>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami VIII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o VIII rundzie PGE Ekstraligi:

4.06.2023, godz. 16:30 GKM Grudziądz - Motor Lublin
4.06.2023, godz. 19:15 Unia Leszno - Stał Gorzów
25.06.2023, godz. 16:30 Wilki Krosno - Sparta Wrocław
25.06.2023, godz. 19:15 Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Smektała + Lidsey [poniżej 16.5 pkt.] 1.95 forbet
Dzień konia i Smektały. A od początku sezonu jechał pioch 🙈

Spróbuję tu pójść pod prąd wbrew temu co logiczne. Mocno prawdopodobne jest, że oboje wyjadą na tor po sześć razy, więc powinni pokryć linię. Tylko oboje specjalnie nie błyszczą. Smektała bez formy, Lidsey też jakoś nie zachwyca. Punkty ma kto im zabierać, bo trójka seniorów gorzowskich mocna, w programie trzy biegi z Kołodziejem w parze, także z Ratajczakiem, który też może zaskoczyć. Próbuję.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
"Nie ma przypadków, są tylko znaki".
Ciężko opisać co stało się w Grudziądzu.
Najsłabszy zespół ogrywa mistrza i dodatkowo zgarnia bonus, mimo że pierwszy mecz przegrali 20 pkt. Tego nie da się racjonalnie wytłumaczyć, znowu zaczyna się mozolne przepychanie Grudziądza kosztem tym razem Krosna. Żenujące, że takie sytuację mają miejsce w najlepszej lidze świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Znowu dawno mnie tu nie było, ale postanowiłem się zalogować bo to co się wczoraj wydarzyło na torze w Grudziądzu wymaga kilku słów:
To jest Ekstraliga ? Najlepsza liga świata Nie !!!!! To jest żenująca ustawka. Cyrk na kółkach. To nie jest sport. Zaznaczam że nie jestem kibicem żadnej z drużyn ani Wilków ani GKM-u ani Motoru, ale śledzę ligę 15 lat i takiego skur..... dawno nie widziałem Ordynarnie sprzedany mecz. Motor zachował się skandalicznie. Uwielbiam żużel ale po wczorajszym wyczynie to wszystkiego się odechciewa.

Ustawianie kolejności w lidze nie ma nic wspólnego ze sportem Brak szacunku dla całego zespołu motoru..... ale poszła kasa i jakieś obietnice na których motor skorzysta. Żenujące jest też to że całe środowisko żużlowe albo jego większość udaje tak jakby nic się nie stało.

Krosno jest już skazane na spadek ale nie wydarzyło się to w sportowej walce....... no chyba że jakimś cudem uda się im wygrać coś na wyjeździe i wtedy nawet taka ordynarna ustawka nic nie pomoże

Zaznaczam jeszcze jedno Krosno według mnie powinno zostać ukarane za nie regulaminowy tor ale nie ma to nic wspólnego z tym co wydarzyło się wczoraj.....

To jest kpina w żywe oczy z kibiców.......

Brak szacunku dla motoru i oby przez następne 10 lat nie powąchali tytułu mistrzowskiego bo na to nie zasługują

Na koniec jeszcze coś na temat Pana Zmarzlika oceniałem go pozytywnie sukcesy promocja żużla ale to że wziął udział w tej szopce to wstyd... i a na koniec te wypowiedzi o rzekomym niedopasowaniu zespołu......
Wczoraj Ekstraliga i prawdziwy Żużel skończyły się bezpowrotnie....szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
power30 18K

power30

Forum VIP
A jest zawodnik z Motorze, który miałby płacone ryczałtem za mecz? Może Zmarzlik, reszta ma płacone on punktu, tak więc ktoś celowo odpuścił spotkanie by przepuścić GKM. Byłbym daleki od takiej teorii. Lindgrenowi, który od czasu przebudowy toru, ten obiekt widocznie nie pasuje. Hampel w tym sezonie już w eliminacjach IMP na tym torze pojechał piach.

Ciężko mi uwierzyć, aby zawodnicy rezygnowali z kilku tysięcy za punkt w imię idei utrzymania GKMu w lidze. Tutaj nie mają ciepłej posadki, jak w innych dysyplinach, gdzie pensja wpada tygodniowo czy miesięcznie. Ich zarobek uzależniony jest od liczby punktów.

Wynik może nie szokuje, ale rozmiar tej wygranej na pewno tak.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Na dwa posty kolegów powyżej odpowiem w ten sposób : Każdy ma prawo do własnego zdania, szanuje ale zdecydowanie się nie zgadzam Zwycięstwo: tak, oczywiście nie można było tego wykluczyć ale bonus no przepraszam ale to już wykracza poza zdanie : Sport jest taki piękny bo nie przewidywalny :p
  • najsłabsza drużyna ligi która do tej pory nie wygrała z nikim odrabia 20 pkt przewagi na mistrzu Polski
  • Pludra z całym szacunkiem dla zawodnika jedzie jak z furą główna po Holderze i Hampelu
  • postawa Lindgrena za którego można byłoby kevler wstawić
  • kuriozum w 15 wyścigu z udziałem Duńczyka według mnie powinien zostać wykluczony decyzja o powtórce w 4 co najmniej dyskusyjna
  • wymiana maszyn zawodników z Lublina dopiero po 3-4 biegach
  • do tego wymowne komentarze Korościela z Kuźbickim na Eleven którzy dawali do zrozumienia w każdym zdaniu że jest to szok co się dzieje "Kopciuszek który bawi się na balu już 8 rok i nie chce wyjść" zdanie Marcin Kuźbickiego o GKM
Słabo to widzę aby to wszystko stało się przypadkiem patrząc na sytuacje w tabeli GKM i Krosno do tego w tle afera po meczu ze Stalą moim zdaniem podjęto decyzję o spadku Krosna i zrobiono to w sposób ordynarny oczywiście problemy torowe i zachowanie kibiców Wilków tj. rzucanie kamieniami ułatwiono podjęcie tej decyzji.

Zresztą od dawna mówiło się to że Krosno naraziło się wielu klubom ekstraligi podbierając im zawodników przed sezonem także nikt szczególnie za Krosnem tęsknić nie będzie, oczywiście to wszystko co napisałem to jest tylko moje zdanie ale "cała ta sytuacja śmierdzi na odległość"
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Jestem kibicem GKMu , w końcu moja pojechała na miarę możliwości. Tarasienko brakujące ogniwo. Z Wrocławiem 42 pkt NASZPIKOWANYM gwiazdami to chyba dobry wynik nie sądzicie? Co miało na to wpyłw? Jakobsen i Gleb ,którym brakowało najwięcej trenowali pół dnia w piątek po wyniku widać pomogło i w końcu cos skleili. Cierniak jakiś ból , GP przed meczem + zmęczenie Holder dobry wynik(ile razy juz tak było,że po GP nie idzie?). Wystarczy spojrzeć na wyniki zawodników w poprzednich sezonach. Kurs w forbecie widniał 3,44 bardzo zachecający, więc pobrałem. Ewidentnie nie siedzi tor w Grudziądzu zawodnikom Lublina+ jeszcze ta sahara o 16:30 :)
ps też myślałem ze wykluczy Nickiego w 15,ale po obejrzeniu powtórek stwierdziłem,że obie decyzję by sie obroniły. Dla Nickiego po prostu zabrakło miejsca,ale mogł się połozyć szybciej.


Hampel
2023 Challenge IMP - 3 w 5
2022 10+1 w 6 + 2 miejsce w I Finale IMP
2021 7 w 5
2020 13
Lindgren
2022 4 w 4
2021 4 w 4
2020 8+1 w 5
Holder
2022 11+1 w 6
2021 0 w 1 (upadek i więcej nie pojechał)
2020 4+1 w 3

Przedstawianie wcześniejszych statystyk nie ma sensu z uwagi na przebudowę geometrii toru.


Nie można wylewać zalów po przegranych kuponach, tylko czasami zerknąć w przeszłość.

POZDRO!
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
KubaGKM1 szanuje twój punkt widzenia, ale jako kibic jednak patrzysz na to trochę inaczej- sercem.
Nikt nie mówi że GKM nie mógł tego wygrać ale okoliczności zdobycia punktu bonusowego i odrobienie 20 pkt przewagi są co najmniej NIECODZIENNE mówiąc bardzo delikatne
Przy okazji nie grałem żadnego kuponu związanego z tym spotkaniem

Pozdrawiam
 
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lublin na wyjazdach jeszcze nie jeden mecz przegra bez kubery. Hampel Lindgren i holder to nie są liderzy. U siebie to jeszczę jakoś wygląda. Na ten moment wydaje się że krosno leci i bardzo dobrze kombinatorom
 
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Miskowiak under 5.5 + Milik under 5.5 - 3.3 sts
Miskowiak robi 5 pkt maksymalnie przy 4 wyjazdach aczkolwiek po 3 moze juz byc zmieniony RT poniewaz typuje dzisiaj zwyciestwo Torunia i walke o bonus.
Milik to jest gamon i zrobi pkt tylko na juniorach jakies 2 może.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Toruń na czysto + Wrocław -14.5 ako 4,02 sts
Skąd u forumowiczow taki optymizm na Toruń. Nie zapomnijcie, że wszyscy łącznie z Miśkowiakiem lubią jeździć na motoarenie. Kibicuje toruniowi, ale tylko Emil i Robert to poziom madsena i michelsena. Jednak woryna, drabik i miśkowiak są poza zasięgiem Dudka, Pawła i Wiktora. Do tego jeszcze ta juniorka bez jaj jeżdżąca. Emil S. dobrze podsumował juniorów, że trzeba chcieć jeździć i wowczas można nad poprawkami pracować. Także nie neguje typu, ale bym się zastanowił. 😀
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Toruń przegrywa wygrany mecz. Jednak sporo pecha też było. Upadek Halkiewicza przy prowadzeniu 5-1 ( w powtórce 3-3), upadek Lamberta przy remisie 3-3 ( w powtórce 1-5) i na deser defekt w nominowanych Lamberta, który zabrał remis. Szkoda chłopaków z Torunia.
Z drugiej strony jak można wygrywać mecze w Ekstralidze punktując tak naprawdę 3 zawodnikami. Juniorzy praktycznie w ogóle nie punktują i na tle innych zespołów są na pewno najgorsi w lidze. No i duet seniorski Przedpełski z Lampartem. W playoffach nie maja czego szukać.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Toruń przegrywa wygrany mecz. Jednak sporo pecha też było. Upadek Halkiewicza przy prowadzeniu 5-1 ( w powtórce 3-3), upadek Lamberta przy remisie 3-3 ( w powtórce 1-5) i na deser defekt w nominowanych Lamberta, który zabrał remis. Szkoda chłopaków z Torunia.
Z drugiej strony jak można wygrywać mecze w Ekstralidze punktując tak naprawdę 3 zawodnikami. Juniorzy praktycznie w ogóle nie punktują i na tle innych zespołów są na pewno najgorsi w lidze. No i duet seniorski Przedpełski z Lampartem. W playoffach nie maja czego szukać.
Woryna miał defekt na 5-1 w 1 biegu ,Lambert upadł ,ale wg mnie nie prowadziłby w tym biegu , więc nie tak do końca się zgadzam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom