespołami jak m.in: Resovia, Skra, Suwałki, Bydgoszcz, Katowice, Będzin. W tym roku czuję, że Plus Liga będzie naprawdę wyrównana. Co roku ostatnia drużyna mogła wygrać z topowym zespołem z Plus Ligi świadczy to o tym że nasza liga jest bardzo wyrównana i także jedną z najlepszych lig na świecie na pewno porównywalnie poziomem do Włoskiej czy Rosyjskiej ligi. Przy bardzo wyrównanych setach nawet jeżeli Skra wygra w trzech setach to mimo to typ może okazać się trafiony. Mimo to nie oczekuje, że Lubinianie ten mecz wygrają lecz wystarczy, że zagrają równe spotkanie z Skra, a o to jestem w miarę spokojny.

Stan konta: -36.32j
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
#4- Czarni Radom - AZS Olsztyn
Typ: (Handicap punktowy +5.5 AZS Olsztyn)
Kurs: 1.83
Stawka: 100j
EW: 161.04
Buk: forBET
Analiza:
Kolejnym spotkaniem na, które zwróciłem uwagę jest mecz pomiędzy Indykpol AZS Olsztyn a Cerrad Enea Czarni Radom. Zacznę od gospodarzy tego spotkania, którzy okres przygotowawczy wypadł według mnie słabo. Widać, że w Radomiu nie ma tej płynności, stabilizacji jak co roku. Wiadomo jest to dopiero początek sezonu, pierwszy mecz ligowy zacznie się dopiero za kilka dni, ale patrząc na wyniki i ostatnia grę Radomian to nie napawa optymizmem. Patrząc na transfery dołączyli tacy zawodnicy jak: Loh, Gąsior, Dryja, Nowosiak, Pasiński, Zrajkowski, Konarski, Josifow, Sadkowski. Wyróżniającymi zawodnikami będą na pewno Loh, Konarski, Josifow, Dryja. W zespole pozostali dotyczasowy szkoleniowiec Robert Prygiel, a jeśli chodzi o zawodników to m.in: Kędzierski, Ostrowski, Firszt, Grzechnik, Maslowski, Sander. Zawodnicy, którzy odeszli do inny h klubów, którzy w Radomskiej drużynie robili ogromna różnicę, a byli nimi: Pajenk, Vincić, Butryn, Włodarczyk, Ruciak, Boruch, Protosaltis, Zugaj. W turnieju Lubinie, Radomianie co prawda wygrali z LUK Politechnika, ale dopiero po pięciosetowej batalli. Dwa pierwsze sety to dominacja drużyny LUK. Dodajmy do tego, że przeciwnicy Rodomian nie grali w pełni optymalnym składzie. Teraz czas ma powiedzenie kilku słów odnośnie drużyny AZS Olsztyn. Transfery tego zespołu wyglądają naprawdę bardzo ciekawie, a są nimi zawodnicy tacy jak: Teriomenko, Schulz, Gruszczyński, Stępień, Woch, Rojas, Droszyński, Schott, Ciunajtis, Czerwiński. Ciekawie zapowiadający się zawodnicy to oczywiscie: Teriomenko, Schulz, Schott oraz Rojas. Ostatni wymieniony przezemnie zawodnik (Rojas) oglądając tego młodego zawodnika ostatnie mecze i dotychczasową formę te zawodnik wygląda bardzo obiecująco. Znakomite warunki I do tego ten niesamowity zasięg. Zespół musi na pewno mimo iż w sparingach dobrze zaprezentowali się jeszcze trochę meczy wspólnie rozegrać. Jeżeli chodzi o zawodników, którzy odeszli do innych zespołów to m.in: Mika, Woicki, Żurek, Hadrava, Mousovi, Kowalski, Pietraszko, Sokołowski, Zabłocki. W klubie pozostali na stanowisku trenera Daniel Castellani, natomiast jeśli chodzi o zawodników m.in: Kapica, Poręba, Żaliński, Andringa. Według mnie tutaj AZS Olsztyn powinien powalczyć o zwyciestwo w tym meczu mimo iż kursy wskazuja faworyta na Radom, ale patrząc na formę drużyny gospodarzy, która pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Stan konta: - 136.32


Brakło punktu ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom